Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Czy ktoś z was mógłby mi polecić jakie dvd kupić, aby było tanie i dobre :D Zaplanowałam kupić już dawno temu, ale zawsze odkładałam na potem. Teraz jak siedzę w domu to pomyślałam, że obejrzę na allegro i może zamówię, bo do sklepu w moim mieście raczej nie wybiorę się, tym bardziej, że jak zorientują się, że nie mam zbyt wielkiego pojęcia o sprzęcie, który chcę kupić, to wcisną mi coś co im nie schodzi. Najlepiej gdyby padła nazwa i link, to poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seten nie odzywen :-O załamanen, nie pomogem , smuten :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem angielski thompson,niemiecki nie pamiętam nazwy,koreański to samo.Wytrzymały wszystkie razem ok.4 lat.Nie wiem czy na rynku sa ale 9 lat mam AKAI japoński 2 lata temu zmieniana głowica.Zobacz Panasonic nie sprawdzałem chyba japoński.Nie kupuj na alegro sprzęt używany.Pooglądaj tylko japońskie i nowe w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wyzżej zapomniałem dodać były VHS czyli na taśmę. Dokładnie 2 lata temu zakupiłem przez internet nagrywarkę za 1500zł.3 krotnie ją wymieniałem i w końcu zrezygnowałem calkowicie.Walory świetne no cacy tylko...................promień (laser) który nagrywał i odtwarzał okazał się do kitu.Zapowiadali blu-rey i takie własnie sa.Jeden z nich: http://www.pixmania.pl/pl/pl/4870679/art/lg/nagrywarka-blu-ray-dvd-b.html?Partenaire=Twenga&CodePromo=oui&srcid=7808&var=0999d2c7ec100200e62f21608302476f&aftrack=TWpJMk1UczRPRE0zOzEyNzIzOTU1MTU7dmFyPTA5OTlkMmM3ZWMxMDAyMDBlNjJmMjE2MDgzMDI0NzZm Wejdzz gdzieś na stronkę i popytaj jak sie ten sprzęt sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ,że w tej nagrywarce był biały promień lasera i praktycznie co 2 miesiące wymieniałem na lepszy model(gwarancja była 2 lata).Kazdy wytrzymywał przy mocnej eksploatacji ok.150 godzin i promień wysiadał.Na płytkę mozna było nagrywać przy jakości HQ 1godzinę oraz 12.5 godziny przy gorszej jakości.Ale tylko obraz więc muzyczne odpowiadało bardzo.Mam do dziś te płytki 12.5 godz. W/g ciebie mp-30 jaka cena optymalna by cie usatysfakcjonowała.Nie wiadomo jak te blu-rey sie zachowuja>moze są o niebo lepsze?Najlepiej gdzzieś na fachowa stronę wejdz tam poczytasz duzo na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Setka ! :classic_cool: jak roweras i tradycyjnie " czy pupa boli ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Desztnik, chociaż mi chodziło o coś takiego: http://tnij.org/gn5t ( to tylko przykład, pierwszy z brzegu z allegro). Żeby nie oglądać filmów na komputerze, bo to jednak niewygodne: za mały ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 23 calowy telewizoro-monitor :D :D i mam wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq - Ty od samego rana już myślisz o pupie Setunii ? :D no no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne :D ale pytam się z troską czy bolą po rowerze , a co TY masz na myśli .... ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desztnik - Ten ''test przedszkolaka'' jest fajny. Nie miałam pojęcia jaka jest prawidłowa odpowiedz więc strzelałam i nawet udało mi się strzelić celnie. Odpowiedz przedszkolaków, jako uzasadnienie, zaskoczyła mnie. Wysłałam ten test siostrzenicy, ciekawe czy zgadnie w którą stronę i dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie wiedziałem ale połowica wpadła na to od razu,wiadomo ciało na szczegóły zwraca baczną uwage.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudno na forum :O Dwa miesiące temu zapisałam się na uczuciowym do kafeteryjnego klubu starych panien, myślałam, że będzie się coś działo, a tu nic, ani wieczora zapoznawczego, ani wspólnych wypadów na podryw starych kawalerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a lubisz byc podrywana
? :-P co ja pisze kazda kobieta lubi :-D no ale 🌻 dla Ciebie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×