Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość buahahah352555
a moze elzunia wklepuje sobie to ekologiczne kurze guana w twarzyczke i dlatego ma taka olsniewajaca cere?oj, chyba tak:D a te kury to zlote jaja znosza:D:D:D:D z tego, co mi wiadomo, mąż Freydis definitywnie rzucil picie po tym jak zagrozila ze rzuci jego:dgdzies to na jakims topiku bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella wreszcie w centrum uwagi
o to ci wlasnie chodzilo, do telewizji cie nie wzieli, a masz takie parcie na szklo ze tu sie lansujesz zalosna babo?fanklub tworzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella wreszcie w centrum uwagi
do tv cie nie wzieli a masz takie parcie na szklo ze tu sie lansujesz i probujesz fanklub tworzyc zalosna babo z jajami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsvjkb.kja
Elżuniu a dlaczego myslisz, że nas to interesuje? :-O Nie mam zamiaru zadawać Ci pytań bo z całym szacunkiem, ale to nie jest topik o Tobie :-O Chyba lekko się mylisz, jesli myslisz że nas interesuje twoje zycie :-O sama o nim opowiadasz na prawo i lewo, a wystarczyło trzymac się tematu topiku, ale widocznie żądza chwalenia się wszem i wobec jest silniejsza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz Ella ty to masz chyba bardzo nikłe pojęcie o pracy na działce. Uświadomię Cię, że praca w ogrodzie to nie harówka od świtu do nocy i grzebanie gołymi dłońmi w ziemi. Uwierz mi, że do pracy na działce również można używać rękawiczek tak jak do sadzenia kwiatów na balkonie oraz rozmaitych narzędzi ułatwiających prace. Sama mam dość dużą działkę, tj. ogród, raczej pracuję tam sama i nie jest to żadna wyniszczająca praca tylko sam relaks. Zdarza mi się tygodniami zajmować ogrodem od rana do nocy, bo to moja największa pasja i nie mam rąk ani cery spracowanej bo dbam o siebie a praca na powietrzu tylko sprzyja mojej cerze a nie jej szkodzi. Do prac zakładam rękawiczki a wcześniej ręce mocno smaruję kremem. Wybrudzenie się podczas pracy w ogrodzie nie wyklucza bycia zadbaną kobietą, do kurnika nie trzeba chodzić na szpilkach wystarczy,że jesteś w czystych i niepowyciąganych ubraniach i też jesteś wtedy zadbana. zaraz zaraz Ella masz bardzo zawężone myślenie. Szkoda, że masz ograniczenie tylko do do blokowisk, może warto czasem wynurzyć nos gdzieś dalej i zobaczyć jak wyglądają ludzie mieszkający w domach a co za tym idzie posiadający własne ogrody. Czy są zaniedbani i mają zniszczoną skórę, czy są ciągle brudni. Pozdrowienia z wiejskiego ogródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lsvjkb.kja przemyśl czasem co piszesz lub naucz się czytać ze zrozumieniem bo straszne bzdury Ci wychodzą. Elzunia ściśle odpowiada na wasze (może nie konkretnie twoje) pytania i zarzuty. Od chwalenia są tu inne opowiadające o tym jak spędzają swoje weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsvjkb.kja
susy jesteś żałosna :-O nie mogę przemyslec czasem tego co piszę, bo pierwszy raz się odezwałam na tym forum :-O Elka sama napisała, ze mamy pytać a ona będzie odpowiadać na nasze pytania :-O więc moze sama zacznbij czytać ze zrozumieni8em stara krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lsvjkb.kja---gratuluje kultury... od razu widac ze jestes ta czysciutka i zadbana babka z miasta :D :D :D . Gratuluje !!! Tobie nawet maseczka z kurzego lajna by nie pomogla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lsvjkb.kja no właśnie o ten jedyny raz mi chodziło ale jak widać takiej najprostszej