Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość trzeba coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kuleżanki ? :-) spoko jak z nimi gadam na topiku to nie odpowiadam chyba za to co one piszą o Tobie itp. w ogóle to ja nie wiem o co chodzi i dlaczego w ogóle piszesz " że to twoje kulezanki " jakby to coś miało mi dać do zrozumienia ... :-( smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to pisał na lubisia nick czarny którego nie znam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O jakie kuleżanki i pisz kurFFa na czarno żebym wiedział z kim mam do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a tak w ogóle pisanie " patrz jak twoje koleżanki..." to już jest dziecinada :-O piszę z różnym osobami i nie jestem niczyim stronnikiem . nie stoję po niczyjej stronie . bez odbioru :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś własnie widac jaki masz dystans do kafe o którym czesto pisałaś . :-) Za co mi się dostało to dali Bóg nie wiem . SETUNIA FAJNY TOPIK ZAŁOŻYŁAŚ ALE NIE CHCĘ TU JUŻ PISAĆ POZDRAWIAM CIĘ SETA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pięknie
przez PZU rozleciał sie top dla degeneruchów, a teraz jeszcze ten:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie jestes do konca w temacie ,wiec z ocena mojej osoby sie wstrzymaj " Za to ty możesz mnie oceniac :-) oj głoopiutka jesteś jednak " rozumiem ,ze jak ja sie bronie to wychodzi ze mnie pieniactwo a jak bronia sie inni to maja do tego prawo? " Twoje pieniactwo to czepianie się mojej osoby bez podstaw " rewq...cytowanie obrazliwych postow na czyjs temat to jak podpisywanie sie pod tym,przekazywanie tego dalej troche wyobrazni rewq.. " No głupszej rzeczy nie czytałem :-) cytowanie to CYTOWANIE a nie popieranie tego co tam jest napisane !!! nie czaisz kontekstu dlaczego cytowałem ? Boże kobito jak się masz za taką inteligentną a taklie głoopoty piszesz to wybacz . ------------------------------------------------ ----------------------------------------------- --------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq masz wriocic bo juz nigdy nie diowiesz sie co jadlam:o :P Rozkaz Warta!:classic_cool: P.S. ja to kompletnie nei wiem o so chosi i w te relacje i powiazania nawet nie zamierzam juz wnikac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja tez sie nei zgadzam ze wszystkim zeby sie tylko komus przypodobac;) ja bede miala na obiad najprawdopodobniej mielone z zoltym serem w srodeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja wlasnie tez nie i mam nadzieje, ze beda moja mama ma ochote to zropbic bo w gazecie przepis zobaczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia proponuje zatem przeczytać cały watek i dialog żeby wyrobić sobie zdanie . Niedojrze że mi było zal Lubisia i przykro że mu jechali to jeszcze zostałem podle potraktowany . To jest wyjątkowo nie fair bo mój wklejony link i cytat miały pokazac co się dzieje i żeby mozna było reagować . Więcej się nie zamierzam tłumaczyć jakiemuś Lubisiowi :-O bo widzę że niedojrze człowiek się kims przejmuje to mu jeszcze pojadą. przykro mi ale ten topik zostawiam dla was , zyczę udanej frekwencji na topiku i wielu ciekawych wpisów Setka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuła536ih
http://r11.bloodwars.interia.pl/r.php?r=1999 7 gra o wampirach , wciągająca są to wojny krwi zapraszam i polecam. gra polega na tym że mamy własną postać wampirza , wybieramy pomiędzy 4 postaciami z kobiet lub mężczyzn , rozwijamy swoje umiejętności, rozbudowujemy miasto, wykonujemy zadani , wyprawy , możemy też zapisać się do klanu. sprawdzicie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja tez Seti nie wnikam...jezeli ktos skresla mnie po jednym czy dwoch postach,ktore nie sa po jego mysli...to...niech skresla " To może poczytaj sobie co do mnie pisałaś ------> -------> " cytowanie obrazliwych postow na czyjs temat to jak podpisywanie sie pod tym " " reweq...myslałam,zes madrzejszy...jeszcze to cytujesz? pomyliłam sie bardzo jak widzę... idz pokarm trolla,poszukaj taniej sensacji " " rewq...wszystko wskazuje na to ,ze to twoje kulezanki " " no i nie wiedzialam ,ze powinnam sie usmiechac na widok obrazajacych mnie nickow... " ..... ......mi też nie jest zabawnie kiedy mnie niesłusznie oskarża o coś czego nie robie . I ja mam się wtedy uśmiechać? dziwisz się mojej reakcji ? jakie moje kuleżanki ? typowo dziecinny pretensjonalny tekst - napisałem ci że nie jestem niczyim stronnikiem . Może naucz się odróżniać przyjaciół od wrogów jakkolwiek słowo przyjaciel brzmi tu górnolotnie. I teraz nie czepiaj się moich ostrych słów bo zauważ że to TY pierwsza mnie zaatakowałaś . Jaka akcja taka reakcja . Powinno ci być głoopio tak na dobrą sprawę bo tak potraktowałaś osobę ci przychylną . Jeśli po tobie jak po kaczce spływa to co napisałem że mi było przykro czytac o tobie takie wpisy jak tego podszywa to ok- nic już nie mam do dodania . Klasę człowieka poznaje się po tym czy potrafi przyznać się do błędu , nie ważne czy to forum czy nie, nie da się tak zupełnie miec dystans do forum ( czego jesteś tez dowodem bo cię tak te podszywy wytrąciły z równowagi ) . Tak więc pewnie i ja powiedziałem coś niepotrzebnie . Pewnie też przesadziłem w reakcji. Pytanie : Ty potrafisz przyznać się do pomyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ----> średnio obiektywny człowiek czytając moją wymianę zdań z Lubisiem zauwazy że cos tu jest nie tak i to nie ja osądziłem kogoś niesprawiedliwie . tyle w temacie , jestes inteligentna resztę sobie sama dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoj dzieciaki
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×