Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość syska1823
Witam, ja byłam na sali tej nowej w starym dworze, u koleżanki na weselu, bardzo dobre jedzenie, zalezy dużo jakie menu wybierzecie, polecam na deser gruszkę z lodami i czekoladą na ciepło, jako jesdne z dna ciepłych roladki z suszonymi pomidarami i szipnakiem, rewelaaaa, sala bardzo ładna, wszystko na wysokim poziomie, sama miałam swój ślub an tej starej sali i ogólnie ją bardziej polecam ze względu an sietna menagerke Panią Izę, ale ogólnie obiekt świetny mają doświadczenie, nie było żadnych wpadek, nowa sala ma piękne rondko przed salą , super to wyglada jak przyjeżadzja Panstwo młodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy mógłby ktoś wydać opinie o firmie cateringowej Pana Jacka Nowaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa2014
Witam, my już po. Mieliśmy wesele w Hotelu Galicja w Oświęcimiu i tak jak obiecałam zamieszczam opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz jedzenia. O nic nie musieliśmy się martwić, pani Małgorzata zadbała o każdy szczegół. Wiele rzeczy pozytywnie mnie zaskoczyło ;) Jedzenie bardzo smaczne i jest go sporo, nie zdążyłam nawet wszystkiego spróbować, było tego tak dużo, że naprawdę nie dało się wszystkiego zjeść ;) Mieliśmy 85 osób plus 6 osób z obsługi (orkiestra, fotograf i kamerzysta) i według mnie nie było ciasno. Wystarczy odpowiednie ustawienie stołów i zyskuje się naprawdę dużo miejsca. ;) Goście również byli zadowoleni i na nic się nie skarżyli ;) Pokoje i śniadanie również oceniam pozytywnie. Jeśli ktoś robi nieduże wesele i zależy mu na wysokim standardzie obsługi to jak najbardziej polecam! ;) Na pewno zdecydowałabym się drugi raz na ten sam lokal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat zespołu Akord z Gorenic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1991
Hej Czy ktoś z Was był na weselu w Gamie Smaków w Chrzanowie? Moglibyście jakoś to skomentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22134
witam. Bylam ostatnio na weselu w 4 porach roku. sala piekna taka gustowna, obsluga super, jedzenie tez bardzo dobre lecz po weselu slyszalem ze sporo osob mialo problem gastryczne I nie wiem czy to jedzenie czy alkoholu za wiele... ogolnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Gwarancja udanej zabawy, atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Panujemy wesele w sierpniu 2016 roku. Liczba gości: między 30-50 osób. Potrzebujemy nocleg dla większości naszych gości. Jaką sale w Chrzanowie i okolicach polecałybyście:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy w Arkadii w Klęczy Górnej, to koło Wadowic. Bardzo ładna sala ale ceny od 210 zl/osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conskimpefol1986mqobc
Lampar, jestes super. Kurcze musze sie nad tym porzadnie zastanowic. Ceny wydaja sie bardzo przystepne. A moze slyszeliscie o jakims ladnym miejscu typu dworek na jakies 110 w okolicy? Za Zatorem to juz troszke zadaleko dla gosci przyjezdzajacych z Balic (lotniska) - tak mi sie wydaje. Tak sobie rozmyslam o tej Witkowej Chacie, co wy na to? Aha, i jeszcze jedno. Potrzebuje przenocowac jakies 50-60 osob. Slyszeliscie moze o tanim zakwaterowaniu w okolicy? Muslalam o Lechu w Mloszowej? ale oni maja miejsc na jakies 40 ludzi. Jeszcze raz serdeczne dzieki. Jasne http://56.vc/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasztel kajasówka jest blisko balic. Nie byłam tam, ale robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheucerdela1974biola
