Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość aby kaca nie mieć
trzeba dzień wcześniej ostrożnie zazywać kropelki % seti:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [kiss][kiss][usta][usta]
😘😘👄👄😘😘👄👄😘😘👄👄😘😘👄👄😘😘👄👄😘😘👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minął/mija dzień? Setunia, jak głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie rozumiem, po co człowiek pije jak potem męczy się, boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla tych kilku chwil
warto :classic_cool: mowie Wam warrttooooo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczcie co sobie założyłam: http://mp30.powiedz.to Tak z ciekawości co napiszą forumowicze założyłam, na próbę, na kilka dni, potem wykasuje ( o ile można wykasować się z tej strony, bo ze stopki to na pewno da się). Chyba dziecinnieje na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisac Ci cos ?
? trzydziecho :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisac Ci cos ?
no i straciłas dziewictwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej pierwszy wpis będzie miły :D Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisac Ci cos ?
a czemu maja byc niemile wpisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też u was pada od samego rana? Zza oknem szaro, pochmurno, deszczowo i nic nie wskazuje, że coś zmieni się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu na kafeterii sporo osób mając możliwość wypowiedzenia się anonimowo lubi dowalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisac Ci cos ?
no u mnie pada :-( juz 3 dni tak :-( no to prawda ale tu tak jak w realnym zyciu sa ludzie i ludziska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu większość nie ma odwagi, aby powiedzieć co naprawdę myśli, a tu gdy nadarza się okazja nawet osobie, której tak naprawdę nie znają lubią wytknąć wady, błędy i pouczać. Za to u mnie wczoraj była naprawdę ładna pogoda więc wybrałam się z siostrą i siostrzenicą na małą wycieczkę do pobliskiej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisac Ci cos ?
deszcz nie deszcz ale o ruch trzeba zadbac troche pobiegamy :-P pozniej drugie sniadanko :-P 3m sie trzydziecho ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Przyjemnego dnia🌻❤️🌻 Na południu też nieciekawa aura deszczowo od dwóch dni.Masz pomysł z tymi wpisami,większość będzie zapewne wporzo ale znajdzie sie dziegcie w beczce miodu.Po co kusić los i wyzwalać komuś niezdrowe emocje.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posyłam trochę deszczu jak za wielki upał:P UŚMIECH jest jak słońce o świcie co piękny dzień zapowiada.... Radością wypełnia nam ŻYCIE, bo bez radości żyć nie wypada. Jest jak tęcza na niebie co kolorami nas urzeka! Ratunek niesie w potrzebie, gdy przykrość czasem czeka. UŚMIECH jest jak uścisk dłoni na powitanie,co serdeczność i przyjaźń oznacza..... UŚMIECH jest jak rozmowa szczera co drzwi nam do SERCA otwiera, nawet gdy chłód dookoła! Jak muzyka z serca płynąca, co niejedno uczucie wyzwala i jak róża pachnąca nasze umysły zniewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika-> weronka
Szkoda że to jutro do pracy iść trzeba bo pogoda od jutra ma być bo jutro coś może fajnego stać a tu rano trzeba wstać i do pracy iść a i tak jest dobrze bo mogło by jej nie być za parę groszy, do pracy trzeba iść... a mogło być gorzej... bo jutro matury... a tak do pracy idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał, kawałek mojego posta z przedwczoraj, pomarańcza musiała natrudzić się, aby go wygrzebać, tyle topiku przekopać. A i inne moje posty prześledzić, nie lada wyczyn. Tak dla twojej informacji kimkolwiek jesteś. Sama kiedyś pochwaliłam się wielbicielowi, właśnie na topiku ''najwięcej postów'' tylko nie wiem czy tym, czy poprzednim, że przeglądając profil Setunii natknąłem się na jego profil. Teraz już wiem dlaczego wydawało mi się, że Wielbiciel jest młodszy ode mnie, przez to zdjęcie, które wówczas widziałam. Tym wpisem udowodniłeś tylko, że jesteś jednym z bywalców tego topiku, bo nikt inny nie pamiętałby że coś kiedyś pisałam takiego. Szkoda tylko, że tak na pomarańczowo zabrałeś się za czepianie mnie, przecież możesz wpisać pod swoim nickiem. Wstydzisz się? Czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnikiem karminadla vel co
s tam znowu nie ma co robic :o i snuje wywody swoje chore :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam nie wiem kto snuje wywody i niespecjalnie mnie to interesuje. Chce pomarańcza coś powiedzieć, proszę bardzo, ale ma to być coś rzeczowego, bez wyzwisk, a nie jakieś ''zal doope sciska'' . A jak pomarańcza taka dociekliwa, to niech dopyta o szczegóły samego Wielbiciela czy przez to, że kiedyś, gdzieś tam trafiłam na jego profil, stała się dla niego tragedia ( czy co tam uważa owa pomarańcza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×