Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaskoczona007

facet w szpilkach

Polecane posty

Gość Maciej w szpilkach
W internecie są takie sklepy. Ba! Nawet w Warszawie w stacjonarnym sklepie można kupić. Wyszukaj w Google "Anitaberg" albo "buty Pleaser". Pleaser to amerykański producent, ale różne polskie sklepy sprowadzają te buty zza oceanu. Jednym z nich jest np. www.bootky.pl. A żonie może po prostu powiedz o tym tak jak tu napisałeś? Nie wiem jaka jest inna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfeusz 74
Dziękuje Ci Maćku za namiary na te sklepy:) Ach żeby to z żoną było takie proste. Jest bardzo konserwatywna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfeusz 74
Dziękuje Ci Maćku za namiary na te sklepy:) Ach żeby to z żoną było takie proste. Jest bardzo konserwatywna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nancjan :D Nogi można ogolić ;) ,niektórzy faceci wcale nie mają brzydkich nóg ,krzywych itp.;)Mnie się bardzo podoba facet w butach na obcasie ,wysokim ;)A co ty tu robisz hm :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięlibyście się za coś pożytecznego ... Nie wiem - namalowali obraz, nauczyli grać na mandolinie albo naprawili płot w ogrodzie , a nie... Facet jjak nie ma zajęcia, to mu korba odbija - siedzi, grzebie w tym necie, ogląda te smiecie a potem lata po chodnikach w szpilkach i marudzi, ze się biegać nie da. Alpinizm zacznijcię trenować - to jest wyzwanie i walka z samym sobą, a nie kurna - szpilki! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Uwielbiam szpilki! Jakbym poznał super dziewczynę to może bym się odważył przy niej zakładać, bo tak to trochę odwagi mi brak. Boję się tych zabójczych spojrzeń zawistnych ludzi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nei, matko, jakie teorie?!💤 Co w tym odbijającego, że mężczyzna założyłby od czasu do czasu szpilki? Nogi miałbym ogolone.:( Czasy się zmieniają Nei i koniec z głupimi uprzedzeniami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhgh980990
czyzby topik geje obskoczyli?? ciu ciu zygla bym na takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki, nie sądzę, żeby jakikolwiek widok z polskiej ulicy był w stanie mnie zszokowac :D A teoria dotyczy tego, ze facet jjak ma za dużo czasu wolnego to zaczyna go trwonić na okołoseksualne pierdóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Krysia.:) Nei, Twoja teoria nieprawdziwą. Mało mam czasu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dziękuję i dobranoc Krysia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwok i kmiot
ludzki przedmiot Uwielbiam szpilki! Jakbym poznał super dziewczynę to może bym się odważył przy niej zakładać, bo tak to trochę odwagi mi brak. Boję się tych zabójczych spojrzeń zawistnych ludzi. ---------------------------------kolo-ok-w domu.Mozna to traktowac jako seks zabawki .Ale na ulicy-chyba bym umarl ze smiechu.Mieszkam od lat za tzw.granica.Widze dosc czesto faceta ubranego jak facetka.Ma tez szpilki.Ma na prawde cudne nogi.Wyglada jednak smiesznie i nie ma w tym nic"zawistnego"-jak piszesz.Ten facet wyglada jak ciota ni to facetka ni to facet.Wszyscy sie za nim ogladaja i smieja sie z niego.Tak-wiem.Zaraz zaczniesz pisac o"tolerancji"i tych wszystkich innych.Pomysl zatem sam o "tolerancji"i pozowl sobie powiedziec ze inni maja prawo do smiechu z kogos takiego.To jest rzeczywista,prawdziwa tolerancja a nie tylko w jedna strone-ta lewacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwok i kmiot
kryskazsasiedztwa---obrzydliwe pedalstwo czystej wody.Wstretne.Co dom wygladu to przyrownal bym ich np. do konia na wrotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfeusz 74
Chętnie bym Cie poznał :D niuńka :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej w szpilkach
cwok i kmiot, oczywiście że mają prawo śmiać się z faceta w szpilkach. Tak samo ja mam prawo śmiać się z katolików i innych ludzi wierzących, bo dla mnie to dziwne, że dorośli ludzie wierzą w takie bajki. No ale skoro ludzie wierzący nie boją się robić z siebie pośmiewiska, to czemu facet, który nosi szpilki miałby się bać? Tym bardziej, że to, moim zdaniem, to samo co np. kobieta w glanach czy krawacie. Taka kobieta robi z siebie chłopa, a mimo to bezwstydnie wychodzi tak ubrana na ulicę. Innymi słowy, nawet jeśli niektórych to śmieszy, nie widzę powodu, by się z tym ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1984
Do facet1984 Mam nadzieję, że pomimo tego, jak stary jest to wątek ta wiadomość do Ciebie dotrze. Przestań zmuszać swoją żonę do chodzenia w szpilkach! Może dla Ciebie jest to przyjemność i leczy Twoje schorzenia/bóle, ale dla kobiet szpilki nie są najlepszym obuwiem. Powodują nie tylko ból i zmęczenie nóg, ich opuchliznę. Kobiety mają większą skłonność do np. żylaków. Zbyt częste chodzenie w szpilkach to zagrożenie nie tylko dla jej urody, ale i zdrowia. Zastanów się, człowieku, co Ty robisz?! Ty "nie tolerujesz" jej bez szpilek, ale ona musiała się pogodzić z mężem w szpilkach? Pomyśl o tym, jeżeli po tylu latach jeszcze Cię nie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vatel
noszę rajstopki na co dzień ale nie wiem jak to będzie w ciepłe dni.szpilki tez mnie kręcą ale jeszcze nie mam własnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vatel
a co do ludzi ślepo chodzących do kościoła i wysłuchujących prawdziwych pedałów i pedofilów(klechów) to nienawidzę ciemnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×