Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość gość
A co z jedzeniem, napojami i obsługą w Arturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie menagerki ze stelli i rozdroża powinny założyć osobne forum. By miały łatwiej pisać peany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grand 404 ŁĄCZANY NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SALA piekna ale właściciel P. MŁOTKOWSKI to nie uczciwy kawał...... Jak nie chcecie mieć problemów, bezsensownych kosztów, to zdala od tego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliankaka ten zespół grał u mnie na wesele!!! super chłopaki;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ma ktos swieze info na temat restauracji kochanie u dworu zieleniewskich? Jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananak
A czy ktoś może napisać opinie o domkach, noclegu nad Chechłem dla gości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co ma kto pisać? Widziałaś te domki? Jeśli tak to po co pytasz, jeśli nie to sobie je obejrzyj i będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashia001
witam ma ktoś świeże informację z Zajazdu pod Dębami? Jedzonko, obsługa, ogólna organizacja i kontakt z właścicielami/menagerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananak
po to pytam żeby się dowiedzieć, chyba po to jest forum? Nie chcesz pomgac to po co sie wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu podjedz i obejrzyj je sobie, wtedy pytania o nie stracą sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Krakowie taki konsultant ślubny, można u onego obejrzeć zdjęcia i filmy z różnych lokali zrealizowane podczas wesel a przy tym udzieli opinii o każdym z tych miejsc, nam pomógł wybrać lokal i orkiestrę, zadzwoń 601-216-664

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 21
Cześć:) Chciałabym się dowiedzieć jaki koszt wesela mniej więcej może być na 2 dni.? Planujemy zrobić wesele na sali w Olszynach. Ale zastanawiamy się ile dni zrobić, bo przyznam że interesuje nas koszt:) Jaki koszt wy miałyście.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashia001
Hej, ja obliczałam moje przyszłe jedno dniowe w restauracji i wyszło mnie 40 tys bez ubioru, autobusów, jakiegos samochodu by nas zawiózł i paru pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashia001
A możesz podać imie i nazwisko tego konsultatna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chcielibyśmy zorganizować małe wesel 20-35 osób, czy jest tu jakiś fotograf, który mógłby mi powiedzieć ile mniej więcej może kosztować taka mini relacja z kościoła z udzielenia sakramentu plus ewentualnie 2 godzinki na sali by móc zrobić sobie zdjęcia z rodziną (i opcja bez sali)+sesja małżeńska !!;) obowiązkowo. jaki by był koszt ewentualnie jakiegoś dj bądź niewielkiej kapeli na kilka godzin?? czy ktoś z was organizował takie wesele , przyjęcie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk powiadasz
Jeśli liczysz na to że będzie taniej bo małe przyjęcie i kapela na kilka godzin to nie wiem gdzie ty żyjesz, co to za różnica dla kapeli czy zagra 5 godzin (nooo jeszcze godzinkę prosiiiimyyyy) czy całą noc skoro i tak w tym dniu rezerwują dzień dla was i będą woleli zagrac normalną impreze za pełną odpłatność. Smieszą mnie pary które myśla że jak mają małe przyjęcie to wszystko będą mieć za pół ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz sali weselnej w Chrzanowa? Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Chrzanowa www.gdziewesele.pl/Chrzanowa/ dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najlepsze domy weselne, które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki sowojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości. Wesele w Chrzanowie nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Domy weselne, sale weselne w Chrzanowie tylko na www.gdziewesele.pl/Chrzanowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klikam i co i g***o tam jest ale mi portal żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rompago
Polecam Gościniec Na Rozdrożu w Libiążu http://narozdrozu.pl/ Podobno wesela nie organizuje się dla siebie a dla zaproszonych gości. To prawda. Pani Sabina nie organizowała tego przyjęcia dla siebie, a dla nas :) I było pięknie, pysznie i wspaniale. Nasi Goście wciąż wspominają wesele, mówią że tak pysznie jeszcze nie jedli nigdzie. Jedzenie było naprawdę pyszne, pięknie podane. Sala piękna. Nie mogliśmy lepiej trafić. Pani Sabina pomocna w każdej chwili i czuwająca nad przebiegiem imprezy. Z całego serca dziękujemy Pani Sabino - Pani i dziewczynom, przemiłym, usmiechniętym i pomocnym w każdej najdrobniejszej nawet sprawie. Choćbym chciała się doczepić do czegokolwiek - nie ma do czego. Naprawdę :) Uważam, że nie moglismy trafić lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy dokładnie mięliście to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe polecam RESTO NOVA wlasciciele sa nie mili w stosunku do swoich wierzycieli, nie stac ich na oddanie 700 zl na usloge wykonana 1,5 roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś korzystał z usług cateringu F.U. Finezja Justyna Knapczyk? Ostatnio na targach dostaliśmy od nich wizytówkę i przykładową ofertę. Wydają się być spoko, ale jest jeden problem..nigdzie nie ma o nich jakiejkolwiek opinii! nie ma też strony internetowej. Boimy się zaufać im "w ślepo". Podzielcie się swoimi opiniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Planujemy wesele na ok 150 osób (może wyjść troszkę więcej), a więc wiadomo- dużo miejsca do tańczenia, a nie chcielibyśmy wydawać niewiadomo ile pieniędzy od osoby. Tak żeby było co jeść;) Czy ktoś z Was miał takie duże wesele gdzieś w okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wihajster
hej, ja miałem wesele nad Chechłem i jestem zadowolony :-) żarcie dobre, gorzała zimna, cóż chcieć więcej! koszt był 160zł/osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rompago
gość A kiedy dokładnie mięliście to wesele? --------------------- Dokładnie 1 marca, czyli 3 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś namiary na sale w Olszynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Hej wie ktoś coś na temat zespołu crazy max z okolic Olkusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPMUSIC
Witam... A.. .co mi tam.... zareklamuje się ;) klienci powiedzieli o tym forum. www.TOP-MUSIC.com.pl Zapraszamy na rok 2015. Jest jeszcze połowa terminów w sezonie wolna. Pozdrawiamy i życzymy udanego weselicha. Jeżeli macie jakieś pytania w kwestii doradzenia proszę pisać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a może ktoś wie coś więcej o domu weselnym Krzemieniec w Wołowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×