Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Czy ktoś brał ślub w Galicji w Oświęcimiu ? bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc89
Witam, my też jesteśmy na etapie szukania sali na ok 70 sob...rozważamy między Magnatem w Jaworznie a Rozdrożem w Libiążu. Poręba Żegoty....tam myślalam bo jest nocleg w db cenie ale po obejrzeniu sali zrezygnowałam...cała sala śmierdzi jedzeniem z kuchni, obrusy i pokrowce wymięte, i nie szło się dogada c co do wystroju sali. Panu się nie chciało. Wiktoria Olkusz...droga! 4 Pory Roku...fatalne jedzenie...W sob. bedziemy oglądać rozdroże. Nata Libiąż-odpada...nie przyjemna sala i zapach . Jestem pedantyczna , ale inni tego nie widzą i nie czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happycatharina
Nie wiem jak zespol va banque z oswiecimia ale zespol boogiesoul z miechowa jest swietny. A nawiazujac do miejsc to stary dwor w porebie,teraz jest nowa piekna sala. ja tam bede miec wesele i mam nadzieje ze sie uda,wszyscy chwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc
Ja myślałam wziąść zespół z Libiąża TAKTON-BAND ale są bardzo drodzy. 5 tys.wzwyż. VAbank słyszałam że fajni ale u kogoś się kiedyś spili, a wokalistka tańczyła ze świadkiem (nie wiem czy to dobrze :) ). Słyszałam że jakiś zespół fajny jest z Olkusza...ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzicie jakiś zespół w dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół gorenitz. pl. grali u nas w zeszłym roku, świetnie się sprawili, 2 dni :) Dobrzy też są gramydlawas.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soohoo
Gama Smaków to jakaś porażka cenowa... za wszystko śpiewają jak za woły, dodatkowo to korkowe 8zl od os!!! juz nie od butelki tylko od osoby przy własnym alkoholu. Ja bym chciała zapytać o opinię odnośnie cateringu, który polecacie z okolic Chrzanowa (kompleksowy z dekoracja sali i kościoła)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m y
Witam poszukuje fotografa na wesele 12 wrzesień . Interesuje mnie zdjęcia od kościoła do około 24. Ponieważ wesele max będzie do 1 w nocy i będzie na jakieś 55 osób. Chcielibyśmy się zamknąć w kwocie 800 zł-100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich, czy ostatnimi czasy ktoś miał zabawę weselną w Dworku przy Lesie koło Olkusza, Zimnodół? Jakieś Wasze opinie? Zadowoleni,a jeśli nie to z czego nie zadowoleni? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primephoto
aga ta, Nie ładnie tak wprowadzać w błąd. Po pierwsze nie robimy filmów 30 minutowych - chyba że klient sobie tego życzy. Po drugie to to nasz dźwięk jest nagrywany na wiele sposobów i na pewno jest dopasowany do obrazu ( ale rozumiemy że celowo napisałaś te słodkie teksty aby ludzi wprowadzać w błąd). Co do totalnej ściemy to chętnie posłuchamy co kryje się pod skrótem itd. bo pisząc takie coś powinnaś mieć jakiś przykład. Poza tym ilość osób która zdecydowała się na nasze usługi i poziomy ich zadowolenia mówi sam za siebie. Oczywiście możesz być zwolennikiem 3 godzinnych filmów bo masz do tego prawo. A Pani Patrycja której odpisałeś w taki sposób została naszą klientką i powiadomiła nas o tym komentarzu. Oczywiście jesteśmy do dyspozycji :) Pozdrawiamy PRIMEPHOTO.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frujenny