rzeczy nie umiesz załapać a ja wymagałam od Ciebie zrozumienia aż kilku stron wątku. Zobacz piszesz już drugi raz i znowu bez zrozumienia to jednak określenie "czasami" powinnam zmienić na " za każdym razem" Poza tym gratuluję wysokiego poziomu kultury, młodziutka cielęcinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialabym napisac ; dzisiaj dostalam ten blyszczyk Lancome co dokladnie tak dala linka i musze powiedziec ze straszny bubel dzieki bogu ze zaplacilam tylo 25 zl. Nigdy nie bede kupowala takich kosmetykow na allegro i nikomu innemu nie radze. Mam teraz klopot z komentarzem dla sprzedajacego bo mialam wczesniej blyszczyki tej firmy i wiem na 100% ze to nie jest rodukt tej firmy tylko jakis cholerny bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestałam lubić ten topik
elka, znając ciebie na pewno napiszesz cos miłego :-O Nawet jakby błyszczyk był oryginałem to i tak byś gościa zjechała za coś :-O taki masz po prostu charakter i jestem na 100% pewna,że ta złość maluje się na twojej twarzy i nawet kremy za 200 ci nie pomogą :-O nawet trochę ci współczuję, pewnie cięzko żyć mając tak podły charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubikijakl
ludzie,nie kloccie sie, nie dogryzajcie sobie, bo tylko o to chodzi elli, tej jątrzycielce!zrobmy jej na przekor i ignorujmy calkowicie, podajac przepisy i rady bez jadu i zlosliwosci:)niech sie kisi we wlasnym sosie i pieni z bezsilnej zlosci, ze juz nie moze siac fermentu!!!!prosze was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez jestem za tym zebysmy zamieszczaly tu przepisy na fajne dania (bo one tu sie zdarzaja, naprawde co prawda rzadko bo rzadko ale sa) Ja nie jatrze tylko Wy jestesciie zazdrosnice izawistnice ze ktos moze zyc lepiej, wygodniej. Nie mozecie z sie z tym pgodzic. Idziemy juz do lozeczka z moim mezusiem . kolorowych snow Wam zycze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko piszcie boooooooo
a niech wybzyka sie porzadnie to nie bedziesz tu takich bzdur wypisywala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elak ty glupia ruro-- nie pisalam przeciez ze bedziemy sex uprawiac . No wiedzis zi znowu nie rozumiesz co sie do ciebie mowi a masz straszne pretensje do Mnie :D . Radze czytac ze zrozumieniem , aha i troszke kultuty, nie tylko kulinarnej zycze- ZAPIEKANKA Z NICZEGO bbbbuuuaaaahahahahahha :D Chyba tylko ty moglas wpasc na takie genialny pomysl :D Moj maz powiedzial ze jakby mial zone ktora by mu podawala takie potrawy jak wy wypisujecie to rozwod murowany... Pozdrawiam :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka odpusc. to juz nie jest
Zabawne. jestes coraz bardziej zalosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tema
ten temat to sie jedynie do usuniecia nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie pisze o
oszczedzniu ani nie podaje przepisów, bo niestety prawie kazdy post który jest odpowiedzą na tytuł topiku spotyka się z krytyka lub wysmiewaniem. źle że za drogo,bo wiadomo- burżujka, gorzej jak za tanio bo wiadomo- biedaczka, menelka, nierób etc. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak się nie podpiszę
