Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

O matko!!!! Ale żeście na dziabały tych wpisów!!! A ja biegam w tej pracy jak wściekła,jeszcze jutro i mam urlop więc jak najwięcej chcę nadrobić i ogarnąć. Wieczorkiem przeczytam wasze wpisy a dzisiaj chciałam tylko dać znać że żyję Pozdrawiam was dziewczyny upssss myknął mi jakiś facet OK ciebie też. Trzymajcie się wesolutko i chudziutko Poznacie mnie jak wrócę po urlopie? Tzn 1 kwietnia,o kurcze albę będę chuda!!!! .......może :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec biuralistko 40 mam 34lata pracuje w przedszkolu w najmlodszej grupie o zeli dowiedzialam sieod kolezani z pracy ktora ja bieze juz jakis czas chyba ok 3miesiecy mowila mi ze je wtedy kiedy jest glodan ale stara sie ograniczac cwiczyc nie cwiczyla bo uwaza ze nie powinno sie(bynajmniej tak wszystkim mowi) ....stad takie moje pytanie na ten temat skoro na forum dziewczyny pisza ze cwicza schudla juz ponad 10kg czego efektow jestem swiadkiem teraz wiem ze mozna smialo cwiczyc i aktywnie spedzac czas:) a i kontroluje cisnienie sasiadka jest pielegniarka i mowi ze jest w normie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem tu nowa i mam nadzieje dowiedziec sie waznych rzeczy dla mnie a mianowicie wszystko o zelixie :) Czytam stare forum i tutaj-to nowe. :) Moim celem jest 8kg w dół. Co prawda mam dopiero 17 lat i 166cm wzrostu, ale zle czuje sie ze swoją waga. Byłam na ogólnopolskiej akcji odchudzanie.org.pl i dostałam od lekarki receptę na meridie 10mg. Ale właśnie z internetu dowiedziałam sie o polskim tanszym zamienniku i zakupilam zelixe 10mg. Biore ja dopiero 3 dzień, u mnie skutki uboczne chyba troche wystepuja poniewaz mialam dzis bol glowy i czuje sie troche \'odużona\'. Suchosci w ustach jak wiekszosc z Was nie mam. A ważyć dopiero się chce po 7 tabletce, żeby nie tracić chęci na odchudzanie. Nie mam chyba nawet uczucia sytości, ponieważ jem tak jak dotychczas.. Czy macie Panie dla mnie jakies rady by te 8 kg zleciało w ciagu stosowania zelixy, poniewaz Mama stosuje nade mna kontrole-bo jak wiadomo nie chce bym przesadzila ale zebym mogla czuc sie dobrze we wlasnej skorze.. :) Pozdrawiam WSZYSTKICH :) I życze wytrwałości w gubieniu kilogramów!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->Lucia12 - z tą przerwą to dobry pomysł-myślę ---->Julia Agnieszka- biedactwo ;( a ja taki mam spokój w pracy, ehhh, wolę jednak ruch. Ale postaramy się Ciebie poznać, hihihi ---->lenka203- dobrze, że badasz ciśnienie. Przepraszam, jeśli Cię uraziłam ale koleżanka to jakieś bzdurki opowiada. Mój mąż ma otyłość i wysokie ciśnienie i arytmię, nie zmuszam go do tego aby biegał-bo sobie zniszczy stawy kolanowe pod tym swoim ciężarem-hihihi, ale może zupełnie spokojnie zrobić wiele ćwiczeń na leżąco. Zelixa powoduje zahamowanie łaknienia. Ćwiczenia nadają lekkości naszemu ciałku, wyrabiają się mięśnie sylwetka nabiera lepszego wyglądu ;) a przecież o to każdej z nas chodzi- prawda? ---->Nikita30- brak odpowiedzi to nie ignorancja tylko niewiedza. Musisz \"wrzucić\" w google nazwę owego preparatu i poczytać. Ja już to zrobiłam ale po łebkach- znowu się czegoś nauczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Na_talia - przepraszam Cię Na_talia, pozostanę w milczeniu na Twój post, bowiem krew mi w żyłach stężała. Jedno tylko co mogę rzec to: Zapraszam Cię do siebie lub proszę o kontakt Twoją mamę (maila jak będziesz chciała to znajdziesz) Twój wiek i Twoje 8 kg nie powinnaś gubić za pomocą zelixy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
