Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zona30

zła zona,rodzina a maz i tatuś musi i ma prawo odpoczac i napic sie

Polecane posty

Gość zona30

Dla mojego meza najwazniejsi są koledzy i alkohol .nie dosc ze pracuje od rana do 19-21 to gdy ma wolne to woli pic lub z kumplami gadac.takie są jego priorytety.jak wraca z pracy to jest wielce zmęczony ze kładzie sie do góry brzuche i g...o go obchodzi a jak poprosze zeby malutka(1 rok) przypilnował bo np. starszą córcie musze wyszykowac na jutro do szkoły to ma wielkie dasy bo mu sie odpoczynek nalezy.(nie pracuje fizycznie) Ja rozumiem ale nie kaze mu wegla zwalac czy mieszkanie malowac ... ja prosze zeby chwile posiedział z mała... ale on ma prawo do odpoczynku... mysle o rozwodzie. a moze sie czepiam i tak u wszystkich wyglada. [08.03.2009] 22:36 [zgłoś do usunięcia] i ty sie pytasz do zona 30 .. no ja nie wiem czy ogladals dzis taki fajny film rano - ogolnie o organizmie czlowieka OKAZUJE sie ze jak facet lezy i nic nie robi to on nie do konca tak nic nie robi... on w tym czasi produkuje plemniki! ja juz mojego nigdy nie bede sie czepiac...az mi sie wstyd zrobilo ze wczesniej go od smierdzacych leni wyzywalam... [08.03.2009] 22:38 [zgłoś do usunięcia] zona30 do i ty sie pytasz [08.03.2009] 22:39 [zgłoś do usunięcia] maly wóz nie chce cwaniakowac, ale drogie Panie proponuje zaczac robic pozadek z waszymi facetami. bo to skanczone lenie i w dodatku dranie! [08.03.2009] 22:40 [zgłoś do usunięcia] NIEPRAWDA ZE FACECI TO LENIE jak juz mowilam - to ....producenci raczej............. [08.03.2009] 22:42 [zgłoś do usunięcia] maly wóz czyli wedlug ciebie mozna rowniez stwierdzic ze cos robi bo np miedzy inymi wlasnei formuje kal. czyli jest producentem.. [08.03.2009] 22:45 [zgłoś do usunięcia] maly wóz ja rozumiem ze mozna byc czasem zmeczonym albo cos sie czuc nie teges. ale jesli kolos notorycznie odmawia chodzby np zabawy z wlasna corka , no to juz jest chore i trza to szybko zmienic wedlug mnie [08.03.2009] 22:47 [zgłoś do usunięcia] zona30 no ale dzieci....... juz raz była akcja rozwód.Starsza córcia(7) to bardzo przeżyła,płakała... moze ja jestem za bardzo wymagająca. ostatnio sobota-obiecał dzieciom spacer-okazało sie za ma szkolenie BHP na 11.00 wrócił ok 3 w nocy.wypity-i mówi myslałem ze bedzie ok ze nie bedziesz zła bo jestem trzezwy (u nie go jak sie nie zatacza to trzezwy) no tak bo normalny ojciec, maz to... [08.03.2009] 22:52 [zgłoś do usunięcia] maly wóz ja bym probowal radykalnych zmian, narazie wstrzymac dezycje rozwod. ale probowac szukac innych rozwiazan, oczywiscie wspolnie . a najwazniejsze zeby facet wiedzial i byl swiadomu problemu.. [08.03.2009] 22:53 [zgłoś do usunięcia] zona30 jak dla mnie to po szkoleniu do domu-do rodziny, do dzieci.zebyscie widzieli jak one sie do niego garną. on se baluje a ja sie martwie.on nie odbiera tel. bo (pózniej powiedział)nie chciał zebym sie czepiała ze ma wracac, kiedy on w njlepsze sobie pił z kolesiami aa i jak raz niechcacy odebrał to usłyszałam ze był z innymi kobietami na mieszkaniu (nie wiem moze w burdelu)i juz tu sie wk**wiłam.jak wrócił i mu otwierałam dzwi to dostał z piachy. wiem nie powinnam,ale juz tak byłam zła oczywiscie oddał,i cos mam z uchem-nie słysze, jutro ide do laryngologa. [08.03.2009] 22:55 [zgłoś do usunięcia] zona30 ale dla niego to nie jest problem.jemu sie nalezy i juz. koledzy sa wazni bo inaczej powiedza pantoflarz./ ja wiem ze on jest alkoholikiem (codziennie musi wypic min.2 piwa)i tu jest problem ale oczywiscie to ja jestem głupia, nieznam sie i wogule to sie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×