Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Różowe Anielisko

mam problem..w ostatnim czasie nie chodzilam na zapowiedziane spr i kartk z pols

Polecane posty

z polskiego...mialam zalamanie nerwowe i nie bylam w stanie sie uczyc...pisalam sobie sama usprawiedliwienia..teraz jest lepiej..juz przynajmniej nie mam mysli samobójczych..ale bylo ciezko..nikomu o tym nie mowielma..w sumie nie amm komu..nikt mnie nie zrozumie..teraz nauczycielka polskiego dzis powiedizla , ze chce sie wiedziec z moimi rodzicami...bo mnie ostatnio nie bylo na zapowiedzianych pracach klasowych..powiedziala , ze rodzice maja do niej przyjsc.Wysle list do dopmu.Ja jej powiedzialam.ze poprstu \\tak sie ostatnio skladalo niefortunnie , ze musialam jechac na wizyte do okulisty,stomatologa i bylam chora..powiedziala,ze bardzo mozliwe ze tak jest....i w sumie nie wiem na czy teraz stoje :(czy wytsle ten list czy nie.. zaległosci chce nadrobic i mma zamiar chodzic do szkoly..ale nie cche juz dotamtego okresu w moim zyciu wracac..a jak wezwie rodzicow to bedze miec jeszcze do tego,ze zalamanie nerwowe to jeszcze przerabane:(pomozcie co mam pwoeidziec nauczycielce polskiego ? ps.chodze do liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×