Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaskoczona007

facet w szpilkach

Polecane posty

A ja cały czas chodzę po domu w klapkach szpilkach 10 cm, dla mnie są wygodne i fajnie się w nich czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
ahahahahahha faceci w szpilkach ahahahah a to dobre : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan_Kobiecej_Dominacji są już męskie obcasy, ale nie w królestwie gumofilców :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
Do wszystkich facetów noszących szpilki - stuknijcie sie w te puste dekla , bez odbioru ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetysz szpilek
mam 38 lat, zone , dzieci. W łóżku jest zajebiscie, niczego sie z zona nie wstydzimy. Ja uwielbiam szpileczki, ponczoszki, damska bielizne. Czasem zakladam szpileczki i ponczoszki, zona tez i tak sie kochamy. Jest zajebiscie, mam ogromny orgazm, zona tez bardzo lubi piescic mnie jak mam ponczoszki na sobie. czesto po domu chodzimy nago odziani w jakies seksi ciuszki (oczywiscie jak nie ma dzieci :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
wytłumaczcie mi, jak facet może uprawiać sex w szpilkach ?! Te piękna rzecz jest stworzona tylko dla kobiet .. cioty z was niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan_Kobiecej_Dominacji bo damska bielizna i szpilki są piękne i jeśli kobieta toleruje (a nawet lubi ) to używają tego obie płcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2000kW 3000V DC
Podział ubrań i butów na tzw. "damskie" i "męskie" jest anachroniczny i starodawny. Teraz jest kontrkultura i wszystko jest uniwersalne. Niech się każdy ubiera jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
...Niech się każdy ubiera jak chce. Powiedz to kolegom mojego syna z II klasy podstawówki. Ich razi różowa kratka na letniej koszuli a co dopiero mówić o męskich butach na szpilkach albo męskiej spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan szpilek
Sam czasem w domu zakladam wysokie obcasy ,na ulice bym sie nie odwazyl mojej dziewczynie to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w domu raczej nie chodzę w szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilki są wygodne w chodzeniu nawet mam je teraz na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granicą i bardzo często chodzę po ulicy w legginsach i butach na obcasach. Teraz zimą wiele razy do jeansów ubierałem w kozaki za kolano na 13 cm szpilce i praktycznie na nikim nie robi to specjalnego wrażenia.Obecnie parę dni jestem w PL i tutaj tak bał bym się wyjść tak ubrany na ulicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę w szpilkach po domu a nawet mam je teraz na sobie i jeszcze mam na sobie czarna spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Witam wszystkich Jestem normalnym 21 letnim facetem, mam dziewczynę... Niestety od wielu lat mam manię chodzenia w butach na obcasie, bardzo mnie to podnieca, a zarazem męczy. Jak na razie jest to najbardziej męcząca rzecz w moim zyciu. Gdy tylko widzę jakieś interesujące mnie buty myslę jak je załozyć :/ Bardzo bym chciał to zwalczyć, ale jak na razie przez ok 10 lat mi się to nie udaje, a wręcz przeciwnie nasila się o manie kolejne elementy damskiego ubioru. Z seksem też jest mały problem, bo głównym powodem mojego podniecenia są te cholerne buty, a nie moja partnerka, którą kocham(raz wychodzi, innym razem w ogóle). Dodam jeszcze, że nikt o tym nie wie z moich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też uwielbiam damskie buty na szpilkach lub na obcasie, zwiewne sukienki, koronki, lejący się materiał. Ale na litość - miałbym to założyć na siebie? Wyglądałbym jak - nie umiem opisać. Szedłbym normalnie ubrany jak mężczyzna, a na nogach miałbym buty na obcasie: ? Mijałbym dziewczyny - one na obcasie z ładnymi nogami ubrane w swoje ciuchy śmiałyby się ze mnie, rozpowiadały swoim znajomym, że widziały chłopaka w damskich butach. Takie rzeczy są dla dziewczyn, bo one ładnie w nich wyglądają :) Ja golę sobie ramiona i nogi. Od 16 roku życia miałem problem z owłosieniem - jestem jak małpa, jeśli się nie zgolę. Jeśli któraś z dziewczyn widziała takiego "włochacza" to wie, o jakie owłosienie mi chodzi :P :P Nie mam krzywych nóg, ale nigdy nie założę butów, w których chcę oglądać dziewczynę. Jak dotąd nie