Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość gość
Witam, Mogłybyście podzielić się swoją opinią na przyjęcia weselnego wesela w Dworku Zieleniewskich, restauracji LIR w Trzebini oraz Lawendowym Dworku w Kluczach? Jakie polecacie sale weselne dla ok. 50 osób? Będę wdzięczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoswiecimia
Podrzucam namiar na fotografa z oświęcimia(bliska okolica) - http://jacekbalon.net/ fotograf początkujący, ale całkiem mu udzie. na facebooku często się przewijają jego zdjecia, bo udostepniają je urząd miasta, ock czy biblioteka. jak początkujący to pewnie i charytatywnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o miejsce na wesele to polecam ten lokal: https://tawerna-oswiecim.pl/. Byłam tam na weselu i bardzo miło wspominam. ładna przestronna sala bankietowa, dobre jedzenie i miła obsługa. Naprawdę nie można im nic zarzucić. Widać że cały personel ma doświadczenie w organizacji imprez i maja dobrego kucharza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie przeszkadzałoby Wam wesele wyjazdowe to ja mogę polecić Kleosin. WYśmienita restauracja i z doskonałym noclegiem. Namiary macie tutaj http://sosnowezacisze.pl/ - nasze wesele zorganizowali bez zarzutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Kasztelu kajasówka pod Krakowem i jestem całkiem zadoolona. Przyjemny lokal, a zdjęcia są tutaj www.sandra-kuba.pl/kasztel-kajasowka-wesele-guillaume-i-gabriela/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo stary temat autorka juz wyszla za maz/ ja polecam Chrzanow Balin np kosciola/ lokal super bez schodow /niestety nie wiem jak sie zzwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzanow Katy / na mniejsze wesele_ Kafejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa12345
ten lokal np. kościoła w balinie to kawiarnia katarzyna, od lat tam wesela się odbywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena462_1
W ubiegłą sobotę byłam na weselu gdzie grał zespól Select, trzech chłopaków i pani na saksofonie. Meeega orkiestra, świetnie grają, super wyglądają, prowadzenie wesela super! Zespół podobno jest gdzieś z Olkusza, dokładnie nie wiem. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idealna lokalizacja bedzie Hotel Bialy Dom, kolo Gliwic, w Paniowkach , dosc sporo miejsca, plus hotel ma tez SPA, super obsluga, profesjonalna organizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy :) ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tawerna-oswiecim.pl - to jest bardzo dobry lokal czy to na wesele lub inną imprezę. Miałam tam wesele i bardzo mi się podobało. Od samego początku czuło się że menadżer/ właściciel dba o każdy szczegół ma doświadczenie i wie co się na takiej imprezie sprawdzi a co nie. Przegotowali i serwowali bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Obsługa była w wystarczającej ilości i bardzo sprawnie nas obsługiwała. Sam lokal tez bardzo ładnie przygotowany, wygodny i przestronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka sali weselnej to polecam zajrzeć na stronę https://chrzcinyikomunie.pl/ na pewno znajdziesz tam salę która ci będzie odpowiadać w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażak

zespół Dreams są niesłowni, nawet umowy wypowiadają jak mają granie za lepszą kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAlina

Bardzo ładne wesele mieli moi znajomi w Jaroszowcu lokal nazywa się Aldan. Impreza była fantastyczna. Jedzonko pierwsza klasa. Obsługa perfekcyjna. Sama sala ładna, z gustownymi dekoracjami, przestronna i wygodna. Do dyspozycji gości był tez ładnie urządzony ogród. Jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×