witam!! dużo czasu zajmuje teraz nadrobienie czytania wszystkich postów:) ale trzeba być na bieżąco!!! ja od godz.14 jestem jakaś nie swoja :( nie wiem co mi dokładnie jest ale, mam takie wrażenie że coś mi przeszkadza w żołądku albo mnie ściska w przełyku ?! nic się nie odzywa kasiek30🌼 nie wiadomo jak się czuje? chyba dzisiaj nie wezmę zelki tak czasami mam wrażenie jakby mnie ktoś deptał w okolicy mostka:( ,a przecież już jestem po 22 tabletce-czy po takim czasie może wystąpić znowu jakiś skutek uboczny? do tej pory miałam tylko ból głowy i suchość w ustach!! nie wiem co dalej robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> MONIUSIA35 - ale to już chyba za późno na tabletkę? No chyba, że masz prackę na noc i dopiero wstałaś? Jak się obawiasz- to zrób sobie kilka dni przerwy, przecież świat się z tego powodu nie zawali a Ty będziesz trenować swoją silną wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Pani \'biuralistka40\' Lekarka sama przy pisaniu dla mnie recepty stwierdziła ze te 17 lat to troche mało ale wie, że nie zaszkodzi mi to. Prosze nie myśleć, że mam nieodpowiedzialną Mame skoro pozwoliła mi to brać. Ona nadzoruje wszystko i kontroluje mnie czy jadlam coś w ogole czy dobrze sie czuje itp. Nawet stwierdzila, ze moze powinnam brac to co 2 dzien badz po pól tabletki albo w ogole zaprzestac.. Tak myślałam, ze reakcja na forum nie bedzie najlepsza poniewaz czytalam juz poprzednie posty na starym forum gdzie mniej wiecej w moim wieku dziewczyny byly strofowane i inni uczestnicy forum naklaniali je do zaprzestania stosowania zelixy czy meridii.. Rozumiem Pani reakcje na mój post.. Wiec juz wiecej nie bede tutaj pisac. Przepraszam za kłopot. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Na_talia - ehhhh, najgorsze w tym jest to, że to nie Ty jesteś winna- chęć schudnięcia kilku kilogramów przysłania racjonalizm nawet takim jak ja a co dopiero dziwić się Tobie. Mam córki: 21 i 18 lat- obydwie przeszły etap odchudzania. Ale nie za pomocą tabletek tylko ograniczając jedzenie, większym wysiłkiem fizycznym. W Twoim wieku przy odpowiednim jedzonku- gdzie nawet nie odczuje się głodu i odrobiny wysiłku przez kilka tygodni traci się zbędne kilogramy. Kontrolowałam to co jedzą i wspomagałam jak mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Na_talia - a Twoja mama zamiast tabletek powinna kupić dla Ciebie i siebie karnet na basen... A jaka to Twojej Mamy kontrola- skoro Ty szukasz odpowiedzi na swoje pytania na necie??? O lekarce to już nie wspomnę. ale tak sobie myślę, że te tabletki masz na własna rękę załatwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdy z 3 lata temu chciałam schudnąc głodziłam się. Nie wyszło mi to na dobre, bo dosyc dlugi czas Mama probowala mnie naklonic do jedzenia. I tak z biegiem czasu po prostu zaczelam jesc ciagle i ciagle.. Nie moge sobie poradzić z tym zeby wyregulowac ilosc jedzenia bo albo nie jem w ogole albo jem za dużo. A te tabletki z tego co wiem pomagają w regularności i ilości jedzenia, by później po zaprzestaniu ich stosowania móc samemu prowadzić racjonalną diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja poszłam po poradę do tej lekarki, Ona sama przepisała mi receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 byc moze kolezanka mowi glopoty o tym cwiczeniu bo mysli ze wireze jej na slowo i ne bede cwiczyc tym samy niebedzie widac moch efektow ona bedzie chdla a ja w miejscu stalo pomimo tego ze stosuje diete, zaczne cwiczyc regularnie i sprzyjemnoscia powiem jej ze nie ma racji ze aktywnosci fizyczne jak najbardziej sa wskazane. moze w jej wypadku przy jej wygladzie i tylu zalegajacych kilogramach narazie nie zalecanejest cwiczenie dopoki nie zrzuci troche cialka hehhhehe ja stosuje zele i poza suchoscia w buzi nie mam zaadnych skutkow ubocznych i mam nadzije ze w poleczeniu diety z cwiczeniu zaczne tracic kilogramy.....a trochce ich mam:) dziekuje za taka opiekunczw wypowiedzi .......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