mam ukochanej, ale gdybym miał, powiedziałbym jej, że obcasy, koronki, zwiewne i lejące się ubrania mnie podniecają: ale tylko, kiedy widzę dziewczynę, potem swoją ukochaną tak ubraną - a nie siebie :P. Jakaś jedna napisała - zacytuję, bo nie pamiętam nicku: "facet jest po to, żeby być pod obcasami butów (szpilek? nie pamiętam) dziewczyny" - ja odpowiem do ciebie tak: gdybyś była moją dziewczyną, szczerze mnie kochała i mimo tego tak mi powiedziała, albo dowiedziałbym się przypadkiem od kogoś, wszystkie płaskie buty bym ci wyrzucił do śmieci i chodziłabyś codziennie tylko w szpilkach od rana do wieczora, aż w końcu byś mnie przeprosiła. . Potraktowanie pod obcas = potraktowanie na obcas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmaciej1983
Do gościa "pomocyyyyy": Trzy proste kroki: 1. Powiedzieć swojej dziewczynie, że w łóżku chce się nosić szpilki. 2. Kupować sobie buty na coraz wyższym i coraz cieńszym obcasie, i praktykować chodzenie w nich na co dzień. 3. Ostatecznie przestawić się na szpilki. Po trzecim kroku nie będzie w tych butach nic magicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdsxcvb
Z seksem już jest lepiej, poprawiło się nie wiem czemu i to bardzo, ale to jest nic, nadal mam butową chorobę, zazdroszczę dziewczynom, że mogą się tak ubierać, a ja nie, i że są takiej płci a nie innej. MACIEJ1983-oczywiście mógłbym sobie kupić i chodzić, ale mieszkam z rodzicami, a nie samemu. Troche by sie zdziwili jakby zobaczyli u mnie w szafie takie obuwie, no i na pewno nie wyjde tak na ulicę, bo to dla mnie wstyd. jak na razie zakładam czasem sandałki mamy, ktore są jedynymi jej butami, które mogę założyć, bo w nie wejde. Raz mi się udało też załozyc buty dziewczyny jak jej nie było... Czemu akurat mnie to spotkało???:/ dla tych co sie z tego śmieją lub dziwią- to nie moja wina i nie jest mi z tym łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgsxcfv
Ps. Jdgsxcvb=pomocyyyy, nie pamiętałem hasła po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmaciej1983
Czemu wstyd? Poza tym nie musisz od razu zaczynać od szpilek. Mogą być kowbojki na obcasie z 8 cm (albo na początek niższym). Wiem, że to nie to samo co szpile, ale lepsze to niż płaskie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj ;-) Chodzę w szpilkach, mam kilka kolorowych, od Merg i to jest obuwie dla kobiety. Widziałam szajbusów w szpilach, również w TV. Kto komu broni? Przecież smacznie to na pewno nie wygląda, mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę w szpilkach i to 17cm kocham się przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę w szpilkach i to 17cm jestejestem facetem i lubię takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ok.5 lat chodzę w butach na 15 cm obcasie. Wyśmiewali się ze mnie na ulicy, parę razy musiałem odeprzeć atak fizyczny. Ale mam to gdzieś.Nie wrócę do męskich siermiężnych buciorów które są często brzydkie i nie wygodne. W pracy juz się dawno z moim hoplem oswoili i nikt nawet nie zwraca uwagi na moje buty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TBM
Już jakiś czas chodzę w butach na wysokiej szpilce. Miałem jechać na rozmowę z moim przyszłym szefem, dzwonię do niego że za ok. godzinę będę ale żeby się nie zdziwił powiedziałem mu że trochę nietypowo wyglądam . Jako że było zimno ubrałem grube rajtuzy krótkie spodnie i kozaki za kolano na szpilce i wybrałem się do niego. Wchodząc do firmy pracownicy trochę się mi przyglądali ale do tego przywykłem.Wchodząc do gabinetu szef przez chwilę się mi przyglądał a ja po przywitaniu powiedziałem że to jest ta moja inność , na co on odparł że spodziewał sie czegoś naprawdę dziwnego ale w tym nie widzi nic nadzwyczajnego bo każdy może sie ubierać jak chce byle tylko pracował jak należy. Pracuję w tej firmie już 3 lata , cały czas przychodzę do pracy w butach na obcasie i nigdy nikt mnie nie wyśmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i na co dzien chodze po mieszkaniu na 20cm szpilkach jest to super uczucie juz nawet nie czuje sie swojo w butach na plaskiej podeszwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i na co dzien chodze po mieszkaniu na 20cm szpilkach jest to super uczucie juz nawet nie czuje sie swojo w butach na plaskiej podeszwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×