Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość martulka000
a czy orientujecie się jakie ceny są w Stelli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płaciliśmy 190, nie wiem jak teraz, ale ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni, managerka ok, bardzo się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie polecić jakieś zespoły weselne z tych okolic? Najlepiej dużo polskich piosenek + troche góralskiego klimatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.gramydlwas.pl www.gorenitz.pl www.tango-luz.pl www.ulysses.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) dziewczyny , które mają ślub w tym roku , gdzie będziecie się czesać i jak ? moja fryzjerka mówiła że trendy na ten rok przeszły, loki lub kłosy itp, mam pytanie także o makijaż?? może ktoś polecić kogoś naprawdę godnego uwagi? ja już w sumie grubsze sprawy mam zaklepane:) sale, zespół, kościół plus kamerzysta i fotograf:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto był na weselu z zespołem Extreme z Babic? Zastanawiam się czy nie wziąć ich na swoje tylko potrzebuję rzetelnej opinii niekoniecznie od członków zespołu;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiamy się nad 2 salami: Gościniec na Rozdrożu lub Stary Dwór w Porębie Żegoty, wesele na 80 osób, co polecacie? jak z obsługą, czy po weselu pakują jedzenie? płacąc koło 200zł za osobę chcielibyśmy być zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale gorenitz przy tango luz czy ulysess to wygląda śmiesznie bo goście graja disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o zespole AFERIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłam się i przy tango-luz i gorenitz i przy jednych i drugich bawiłam się super, także zależy, co kto woli ;) Co innego, jak ktoś zespołem nazywa 2 osoby i wszystko leci z podkładów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy woli inny styl, muzyki. Jedni disco polo inni jazz? :P ja byłam kiedyś w Porębie Żegoty na weselu i było bajkowo. Myślę, że na 80 osób sala będzie idealna, ja byłam na weselu 120 osobowym i było nieco ciasno. Ja zastanawiam sie nad salą nad Chechlem a Tiffany w Woli Filipowskiej. Doradzi ktoś, albo jakieś opinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również podpinam się do pytania o Gościniec na Rozdrożu :) co do Tiffaniego to w standardowej cenie od bodajże 180zł nie ma ciast, pokrowców itd i chyba od przyszełgo roku trzeba będzie płacić za wynajem sali jak nie bedzie 120 lub 100 osób... co do chechła to opinie są różne nie wiem jakie tam są ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę mieć w Gościńcu na rozdrożu we wrześniu. Pani menadżer zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie powiedziała, że to co zostanie zawsze pakują po weselu. Mamy cenę 185 zł/osoba w tym gratis dekoracje sali, tort i nocleg ze śniadaniem dla nas. Zastanawiamy się jeszcze nad wiejskim stołem ale to jest cena 25 zł/osoba. Mój brat był tam na jednym weselu i mówił, że jest fajnie. Będzie tam też na weselu kumpla w sierpniu i liczę na dodatkowe informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 zł osoba? Mega drogo my płaciliśmy 500zł. przy 100 os to wychodzi 2500zł. a za co można miec z poł tony swojszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka_28
Wesele w ZAJEŹDZIE PODZAMCZE w Wygiełzowie, proszę o opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystrój to średni jest raczej, jedzenie ponoć niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o opinie o salonie sukien ślubnych "Emilii f" w Chrzanowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Krystian B
Witam, O Rozdrożu pisałam w październiku ale powtórzę się. Polecam z całego serca. Plusy: wystrój, opieka Pani menager, pięknie podane jedzenie, pyszne i nie do przejedzenia, obsługa (kelnerki, kucharze) na najwyższym poziomie, gust smak i elegancja w każdym calu, polecam okrągłe stoły (wyglądają bajecznie). Nie mogę pow. o minusach bo ich nie dostrzegłam (wesele było we wrześniu 2013), film kręcił mi talik.tv (jesteśmy zadowoleni:), czesałam się w salonie fryzjerskim LEJDYS a makijaż robiłam na przeciwko fryzjera w Strefie Urody RÓŻA (byłam zachwycona). Sukienkę kupiłam z Sosnowcu w salonie sukien ślubnych MADAME. Jeśli jakieś pytania są chętnie odpowiem:) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuje jakiegoś dobrego wodzireja który poprowadzi wesele... możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, mam do odstapienia zarezerwowany termin na wesele w remizie w Myślachowicach - 30.08.2014r. Wpłaciliśmy 500zł. Jesli jest ktoś zainteresowany - bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o sali 4 Pory Roku w Alwerni? Głównie chodzi mi o jedzenie, kelnerów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisało już poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy okazji objazdówki po okolicznych salach byliśmy także w 4 porach roku - lokal ładny ale zachowanie managera bardzo nieprofesjonalne, brak zaangażowania jakiegokolwiek w rozmowę, bardzo mało pomocny z łaską odpowiada na jakiekolwiek pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię termin na wesele dnia 9.08.2014 w Zajeździe pod Dębami w Chrzanowie. Zaliczka wpłacona. kontakt: aagnes21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliankaka
Witam, mam pytanie odnośnie zespołu Swing z Ryczowa, czy był ktoś na weselu gdzie oni grali? Jakie wrażenie? czy polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananaaa
A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zespołu z Libiąża -- LIDER BAND ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ma ktoś może jakies informacje na temat KARCZMY MŁYNÓWKA ? karczma jest na trasie Oświęcim- Kęty a dokladnie w miejscowości Łęki. Bylismy tam kiedys na obiedzie i zakochałam sie w ich izbie weselnej. Boski wystrój i ogolny klimat ale nie moge znalesc kompletnie zadnej informacji o organizowanych tam weselach. Z tego co wiem najdrozsza opcja u nich to 185zł/os. Będę wdzieczna za kazda pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o zajazd pod debami to osobiscie sie tam nie bawilam ale znajoma opowiadalo ze raczej srednio z obsluga i jedzenim. Podobno cos kombinuja z napojami, jakos przelewaja czy rozcieczaja. Tak jak mowie nie sa to moje osobiste odczucia tylko osoby ktora szukala jakis czas temu informacji o tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy miał ktoś może wesele lub był na weselu w restauracji Artur pod Oświęcimiem? Co sądzicie o tym lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artura nie polecam.. na weselu właścicielka wyłącza światło na sali kryształowe żyrandole które biorą bardzo dużo prądu... jest to spore utrudnienie dla fotografów oraz kamerzystów.. zdjęcia wychodzą bardzo ciemne.. słyszałam też iż właścicielka na początku bardzo miła a im bliżej wesela tym gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×