Witam, jakieś opinie o dworku nad rozlewiskiem w Kluczach k. Olkusza? Nic w sieci znaleźć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich, czy ktos z Was mial wesele lub byl w zajezdzie podzamcze w wygielzowie? co o nim sadzicie czy nie jest tam zbyt malo miejsca do tanca? sklaniamy sie z narzeczonym ku cateringowi antidotum ale nie wiemy jak duza sale nam potrzeba, wiekszosc osp wydaje sie nam byc za duza na 80 osob (babice, gromiec itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Razem z partnerem mamy ustalony termin slubu na lipiec 2016 roku. Wstępnie zamówilismy orkiestre top dance z pogorzyc bo slyszalam o nich same dobre opinie , ale ostatnio moja fryzjerka była na slubie gdzie grali i odradzala mi ich mowiac ze to slaba kapela. Czy ktos zna opinie o tym zespole i moze mi cos więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remize zostaja dla nieudacznikow i skapcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brednie. Nie wiem kto wierzy w te opinie. Wypowiedzi są z 2009 i 2015 są identyczne wręcz kopiowane. Pewnie znalazło by się jeszcze, ale juz mi sie nie chce grzebać: lampar 2009.03.12 ja mialam wesele w zeszlym roku to wychodzilo ok.135zl od osoby naprawde sie oplaca bardzo bogate menu niewiedzialam co wybrac pan Nowak wlasciciel firmy pomogl nam w ustaleniu calego menu dania przygotowane przez panie kucharki byly prze-pyszneusmiech.gif obiad i trzy dania na cieplo mozna sobie oczywiscie dobrac dodatkowe ale te byly wystarczajace w cene sa wliczone takze ciasta,ciasteczka i tort,artykuly higieniczne mydla,papier toaletowy itp.napoje,soki.Dodatkowo sa promocje jak bedziesz miec wesele na 100 gosci lub wiecej dekoracja sali gratis i stolow ja tak mialamusmiech.gif kucharki piecza,gotuja na sali nie ma czegos takiego ze przywoza gotowe jak inne cateringi no bo wiadomo co moze z tego wyjsc..wszystko masz z glowy mozesz spokojnie zajac sie soba a oni przygotuja cale przyjecie weselneusmiech.gif no tylko zosaje zakup wodki,wina czy piwa.A i robia tez paczki z ciastem dla gosci takze to tez z glowy wszystko ladnie zapakowane,i ciasta do domu albo w czwartek lub piatek przed weselem bo juz nie pamietam do poczestowania sasiadow,znajomych itp.smiech.gif cheucerdela1974biola 2015.01.21 ja mialam wesele w zeszlym roku to wychodzilo ok.135zl od osoby naprawde sie oplaca bardzo bogate menu niewiedzialam co wybrac pan Nowak wlasciciel firmy pomogl nam w ustaleniu calego menu dania przygotowane przez panie kucharki byly prze-pyszne obiad i trzy dania na cieplo mozna sobie oczywiscie dobrac dodatkowe ale te byly wystarczajace w cene sa wliczone takze ciasta,ciasteczka i tort,artykuly higieniczne mydla,papier toaletowy itp.napoje,soki.Dodatkowo sa promocje jak bedziesz miec wesele na 100 gosci lub wiecej dekoracja sali gratis i stolow ja tak mialam kucharki piecza,gotuja na sali nie ma czegos takiego ze przywoza gotowe jak inne cateringi no bo wiadomo co moze z tego wyjsc..wszystko masz z glowy mozesz spokojnie zajac sie soba a oni przygotuja cale przyjecie weselne no tylko zosaje zakup wodki,wina czy piwa.A i robia tez paczki z ciastem dla gosci takze to tez z glowy wszystko ladnie zapakowane,i ciasta do domu albo w czwartek lub piatek przed weselem bo juz nie pamietam do poczestowania sasiadow,znajomych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika i Rafał
do gość o Top Dance z Pogorzyc my bawiliśmy się z nimi 3 razy w tym roku i za każdym razem zabawa była udana grali u mojej siostry, jak byłas z nimi na weselu to wiesz jak grają i na pewno się wybawicie no ale wiadomo jak to na weselu wszystkim się nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Zajmuję się pieczeniem ciast , tortów oraz pierników- wszystko na podziękowania dla gości. Współpracuję z producentami opakowań na ciasta więc mogę pomóc. Propozycje możecie sobie sprawdzić na mojej stronie; FB; Nieziemskie ciasta i ciasteczka Mam sanepid, wystawiam FV których często chcą w restauracjach , w których odbywają się wesela. Przygotowuję paczki z ciastami dla gości, torty ślubne i okolicznościowe.. Do swej pracy podchodzę uczciwie gdyż to moja pasja :) Więc wszystko przygotowuję na naturalnych składnikach bez sztuczności, których w cukierniach nie brakuje. Ciasta do odbioru z ok. Krzeszowic , Rudawy. Możliwy dowóz na miejsce. Oczywiście w razie pytań służę pomocą i radą. Oczywiście jest możliwość spróbowania ciast. W razie pytań podaję namiary na siebie; e-mail; nieziemskie.ciasteczka@o2.pl tel. 793973821 Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos slyszal moze o dj z brosart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmBi
