Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość gość
czy ktoś ostatnio robił tam wesele, interesuje mnie jedzenie, ciasto i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junga
Restauracja Stary Dwór w Porebie Żegoty - czy ktoś ostatnio robił tam wesele, interesuje mnie jedzenie, ciasto i obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśmy mieli w sierpniu. Wszystko ale to absolutnie wszystko na najlepszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagutka1987
Hej forumowicze :) No i padło na nas - weselicho będzie 06.06.2015 w Galicji w Oświęcimiu, na ok 80 osób. Zdecydowaliśmy się również na DJ'a z PartySerwis z Krakowa bo bardzo nam się spodobał sposób, w jaki prowadzi imprezy i możliwość ciekawego oświetlenia sali. Niestety ani to pierwsze ani to drugie do najtańszych nie należy - Galicja na ten moment 205zł/os a DJ ok 3000zł. Wszyscy mówią, żeby nie grzebać już po forach internetowych po podjętych decyzjach co do sali i kapeli, ale nie mogłam się powstrzymać;) Czy ktoś słyszał coś o powyższych...? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;) My również wybraliśmy Galicję;) tylko, że mamy wesele w tym roku w październiku.;) Słyszałam raczej pozytywne opinie na temat tego lokalu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę;) Pani menadżer sprawia wrażenie osoby bardzo dobrze zorganizowanej, da się z nią dogadać, jest otwarta na wszelkie propozycje. Zespół, który wybraliśmy to Extreme. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagutka1987
No właśnie na nas też zrobiła wrażenie zarówno restauracja jak i pani manager, także jak narazie współpraca zapowiada się fajnie. Mam nadzieję, że po weselu pochwalisz się swoimi wrażeniami na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Was interesuje to mogę się wypowiedzieć na temat Tiffany w Woli Filipowskiej (pracowałam jako kelnerka) od strony "kuchni" właściwie jest wszystko ok, wszystko co goście nie zjedzą jest pózniej pakowane i oddawane nowożeńcom, Pani manager miła dla gości już inaczej dla swoich pracowników :) ogólnie porządek na stolikach ( zawsze jak orkiestra gra to kelnerzy sprzatają stoliki) wydawanie posiłków sprawnie idzie, na stolikach jest dużo zimnej płyty ale to zależy od manu jakie sobie wybiorą, gości może denerwować to, że kelnerzy wręcz stoją przy stolikach i czekają aż zjedzą (niestety takie polecenie z góry) oraz to, że ciąle chodzą z zapytaniem czy chcą kawe bądź herbate, minusem rzeczywiście podzielenie gości na dwie sale ale z tego co słyszałam teraz ma być nowa sala to może ogarną to jakoś lepiej. Jeśli chodzi o dekoracje no to taka lipa. Nic szczególnego. Co by jeszcze Was mogło interesować.. jak coś to pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagutka1987
Zostaliśmy jednak przy Galicji, termin ustalony na "za rok" więc jest duuużo czasu żeby wszystko ustalić. DJ też zaklepany choć chciałabym usłyszeć jakieś pozytywne opinie od kogoś kto miał go na weselu, mam na myśli Bartka Domżalskiego z PartySerwis z Krakowa. A ceni się szanowny kolega, bo 3000zł + wyżywienie + ew. dodatkowo za przedłużenie grania 250zł/h. Tyle fajnie, że DJ oferuje również swoje oświetlenie co słyszałam jest bardzo ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam, że Ci lepsi dje się cenią. My wybraliśmy jednak orkiestrę, w ogóle nie szukaliśmy dja, dlatego nie umiem powiedziec czy 3000 zł to dużo za dja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3500zł można mieć zespół 3000zł za dja to kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagutka1987
Też wydawało nam się dużo, ale ten założyciel Partyserwis z Kraka wydaje się znać na rzeczy więc mam nadzieje, że się nie zawiedziemy. Poza tym w tej cenie 3000zł jest też oświetlenie sali i różne "efekty specjalne" na których nam zalezało, wiec zobaczymy. Poza tym DOBRY zespół to koszty rzędu 5-7tys (i wzwyż rzecz jasna)... A jako, że jestem wybredną melomanką;) to nie chciałam dopuścić żeby jakaś niedorobiona kapela zepsuła nam impreze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Planujemy z narzeczonym wesele. Myslimy o Olkuszu, aczkolwiek ja jestem z okolic Chrzanowa, narzeczony z Olkusza. Czy ktoś może coś polecić. Pragne zauważyc że najlepiej jakaś sala plus nocleg, ewentualnie restautacja z opcja nocleg. Pomóżcie. PS. 4 Pory roku , Tiffany i Rozdroże, Stella odrzuciłam. Myślałam nad Olszynami ale tam nie ma noclegu :(. Koło Olkusza nie ma czegoś takiego. Słyszał ktoś o Wiktorii? Już sa po remoncie? Miał tam ktos wesele z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala z noclegiem - Olkusz Victoria - dobre jedzenie i duże porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadajesz pytanie i sam sobie odpowiadasz -fajnie tu jest -wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może hotel Galicja w Oświęcimiu? Mają ładną salę i noclegi w korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliankaka
