Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soczek bananowy

Kobietki!!! wszystkiego naj w dniu Naszego święta!

Polecane posty

:) z okazji Dnia Kobiet wszystkim Wam (i sobie również;) ) życzę dużo zdrówka, miłości, pięknych kwiatów (rajstopy też moga być:D ) i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
dziekujemy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajstopy + goździk -koniecznie . Serdeczne dzięki i wzajemnie 🌻🌻🌻😘😘. Udanego, uśmiechniętego dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korwiola
Dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabbba
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam
rajstopy by sie przydały xD dzięki ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak se myślę i ....myślę....
... , że to piękne Święto .... i z jego okazji składam Wam drogie kobiety serdeczne życzenia .... życie bez Was byłoby beznadziejne , puste , tragicznie bezsensowne .... ...każdego dnia miejcie powody do autentycznej radości , a piękny uśmiech niech nigdy nie znika z Waszych twarzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dziękujemy bardzo
To sympatyczne , miłe , poprawiajace nastrój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złlośnicaaaa
dzieki soczek tobie tez wszystkiego naj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, faceci zawsze piszą rzeczy w stylu "życie bez was wyłoby takie i owakie", tak jakby w ogóle mogli mieć jakieś życie bez kobiet, które ich rodzą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyżówka * Dzieworództwo nie wiem czy jest możliwe ale jak dotąd do zapłodnienia potrzeba nośników płci obojga. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemniej już teraz z pomocą dzisiejszej zaawansowanej bioinżynierii można sobie wyobrazić rozmnażanie kobiet bez pomocy mężczyzn - w drugą stronę jest to jednak całkowicie niemożliwe, albo przynajmniej wymagające techniki jeszcze o kilka wieków bardziej zaawansowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak se myślę i ....myślę....
.... oj " anyżówka " ... proszę , przestań ... i to w takim pięknym dniu .... ...chciałabyś ród homosapiens pozbawić tego wszystkiego co związane z sexem i prokreacją .... te podchody , czekania , muśnięcia , dąsy , uśmiech ... itd... tego wszystkiego o czym wszyscy wiedzą o co chodzi , a tak cudownie udają , że nie .... i tak już od poczatku swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym, tylko się śmieję z Waszych natchnionych tekstów :D to komunistyczne święto jest nawet dość miłe, ale znowu nie róbmy melodramatów, kobiety były, są i będą zawsze, nie ma o to obaw. i jesteśmy tu przez okrągły rok, a nie tylko 8 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak se myślę i ....myślę....
.... Boże ! .... człowiek tyle lat żyje ... doczekał się wnuczki i dowiaduje się , że 8 marca - Dzień Kobiet to Święto komunistyczne .... to straszne co piszesz ! ...( tak jak wg. chorego księdza Walentynki to święto szatana ) .... ... jeszcze raz wszystkiego dobrego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że komunistyczne. zostało uchwalone przez Międzynarodówkę Socjalistyczną w 1910 roku, w czasach powojennych obchodzone głównie w krajach bloku wschodniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak se myślę i ....myślę....
... w takim razie jest to jeszcze jeden dowód , że komuniści też potrafili wymyślić i ustanowić coś wspaniałego ... nigdy dość hołdów kobietom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×