Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość biba.
dokladnie tak zwyczajnie popisuje sie tu Jaka to ona towarzysko rozrywana i zajeta we wszystkie weekendy No i zwyczajnie dowartosciowuje sie przy tych bidulkach Przykre to,ale niestety prawdziwe Masz ella racje,spowiada sie tu z grillow,imprez,z tego jak buduje dom i ze odklada kase na mieszkanie dla corki Jest to zenujace i oznacza totalny brak taktu poniewaz wiekszosc dziewczyn tutaj liczy doslownie kazdy grosz i przyko im sluchac ciagle tych bzdur A tak na marginesie to mysle ze dokladnie tak probuje sie dowartosciowac i w innych sferach zycia wcale u niej nie jest tak rozowo..AZ PRZYKRO CZYTAC TE WYPOCINY OSCHLEJ,NUDNEJ I ZADUFANEJ W SOBIE BABY Zaloz lepiej topik pt.jak tam kolejny weekend,jak tam grillowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super effect
cos w tym jest bo przestala juz podawac przepisy,teraz tylko to grillowanie,wyjazdy,dzialki,parki wodne,znajomosci,plany ciazowe Temat zszedl na psy Czytalam to jak byly przepisy,a teraz to tylko ciaze,tesciowe,remonty,wypady weekendowe Dokladnie tak znalazla super sposob na dowartosciowanie sie a pozostale naiwnie jej wtoruja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,kiedys bylo wiecej przepisow-fajnych i prostych I wiecej prawdziwych porad jak gospodarowac finansami domowymi Teraz to jakby inny topik-weekendy,sprawy rodzinne i popisywanie sie Bylo fajnie i na temat,ale niestety sie skonczylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU....
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ,mysle ze to freydis pisala prawdziwe porady o oszczednosci i zakupach Pare bylo naprawde ciekawych,ale ona to znala z autopsji A mi mala fajne przeisy podawala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybilka
freydis,mi mala wracajcie i dzielcie sie swoimi radami i przepisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA25989***
MI_MALA pierwsze slysze zeby przyprawy do grilla i innych swinstw. Nie mozesz uzyc jakichs ziol czy juz niech (niech Ci bedzie) lekko posolic to wszystko. A nie walic chemie do jedzenia? Mysl troche to nie boli. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA25989***
i pomysl gotowania zupy na kostce rosolowej ... koszmar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA tylko czeka na okazję
żeby na kogos poszczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że się teraz na dokładnie tak przerzuciliście :D Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie kolej :D A jak wam coś nie pasuje to nie czytajcie! Jeśli narzekacie że topik schodzi na psy bo nie ma żadnych nowych rad o oszczędzaniu i przepisów to albo sami podajcie coś ciekawego albo nie zaśmiecajcie tematu bo same głupotami się zajmujecie! A pozatym tak się zastanawiam co się nagle tyle oburzonych pomarańczowych ników znalazło! Może to jedna i ta sama osoba pod różnymi postaciami psuje temat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh ah i jeszcze raz oh:)))) Kobiety czy Wam juz zupelnie rozumek wysechl?Ja sie popisuje i dowartosciowywuje?A niby czym?Grillem?????Hahaha no wybaczcie bo jezeli dla Was zorganizowanie grilla to przejaw luksusu i powod do przechwalek to naprawde gratuluje:)Rozumiem gdybym napisala ze pojechalam na grilla powiedzmy na Kostaryke:)Moglbyscie wtedy jezdzic po mnie ile wlezie...a tak to tylko szukacie powodu do zaczepki i jakis klotni bo Wam nudno:)) Nie uwazam sie wcale za oschla , nudna i zadufana:)Osoba ktora to napisala musi miec sama problem skoro zauwaza takie cechy u osb ktore ich w ogole nie posiadaja:) To co tu pisze to do kilku osob z ktorymi klikam od kilku miesiecy i jezeli POMARANCZOWEJ HOLOCIE cos sie nie podoba to kto Was tyu na sile trzyma?I to czy jest u mnie rozowo czy blekitnie czy czarno nie Wam oceniac...mozecie jedynie wnioskowac a i to Wam blednie wychodzi wiec zajmijcie sie tym w czym jestescie najlepsze czyli w obgadywaniu i maceniu :)) Agula85- jak tam tesciowa?Mam nadzieje ze lepiej.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia magdula
