Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

anula tg🌼- cieszymy się razem z Tobą. Komlemenciki zawsze mile widziane. W pracy to jeden kontrahent to zapytał czy ja w jakimś SPA nie byłam przypadkiem hihihi. A komunię to będziemy swiętować razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
To znaczy ze tez masz komunie 17 maja?Ja musze jeszcze zmusic sie do cwiczen,zeby mi cialo nie sflaczalo,a jestem strasznym leniem co do tego.Ale mimo tego czuje ze brzuch sie troche juz skurczyl.Mam nadzieje ze przez to ze stosuje żm i zelixe efektow jojo miec nie bede,a boje sie tego strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula tg- hehe, no to się nie bój- tylko walcz i PIĘKNĄ SIEBIE :-) Co stracisz staraj się już nie odzyskać, a ćwiczonka zawsze pomagają, wieeeesz- najgorzej to jest zacząć. Zacznij sobie od 5 minut rano jeszcze w łóżku. Jakiś rowerek, nożyce- zobaczysz, po kilku dniach e minutki jakoś same się wydłużą. Ja biegam na basen a co do cwiczeń to też nie mogę zatrybić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
Kochana Biuralistko,na basen nie pojde bo plywac nie umiem,a co do cwiczen to sprobuje od jutra,2 lata temu chodzilam codziennie oprocz wekendow na silownie i bralam legolarnie L-karnityne,ale przez 3 miesiace schudlam tylko 4 kilo i zaczelam sie dolowac.Pozniej bylam w ciazy i sie tak roztylam,ze patrzec na siebie nie umialam.Dopiero niedawno przez przypadek dowiedzialam sie o kochanej zelixie i dopiero ona daje pozytywna reakcje odchudzania po ktorych niemal od razu widac efekty.A z Wami napewno dam rade!Jak juz scudne do mojej wymarzonej wagi to i tak bede z Wami,bo bardo mi sie tu podoba!Caluje jeszcze raz i zmykam spac,bo moj synus kreci sie juz niespokojnie.Dzisiaj mi powiedzial ..mama jest ach ach...slodziutki moj mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa no pewnie ze nocne marki sie pojawia :) przegladalam tak wypowiedzi i wiedzialam kto najpozniej sie odezwie :) :) nasza Kajair tradycyjnie!! heheh buziaki Kochana Anula oczywiscie ze takimi rzeczami trzeba sie chwalic i jak najbardziej cieszyc heheh. tutaj na obczyznie pelno ze tak brzydko okresle Ciapakow, a wierzcie mi dziewczyny ze oni wiedza jak komplementy prawic :) :) :) a moj facet bialej goraczki dostaje jejejej ale dobrze niech bedzie troche zazdrosny :) Aaaagoonia widze ze kolorki zmienilas :) Anula a Ty na co czekasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poki mam chwile czasu bo na dzisiaj juz odstawiam esej..(glowa mnie nawala i chyba po nurofen bede musiala siegnac bo ona sama nigdy nie przechodzi) opowiem wam historie, ktora zdarzyla sie na wiosce mojej wspollokatorki :) Babka, juz chyba grubo po 30stce, ale nie jestem pewna, byla w ciazy(to juz nie pierwsze dziecko ktore urodzila) 2 dni przed terminem rozwiazania poszla do WC.....sciagnela porty...siadla na kibelek...i jak zaczela sikac...od tak..bezbolesnie dziecko wylecialo jej wlasnie do kibelka :) :) :) cale szczescie dziecku sie nic nie stalo, bo przeciez takie male i delikatne...a karetka oczywiscie przyjechala po 2 godzinach. i historia choc wydaje sie nieprawdopodobna jest 100% prawdziwa heheheh..komedia po prostu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki i mena tez:-) Biuralistka-zmykam za godzinke na ekg i zobaczymy co bedzie.wzielam tylko pol tabletki10. mojemu lekarzowi cicho sza jak narazie.zobacze co dalej.widzisz ja taki szaleniec jestem jednak jesli cos wyda mi sie nie tak to odstawiam. a co do turcji pamietam ze nie lece