ja mialam wesele w zeszlym roku to wychodzilo ok.135zl od osoby naprawde sie oplaca bardzo bogate menu niewiedzialam co wybrac pan Nowak wlasciciel firmy pomogl nam w ustaleniu calego menu dania przygotowane przez panie kucharki byly prze-pyszne obiad i trzy dania na cieplo mozna sobie oczywiscie dobrac dodatkowe ale te byly wystarczajace w cene sa wliczone takze ciasta,ciasteczka i tort,artykuly higieniczne mydla,papier toaletowy itp.napoje,soki.Dodatkowo sa promocje jak bedziesz miec wesele na 100 gosci lub wiecej dekoracja sali gratis i stolow ja tak mialam kucharki piecza,gotuja na sali nie ma czegos takiego ze przywoza gotowe jak inne cateringi no bo wiadomo co moze z tego wyjsc..wszystko masz z glowy mozesz spokojnie zajac sie soba a oni przygotuja cale przyjecie weselne no tylko zosaje zakup wodki,wina czy piwa.A i robia tez paczki z ciastem dla gosci takze to tez z glowy wszystko ladnie zapakowane,i ciasta do domu albo w czwartek lub piatek przed weselem bo juz nie pamietam do poczestowania sasiadow,znajomych itp. Jasne http://dogo.in/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Może znacie jakieś opinie na temat niżej wymienionych Panów:)? Fotograf: Krzysztof Malczyk z Chrzanowa Kamerzysta: Radosław Talik (talik.tv) z Chrzanowa Będę wdzięczna za każdą opinie czy sugestię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comptipulproc1988mumbh
Witam was serdecznie. Poszukuje ladnego lokalu na wesele na ok.110 osob w okolicach Chrzanowa. Jestem z Trzebini, ale bede miala sporo gosci z zagranicy, tak wiec blisko lotniska w Balicach tez bedzie mi odpowiadalo. Myslalam o Dworku Zieleniewskich, ale chyba nie spotkal sie z pochlebna opinia kilku forumowiczow - a moze jednak ktos tam byl i dobrze sie bawil. Zalezy mi na ladnym, oryginalnym miejscu. Wazna sprawa jest rozwniez mozliwosc zakwaterowania - na okolo 70 osob. Pomozecie? Bede ogromnie wdzieczna!!! Jasne http://sqmin.tk/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1995
Hej, czym miał ktoś doczynienia z firmą primephoto.pl ? robią bardzo ładne klipy ślubne ale jest bardzo mało informacji na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migleuprocter1975ocudn
Lampar, jestes super. Kurcze musze sie nad tym porzadnie zastanowic. Ceny wydaja sie bardzo przystepne. A moze slyszeliscie o jakims ladnym miejscu typu dworek na jakies 110 w okolicy? Za Zatorem to juz troszke zadaleko dla gosci przyjezdzajacych z Balic (lotniska) - tak mi sie wydaje. Tak sobie rozmyslam o tej Witkowej Chacie, co wy na to? Aha, i jeszcze jedno. Potrzebuje przenocowac jakies 50-60 osob. Slyszeliscie moze o tanim zakwaterowaniu w okolicy? Muslalam o Lechu w Mloszowej? ale oni maja miejsc na jakies 40 ludzi. Jeszcze raz serdeczne dzieki. Jasne http://url.fbcdurant.org/fNQb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauulka
Witam. Chciałabym się poradzić wyborem sali. Wybór jest między salą w Olszynach a Strażnicą w Babicach. Wesele ma być na około 150 osób i moje pytanie brzmi co lepiej wybrać . Obie sale nie mają nic do zarzucenia ale nie wiem jakiego wyboru dokonać . Myślę że ktoś mi doradzi, bo na sali w Babicach miałam okazję być na Sylwestrze jednak na sali w Olszynach nigdy nie byłam na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reachartflusiz1973gygkx
ja mialam wesele w zeszlym roku to wychodzilo ok.135zl od osoby naprawde sie oplaca bardzo bogate menu niewiedzialam co wybrac pan Nowak wlasciciel firmy pomogl nam w ustaleniu calego menu dania przygotowane przez panie kucharki byly prze-pyszne obiad i trzy dania na cieplo mozna sobie oczywiscie dobrac dodatkowe ale te byly wystarczajace w cene sa wliczone takze ciasta,ciasteczka i tort,artykuly higieniczne mydla,papier toaletowy itp.napoje,soki.Dodatkowo sa promocje jak bedziesz miec wesele na 100 gosci lub wiecej dekoracja sali gratis i stolow ja tak mialam kucharki piecza,gotuja na sali nie ma czegos takiego ze przywoza gotowe jak inne cateringi no bo wiadomo co moze z tego wyjsc..wszystko masz z glowy mozesz spokojnie zajac sie soba a oni przygotuja cale przyjecie weselne no tylko zosaje zakup wodki,wina czy piwa.A i robia tez paczki z ciastem dla gosci takze to tez z glowy wszystko ladnie zapakowane,i ciasta do domu albo w czwartek lub piatek przed weselem bo juz nie pamietam do poczestowania sasiadow,znajomych itp. Jasne http://tiny6.com/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goabi