Ależ sobie miło rozmawiacie :) Ostatnio odkryłam,że jak przykryte ziemniaki w garnku wyłączę po zagotowaniu,to one sobie spokojnie "dojdą" Od lat tak robię z makaronem. Zawsze to trochę mniej gazu idzie. Mrożę latem zieleninę,tzn,zielony seler,koperek i natkę pietruszki.Oraz lubczyk. Jak kupuję porę,zielone liście mrożę i dodaję do zup,sosów.Białe części do sałatek,surówek. Robię przetwory. Zamrażam paprykę,potem mam na gulasz węgierski,kiedy papryka jest okropnie droga. Nie kupuję wędlin poniżej 30 zł ale i tak najlepiej to upiec mięsko.Ostatnio znalazłam w podanej tu,na kafe stronce fajne przepisy na mięso gotowane do kanapek.Zresztą,ostatnio i tak przerzuciliśmy się na serki topione,nowalijki z działki. Przyznaję,nie muszę jakoś szczególnie liczyć się z groszem,ale rozrzutna to ja jestem okropnie i męczyła mnie ilość jedzenia wywalanego do kosza.Teraz jest zdecydowanie lepiej. Kosmetyków używam tanich.Dla mnie jedyną ważną rzeczą przy wyborze jest czy zdrapię sobie skórę z twarzy i ciała czy nie? Już dawno zauważyłam,że nie uczulają mnie tylko te ziaji,bielendy i niwei.Ale to,wiadomo,sprawa indywidualna. Jeśli chodzi o kremy na celulit to ja stosuję kawę i olejek cynamonowy.Wichy i srichy się chowa w kwestii działania. Kiedy stosuję swoje kawowe pilingi i inne zabiegi,zakręcam wodę pod prysznicem. Nigdy nie puszczam wody,myjąc zęby. Wodę na herbatę gotuję tylko tyle ile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba PORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem to i nie wiem
o tak PORA :-O strasznie ważne :-O szukacie tylko zaczepki :-O WON!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak bylam biedna tez tak
Robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka ty glupia ruro-- nie dioora tylko Diora :D no ale skad ty mozesz wiedziec jak to sie pisze... wiec nie czepiam sie. Skad wiesz ze maz mnie w piatkowy wieczor nie chce ??? Coz kazdy sadzi po sobie hau hauuuuuuu hauuuuuu!!!!!!! :D :D :D No wlasnie dlaczego nikt nie podaje przepisow??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt jest taki ze kazdy
oszczedza na czym moze, zycie jest drogie, pensje niskie, a korzystac z zycia tez by sie chcialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rację
Elka ty naprawde masz rozdowjenie jażni: raz sexisz sie w piatek raz nie..Moze obierz jakas strategie kobieto bo sama sie gubisz w tym co piszeswz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzunko
wiesz dior czy dioor niestety ani jeden ani drugi nie zrobi z ciebie damy za jaka chciałabyś uchodzić marniaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuaaaaaahhhhaahahahha :D :D :D Ale sie usmialam jak przeczytalam wasze wypowiedzi Co do sexu- kiedy ja pisalam ze uprawiam sex w piatki ??? skad to wzielas -elka ty glupia ruro-chyba ci krew oczy zalala bo zaczynasz juz bredzic :D elzunko- a tobie to nawet \"dioooor\" ani \"canel\" nawet \"parada\" :D nie zrobi wiec o czym my tu rozmawiamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce kremu od Diora
Ciuchy owszem. krem wole z apteki. Dior to nie firma farmaceutyczna:) tu sie placi tylko za marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik naprawdę schodzi na psy! A kiedyś było tu tak fajnie! Na innych topikach też czasem zbaczają z tematu ale tam się rozmawia o całkiem innych lecz miłych rzeczach a tu.... Elka wszystko psuje! Elzunia weszłaś na topik o oszczędzaniu, więc jeśli nie podoba ci się że ktoś robi zapiekanki z niczego to nie krytykuj! My nie każemy ci jej robić. Mi tez nie wszystkie rady się podobają ale nie komentuję, wybieram dla siebie to co mi odpowiada, każdy ma prawo wyboru! Nikt na siłę nie każe ci przyrządzać makaronu z ketchupem! Pozdrowienia dla stałych forumowiczek nie przejmujmy się tą głupią jędzą! Liczę na dalsze fajne rady i przepisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×