sama...kilka babeczek z naszego forum pisaly sie na wyjazd:-) maz leci z nami..jeczal marudzil ale podjal meska decyzje ale przyznam sie ze gdyby zostal w polsce to nie tragedia.plakac bym nie plakala z tego powodu :-) po badaniu biore zuzaka i zmykamy na kilka godzin do dziadkow,bo mam tam kilka spraw do zalatwienia,zostawie mala pod dobra opieka bo do przedszkola nie chcialo sie nam dzis jechac. teraz moje mieszkanie zamienia sie w jeden wielki kicz bo zuza wiesza wszedzie pisanki piorka kurczaki i inne pierdoly wielkanocne :-)... udanego dnia dla wszystkich🌼 🌼 🌼 Agixa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ja tu dzisiaj jestem pierwsza? :) WITAM WSZYSTKIE STARE I NOWE ZELIXSIARY🌼 ---> anula tg miło usłyszeć komplement od obcego faceta prawda? bluzeczka na pewno w mniejszym rozmiarze poprawia nastrój --->biuralistka40 nie wiem ile spaliłam tych kalorii,ale muszę przyznać że mój małżonek dostaje jakiejś zadyszki przy tym sporcie! może powinien schudnąć?(ma 110kg. przy wzroście 180),ale stwierdził że jest mnie coraz mniej do przytulania!!🌼 ja już po kawce i niestety z ciekawości weszłam na wagę -jestem mile zaskoczona!!!!!❤️ ,życzę wszystkim miłego dzionka i uśmiechu przez cały dzień!! --->kasiek30 i jak kiedy mamy ten wylot do Turcji ,bo muszę się spakować!!hahahahah:):):) zajrzę jak zwykle wieczorkiem pa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> caterpillar co do oddechu ..- tez niestety mam z tym problem, na dodatek ja jeszcze jestem palaczem....tymbardzije jeszcze gorzej z tym. staram sie po prstu to \"przepijac\" wodą, bo znowusz boje sie jesc duzo gum do zucia bo keidys po gumach wlasnie tak mnie bolał brzuch , że myslłam ze skonam;] a dzis znow piekny dzień. i zaś mało warzyw w moim jadłospisie, wrrr, zla jestem na siebie. no nic, dzis odbiore wypłate to pojde na zakupy do warzywniaka i po jabłka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!😘 😘 😘 Wczoraj opuściłam Waszą wesołą paczkę, ale cóż siła wyższa po basenie o 23.00 byliśmy prawie o 1 w domu ha, ha - randka w wodzie, nowy sposób na spalanie kalorii...ciekawe co jest bardziej efektywne pływanie czy seks?? Chyba jakies badania rozpocznę w tym kierunku...łącząc przyjemne z pożytecznym :) ja niestety oprócz naszego forum jestem uzależniona też od wagi dziś powitałam na niej 72,8 czyli przy 26 tabletce mam równo 6 kg mniej. Niestety bardzo się boję świąt...może macie jakieś pomysły jak je przetrwać, żeby nie przytyć (wiem, wiem biuralistko odstawić keks :) ) tylko jak?? Jak tu same keksy, babki i inne smakołyki...przychylam się do wniosku, żeby jednak w poniedziałek zignorować poranne ważenie. kasiek30 - życzę Ci dużo słonka, pięknej opalenizny, duuuuuuuuuuuużo spalonych kalorii i naładowania akumulatorów na długi czas. Zobaczysz, wrócisz jak nowa, piekna, wypoczęta i gotowa na wszystko. Jak widzę Zuzy wszystkie jednakie, moja też dekoruje mieszkanko różnymi wariacjami na temat kurczaka, wyprodukowała już witraże z kurczakami, kurczaki w skorupkach, wiszące gniazdka, może któraś reflektuje na oryginalne ozdoby świąteczne????? Oj mamy tego jeszcze całkiem sporo.... naddia- niestety sposoby na ząbkujące niemowlę mi się wyczerpały, podejrzewam, że dajesz Viburcol w czopkach - on trochę pomaga, przynajmniej na poczatku, jeśli smarujesz dziąsła Calpolem, Bobodentem lub czymś innym a gryzak jest be no to chyba mi tylko pozostało przyjechać i ponosić trochę to Twoje maleństwo...........