Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość mój i go nie oddam[serce]
nie wyzywaj go tak ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczyna być niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starej wieży na pustkowiu siedzą sobie nocą trzy wampiry i grają w karty. Grają, grają, noc mija i zrobili się głodni. Jeden mówi: - Grajcie we dwóch, ja idę cos wrzucić na ruszt. Długo nie trwało i wrócił. Usta umazane krwią... - Znacie te wioskę na południe stad? - Tak - No to już jej nie ma. Wyssałem ich co do jednego... Drugi wampir wstaje: - Dobra, teraz wy grajcie a ja napełnię żołądek. Długo nie trwało i wrócił. Usta umazane krwią... - Znacie to miasteczko na zachód stad? - No... - Nikt już tam nie mieszka, hehe..., be-ek! Trzeci wampir wychodzi, rzucając w drzwiach: - Teraz ja, niedługo wracam. Wraca jeszcze szybciej niż tamci. Ociężale wchodzi do komnaty. Twarz cala we krwi. - A ty gdzie byłeś!? - Nigdzie. Na schodach się wywaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia, w górach ksiądz wybrał się na przechadzkę po halach. Spacerując spotkał bacę, wyraznie czymś zajętego. Podszedł więc bliżej i pyta: - Baco, a co wy tam robicie? - A budujemy sobie. - A co budujecie? - Ano srocz budujemy. - No wiecie co, baco? Ja rozumiem szczerość, ale baca tak powinien..... no czasem poowijać w bawełne, a nie tak prosto z mostu... - A co ja bede w bawełnę owijał! Opier**lę dechami dookoła i h*j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jest jak: AUTO: Chwila nieuwagi i juz pod nim leżysz. KAWA: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc. CEMENT: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. BATONIK CZEKOLADOWY: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. ŚRUBOKĘT: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. TORBA TURYSTYCZNA: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. LOKÓWKA: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. OBLIGACJE RZĄDOWE: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. HOROSKOP: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. KOSIARKA: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. STRUMYK: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry. MASCARA: znika na widok pierwszej łzy. MINI SPÓDNICZKA: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. MIEJSCA NA PARKINGU: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi. WINO: satysfakcjonują cię, ale na krotko. KOTY: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. BURZA ŚNIEŻNA: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. UZYWANE SAMOCHODY: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. WAKACJE: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem miły...
Seta, piszę poważnie, naprawdę jesteś dziewicą ? Przebiję wszystko i każdego za Twoją cnotę, co o tym myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludki ;) Czy mi wydaje się czy to forum ma coraz niższy poziom? Chodzi mi o zaczepki przez różne pomarańczowe nicki, wyzwiska, docinki pod adresem drugiego forumowicza itp. Kiedyś aż tyle tego nie było, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Może mylne, nie wiem. Aha, nie że odnoszę się do jakiejś konkretnej wypowiedzi z tego topiku, tak ogólnie stwierdzam, po przejrzeniu kilkunastu topików dzisiaj. Miłego dnia 🖐️ ja zamierzam umyć okna, posprzątać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP czasy "intymnego komputera" juz nie wroca:( a byly to fajne czasy, az chcialo sie tu zagladac:) Rewq wszystkiego najlepszego z okazji urodzinkow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tygodniu do pracy wstaje wcześnie, to przyzwyczaiłam się i jak pójdę o normalnej porze spać, budzę się już około 5h - 6h nawet w sobotę czy niedzielę. Zazwyczaj po przebudzeniu jeszcze trochę leżę, ale że dzisiaj zaplanowałam porządki przedświąteczne to wstałam. Teraz zamierzam leniuchować. Posiedzę trochę przed komputerem, porozwiązuje krzyżówki i tak minie sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnei sprzatam ale tak standardowo te przedswiateczne beda za tydzien:D zaraz tez skoncze powiesze pranie i cos poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umyłam okno w jednym pokoju, powiesiłam czystą firankę, pościerałam kurz, odkurzyłam i na tym koniec. Porządki robię na bieżąco, także nie zarosłam brudem :P W tygodniu zrobię to samo w drugim pokoju i na tym będzie koniec. Najlepsze jest to, że teraz deszcz pada i ''poprawia'' po mnie mycie okien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP a tao ja zamierzam od razu ze 3 okna umyc i mam nadzieje ze za tydzien bedzie jeszcze cieplej i nei bedzie padac tak jak teraz u Ciebie wiec dzis moje spzatanie ogranicza sie tylko do starcia kurzu , odkurzania no i ogolne ogarniecie:P MP deszcz poprawil po Tobie a Ty poprawisz po nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz Setunia co u Jastrzębia? Bo słuch o nim zaginął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nei wiem co u niego aczkolwiek mysle , ze sie tu gdzies pojawia na gg go nie widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapowiada się dzisiaj ładna pod względem pogody niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...wreszcie troche tu normalniej ;-)🖐️ masakra co to się ost wyrabia... mgła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wielbiciel 70B :) dawno Cię nie widziałam na forum. Chociaż przyznam, że na ogólny to ja rzadko zaglądam. A jak zaglądam, to szybko mi przechodzi czytanie, bo co topik to gorzej ;) Lubiś - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa z ta pogodą to przesadziłam, właśnie pada deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze sie wolne
dni skończyły i pojda do szkoły wszystkie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padało prawie cała noc...ale to dobrze...szybciej snieg zejdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×