do biuralistka40 wczoraj tez brałam tabletkę późno po południu,ale do tej pory nic mi nie było!!!a już mam za sobą 26 tabletek,może się za mocno przejęłam sytuacją kasienki30?❤️,a kasienka30 miała już po pierwszej tabletce problemy z serduchem bo miała ból w klatce piersiowej. dzisiaj nie wezmę zobaczymy co będzie do jutra pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!!! co za dzien! od rana mialam non stop jakies badania. zrobilam szum bo chcialam wyjsc ze szpitala na wlasna odpowiedzialnosc. Jednak moj lekarz(dobry przyjaciel mojej rodziny) stwierdzil ze MUSI wszystko dokladnie sprawdzic zanim wyjde. dlatego to wszystko-bylo i ekg nawet usg!!! i igly ze strzykawa. Okropnosc. Teraz czuje sie calkiem dobrze.serce juz nie boli i jutro wracam do domku.do mojej rodzinki!!!! Niestety mam zakonczyc swoja przygode z zela.powiem Wam ze poslucham lekarza bo ostatnie dni baaardzo mnie wystraszyly. Okazalo sie ze moj organizm nie toleruje leku wiec musze inaczej pozbyc sie kilogramow.Wiem ze dam rade. mam nadzieje ze mimo konca mojej zeli bede mogla Was odwiedzac? ide jutro do dietetyka ustalimy dietke i do dziela!!! w czerwcu waze 5kg mniej. OBIECUJE!!!! dZIEKUJE wAM kOCHANE ZA WSZYSTKIE MILE SLOWA I WSPARCIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......Oooo ale sie napisało przez ten czas jak mnie nie było :) biuralistko... wiesz z tym tłuszczykiem mniej to naprawde fajna sprawa:) ..a co do tych kalorii.... to ja chyba jednak wybiore chodzenie po schodach - na osme pietro,tak kilka razy w ciągu dnia góra i dól -a jeszcze z torbami... obładowana po pachy:) to dopiero sie spali hehe KALORII Okien jednak narazie nie umyje bo pogoda zajs paskudna ale humorek mi dopisuje ,wkoncu wybrałam komplecik do pokoju juz za 2 tygodnie bedzie w domku :) Na_talia..... Ja mysle że wiecej ruchu,może jakas siłownia, 8 kg to jeszcze nie tragedia a w tak młodym wieku organizm szybciej traci kilogramki jesli przestrzega sie zasad ustalonych z dietą i cwiczeniami- po co odrazu tabletki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
do kasienka30 jakie dokładnie miałaś objawy? bo ty już po 1 tabletce coś odczuwałaś prawda? ja może przewrażliwiłam się twoim postem ,ale ja już wzięłam ponad 20 tabletek i jakoś nic nie wskazywało na to żeby coś było nie tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniusia35 ja juz od pierwszej tabletki czulam sie kiepsko.mialam wrazenie ze cos uciska mi klatke piersiowa potem juz czulam dodatkowo takie pieczenie. jak juz wzielas tyle tabletek to nic nie bedzie sie dzialo. ja mialam pecha niestety a szkoda bo wiem ze dzieki zeli latwiej bym pozbyla sie tych kilogramkow. mam troche trudniej ale co zrobic trzeba zacisnac zeby i do dziela. Sorki dziewczyny nie chcialam Was przestraszyc.wiecie przeciez ze jesli Was cos bedzie martwilo najlepiej zapytac lekarza cos bym zjadla dobrego :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to sa czasem takie ciapy!!! musze szybko do domu bo w koncu i tesciowa sie tam pojawi a ego moje serce nerwowo nie wytrzyma. moja corcia poszla dzis do przedszkola w ubraniu ktore sama sobie wybrala a tatus oczywiscie nie widzi ze czerwony z rozem i pomaranczem plus fiolet na nogach zupelnie nie pasi. dobrze ze przynajmniej nie jest glodna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita30
