Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Nie wjeżdzam do Czech.Do was ta burza nadciąga.Wieczorem moze zawitać.Juz sie przejaśnia więc zaraz mnie przy kompie nie ma. Mimo tego fajnego dzionka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech nadciąga, jeśli o mnie chodzi może padać cały dzień, grzmieć , nigdzie nie wybieram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kompa musisz wyłaczyć przy burzy.Ewentualnie dobra książka zniweluje ci nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam krzyżówki, w razie czego zajmę się rozwiązywaniem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O albo tak.kiedyś była domena moja rozwiązanie krzyżówek i czytanie książek.Ogladanie dobrych filmów.Chodzenie z małżonką do teatru itp.Z chwilą poznania netu wszystko się skończyło.Ale juz mam przesyt i muszę dawniejsze zaległości odnowić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w niewielkim mieście, tu nie ma teatru, baaaa nawet prawdziwego kina nie ma. Jest takie coś ''ala kino'' i grają film pod warunkiem, że będzie ileś osób chętnych, jak nie ma seans odwołany. Z tego co słyszałam częściej nie ma niż jest. Chociaż ja i tak nie poszłabym, samej nie mam ochoty, zresztą wolę spędzać czas w domu: komputer, książka, tv, krzyżówki, nic nie robienie. Poza domem to tylko rower, działka rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradziłbym coś tobie ale nie mogę ,gdyż wszedłbym w sferę intymną.Więc tylko powiem nie jest to wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów, nie będę fukała na ciebie za te rady. Co najwyżej ulotnie się, żeby nie odpowiadać, jak padnie jakieś pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z rana lalo ale na szczesci zacyn a sie przejasniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jeśli pragniesz tego ,odpowiem.Musisz się przełamać i TY nawiązac znajomość z kimś kto jest wart twojej uwagi.Musisz byc przygotowana na to ,ze odmówi ci ta osoba i nie możesz sie załamywać. Więcej otwartości,gdyż już ta młodzieńcza szalona miłość nie nastapi.Teraz tylko początkowe "zimne" wyrachowanie a jak sie rozwinie znajomość to i może ta szalona miłość sie odezwie ,w którymś z was.Nie ma reguły zależy od temperamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wrócimy lepiej do tematu pogoda ;) albo jakiegoś bardziej ogólnego. Sklep koło mojego bloku jest dzisiaj otwarty, dziwne, myślałam, że wszystko będzie pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalem ze wiesz..
bo sklep ma prawo byc otwarty jesli sprzedaje w tym dniu jego wlascieiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie wierzę, że w tym sklepie za ladą stoi właściciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Mówiłem,że delikatna sfera.Najpierw uwierz w siebie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w święta może własciciel obsługiwać dotyczy mniejszych sklepów ,czy to jest respektowane?A jaki przepis w Polsce jest respektowany?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się iść żeby to sprawdzić, bo w sumie co mi to da, że będę wiedziała. Przecież nie wezmę ze sobą aparatu fotograficznego i nie będę pstrykała zdjęć jak pani , która jest tam pracownikiem obsługuje 1 maja. A paragon z datą sprzedaży 1 maja nic mi nie da, bo zawsze będzie wytłumaczenie, że owszem sklep był otwarty, ale za ladom stał właściciel albo jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie nastapi u nas odgórny porządek,nigdy nie oczekuj ,ze sie cokolwiek zmieni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kafeteryjnych ploteczek dowiedziałam się przed chwilą, że hinatka i wielbiciel to para :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy prezes też ma swój własny kodeks pracy, który jest ważniejszy od tego właściwego, zatwierdzonego do stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi kierowcy jadą znak jak byk ograniczenie szybkości z zakazem wyprzedzania.I ja muszę gwałtownie hamować bo bohater mnie wyprzedza i nie zdążą więć pakuje sie na mnie.Czasem to milimetry i czas mojej reakcji ,ze nie dochodzi do kraksy.Więc nie ma porządku.A gdzie tylko spojrzysz tam bałagan.:O:( Nieraz jestem w Czechach ale nie do pomyślenia,zeby ci młodzi tak karygodnie łamali przepisy.I to we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty .............
szefowa Hinata :-) i wielbiciel ??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty .............
wiecej danych prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam sie kroiło od dawna,tylko czy w realu wątpię.O ile mi wiadomo WW jest zonaty i nieco starszy od ciebie mp-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to te pomarańcze tam miały racje, że ma 35 - 40 lat, a ja wtrąciłam się napisałam, że 30 :O Jakoś tak, myślałam, że jest sporo młodszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp-30 duzo tak myśli.nieraz odkrywam,że osoby są starsze o 8 lat ode mnie.Tez ,ze udajace 0k.30 mają 45-50 lat.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jeden pokazał wnuczka w stopce,jak go postraszyłem pomylił się i powiedział prawdę.A uważany jest na 24 lata.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty .............
hehe i Ty trzydziestko dałas sie nabrac na taki szaletowy topikke :-P prawdziwe und potwierdzone niusen only ;) tu wpisujemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty .............
ale nic sie nie martw ;) mylić sie to rzecz ludzka ;) 🌻 dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×