Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

witam kolezanki i kolege, z ktorym nawiasem mowiac jeszcze nie mialam przyjemnosci zamienic slowa hehe Kasiek 30 widze ze tez postanowilas przejsc z pomaranczowego na cimniejszy kolor hehehe. a tak na powaznie to jest mi przykro ze tak to sie potoczylo. no to normalne ze na kazdy organizm zela dziala inaczej...ja czesto odczuwam kolatanie serca ale nie jest ono az w tak znacznym stopniu. tak wiec mam nadzieje ze szybko Cie wypuszcza z tego szpitala i nie bedziesz juz musiala sluchac podchrapywania starszej Pani heheheh. Kajair: tak.....meski rod......czasami na stos ich by sie rzucilo!!! i tutaj pozwole sobie przytoczyc pare aforyzmow i cytatow (facet35 bez urazy) :) \"Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę.\" \"Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie\" \"Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.\" \"Jedyne, czego mężczyznom zazdroszczę, to - wbrew temu co głosił Freud - nie penisa, ale zdolności do zasypiania wszędzie, w każdych warunkach i na czas dowolny.\" \"Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób\" \"Mężczyzna dobrze ułożony nie chrapie.\" \"Coraz częściej mężczyźni odgrażają się, że spakują walizki, a odchodzą z torbami.\" no dobra,,koniec obrazania panow heheeh, z nimi zle, bez nich jeszcze gorzej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naddia...skoro nie powiedzialas to juz lepiej sobie odpusc. po co ma Ci truc nad uchem i zrzedzic jak stara baba. no ale Ty lepiej go znasz i jezeli powininen to zaakceptowac bez problemu, no to zawsze mozesz sie przyznac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moich brzuszkow to na tych 70ciu dzisiaj poprzestalam...az zal d..e sciska jaka ze mnie ciota hehe no nic...w koncu jutro jest kolejny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu,fiu,fiu- aleście się rozpisały- nooo pięknie ;) trochę mi zajęło czasu przebrnąć przez wieczorne posty oraz ogarnięcie wszystkich razem :) Witam Was ----->caterpillar - -----> renatka3355- -----> mania13 - ----->Agixa - ----->krycha 12 - ----->Paczulek- ----->lenka203 - ----->MONIUSIA35- ----->monikap667- ----->iwcia73 - ----->Julia Agnieszka - ----->joasia27 - -----> naddia - ----->Gosik39 ----->kajair ----->lola-dz ----->zielonooka27 ----->madziunia88 ----->facet 35 lat ----->kasiek30 ----->ŻONKA1994 - ??? ----->mama1971- ??? noooo- dość pokaźne mamy grono jak na dwa dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki i naszego rodzynka :) kasiek30 Jak tam dzisiaj Twoje samopoczucie? Od samego rana chodzisz mi po głowie. Mam nadzieje, że z serduchem chociaż trochę lepiej :) Co do tej chrapiącej babki, na moją mamę działało jak się tak cykało. To tak jakbyś chciała powiedzieć d, tylko w drugą stronę, tzn. wciągaj powietrze a nie wypuszczaj. Świetna sprawa, zawsze po paru cyknięciach przestawała. Później chyba jej organizm się przyzwyczaił i już nie działało. Na początku jednak, to było świetne rozwiązanie. biuralistka40 Matko Chrzestna niniejszego topiku, toż to szok, żebyś miała takie zaległości :P kajair Mam nadzieję, że lodówka w nocy była zamknięta :P Ważne, żeby nie krzyczała \"CHODŹ DO MNIE, CHODŹ DO MNIE, MAM DLA CIEBIE COŚ DOBREGO\" hihihi ja swoją wtedy straszę, że odłączę prąd i na jakiś czas ucisza się :) renatka3355 laska fajna, a wysoka, bo pewnie na koturnach stoi :P caterpillar z tymi facetami, to fakt. Wiele w tym