Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Seta walnęła setke i zasnęła :-P na tym topike dzis jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej setki wczoraj nie walnelam:D Leniwiec bardzo ale to bardzo piENkne życzenia🌻:) ja też Tobie życzę tego samego i jeszcze więcej :) u mnie pełno śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo mi sie fartnelo:) Rewq masz racje , rzeczyuwiście już się kafe nie jePie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tesz duszo szniegu :-) Setka co robisz i dlaczego tak późno zameldowałaś się na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pomaranczka czyli ja zyczy
W NOWYM ROKU ZDROWIA,ZDROWIA,ZDROWIA I JESZCZE RAZ PIENIEDZY !!! :-D i MIŁOŚCI !!! ;) dla wszystkich razem i kazdemu z osobna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje :D To co zbroiła ta modka? Zabrakło jej nutelli i ze złości, że w ciągu dnia nie dostarczyła organizmowi dostatecznej ilości kalorii wykasowała coś co nie powinna czy może zablokowała kogoś kogo nie powinna? A może ma nerwa, bo nikt jej nie zaprosił na bal sylwestrowy i będzie siedziała z pozostałymi przegrańcami na forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko dziekujemye i wzajmnie oby nam sie .........:classic_cool: chyba trzweba cos pod to wypic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam nach hause na obiadoss Setka ---> dziś jestem już u rodzinki aż do niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spędzę w domu .:) Zrobię pyszną kolację, pogadam sobie z rodziną. Miłej zabawy, zdrowia, pogody ducha wszystkim. 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś dzięki za odpowiedź na mojego posta z 14.42 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka : posty widma ----> no na kafe od kilku dni panuje żenująca rozpierducha jeśli chodzi o publikację postów :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co iść gdzieś gdzie się boi i za to jeszcze płacic? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza nr 2
również dołącza się do życzeń . Ps. Jestem pomarańczą płci męskiej która ma problemy z goleniem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo pći menskiej ---> skąd te problemy ? ps. lekki zarost u przystojnego dzentelmena może być nawet atrakcyjny dla dzierlatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapewne niejedna dziewanna poleci dziś na ciebie pomarańczowy facecie :-) ps. ja jak mam zarost 3 dniowy to wyglądam jak TALIB więc wolę nie ryzykowac linczu w tramwaju dokonanego przez grupkę gimnazjalistów po dopalaczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×