Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dla Pozytywnie Nastawionych

Cel - Listopad 2009 lub Grudzień 2009

Polecane posty

dzieki...mam nadzieje, ze sie uda bo strasznie chce miec juz dziecko:) dam znac czy sie udalo za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, my z mężem też staramy się o dzidziusia. mam nadzieję że nam się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie musze juz kupowac testu....no coz moze za miesiac sie uda pozostalym staraczka zycze wiecej szczescia ode mnie i trzymajcie kciuki zeby sie wreszcie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasza...!! Amikaaaa, przyszla @? tylko nie opuszczaj topiku.. ja sie wam przyznam ze poszlam dzis na bete. jutro mam wynik.. wolalam przed terminem @ zeby potem sie nie nakrecac i zeby @ sie nie spozniala przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety przyszla pare h temu a nic tego nie zapowiadalo...a mialam taka nadzieje, ze sie uda bo kochalam sie z mezem dokladnie w dzien owulacji a tu nic. Ale nie mam zamiaru oposcic topicu bo za 2 tyg zaczynamy starania na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jezeli teraz nie wyjdzie... troszke wiem na czym stoje bo zrobilam badania hormonow i okazalo sie ze prolaktyne mam troszke za wysoko a to utrudnia zagniezdzanie sie zarodka.. gdybym nie poprosila gienka o to badanie to tak dalej kazalby mi sie starac do skutku.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy się od tego miesiąca - drugi raz... W listopadzie zeszłego roku straciłam dzidziusia w 8tyg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szusza - mi lekarka kazała odczekać 3-4 miesiące. wczoraj miałaś mieć wynik bety - jak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeta
Czytam wasze wypowiedzi i martwie sie bo choc narazie nie planuje dzidziusia to boje sie ze jak bede juz chciala to nie bedzie to takie latwe.Mam bardzo nieregularne @.Tzn nawet co 3 m-ce!!!Ostatnio nawet nie obylo sie bez Luteiny na wywolanie!A moj gin nie widzi w tym nic zlego!!!Martwi mnie to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Twój lekarz nie widzi nic złego, to może rzeczywiście tak jest. Zapytaj go wprost czy taka nieregularność będzie miała wpływ na zajście w ciążę w przyszłości. Ale jeśli nie masz do niego zaufania, to idź do innego lekarza - sprawdź co on powie. A ile masz lat? jeśli jesteś młoda to może to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta ujemna... ale sie nie poddaje.. lekarz pozwolil sie odrazu starac bo wszystko sie oczyscilo jak po @ i tak to kazal traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobry pomysl z ta beta przed @ bo chociaz sie nie nakrecam i nie wmawiam zeby @ nie przyszla i nie rozreguluje chociaz przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×