Witam, Przeczytałam własnie bardzo niepokojący komentarz na temat sali grand 404. czy miał ktoś tam ostatnio wesele. jak wrażenia, i jak jest z ta uczciwością właściciela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka332
Cześć, co myślicie o restauracji Gala w Kwaczale? Wejdzie tam 100 osób? Mają napisane na stronie, że organizują wesela na 120, ale tam jest chyba dość ciasno... Był tam ktoś na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno że 100osób wejdzie tylko nie usiądzie sala max na 60-70osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka332
Szkoda. Już myślałam, że wybierzemy tą restaurację. Mają noclegi i to dobra lokalizacja dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozważyć sale w Oświęcimiu Artur, profesjonalne podejście i od razu doradzanie co do wystroju, orkiestry, ciast itp. Właściciel sali widać, że zna się na tym i zależy mu żebyśmy czuli się najważniejsi. Sala wyjątkowa, wspaniała akustyka i nowy hotel Old tree w pobliżu można przenocować gości weselnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. jesli chodzi o lokal Grand 404 to znajomi mieli tam wesele w zeszlym roku i byli bardzo zadowoleni. Ja jako gosc tez moge sie wypowiedziec w samych superlatywach- porcje duze i smaczne, swietna obsluga, czysto. Jedyny misun to wielkosc sali. Z jednej strony jest mnostwo miejsca do tanczenia i to jest fajne, ale goscie sa bardzo "porozrzucani". Warto wziac pod uwage ta sale jezeli ma sie wiecej niz 150 gosci. Nie widzialam malej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.gdziewesele.pl/Chrzanow/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko :)) i byli bardzo zadowoleni :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o Restauracji Podzamcze w Wygiełzowie na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamloda87
Witam, polecamy z mezem sale weselna w lokalu Grand 404. Milismy tam wesele w kwietniu tego roku i jestesmy mega zadowoleni. Jedzenie super ( to co zostalo odebralismy sobie kolejnego dnia), napoje mielismy w cenie i nie placilismy zadnego korkowego. Kwiatki tez byly w cenie - wszystko ustalone z florystka. Ogolnie lokal bardzo czysty a obsuga mila i profesjonalna. My od osoby placiclismy 195zl ale cene mozna dogadac indywidualnie w wlascicielem - konketny i rzeczowy gosc. W hotelu masjs tez pokoje do wynajecia - zaplaciclismy 50zl od osoby Dla nas apartament na noc poslubna byl gratis ;) z jacuzzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamloda26
Ja polecam restauracje Artur w Oświęcimiu. Sala na żywo przepiękna, właściciele bardzo pomocni i zawsze służą radą. Młoda para przy wejściu wypuszcza 2 gołębie i rozkładany jest czerwony dywan. No istna bajka ;) I warto dodać że akustyka bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeej :) Znalazłam bardzo pomocną stronę, http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/, jest tam dużo firm i lokali z branży weselnej i przede wszystkim co najważniejsze ogłoszenia tam zamieszczone są aktualne i przyjrzyste :) Pozdr. Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, planuję wynajęcie sali w Olszynach, ze względu na sporą liczbę gości. Pytanie tylko, czy sala pomieści 200 osób a nawet trochę ponad? i czy jest tam odpowiednie wyposażenie na taką liczbę osób? Jeśli ktoś z Was ma doświadczenie w tej kwestii bardzo proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, sala w Olszynach jest spokojnie na 200 osób. Byłam tam na weselu przy 206 osobach i było tak na styk jesli chodzi o stoliki. Na parkiecie nie było ciasno :) A był juz ktoś z Was na weselu w Starym Dworze w Porębie Żegoty na tej nowej, większej sali? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×