prawdy :) Ale co by było, gdyby ich nie było? Jak to mi kiesyś ktoś powiedział: Bóg stworzył kobietę, bo chciał naprawić, to co wcześniej schrzanił :) Na szczęście z niektórymi mu się udało :) Dobra mykam do pracy, szefa nie ma, ale jest jego SYN. A ten esesmani bardziej :P Miłej pracy i do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie właśnie wzięłam pierwszą meridie15 i nie wiem czy juz mam zaczac cwiczyć czy moze za chwile jak to zacznie działać ,nie wiem tylko czy wskazane jest picie kawy jak myslicie ??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka203
witam:) ciesze sie ogromnie zejesttakie forum na ktorym mozna podzielic sie doswiadczeniami i przezyciam z zela:) ja dzis rano wzielam 8 tabetke zeli i jak pisalam wczesniej ograniczam jedzenie jak tylko moge w nocy kiszki marsza mi graja slodyczy nie mialam w ustach od 2tyg. a mimowszzystkojakos tak nie ulatujami te kilokgramy biuralistka 40 pisala mi juz coprawda ze na efekty trzeba poczekac. ale janie moge sie juz doczekac: a poza tym mam takie pytanko czy nie ma zadnych przeciwskazan odnosnie cwiczen pprzy braniu zeli. znajoma od ktorej mamzele mowila ze raczej nie powinno sie cwiczyc poniewaz mimowszystko samobranie zeli podnosi cisnienie i cwiczenie mogloby zle wplynac sama nie wiem juzco robic........ ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶ ¶´¶¶¶¶¶¶¶__________¶¶¶¶¶¶¶´¶ ¶´¶¶¶¶________________¶¶¶¶´¶ ¶´¶¶____________________¶¶´¶ ¶´¶______¶¶______________¶´¶ ¶´______¶¶¶¶______________´¶ ¶´______¶¶¶¶____¶¶¶¶______´¶ ¶´_______¶¶_______________´¶ ¶´________________________´¶ ¶´_____¶¶__________¶¶_____´¶ ¶´¶_____¶¶________¶¶_____¶´¶ ¶´¶¶______¶¶¶¶¶¶¶¶¶_____¶¶´¶ ¶´¶¶¶¶________________¶¶¶¶´¶ ¶´¶¶¶¶¶¶¶___________¶¶¶¶¶¶´¶ ¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶ Witam z ranka;-) caterpillar-ja dwie serie po 50 i jedna setka mi się jakoś udała-to się dwie stówki nazbierało przez dzień cały;-),tak 5x200 to już by się było czym pochwalić........kiedyś napewno;-);-);-) biuralistka40-jeszcze z miesiąc takiej intensywności i zakładasz nowy topik;-) a zaległości to pewnie przez ten szlaban;-) joasia27-ja kawkę piję tak jak piłam,tylko że ja taką słabiutką,rozpuszczalną z mlekiem bo nie lubię mocnej i nic się nie dzieje;-) a ćwiczonka to kiedy tylko masz ochotę;-)bez znaczenia czy po pigułce czy przed. kasiek30-jak zdrówko? pogoda o niebo lepsza niż wczoraj,więc szybciutko sprzątanko,obiadek i pohasać po dworku z maluchem;-) udanego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka203 jeśli ktoś ma duże nadciśnienie to lekarz nie przepisze zelixy,faktycznie-może ale nie musi podnieść ciśnienia-mi tam mój małżonek potrafi podnieść bardziej niż zelixa;-) (kajair twoje ciśnienie wczoraj chyba sięgnęło zenitu;-) ) a ćwiczenia i dieta wskazane,sama zela nie pomoże,ale jeśli się obawiasz to zacznij ćwiczyć krótkimi seriami i na początek niezbyt intensywnie i obserwuj organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziekuje renatka3355 za odpowiedz od dzis zaczne sobie potroszku cwiczyc zaczne od brzuzkow trochena skakance poskacze czasem na basenik pujde i wogole mam nadzieje ze terazzaczne zauwaz efekty :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Dzis drugi dzien, narazie ok. Suchosc w ustach i ogolne uczucie tramka minelo tak okolo gzodziny 15/16, spalam bez najmniejszego problemu (wrecz nie chcialo mi sie rano wstac zeby odprowadzic corke do przedszkola), serducho moze troszke mocniej bije ale to chyba normalne? Zjadlam dzis platki w mojej stalej miseczce i wiecie co nie moglam zjesc calej porcji-apetyt sie zmiejszyl. Zajrzalam na chwilke bo musze orarnac mieszkanie, jade zrobic sobie pazurki a potem do pracy na popo. Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355 - dopowiem ową kropeczkę. -----> lenka203 ( 165/85)- ehhh, dziewczyno czy możesz mi rzec jaki Twój wiek? ---->\" a poza tym mam takie pytanko czy nie ma zadnych przeciwskazan odnosnie cwiczen pprzy braniu zeli\" - ćwiczenia nie wpływają negatywnie na tabletki zelixa. Zatem jeśli masz ochotę to ćwicz dziewczyno. Proszę o podanie Twojego dziennego menu -----> \"znajoma od ktorej mamzele mowila ze raczej nie powinno sie cwiczyc poniewaz mimowszystko samobranie zeli podnosi cisnienie i cwiczenie mogloby zle wplynac sama nie wiem juzco robic........ ???\" -kochana, ciśnienie to mi się podnosi jak to czytam. Mogę zrozumieć, że bierze się tabletki bez konsultacji z lekarzem, jednakże odpowiadasz za swoje zdrowie. W ulotce pisze, że :Zachować szczególną ostrożność stosując lek ZELIXA, gdyż: * Sybutramina znacznie zwiększa ciśnienie krwi u niektórych pacjentów. * W czasie stosowania leku należy kontrolować regularnie ciśnienie tętnicze krwi i tętno (początkowo, co 2 tygodnie, pomiędzy 4 i 6 miesiącem co miesiąc oraz później z najdłuższym odstępem 3 miesięcy). Lek należy odstawić w razie stwierdzenia podczas dwóch kolejnych wizyt zwiększenia spoczynkowej częstości akcji serca o ≥ 10 uderzeń na minutę lub ciśnienia skurczowego/rozkurczowego o ≥ 10 mmHg. Lek należy odstawić u pacjentów z poddającym się leczeniu nadciśnieniem tętniczym, u których stwierdzono podczas dwu kolejnych pomiarów wzrost ciśnienia powyżej 145/90 mmHg....\" czy Ty kontrolujesz swoje ciśnienie? bo jeśli zelixa powoduje u Ciebie wzrost ciśnienia to powinnaś udać się do lekarza po tabletki obniżające ciśnienie. Osoby z wysokim ciśnieniem nie powinny wykonywać TYLKO NIEKTÓRYCH ćwiczeń. Mam nadciśnienie i ćwiczę. pozwólcie, że pobuczę se po nosem, a buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bobry :) a tutaj w anglii jak zwykle deszczowo i zimno....przez taka pogode czlowiekowi nic nie chce sie robic...no ale zaraz ubieram sie i spada na basen...najgorsze ze podroz w jedna strone zajmuje 1.5 godziny!!!! Joasia27: ja normalnie pije kawe jednak tez rozpuszczalna slabiutka i zmlekiem bo innej nie uznaje. nie mam przy tym zadnyych objawow. no i oczywiscie cwiczyc mozesz kiedy tylko dusza zapragnie, a cialo pozwoli i wytrzyma heheheh Lenka203: no ja nie sadze zeby cwiczenia mialyby Ci w czyms zaszkodzic, a wrecz przeciwnie. tylko nie zaczynaj od razu intensywnego treningu, najpierw trzeba przyzwyczaic stopniowo organizm, bo inaczej nie bedziesz sie mogla ruszac na drugi dzien heee. no nic. ja koncze swoja kawe, zrobie pare brzuszkow (Renatka3355 postaram Ci sie dzisiaj dorownac heheh, bede miala wieksza motywacje, nie to zebym na pojedynek wystawiala hehehhe), a potem biegne na basen NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 a coz Ty taka nerwowa, czyzby maz nie chcial pomoc Ci dzis w nocy w spalaniu kalorii???????? heheh :) :) :) ale jestem nidobra dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------> caterpillar - hahahahaha, no coś Ty- ciśnienie mi tylko wzrosło. Dlatego pytam o wiek, bo pytania mogą się brać z innego doświadczenia ;) niż