Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość desznik-karminadla
;-) dzięki ęki ale już mi bany nie straszne. pozdrawiam forumowych gawędziarzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfasto-rewq
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq-belfastokarminadlodesznik
Przepraszamy i znikamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia dlaczego w liczbie mnogiej to mówisz.Na czerwono tutaj nie wchodzę.I znów ta sama historia.:D Wyluzuj:classic_cool: Temu szczeniakowi.:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq-belfastokarminadlodesznik
Protestujemy my są na pomarańczowo a nie czerwono . pomarańcz to taki inny kolor niz czerwony :classic_cool: Szczeniaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desnik moze to nie Ty piszesz na pomaranzowo ale to nie naczy ze pisze to tylko jedna osoba a przypuszczam ze wiecej jak jedna wiec pisze w liczbe mnogiej a swoja droga to dlaczego pomyslalales ze o Tobie pomyslalam:P przeciez winny sie tlumaczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq-belfastokarminadlodesznik
Egocentryzm kafeteryjny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq-belfastokarminadlodesznik
desznik -------------- > zalecam terapie hormonalną lub melisse na noc. kłania się wrażliwa istotka chowająca się za swoim wiekiem . nikt ci świństwa nie zrobił poza napisaniem co o tobie mysli więc wyluzuj i dobieraj słowa adekwatne do sytuacji ;-) pozdrawiam pionowym usmiechem deszniku kafeteryjny gawędziarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq-belfastokarminadlodesznik
no poszło w pięty nareszcie . "spadaj" to tak na poziomie nastolatka . ;-) Dobranoc mistrzu ciętej riposty deszniku z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mawiał bogus linda nie chce mi się z tobą półinteligencie gadać.I tacy własnie nami rzadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam setunia. Przepraszam cię,że znow doszło do niepotrzebnej bijatyki.Wstyd mi bardzo,że dałem się sprowokować.Wstyd mi też za tego młodego człowieka, który szacunku ani krzty nie posiada do nieznajomych mu osób.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik uwazam ze obiektywna pomarancza ma racje i nie potrzebnie si obruszasz na te slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Wstyd mi też za tego młodego człowieka, który szacunku ani krzty nie posiada do nieznajomych mu osób \" kochany deszniku no jak zwykle ukrywamy się za swoim wiekiem itp. tyle że to ty często komuś przygadujesz i wtedy jest dobrze ? mysle że stary pierdoła z ciebie. A argument o półinteligencie świadczy o tym , że i ty masz z kulturą na bakier a tak jej wymagasz . Zabrakło argumentów to zaczeło się tupanie nózkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Przepraszam cię,że znow doszło do niepotrzebnej bijatyki.Wstyd mi bardzo,że dałem się sprowokować " Nie rób z siebie pośmiewiska stary dziadzie i nie tłumacz się przed laską która moglaby byc twoją córką . Ostro? no widzisz z tobą już nie mozna inteligentnie trzeba na chama. Pozdrawiam środkowym paluszkiem. Pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdz na mój temat to sobie sprawy wyjaśnimy i będzie święty spokój. SiteczkoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak , w twoim stylu: SPADAJ nie mój poziom więcej się nie zniże. zostawiam ci przywilej ostatniego zdania bo przecież jestes starszy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuj zazegnanie konfliktu i zgode w tm celu niech kazd powie co sie mu nie podoba nastepnie prosze to rozwazyc i ewentualnie zmienic swoje zachowanie ktore jest ni fair w sosunku d innych w przeciwnym razie ten top bedzie tylko polem bitwy desznka-karminadla z rewq-belfastem prosze wiec strony konfliktu o rozwazenie powyzszej propozycji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propozycja przyjęta . Desznik to troll. koniec tematu. Przepraszam za wszystko :classic_cool: , ja tu tylko sprzątam. miłej soboty i niedzieli. Papa. nara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belfsto sie popisales ale dobre i tyle zajemnie ;) Lubis no przydalby sie mediator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belfasto-rewq i tu słoma z buta wyszła. Jedni się z inteligencją rodzą inni nabywają.Szkoła Wyżs\\za ci nie pomogła i doskonale pasuje do ciebie to drugie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belfasto i Desznik - a tak w ogole to o co Wam chodzi ?:D bo ja juz nie pamietam od czego sie zaczelo i pewnie ami nie pamietacie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik no słoma to wyszła tobie jak powiedziałeś : "spadaj" i "półinteligencie" a teraz przewrotnie sie do mnie przyczepiasz a sam zaczołeś na niskim poziomie . Nawracasz do tej inteligencji jak zdarta płyta - masz doprawdy mały zasób argumentów. Inteligencja nie ma tu nic do rzeczy. nie odróżniasz pyskówki od dyskusji. Życze powodzenia . Kocham Cie !!!! to teraz Papa tak na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luftnij się i przestań glendzić.Tylko kompromitujesz się i dalej dyskutujesz niepotrzebnie.Przez ciebie musiałem stad odejść ,gdyż zacząłes wugaryzmami operować. Bądż mądrzejszy i juz się nie odzywaj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×