Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość F-kiii

25 rozmiar spodni - ile musialabym wazyc przy wzroscie 158 ?

Polecane posty

Gość F-kiii
princessania, mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojakobieta
F-kii - 27 to dużo? Co Ty gadasz! Mało, bardzo mało. Większość dziewczyn nosi 29 a jest to chyba rozmiar zbliżony do ogólnego 38, więc rozmiaru szczupłych zdrowych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-kiii
nie wiem, moze ja wcale nie mam rozmiaru 27 tylko te sklepy zanizaja rozmiary ? mam spodnie z big stara i h&m, wlasnie... chyba sie zalamie z ta waga... po ciazy wazylam 44, 45 dopoki nie bralam tabletek, a teraz 49 i nic a nic mniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Waze 46kg i wepchne sie nawet w 24(rozmiarowka top shopu). Nie mam chudych nog raczej 87w biodrach 51cm udko. W sieciowkach kupuje 4/nasze32, bo wieksze luzno odstaja w pasie. Nie wiem gdzie te wszystkie chuderlaczki max 40kg kupuja ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-kiii
no to podobnie do mnie tylko ja mam 90 w biodrach, wiec o 3 cm wiecej... ja juz sie gubie i w tych rozmiarach i w tych kilogramach :) chyba sobie odpuszcze porownywanie do innych, sprobuje schudnac i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-kiii
tak bedzie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-kiii
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blathien
ja mam 170 cm wzrostu, ważę jakieś 52kg, bynajmniej nie jestem wychudzona ani żadna anorektyczka a nosze rozmiar 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeaaa
wiem ze stary post ale smiesza mnie niektore odpowiedzi ja waze 52 kg przy 165cm mam 86cm w biodrach i wlasnie nosze 25 ale wcale nie wygladam na kosciotrupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfssssssssssded
ja 61kg 168 i rozmiar 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikutiku
i takie rzeczy w glowie maja matki dzieciom. A ja sadzilam ze 15 letnia dziewczynka popiskuje o ten rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleinaaa
A ja ważę 46 kg, mam 160 cm wzrostu i właśnie noszę rozmiar 25 :P Nie jestem wychudzona :) W udzie w najgrubszym miejscu mam 48 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×