życzę Ci dużo siły, jakoś musicie przetrwać. Pocieszę Cię, że przeżyłam 4 bolesne ząbkowania :( Dobra kochane zajrzę tu do Was jeszcze, na razie lecę jeszcze powtórzyć co nieco z angielskiego bo dziś mam egzamin ze słuchania.....którego cholernie się boję, żeby mnie tylko nie dopadł słynny zawias biuralistki, czy jak się tam ta przypadłość nazywała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim!!! ja wlasnie siedze i popijam poranna kawusie. wczoraj zjadlam jogurt do ktorego wrzucilam pokrojona brzoskwinke z puszki, i momentalnie mnie pogonilo do WC :) tak wiec dzisiaj chyba powtorze te same sniadanko :) heh a co do owocow i warzyw to tez musze wybrac sie na nasz hinduski targ, bo jedyne co mam w lodowce to stara, chyba juz lekko pomarszczona, marchewka :) zycze wszystkim milego dnia ps.dzisiaj stanelam to w koncu nie bylo 69,7 a 69,4, takze moze cos powolutku znowu zacznie spadac..oby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar- u mnie tendencja wzrostowa na wadze była ostatnio, to się obraziłam na nią i nie wchodzę ;( Szczęście, że nie przekroczyłam 4 w górę oczywiście, hihihi Mam zamiar upiec na Święta uwielbiany sernik( przeze mnie) i mam zamiar go jeść. Co do reszty- to raczej w normie. Może uda się jakoś czynnie wypocząć? hehehe zamiast keksu coś innego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spowjydź wielkanocno Gustla idzie do koccioła na spowjydź i widzi jak Francikowo loto nałokolo kościola. Francikowo, co wos to pichło, że tak lotocie - pado Gustla. - Wiecie, we spedzi pedziałach farorzowi, żech figlowała ze mojym starym i za pokuta musza 10 razy lotać we koło kościoła. Nato Gustla: - To ida se zaroz po koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac to mysle ze zjawisko wzrostu na wadze pojawi sie u wiekszosci z nas po swietach heheheh...ale ja tez mam zamiar zamoczyc swe usta w pysznych ciastach, jajeczkach, cukiereczkach :) gdyby nie to ze za 2 tygodnie wesele to w ogole bym sobie nie zalowala :) :) :) a tak to jednak musze sie jakos pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki biuralistko za kopniaka, od razu mi lepiej..... Nie wiem czy dobrze przemyślałyście sprawę serników kasiek30 wyjeżdża i co z rozgrzeszeniem.................... hmmmmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie pogoda dziewczyny!!! wiatr wieje i deszcz pada!!! jak tak maja wygladac swieta to ja dziekuje :( :( ide porobic brzuszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda przeciez Kasiek nie wyjezdza na zawsze :) wroci to rozgrzeszy :) chyba ze poprosimy aby to zrobila przed wyjazdem heheh Kasiek a kiedy Ty dokladnie wyjezdzasz do tej Turcji??? fajnie CI, wiesz??!! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie ekg dobre wiec ani slowem nie wspomne lekarzowi o zeli.dzis wezme kolejne pol i niech sie dzieje wola nieba:-) moze ten kiepski stan to nie byl z powodu zeli??? tego sie trzymam. ja w swieta tez nie mam zamiaru zaklejac sobie ust tasma lub klejem na goraco:-) sernik obowiazkowo zjem bo co to za swieta bez sernika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki bez obawy rozgrzesze Was przed swietami po swietzch przed wyjazdem w trakcie wyjazdu i po powrocie tez bo w Turcji bede w zasiegu internetu>w koncu to nie koniec swiata!