Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość pomarańcza nr 2
W nowy rok jest "bombowa" atmosfera , więc z talibem nikt nie zadziera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hans konepfke
Gaga:o slabo mi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha tzn sluchalam jhej piosenki jak jadlam i neistrawnosci na razie brak:D zrobilam krokiety i salatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia mam pytanka :-) : 1. Czy kupiłaś już zapas alkoholizowanych napojów na Sylwestra? 2. Czy cieszysz się że spędzisz Sylwestra z chłopakiem? 3. Czy masz już zrobioną swoją FRYZIS ( farbowanie, czesanie, papilottty itp) :-P 4. Co zrobisz z Czesiem - odgłosy petard mogą zrobić mu krzywdę 5. Czy jutro będzie bolał cie PEP a jeśli tak to czy masz juz zapas tabletków ? 6. Czy masz jakieś postanowienia noworoczne ( np mniej chlać piwa :-P ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy kupiłaś już zapas alkoholizowanych napojów na Sylwestra? tak , z samego rana,l szampana, piwka i winko:) i dziadkow zoladkowke mietowa:classic_cool: 2. Czy cieszysz się że spędzisz Sylwestra z chłopakiem? NIE , bo spedza sylwestra z kulegOM:> a nie chlopakiem bo nie mam chlopaka:( 3. Czy masz już zrobioną swoją FRYZIS ( farbowanie, czesanie, papilottty itp) Nie, zaraz sie ide kOMpać i coś dopiero pokombinuje aczkolwiek stawiam na prostote:classic_cool: 4. Co zrobisz z Czesiem - odgłosy petard mogą zrobić mu krzywdę Czesio bedzie w domku :) nie pamietam juz czy byl w tamtym roku ale chbya nie , moze jakos przezyje:) 5. Czy jutro będzie bolał cie PEP a jeśli tak to czy masz juz zapas tabletków ? tak, mam takie postanowienia caly czas w glowie niekoniecznie stricte noworoczne ale ogolne, a mianowicie samorowoj :classic_cool: mam zamiar czytac duzo mONdrych ksiazek naukowych, bo mi brakuje studJÓF czuje ze sie cofam:D Reww co do piwa, to siem zastanowiem ale mysle ze tez cos musze zrobic w tym kierunku:) Nie mam zapasu tabletów, mam nadzieje, że nei bedzie mnie pep bolal:) 6. Czy masz jakieś postanowienia noworoczne ( np mniej chlać piwa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wyczerpującą odpowiedź :-) życzę miłej zabawy z kolegą i oby cie pep nie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosny rewq
jak z kulegom to napewno bedzie dymanko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo a weź wypitalaj :-P Setunia jest grzeczną diewaczką i tylko bedzie rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosny rewq
z penisem w ustach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosny rewq
dlaczego ona nie chce mojego possac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosny rewq
lubiś possiesz mi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosny rewq
Czasami mam odbijawy:p szczególnie przed zabawą tak proszę wybaczyć mi te szczeniackie wyskoki.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi te odp sie poprzestawialy juz sie umalowalam paznokcie poprawilam:P wlosy wysusze i sie ubiore i bede redi Lubois do siegoo i szalej do bialegoi rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam szampana w lodówce. Ubiorę się ładnie, w domu jest najlepiej, rozpalę kominek, posłucham muzyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka....
wzajemnie 🖐️ oby nam sie .... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy New Year 2010 mnie pep nie boli tylko taki mam troche cizki z niewyspania chyba:D Lubis to pewnie przez tego fryzjera pep Cie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie piłam dużo, tylko jestem śpiąca.:) Witajcie w Nowym Roku 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O drugiej, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ludzie się cieszą a są rok starsi :-( i o rok bliżej Krainy wiecznych łowów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza nr 2
polowanie na bizony w krainie wiecznych łowów , takie bajki o Vinnetou :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwijam myśl: po prostu co roku jesteśmy bliżej piachu :-( czy teraz po tak dosadnym stwierdzeniu rozumiesz o co mi chodziło ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianie po śmierci trafiali do Krainy wiecznych łowów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×