Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Jaka słynna jeszcze jest.,połowicę choćbym obudził w środku nocy i zapytał kto jest tym przyczynkiem tego,odpowie bezbłędnie SETUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNIAAAAAAAAAAAAAAA.Jakbyn jeszcze jej pokazał stopkę seti to już bym musiał sobie szukać nowe lokum:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec opowiem dla postronnych zabawną historię.Otóz kiedyś "umówiłem" się na rozmowę z kobieta tutaj poznaną na skajpa.W tak zaabsorbowanej rozmowie byłem ,ze nie usłyszałem jak żona drzwi otwiera.Widziała tę osobę 32 letnią tylko szczęście ,ze był też jej mąż w tle.W pierwszym dniu miałem rozwód.W drugim separację.W trzecim potężna scene zazdrości.w czwartym dniu awanturę.w piątym cicha mszę.W szóstym dniu moje dopiero wytłumaczenie i w siódmym rozeszło się po kościach.Więc skutecznie "wybiła" mi z głowy takie na żywo dyskusje.:D:D:D Tak stare pokolenie reaguje.A moze mi sie wydaje i każde pokolenie by tak zareagowało.ALe w tym wieku.???(sic!!!!!!!)Paradoks.Nie życieeeeeeee>:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz słysze idzie połowica więc myk ,myk na ogródeczek.Wam przyjemnej pracusi:PD:P:DJak nauczyła żoneczka czujności:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to już się nie będe pytał o pupe :classic_cool: skoro Setka z góry już uprzedziła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę wysiłku i znów wolne parę dni.Dziś z ogródka to tylko piwko żłopać nadciąga burza. . 30.04.2010] 07:47 [zgłoś do usunięcia] desznik-desztnik powtarzasz jak stary sklerotyk--------->coś tak osłabiona jestes osobo,że nawet cietych ripost cie nie stać.Spręż sie może coś wykocisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z własnej, nieprzymuszonej woli masz zamiar udać się do pracy? Szef będzie z ciebie dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest człowiek nie wielbłąd
napić się musi ! :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj burza wisiała przez cały dzień duchota niesamowita.Burza w nocy a tera leje jak z cebra.Więc weekend spędzam przy kompie jak na razie.:( jutro sądze powinna sie poprawic mam wyjazd 200 km a w deszczu jechać nie bardzo mi sie uśmiecha.Moze tam będzie pogoda słoneczna?Obaczymy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słońce wychodzi, zapowiada się ładny dzień. Wczoraj nie było żadnej burzy, nie padało. Jak udajesz się w kierunku gdzie mieszkam to spodziewaj się ładnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×