Kto korzystał z usług cateringu antidotum alwernia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortbet
Namiary na świetny hotel w Balicach - http://neohotel.pl/ To już w bardzo dobrym standardzie, najlepiej zerknijcie sobie na zdjęcia, oceńcie je, porównajcie, ale kluczowe jest po prostu zobaczenie tego wszystkiego na żywo - na tej podstawie można coś mądrego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabizna, kiepskie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, Jesteśmy własnie po weselu. Obsługa nie mila, wszystko robili z łaską, o wszystko trzeba było prosić gdzie na innej sali obsługa pilnuje żeby niczego nie brakowało, a oni wielce oburzeni że coś muszą donosić. Jedyny plus to że jedzenie bardzo smaczne i ładna sala Sala była wynajęta do 24:00 i za każdą rozpoczęto godzinę kazali sobie zapłacić 500 zł !!!! Gdy ktoś wylał coś na podłogę to dopiero po 10-15 min przeszła sprzątaczka i posprzątała a reszta obsługi cały ten czas stała na końcu sali i tylko sobie gadali Pani menadżer nie pozwalała sobie robić kawy w ekspresie bo twierdziła że można zepsuć (były 2 guziki do kawy !) Menadżerka nie pozwalała robić zabaw orkiestrze żeby goście nie brudzili sali czy podłogi albo żeby czasem czegoś nie stukli Gdy się skończyło piwo to trzeba było 3 razy obsługe prosić żeby uzupełniły dytrybutor NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Starego Dworu w Porebie Żegoty, Jesteśmy własnie po weselu. Obsługa nie mila, wszystko robili z łaską, o wszystko trzeba było prosić gdzie na innej sali obsługa pilnuje żeby niczego nie brakowało, a oni wielce oburzeni że coś muszą donosić. Jedyny plus to że jedzenie bardzo smaczne i ładna sala Sala była wynajęta do 24:00 i za każdą rozpoczęto godzinę kazali sobie zapłacić 500 zł !!!! Gdy ktoś wylał coś na podłogę to dopiero po 10-15 min przeszła sprzątaczka i posprzątała a reszta obsługi cały ten czas stała na końcu sali i tylko sobie gadali Pani menadżer nie pozwalała sobie robić kawy w ekspresie bo twierdziła że można zepsuć (były 2 guziki do kawy !) Menadżerka nie pozwalała robić zabaw orkiestrze żeby goście nie brudzili sali czy podłogi albo żeby czasem czegoś nie stukli Gdy się skończyło piwo to trzeba było 3 razy obsługe prosić żeby uzupełniły dytrybutor NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szczerze polecic moge zespol z Trzebini o nazwie Dreams. Super chlopaki,swietnie graja i rewelacyjnie bawia towarzystwo. Cenowo tez w porownaniu do terazniejszego rynku uwazam ze tanio. Nie slyszalam negatywnej opini kto sie znimi bawil na weselach. A co to sali weselnej to szalu nie ma w naszej okolicy. Jedyne rozsadne miejsce to chyba rozdroze w libiazu albo zajazd magda w bobrku kolo oswiecimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest z weselami, ale kontaktujcie się - http://neohotel.pl Pod względem standardu noclegowego hotel naprawdę super, wszystko mega dopieszczone - optymalnie nawet pod wymagającego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Tango Luz z Chrzanowa - dobrze grają, ale na naszym weselu się upili i posypało się wszytko!!! Najgorsze jest to, że nie widzieli problemu. Zaczynają gwiazdorzyć. Biorą ponad 5000zł za 1 dzień i zapominają że są w pracy i nie powinni pić alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zadowolony gość
Zespół muzyczny NIE godny polecenia to TANGO LUZ, Chyba, że nie dacie im alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×