dokladnie tak-tlumaczy sie winny..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- dawaj te pulpety i co tam jeszcze masz:) ja tez uwielbiam ten grill kamisa,no i czaber do wszystkiego:) a dzisiaj nalesnikina ostro-maz lubi tylko takie,ja z malym na slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie babka28
czesc podaje moje sposoby na oszczedzanie: z resztek warzyw i wedlin robie rozne mini-pizze w zaleznosci od tego co mam, podeschniety ser czy niedokonczona wedline, pomidory mam gl. z ogorka, wiec dodaje do nich troche oleju, oregano, bazyliki , sol , pieprzu , czosnku i podszklonej cebuli, doprawiam jogurtem badz mala iloscia maki i tyle.. podobnie robie tez zapiekanki makaronowe czy z ziemniakow, mam tez jablka, wiec robie kompoty, mus jablkowy do ciast i marmelade jablkowa na zime, przewaznie z 30-40 sloikow, z ogorkow surowki z cebulka, marchewka i papryka i mam do obiadu w zimie, czekam az kapusta bedzie tania i robie surowki z marchewka, cebula itd. i kiszona pieke sama ciasta i ciasteczka, te ostatnie nie wychodza tak tanio, bo robie je na masle ( wiem tlusto, niezdrowo, ale smakuja swietnie i mam o wiele wiekszy wybor niz w sklepach) ubrania po nas sprzedaja w ciucholandzie, zawsze jakis grosz wpada z tego,szukam promocji i wtedy kupuje wiecej chemii, proszkow, plynow do mycia, ten do mycia naczyn z lidla polecam goraco, jak dla mnie rewelacjynie zmywa i b malo go trzeba, tak czy siak to co zaoszczedze jednym bokiem, drugim mi ucieka albo mam tylko takie wrazenie, bo wszystko ciagle drozeje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589**
MI_MALA podalas mi sklad przyprawy Kamis (nie wiem skad pomysl ze jest najlepsza na rynku ale niech ci bedzie) problem polega na tym ze nie podalas tych wszystkich E-cos tam, a wlasnie o to chodzi. Ale rob sobie co chcesz, tylko nie pisz ze to jest potrawa dietetyczna jesli dajesz do niej glutaminian sodu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA czy do ciebie
nie dociera że istnieją na rynku MIESZANKI ZIOŁOWE bez glutaminianu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie babka28 - dziękujemy za kilka przydatnych rad :) dokładnie tak - no sytuacja z teściową nieciekawa :( Dzisiaj dowiedziałam się że to prawdopodobnie rak jajników. Ale trzeba myśleć pozytywnie! Mam nadzieję że zrobią operację która się uda i nie będzie potem żadnych przerzutów. Nie wiem tylko jak tam mąż, ojciec do niego dzwonił i już poinformował o wszystkim. Boję się do niego zadzwonić, bo nie wiem w jakim jest nastroju i jak zareagował na to. Wróci z pracy dopiero wieczorem, mam nadzieję że jakoś to przetrwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella ty jesteś nienormalna
i głupia :o Temat nie jest o zdrowych potrawach tylko o tanich i o oszczędzaniu tępa idiotko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589**
Wystarczy pare moich wejsc i zaraz wpisow jest wiecej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic schodzi na psy przez takie babska ktore wpadaja tutaj pod roznymi nickami i czepiaja sie ludzi ich wypowiedzi byle tylko zaczac klotnie....Ja postanowilam sobie ze na zaczepki TYPOWYCH POLACZKOW odpowiadac nie bede bo to by znaczylo ze znizam sie do poziomu tych o ktorych mam takie a nie inne zdanie...wiec nie ma sensu i wcale nie dziwie sie ze Freydis przestala sie tutaj udzielac..ale mam nadzieje ze kiedys powroci gdy pozegnamy PROSTACTWO I CHAMSTWO- juz niedlugo wakacje wiec pojedziecie zbierac truskawki i bedzie znowu spokoj:)) Pozdrawiam stara ekipe inteligentnych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to tylko chamstwo i prostactwo zbiera truskawki ? A szanowna pani inteligentka będzie siedziała w domu, i pisała swoje wynurzenia na kafeterii, a nuż może jej ulubienica freydis powróci. Dziewczyno piszesz, że nie będziesz odpowiadać na zaczepki, bo nie będziesz się zniżać do ich poziomu a twój cały post to tylko reakcja właśnie na te zaczepki. Sama sobie przeczysz. Szkoda czasu, idę zobaczyć jak rosną moje truskawki. A mam też poziomki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje susy
