Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość sopotopo
A ja do rizotta dodaje jeszcze przecier pomidorowy. Zreszta robie rizotto z resztek :-) - z resztek miesa jakie mi zostaly, wedliny, do tego tez groszek, cebulka podsmazona, pieczarki pokrojone iryz i mieszam to z przecierem pomidorowym. Posypuje startym serem, maz dowala pieprz kajenski bo lubi na ostro. Freydis ty masz zdrowie i cierpliwosc do tych zaczepek :D Ale topik nawet ciekawy i pieprzny :D sie robi wtedy. Nie uciekaj juz i dawaj przepisy bo oszczednosc kazdemu sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boo Tan Tan
Expedyt - Dzięki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja też często robię wariacje, jak dla mnie to sposób na oszczędzanie, po prostu wybieram składniki, które są w aktualnym sezonie najtańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika8869
Dokładnie bez Freydis temat prawie umarł... Lubię wasze przepisy dziewczyny i to nie koniecznie na ślimaki( Freydis bez urazy) Ciekawe co robi dokładnie tak... pogoda raczej mało grillowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to zwyczajnie bawi:)wołam B.i mamy niezlą zieję przed kompem:) ne wiem, moze wam sie spodoba taki przepis na ryzowe kulki, dobre np.do piersi z kurczaka albo smażonej rybki..wygladaja efektownie, dobre jako przekaska z ostrym sosem, mozna je zrobic tez na slodko. Robie je kiedy nagotuje za duzo ryzu i mi zostanie, a wiadomo ze najsmaczniejszy na drugi dzien taki ryz nie jest.a wyrzucic szkoda...no wiec w wersji na slono-pikantno robie w ten sposob: ile tam tego ryzu zostalo- dodaje jakas ostra przyprawe, co tam lubicie-formuje kulki (jesli nie chca sie lepic, trzeba wbić jajko), formowac mokrymi rękami, zanurzac w rozmąconym jajku, panierowac w mące i na rozgrzany, głęboki olej.smazyc do wyplynięcia, na złoty kolor, osączyc, podawac gorące lub zimne. na słodko mozna dodac do ryzu rodzynki, obtoczyc w wiorkach kokosowych, w pokruszonych platkach kukurudzianych--inwencja górą. sa bardzo smaczne, polecam.niedroga a na oko luksusowaprzekąska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopotopo
Te ryzowe kulki to fajny pomysl :-) Ja zawsze nagotuje za duzo ryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika8869
Faktycznie fajne te kulki. Może i mój synio niejadek się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jak sie barwi ryz?ja teraz zeby Klaudie zachecic do jedzenia robie kolorowy ryz i ziemniaki:) na zielono--gotuje ze szpinakiem czerwono-dodaje kon.pom.lub zakwas buraczany zólto-kurkuma malej sie podoba, menżu byl zadziwiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi:) prawie 9, jest ok, zreszta po remoncie bedzie miala swoj pokoj:) a poki co siedzimy moim rodzicom na glowie, oni maja sporo miejsca:) i co, wybralas jakas kiecuszke w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi - obiad super :) ale dla mojego męza ryż i warzywka, to stanowczo za mało na obiad, najlepiej jak do tego byłby schaboszczak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika8869
Ja też uwielbiam ryżyk z warzywami wszelkiej maści ale Małżyk to mięsko preferuje. U nas często na stole gości wątróbka drobiowa(stosunkowo niedroga) duszona z cebulką pokrojona w piórka i jabłkami podzielonymi na ósemki, do tego sól, pieprz. Szybkie danie, a jabłuszko nawet surówkę zastąpi. Nam najlepiej smakuje z pieczywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika8869
No ja wiem, ale czasem zgrzeszyć można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!!!:)) Dosc dlugo mnie nie bylo....heh widze ze duzo sie dzieje , przeczytalam wszystko to co mnie ominelo i wieccie duzo sie o sobie dowiedzialam;)) Nie bylo mnie bo mialam wyjazd sluzbowy i nie mialam zu8pelnie czasu na zagladniecie na nasz topic.Musze zmartwic \"cholote\" niestety ale nie bylo czasu nawet na grilla:((Nie opowiem Wam wiec kolejnej historii z grilla;))HAHAHAHAHHAHAHAH normalnie nie moge...zal zal ludzie- tylko tyle na ten temat:) Freydis super ze sie odezwalas:)) s.ensitive - nie przejmuje sie niczym a raczej nikim bo po co?Moge jedynie sie posmiac przy kawie czytajac wypowiedzi niektorych bardzo \"madrych\" osob ktore sie tu wypowiadaja;)) Agula85- jak tam tesciowa?Mam nadzieje ze jest lepiej. Pozdrawiam serdecznie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha546366
