Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majo

Odchudzanie z lekarzem, waga spada, dusza się cieszy! Kto sie przyłaczy i kto mi

Polecane posty

majo dobitniej :) wtedy zareagują może...a wracając do dietki to jak ci idzie?? u mnie niby ok... waga stoi a w opasie cm mniej i w udach też... a dzisiaj sobie kupie asequrelle bo tabsy biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś tez leci , ale mogłoby być lepiej... mam w domu trochę pracy, meblowanie, sprzatanie..a to też nie sprzyja odchudzaniu, wrzuca sie do buzi byle co i często na szybko, ale teraz będą wolne dni na szczęście i trochę czasu dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie w te wolne dni będzie kiepsko... bo rodzinka przyjeżdża w postaci mojej mamy siostry i szwagra przyszłego no i jak tu się nie załamać przy nich?? jakoś dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka i tak dla mnie jesteś WIELKA i to w znaczeniu sukcesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajmy uwagi na pomarańcze i już... a tobie poziomka gratuluje bo długa drogę przeszłaś by osiągnąć to co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, ze mało mnie obchodzi, co o mnie piszą pomarańcze.Ja jestem z siebie dumna, i wiem, że przede mną dużo pracy. A, jak się komuś nudzi i wylewa na nas swoje frustracje, to trudno, do psychiatrów są długie terminy...a jak takie pisanie coś im pomaga, to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie, ja już od tej pory nie mam zamiaru reagować na głupie komentarze...pomarańczy i tak się nie przegada... Nie będę wpisywać też nic w stopkę, mam od ostatniego tygodnia 2 kg mniej. Pozdrawiam dziewczyny zajęte na poważnie odchudzaniem, nie przejmujcie się forumowymi trollami...one się cieszą, jak się zwraca na nie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pomarańczowe krowy, to nawet nie MILKI hehehehe olać tałatajstwo! szczerbate ... Poziomka gratulacje za te 2 kilo Chyba popytam Ciebie, jak to robisz dokładnie z tym chudnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inny sposób na relaks. Ja mam co robić i o czym myśleć. Można szydzić ,ok. Ja nie miałam w życiu łatwo, dwoje moich bliskich umarło u mnie w domu, bo wzięłam ich do siebie, gdyż nie mieli swoich dzieci. Chorowali na raka.Mój Wujek leżał i umierał dwa i pół roku, nie wstawał z łóżka.Nie piszę tego, żeby się żalić, ale dlatego, że wiem, jakie cenne jest życie. Znieczulałam się JEDZENIEM, to był błąd. Od roku myślę o sobie...i walczę. I JESTEM Z SIEBIE DUMNA. Od dwóch miesięcy mój wyśmiewany tu 7-letni synek choruje na cukrzycę, ma 6 zastrzyków dziennie , jest szczupły. Szkoda, że w ludziach tyle jadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tacy, co to zrozumieją ja rozumiem, podobne przeżycia miałam i tez jadłam ze stresu ale to było, a jest inaczej :) jutro wyślę Ci maila i pogadamy na gg 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podczytuje wasz topik i taka mysl mnie naszla, moze priv forum? co wy na to? poziomka, przytulam jestes naprawde wspanialym czlowiekiem:) zdrowka dla syna, musi byc dumny z takiej MAMY:) majo,uwielbiam Ciebie i Twoj topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko, możemy sobie i na priv popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, jeśli za tymi pomarańczowymi wpisami stoi Kleo*, to jest mi przykro, bo broniłam jej kiedyś i polubiłam...a tak musiałabym przyznać rację Shane i innym. Jestem na gg, Majo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modena, witaj :) Dziękuje, że się pojawiłaś. Czy to Ty skasowałaś te posty, czy ktos inny z Kaffetrii? Szczerze mówiąc nie wiem gdzie jest ten "śmietnik", więc pisałam na maila info@kafeteria.pl prośby o skasowanie tych wpisów. Ostatnio to już nie można było sobie poradzić z tymi wpisami, więc szukałam skutecznego ratunku. W każdym razie dziękuje za skasowanie postów, komukolwiek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majo ja zgłosiłam do usunięcia bo mnie drażniły :) nie wiedziałam że zadziałają tak szybko :) ale to chyba dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, cicho tu teraz... Postanowiłam, że normą u mnie będzie 10 kg w 10 tygodni w dół. I każdy dodatkowy gram powyżej kilograma będę traktować jako promocję :) Zobaczymy ile tygodni zajmie mi dojście do celu. Pozdrawiam Was, nakręćmy się na regularne dobre nawyki żywieniowe, ruch, to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:D widzę że coraz gorzej ten topik działa ale nie mamy co się poddawać:) pomarańczki niech sobie piszą i mniejmy je gdzieś:P ja zaczynam od początku swoją dietkę z ilością kalorii bo przez ostatni czas przeginałam ze słodyczami ale już wracam do diety i ćwiczeń:) ale od poniedziałku z ćwiczeniami bo w weekend szkoła:( miłego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja też.. od poniedziałku...:( ehh... przyznaję, przegięłam już na maxa i mam tego już szczerze dosyć.. Poziomka! Twoje postanowienia odławiają we mnie nadzieję i wiarę w to, że JEDNAK MOŻNA! takie wyzwanie to jest coś wielkiego myślę, że uda się to To Tobie ...a może i mnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×