Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

MMMMMMMMMMMM pyszniasta ta kawka;) trza sie brac za wypociny:D ale si maupy tajemnicze zrobily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicze maupki
dziękujeme ,że nami się ktosik interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nazwalaym ego interesowaniem sie:P nic mi sie nei hce:o przydalby sie jaki dopalacz albo co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicze maupki
🌻 proszę inne zioło zaraz chęci dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauwazyłem tego przy czerwonym ale jeszcze może pofiksować w tym tygodniu i wyrzucam cholerę na śmietnik>TYlko pamięć na allegro opchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze chcesz wywalic komputer????? wymien go na lepszy mogel! no i jak opcniesz ta pamiec na allegro jak wyrzucisz sprzet na smietnik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejnośc inna.Co on mi tu wyprawia.sam się wyłącza blokuje strony,szlag trafia.Juz wyczaiłem . w tym tygodniu kupuję, Takich numerów co wyczynia trudno zliczyć.Ostatnio żona przez skajpa rozmawiała z przyjaciółką z Francji i komp się wściekł i wyłączył.NIe mogłem przez godzinę załączyć był zawieszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie komp sam wylacza to przyzyn tego moze byc wiele;) ale masz racje zmien starego diada na nowke sztuke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz go mam serdecznie dość emotów w ogóle nie widzę u siebie jak u innych.Ostatnio zawiesił mi się przeciętnie co dwa dni.Więc od 6-7 rana godzinka była na przeinstalowanie.W południe trwało by to 3-4 godzin.Teraz tylko jechać i przywieżć bo u nas jest ale ceny mają choćby tu bogacze mieszkali.Na benzynę wydam 100zł ale zoszczędzone 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiksuje od tego roku i chciałem zmienić płytę.W sklepie jak usłyszeli rocznik 97 komp to jak na wariata patrzeli .I dobrze bo zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema desznik :-) siema Setunia ;-) ps. 97 rok aż dziwne że jeszcze działa . ale pamięci ani niczego juz nie sprzedasz , bebechy są niekompatybilne z dzisiejszymi płytami głownymi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz rację nie można było i tak zamontować tylko po przeróbkach.Ale pamięć kupiłem i była tak jak w cenie nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowego kompa kupiłem za 1500 zł oczywiście bez monitora :-) wszystko zalezy od tego do czego ma słuzyc . jeśli ma uciagnac nowe gry komputerowe to trzeba by wydac więcej ;-) ps. Setunia pracuje nad zakończeniem pracy więc póki co ja zmykam , pojawię się jak Setuszek tu przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz tak się zdarzyło ale z drugiej strony , chcąc czy nie trza było.Kumpela żony.Dziś miałem KOlegi z berlina i za 20 minut znów będzie dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×