Niby topik o oszczednosciach a wiec szczegolnie skierowany do osob o niskich dochodach ale jakie wysmiewanie, ze ktos dorobi sobie zbierajac truskawki czy pomidory. ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona glowa
dokladnie tak ciagle sie tlumaczy:) czyzby miala jednak cos na sumieniu..sama tyle razy powtarzala,ze ja stac na wiele Wydaje mi sie ze w glebi duszy gardzi tymi przyslowiowymi zbieraczami truskawek Co by nie mowic jej poziom kultury i intelektu siega duzo ponizej krzaczkow truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.ensitive
hej :-) znalazłam kolejny sposób na oszczędzanie :-D niedawno w programie TVNStyle usłyszałam jak zrobić swój odświeżacz powietrza. Dziś wypróbowałam i muszę stwierdzić, że rewelka ;-) Dla mnie najważniejsze jest to, że nie ma chemii i nie muszę tego wdychać. Już piszę co i jak: do pojemnika z rozpylaczem wlewamy przegotowana wodę, sok z cytryny, łyżkę sody i kilka kropel naturalnego olejku zapachowego (jaki kto lubi). Wstrząsamy i psikamy... moim zdaniem to naprawdę super pomysł no i się sprawdza. Fakt olejek naturalny jest drogi, ale można tez uzyć zwykłego a taki kosztuje 5zł. Miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589**
dokladnie tak- ale wyjechalas z tymi truskawkami (buuuuuuaaaahahahaha) nie ma co . Inteligentna sie znalazla razem z Freydis jestescie do pary moze dlatego znajdujecie wspolny jezyk . Ale z ciebie idiotka. Ludzie jestesmy dla dokladnie tak typowymi POLACZKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedzieliscie o tym??? p.s zapomnialas dodac czy bylas ostatnio na jakims grillu albo imprezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
Dajcie spokój kobiety- lepiej rzeczywiście skupic się na poradach...Reszta niech dyskutuje na każdy temat, tylko szkoda,ze nie trzyma się tematu.. Z tym odświerzaczem dobry pomysł..jest blog perfekcyjnej pani domu ..tam jest dużo takich fajnych porad..to nawet nie chodzi o oszczędnośc tylko o ekologie i zdrowie..i tak wdychamy mnóstwo chemii na codzień, warto więc nie truć sie tymi odświerzaczami. Ja ostatnio zrobiłam awanturę swojej koleżance gdzie ma 2 małych dzieci i w każdym pomieszczeniu takie cuda-odświerzacze...podtruwacze.. ! Swiece zapachowe tez maja mnóstwo związków..szkodliwych..lepiej poszukać naturalnych sposobów..za jakis czas pojawi się świeża lawenda w ogrodach np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
Na jutro planuje kotlety jajeczne..muszę pomyśleć nad surówką i chłodnik na botwinie...Tani obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furkotka 28
Cześć, Widzę że coś drgnęło... nie piszę bo mam jakiegoś doła od paru dni. Brzuch po operacji z niewiadomych przyczyn boli, mój facet który jest 300 km ode mnie kłóci się ze mną, do tego pracy multum a egzamin poszedł średni... Jak mi się polepszy cos napiszę, nie chcę Wam póki co psuć humoru:( Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha ze swieczkami
salatka z pora pore kroimy w talarki:) jablko scierami na tarce majonez sol pieprz jajko na twardo -zsiekac drobno-lub-ja scieram na tarce wymieszac rewelacja do obiadu smaki sie ladnie przegryzaja pycha polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona glowa
ciekawe czy nasza inteligentka objadla sie juz tych truskawek A Moze woli kokosy prosto z karaibow:) :) :) buhahahahahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×