Witam:-) sprzedam pilnie termin na wesele na 22 sierpnia. Lokal pomiesci 150 osob, jest to dom weselny w nawojowej gorze obok krzeszowic:-) zainteresowanych prosze o kontakt 786 288 040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy możecie polecić jakąś orkiestrę dobrą, sprawdzoną orkiestrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś polecić dobry salon fryzjerski i kosmetyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś z Państwa będzie organizował wesele w Gamie Smaków - Chrzanów? Od tego roku rozszerzono tam ofertę i otwarto salę bankietową. Jesteśmy na etapie poszukiwania miejsca, więc każde aktualne opinie będą bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli mogę wypowiedzieć się w tym wątku to jesli mogę polecić zespół na wesele to tylko Crazy-Max z Ryczówka. Grali u nas na weselu i powiem ze szczerego serca są godni polecenia. Z tym zespołem Zabawa gwarantowana jest do samego rana. Goście zadowoleni i dzieciaczki tak samo bo i dla nich atrakcji nie zabrakło :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka franka
GorEve, byłam w Gamie Smaków 3,5 roku temu. Niefajne wspomnienia. Klimatyzacja mimo "działania" nie działała, na drugi dzień goście mieli problemy z trawieniem, może dlatego że był upał i jedzenie aż się psuło na stołach. A teraz moja kolej, mam małe pytanie... a raczej desperackie pytanie :D Mam nadzieję, że ktoś pomoże!! Jestem na etapie wybierania zespołu weselnego. Waham się między TANGO LUZ a SEKTOR4 BAND. Pomożecie w wyborze? Tango Luz to tutejsi chrzanowscy chłopacy, dużo się a tym forum o nich mówiło, a Sektor4Band to zespół z Bytomia, wokalista ma dobry głos, czytałam o nich dobre opinie ale nie za dużo a teraz mi sie trafił doscyć negatywny. Nie mogę się zdecydować, każdy ma jakieś swoje plusy i minusy, czas goni i trzeba już podjąć decyzję. Czy ktoś miał wogóle styczność z zespołem Sektor4 Band? Jak on się może mieć do Tango Luz? Których polecacie? Czekam na jakikolwiek odzew! Wiosenne pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćto ja
Powiem ci tak: jeżeli masz fajną pakę to bierz Tango Luz, a jeżeli robisz bo musisz to bierz byle co!-taka prawda.Tango Luz nie bierze się na wesela dla wiesmakówi i dziadków bo szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga ta
primerphoto ?świetna firma do reklam,ewentów itp.Jezeli chcesz miec film pamiątke na 30min to fajna sprawa-dłuższy film u nich to totalna sciema -zadna pamiątka bo obraz co innego a dźwięk co innego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś coś powiedzieć o zespole Aferia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy wesele w zeszłym roku i jeśli chodzi o fotografa to polecam zdecydowanie - piotrkurdziel.pl Jeśli chodzi o zespoły - http://www.gorenitz.pl/ oraz http://gramydlawas.pl/ Jeśli chodzi o zespół Aferia to miałam okazję być w zeszłym roku na weselu i położyli je totalnie... Mało kto się bawił, tylko momentami parkiet był pełny, a na sali głównie młodzi ludzie. Słyszałam natomiast, że miesiąc wcześniej na weselu spisali się o wiele lepiej, ale nie wiem z czego to wynikało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co uważacie o zespole va banque z oswiecimia (hitgrupa.pl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×