wykasowali nam elle tego zlosliwego trolla:)dzieki paniom m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella- mysle ze ta osoba cierpi na jakas schizofrenie...raz jest normalna raz rzuca miesem....dla mnie TA OSOBA moze sobie pisac co chce jej wypowiedzi zwyczajnie imojam i nie czytam...tak chyba lepiej:) Uciekam na kawe i do pracy..... Moja kuzynka robila wczoraj zeberka z ananasem....z tego co mi napisala wyszyly baaardzo smaczne...ma mi podac przepis dzisiaj to wieczorem napisze:) Pozdrawiam i zycze udanego dnia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLLA2589**
Wykasowaly mnie bo uzywalam przeklenstw ale teraz nie bede uzywac i mnie nie wyksuja. Wiecie ze dokladnie tak zalozyla sobie topic zwiazany z grillowaniem???? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4082449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kogo to obchodzi
zajmij się sobą a nie czyimis sprawami.sprzymierzencow w zlosliwosci tu nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLLA2589** - rozumiem ze masz jakas obsesje dotyczaca mojej osoby tak?Zakladasz osobne topici, kopiujesz moje teksty cos dopisujesz od siebie....WOW....Jestem jednak pod wrazeniem swojej spostrzegawczosci...Ty naprawde jestes powaznie chora:)))))Do lekarza marsz i to biegiem bo to sie leczy:)) A swoja droga dziewczyny powiedzcie co ludzi tak boli ze ktos rozpali grilla wrzuci na ruszt kielbase i siedzi ze znajomymi , rodzina i rozmawia...przeciez to takie zwyczajne...naprawde dziwi mnie reakcja niektorych osob:( Pozatym ktos nie przewidzial ze mam zaczernionego nicka;)A na pomaranczowo mozecie sobie pisac co chcecie..moze zdobedziecie uznanie za wasza wybujala wyobraznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apeluje
o ignorowanie elli!forumowiczki, nie zwracajmy uwagi na trolla, nie odnosmy sie do jej komentarzy, udawajmy, ze jej nie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
nieraz czytałam wypowiedzi freydis i sa one sprzeczne, kiedys raz pisze ze ma całkowita neizdlonośc do pracy i nie bedzie pracaowała, a na innym topicu pisze ze musi skonczyc studia zeby kiedys znalezc dobra pracę. Fredysi mylisz sie pieniadze sa potrzebne. Moze teraz ci sie wydaje ze sama miłośc wystarczy, ale jak dziecko pojdzie do szkoły to dopiero zaczna sie wydatki. A po drugie mozna miec duzo kasy i miec naprawde fajne dziecko. to że ktoś duzo zarabia nie oznacza ze jest nieszczesliwy. Ty uwazasz ze Twoje dzieci beda szczesliwe bo spedzasz z nimi cały czas. ale za 10 lat beda woaly towarzystwo kolezanek niz Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
fredysi nie ma jednej nerki apropo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widze to
ta cala smarkula Ella chce rozwalić fajny topik Niestety głupich nie sieją , a ciągle są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak freydis nie ma jednej
nerki toproste ze ma calkowita niezdolnosc do pracy.ale wiadomo jak jest z ozrecznikami zus-niewykluczone ze moga ja nagle "cudownie"uzdrowic---i dziewczyna zdaje soebie z tego sprawe, studiujac i myslac o przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewajmy ta pinde elle i inne
zlosliwe malpy.ten topic nie jest po to by sobie dogryzac i weszyc w cudzym zyciu, obgadywac i plotkowac .tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
ella jest troche dziwna ale przynajmniej nei zmysla tak jak freydis i nie pisze głupot, ze niepiadze to samo zło i najwaniejsza jest miłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589**
dokladnie tak--- nie mam natwoim punkcie obsesji i to nie ja zalozylam tamten topik ( nie schlebiaj sobie) :D Nie chodzi nam o tego grilla ( bo to przeciez zwyczajna rzecz) tylko o to ze caly czas o tym piszesz . A z tymi truskawkami to wyjechalas nie ma co.A wiesz ze jeszcze niedawno Freydis pisala ze jej maz wyjezdza do Szwecji na truskawki... :D Freydis ma wszystkie organy oprocz piatej klepki w mozgu. Mitomanka jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ELLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ELLA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ELLA
ŻAŁOSNA KOBIETA ELLA I JEJ GLUPIE PRZEMYSLENIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589**
Nagotowałam dzisiaj nieświadomie takiego nie bedę owijała w bawełne hm bardzo wiatropędnego jedzenia, przez co od jakiś dwóch trzech godzin wszyscy mocno ,podkreślam mocno bączymy, i zaczyna to juz być raz że męczące, dwa uciążliwe, trzy bardzo brzydko pachnie w całym domu. Własnie w związku z tym mam pytanie, może któras z was zna jakieś proste domowe metody na pozbycie się zarówno tej nieprzyjemnej dolegliwosc jak i zapchu z domu? Wietrzenie odpada, w okolicy szaleje burza i silnie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×