moje. Co do męża- to kolejne: hahahahahhaa - nie mogę Ci odpowiedzieć- bo pewnie czyta, ponieważ ma tabletki- odesłałam Go na forum, żeby się dowiedział czegoś więce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40 bucz,,krzycz i wrzeszcz jak najgłośniej i najdłużej(tylko uważaj na nadciśnienie bo wiesz.....;-) ) ciekawa jestem czy ta koleżanka która dała lence 203 zelę też unikała ćwiczeń i ile zrzuciła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40 żeby twój mąż z tego"hahahahahaha" nie wyciągnął nieodpowiednich wniosków;-) hmm albo odpowiednich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mojego muszę tu podesłać,choć on nie musi się zelixować,ale niech poczyta;-)bo jakos dziwnie mi szybko śmignął wczoraj spać;-);-)niedobrzelec-ale do weekendu caraz bliżej,yupiiiii;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano o świcie wstałam- poćwiczyłam ;) To z tej zazdrości, że Wy też ćwiczycie ;) Kawę wypijam o poranku taką fusiatą, hehehe- a miałam juz fazę, że fusiatej w ogóle nie piłam. Ze 4 herbaty zielone, to norma ;) -----> renatka3355- uważam, że czasem dobrze jest się wybrać do lekarza i popytać. Tym bardziej, że Lenka powinna legalnie zelke mieć przepisaną bez problemu. Jak biorę coś, że tak powiem "nielegalnie" - to czytam, czytam, czytam Chciałabym uniknąć na przyszłość jakichkolwiek pretensji forumek. Nigdy nie wiadomo co komu może się przytrafić. Doradzamy, odpowiadamy na podstawie własnych doświadczeń, znajomych czy też z forum. Nie mamy wiedzy medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 to ja juz sie nic nie odzywam :) i w iminiu wszystkich Zelixiarek pozdrawiam Meza Biuralistki NIECH MOC BEDZIE Z TOBA BRACIE!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie;-) tylko że ty biuralistko40 miałaś już wcześniej doświadczenie z zelą czy meridią więc teraz biorąc coś na własną rękę masz już pojęcie czym to się jje i jakich skutków i efektów możesz się spodziewać,a pytanie-czy można ćwiczyć po zeli-świadczy dla mnie o zupełnym braku doświadczenia w tym temacie i tym bardziej nie rozumiem że na pierwszy raz można brać tabletki od koleżanki zamiast od lekarza. To fakt że my piszemy tu tylko to czego się dowiedziałyśmy na podstawie własnych doświadczeń lub poprostu wyczytałyśmy u ulotce(pytania o zelę i tabletki anty....zwalają mnie z nóg). A ja na podstawie własnego doświadczenia wiem że popołudniu już mi się nie będzie chciało ćwiczyć więc teraz machnęłam na rozgrzewkę dwa okna w domciu(to tez forma spalania kolorii;-) )poćwiczę na dokładkę i na koniec może jeszcze jedno okienko i napewno spacerek.No a może wieczorkiem też stracę coś kalorii,jak mi mężuś nie myknie spać;-) To mój plan na dziś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> caterpillar - a oczy się moje do Ciebie śmieją :) rozbroiłaś mnie całkowicie. Ja jestem strasznie groźna ;( A Wy dziołszki: piszcie, piszcie. Cieszę się, że tu taka fajna armia jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziekuje że odpowiedziałyscie mi bo nie wiedziałam co z tą kawą jeszcze nie piłam czekam aż siostra do mnie przyjedzie to wypijemy razem a między czasie poćwiczyłam zrobiłam 150 brzuszków i pierwszy plan z płyty cd ,bo jak ktoś mi przedtem mądrze podpowiedział nie wszystko na raz stopniowo bede sie wdrażać w te ćwiczenia pozdrawiam wszystkich i życze wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, jak ja mam pracować, jak co chwila