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki start 17.04 prosze o gotowosc te ktore leca z nami:-) a reszcie obiecuje duzo slonca Caterpillar!!! jaki deszcz?piekne slonce i cieplutko u mnie wiec zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kasiek chetnie bym sie przeniosla teraz na nasza Polska ziemie, gdzie slonce piesci was swymi promieniami...tutaj...jak zwykle zawierucha..ale czego sie mozna spodziewac po tych wyspach hehehe a mi sie juz chce niedzieli i ciasta czekoladowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar--przesylam wirtualnie slonce i ciepla temperaturke.u mnie teraz jedyne21 stopni na plusie :-) jem obiadek na tarasie u dziadkow i napawam sie wiosna.... pozdrawiam Cie mocno a z ciasta czekoladowego jestes juz rozgrzeszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobieto!! od razu sloneczko sie zaswiecilo w moim serduchu heheheheh a teraz pora na druga serie brzuszkow :) widze ze dziewczyny bardzo zabiegane dzisiaj i znowu cichutko na naszym forum....a jak ja zabiore sie do roboty to dopiero sie wszystkie pojawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hayka!! wszystkim u mnie wir światecznych porzadkow wiec dopiero dzic właćzylam kompa widze Wy tutaj drukujecie strasznie duzio :) Strasznie jestem zmeczona a na słowo DYWAN dostaje ataku szalu wypralam ich 8 :)ale za to waga satysfakcjonujaco pokazuje 77,6:) Wiec wszystko w dol waga centymetry i piersi tez hahahahah niestety zmniejszyly sie no ale nie mozna miec wszystkiego Wszystkich pozdrawiam , nie wymieniam imiennie bo ym sie poplatala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka jak sie patrzy
witam po dłuższej nieobecności, nawał obowiązków w pracy i w domku nie pozwolił mi pisać regularnie, wieć pisze, poki mam chwilkę czasu:) dzisiaj kupiłam zelixe:) i zaczynam za tydzień, bo poki co mam tabletki od endokrynologa (brak miesiączki), ale musze sie pochwalic, kiedy zaczynałam z wami pisac ważyłam 122,5kg i w ciagu 2 tygodni udało mi sie dojśc do 118,5 kg:D wiec bedzie wieksza motywacja na świeta, choc moje słoneczko do mnie przyjeżdza i nie lubi jak chudne, bo jak mówi "im wiecej tym lepiej" i potem kusi różnymi smakołykami, ale wierze ze mi sie uda choć nie przytyć;) a póki co to uciekam jeszcze do sprzątania, jak sie uda zajrzę później:) pozdrawiam wszytkich cipelutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piekny przedświąteczny wieczór🌼 biuralistko40-wiem że się nie zgadzają daty ale ja nie zapisywałam wcześniej ile kg -bo jak pisałam bardzo lubiłam sie z wagą i czesto na niej stawałam-w zamian dostawałam szału widzac że powali to idzie, ale teraz jak doradziłas żeby ją schowac i tylko odwiedzac raz na tydzien żyjemy w pozytywnych stosunkach:classic_cool: Winiolka-nie załamuj mnie owszem startowałyśmy z tą samą wagą tylko że Ty kochana jesteś o całe 6 cm wyższa a to bardzo dużo bo masz wiecej miejscaale po świetach napewno sie zrównamy poczekam na Ciebie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30-wiesz to ja chyba zrezygnuje z tego wyjazdu z Tobą do tej Turcjii bo skoro jedzie z Tobą mąż to za bardzo by mnie zrzynało widzac Was razem a ja tam sama ...chyba że no mogłabym sie zaopiekowac dzieckiem kiedy Wy będziecie baraszkowac.Ale nadal mam problem ze znalezieniem tak wielkiej walizy a czas ucieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia12 witam Cie!!! waliza sie znajdzie bez obaw a co do mojego meza to calkiem fajny facet i nie lubie sie nim dzielic wiec....tam jest naprawde duzo przystojnych turkow :-) znajdzie sie cos dla Ciebie dziecko padlo ze zmeczenia i z powodu nadmiaru swiezego powietrza u dziadkow.ja bylam na body thermie pachne czekolada maz zrobil co trzeba i poszedl z kumplami na piwo... w domu bloga cisza ja wcinam jajo nadziewane pieczarkami:-) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×