Biuralistka40 dzięki za reakcję . Już czytałam na temat tego specyfiku, według producenta jest skuteczny .Ja jednak jestem po prostu ciekawa opinij ludzi którzy zażywali FOSANIC . aaaaaa Biuralistka40 świetny pomysł z nowym topikiem .Co prawda nie nadążam z czytaniem hi hi hi ,ale jest nareszcie co poczytać ,a nie te ciągłe powtórki. Pozdrawiam cieplutko i kciuki trzymam za was wszystkie i naszego pana też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita30
Do Kasiek30 jeżeli kończysz swoją przygodę z Zelixą to może razem spróbujemy Fosanik z ulotki wynika że jest o wiele bezpieczniejszy od Zeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita30 co to za lek? ja przyznam Ci sie ze jak narazie mam dosc po ostatnich dniach. jutro mam spotkanie z dietetykiem. zapytam niesmialo za jakas godzinke mojego lekarza gdy przyjdzie mnie \"odwiedzic\"... ale juz widze jego mine gdy to uslyszy. on tez sie wystraszyl gdy zobaczyl jak sie czulam :-) :-) ale co go nie zabije to go wzmocni a ze mna mial juz wiele jazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja przyjacioleczka zaczela rodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az mi cisnienie podskoczylo z wrazenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byla ze mna sercem gdy prawie 6lat temu sama rodzilam swoje szczescie. denerwuje sie bo nie moge tam byc. trzymajcie kciuki babeczki aby wszystko sie udalo.podobno akcja nabiera tempa :-) :-) :-) ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 26
czesc wam:) ja jestem na zelixie 20 dzien:) za mna juz 6 kg w dól:) ale cwicze cwicze cwicze ....jem skromne posilki....odrzucilam ziemniaki i smazone mieso nie mowiac o slodyczach...... waga poczatkowa to 91 przy wzroscie 169 BMI to ponad 30 chcialabym urozmaicic moje dzienne posilki ale nie mam pomyslu:/ moze cos podpowiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> iza 26- wejdź na stronkę diety montigniak( wrzuć w google dietaMM ) Stosowałam taki sposób odżywiania- ale jakoś później zaprzestałam. Jedno co mi zostało to nie łączenie tłuszczy z węglowodanami ;) Bardzo fajna jest dieta strukturalna, byłam na wczasach- nawet nie wiedziałam co to za dieta. Koktajluję się czasami. Jest prosta- nawet bardzo. Bardzo ładna utrata wagi, też przygotuj się na zastój niebawem. Trzymam za Ciebie kciuki. ----> wiesz Kasiek30- poszły spać lub...hihihi...nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza26--- ja stawiam na ryby duzo warzyw i grejfruty :-) kapustka kiszona tez pomaga w przemianie materii mozna zjesc do rybki ugotowanej na parze w ramach obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Na_talia - Twoje problemy żywieniowe kwalifikują Cię raczej do specjalisty- dietetyka i psychologa a nie do zeli. Po tej Twojej informacji jeszcze gorzej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam to dobrze ja o przyjemnej formie spalania kalorii dzis moge zapomniec :-( moja polowa w domu mam nadzieje ze sprzata bo wie ze zrobie dym jesli jutro zobacze balagan w domu :-) wracam do formy bo sama bym stracila troche kalorii w lozeczku...choc nie koniecznie musi byc to sypialnia :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17lat i 8kg do pozbycia sie (do tego bez nadwagi) plus zelixa to napewno psychlog albo ja juz tu czegos nie rozumiem.... Matka pozwala na takie dzialanie? bez komentarza Dzidzius jeszcze sie rodzi ale jest juz tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×