Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Yaris211

Jak często robicie zakupy?

Polecane posty

Trzy razy w tygodniu zazwyczaj, nie lubię chodzić na zakupy a szczególnie gdy są straszne kolejki i jestem po pracy.

A o sobotach nawet nie wspomnę, co się dzieje w marketach przy okazji zbliżającej się niedzieli niehandlowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz w tygodniu wałówa w sobotę.. ja ogarniam nabiał a narzeczony mięcho.. 😉 niestety tłumy ludzi i czesto rezygnujemy z marketów (ostatnio pod liedelem nie było miejsc parkingowych - dramat) na rzecz małych sklepików i ryneczku warzywnego. szybciej.. taniej.. bez korków i kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadoo

Każdy piątek Kaufland. Co tydzień mają coś ciekawego w ofercie w dziale z rzeczami codziennego użytku, ubraniami itp. Zobaczcie z resztą gazetkę: https://www.kupino.pl/gazetki/kaufland Po za tym w każdym dziale jakiś produkt jest mocno przeceniony. Jeżdżenie po pięciu sklepach na każdych zakupach jest dla mnie zbyt męczące, lepiej kupić wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Zwykle raz na tydzień duże w większym markecie a tak to co potrzeba na bieżąco po drodze do domu w osiedlowych sklepikach. Bywa, że jak nie mam czasu to korzystam z krakowskiego Radio Taxi 919. Mają opcję dostawy zakupów albo przesyłek, fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawa jak to jest u Was

Edytowano przez trybuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałam 1x w tygodniu ale nie wychodziło - np ser żółty krojony ważny tylko kilka dni, tak samo mięso, poza tym planowanie posiłków na cały tydzień tez sie nie sprawdzało - ja jeszcze dawałam rade jeść zgodnie z harmonogramem, ale mąż np nie zjadł całej porcji, zostawało na kolejny dzien, coś dostał i kolejne produkty juz były nieświeże. Najlepiej sprawdzają sie u nad zakupy co 3-4 dni. Zwykle na zakupach myśle o najbliższych 3 dniach, a jak nam pózniej nie po drodze do sklepu to zawsze sie tego czwartego coś wykombinuje z zapasów.

Kupuje zwykle w Netto:

https://netto.pl/rabaty-za-naklejki/

Aktualnie zbieram tam naklejki na zakup noży 🙂 Jest tam dobra promocja na noże od Masterchef. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie większe zakupy robię raz w tygodniu. Czasami potrzebuję jednego lub kilku produktów, to wtedy idę do sklepu po te konkretne zakupy, ale to takie szybkie zakupy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to zależy. Zakupy z długim terminem ważności, średnio raz na 2 tygodnie. Mięso, nabiał, warzywa, owoce itp. 2 razy w tygodniu. Pieczywo praktycznie codziennie. Oczywiście zdarza się, że czegoś zabraknie i trzeba zrobić dodatkowy kurs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc duże zakupy spożywcze robię również raz w tygodniu i zazwyczaj jest to weekend. Natomiast co dziennie zdarza się wejść do sklepu po jakieś "duperele". Zawsze w domu coś zabraknie albo zapomni się o tym w sklepie i w miedzy czasie się dokupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz w tygodniu staram się zrobić zakupy na większość tygodnia - przeglądam sobie gazetkę carreforu bo to tam robię zakupy i zapisuje co by akurat mi sie przydało. Niejednokrotnie wg tego planuję codzienne obiady. Dodatkowym atutem jest ich aplikacja dzięki której można jeszcze więcej oszczędzić. A produkty typu rzodkiewka czy sałata to kupuje wtedy jak mi się zachce "zielska" czyli na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też robię zakupy raz w tygodniu, ale to dlatego, że nie mam czasu codziennie biegać po sklepach. Także sukcesywnie uzupełniam listę zakupów i zawsze z mężem (bo samej to ciężko wszystko tachać) jeździmy pod koniec tygodnia na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×