zaglądam do was. Normalnie głupio mi przy was i dzisiaj zaczynam ćwiczenia. Jeszcze niedawno potrafiłam zrobić b. dużo brzuszków. Zobaczymy ile teraz dam rady :/ Do lenka203 co do tych ćwiczeń przy podwyższonym ciśnieniu. Miałam swojego czasu duże problemy z ciśnieniem. Co lepsze, lekarz nie powiedział mi, że nie mam ćwiczyć. Właśnie miałam ćwiczyć. Powiedział mi, że nie tylko odpowiednie odżywanie, ale i wykonywanie systematycznie ćwiczeń, jakiegokolwiek ruchu, pozwala unormować nam ciśnienie i zmniejszyć tętno. Wiadomo, że w czasie wysiłku ciśnienie i tętno się zwiększa, ale miałam uważać na serce itd. I tak jak dziewczyny mówiły, trzeba obserwować organizm. Jak tylko będziesz czuła, że nie czujesz się za dobrze. To najzwyczajniej w świecie odpocznij. Jeśli jednak masz dalej obawy, to dobrze by było, żebyś robiła sobie co jakiś czas pomiary. Mi przy zeli w pierwszych 2 tygodniach ciśnienie skakało, ale już wszystko jest ok. Nic się nie dzieje. Czasami mi szybciej serce bije, ale to pewnie ze stresu. Ostatnio strasznie brakuje mi czasu,a terminy napięte. No i się rozpisałam. Dobra spadam :) biuralistka40 nie nerwuj się :) uśmiechnij się i popatrz za okno, jakie ładne słoneczko. Piękna WIOSNA niedługo do nas przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40 w ramach współpracy zelixiarek-jak najbardziej tak,tylko muszę jeszcze gdzieś wyczytać ile się przy tym kalorii spala,a potem się przelecę po sasiadkach i popytam czy im też nie potrzeba umyć,tak przed świętami to będę miała zleceń ze ho ho i do świąt 60tka na wadze murowana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada3115
witam mam 165cm i 80 kg wczoraj dostalam recepte na zelixe i bardzo sie ciesze mam nadzieje ze pozwoli mi ona schudnac mam w planach 20kg a ile mozna schudnac tak realnie w miesiac? piszcie ile wy schudliscie mam nadzieje ze za pare miesiecy zmieszcze sie w swoje stare ubranka pozdrawiam serdecznie jezeli macie ochote piszcie meile odpowiem na kazdy ada311@op.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha- no to zrobiłyście ze mnie narwańca-hehe. Ale tak to jest ze słowem pisanym, że się o odbiera na swój własny sposób. A ja mam taaaakie nuuuuudy dzisiaj w pracy, że szok. Już nawet czytać mi się nie chce. Byle do piątku. Pójdę na basen dzisiaj. Wypływam energię ;) słuchajcie- nie pale już PONAD DWA TYGODNIE. Wczoraj to mnie nosiło przeokrutnie, a w środku mnie... to jakby można było usłyszeć cykanie... hehehe Łaziłam po domu i szukałam czegoś słodkiego- nie było, to zrobiłam sobie kanapki z ...dżemem ;( Dzisiaj rano zadzwoniła pracownica kontrahenta odnośnie ustalenia terminu realizacji, i wiecie, ta to mi dopiero ciśnienie podniosła, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09.07.2006 hahaha urodziny ma w tym samym dniu co ja :))) fajowo a tak pozatym to u mnie ok 17tabletka z wagi -3,2kg to chyba tak optymalnie:) wczoraj miałam 1 akcje z moim serduchem ojjj bolalo ostro ale to chyba nie przez Zelke tylko przez palantow ktorzy ukladaja u mnie w pracy grafiki jak go zobaczyłam to dostałam furii no i serducho zaszalało ostro:P dzis ide im nawymyslac:Pa co mi tam o swoje trzeba sie kłócić:) A tak ogólnie samopoczucie u mnie ok apetyt taki sobie i jak tak was czytam to ciesze sie ze ja nie mam problemu ze słodyczami bo ich poprostu nie lubie:P Zyczę powodzenia w dalszym spadaniu ..... z wagi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×