Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

A jeszcze coś, Finezja masz u mnie minusa ;) bo to zdaje się Ty 2-3 tygodnie temu mówiłeś mi, że gdzie tam, dorosły człowiek nie zachoruje na ospę. Taaaa, nie zachoruje. Mam przymusowy urlop ( który sama sobie wzięłam, ale pod przymusem - bo choroba wymusiła) do końca miesiąca. Także będę was odwiedzała, będziecie musieli mnie tu znosić. Jak będę gadała głupoty, pisała nielogiczne zdania, tzn że mam gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że dorosły może zachorować na ospę i cięzej ją przechodzi niż dziecko :-O Finezja głupoty pitoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie będzie tak źle. 3 dzień siedzę w domu, na razie poza swędzeniem i odstraszającym wyglądem ( wykropkowana zawiesiną do wysuszania) nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruj se te krosty specjalną maścią :D ja pamiętam miałem 14 wiosen jak miałem ospe :D pewnie wygladasz jak trendowata ( przepraszam że tak wprost mówie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tą ''specjalną maść'' - to ta zawiesina, o której pisałam. No wyglądam nieciekawie, taka wypunktowana, ale nigdzie nie wychodzę z domu, także nikt mnie nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wczoraj w ogole prawie nei spocilam wiec dalo sie ze mna wytrrzymac:D dzis taksa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzięki było do Fan Zdzirki, jak naciskałam ''odpowiedz na ten temat'' Setunia Ciebie jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Setka też myślałem że weźmiesz taksówkę ale już nie wpisałem tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*"Słońce w górze zapierdala, Żaba w wodzie dupę moczy, Kurwa, co za dzień uroczy." No i znów mi sie oberwało.:P mp-30 nieszczęścia chodzą w parze a to się zupełnie zgadzam.Może skończy się na tym w tym tygodniu.A co miałem cie straszyć amerykańsko słuzbo wojskowa MP.A nuż byś nic nie miała i byłbym górą a tak skutki opłakane.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to dostaniesz wspaniały prezent wizualny,teraz masz nadmiar czasu.🌻❤️🌻😘🌻 Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą Teraz trzymam bobaska na kolanach więc troche jeszcze potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq deszcz pada ,ze parasol rozwijasz:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ubaw zrobiłes wczoraj SUPER fanie. Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za uroczy podszyw :D desznik UWOŻEJ i czytaj uwaznie czy w nicku nie ma "ogonka " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusy pozdrawiaja
tu też pozdrawiają wszystkich 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema rewcio dla ciebie musiałem się przebrać ,poniewaz bez przerwy parasol zakładałeś.Więc masz go teraz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta pomarańczek może skoczyć mi na pukiel albo na klate:P:D pukiel= garb=plecy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pukiel to nie głowa
???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×