Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Neya-bardzo często opisywany jest problem przez zelixiarki, dotyczący miesiączkowania czy plamienia. Zatem to jest dość typowy objaw a pytanko jak najbardziej na miejscu. Jeśli Twoje plamienia nie są zbytnio kłopotliwe to bierz dalej zelixę, jeśli zbyt obfite to odstaw na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny!!!! postanowiłam wrócić do świata "żywych"-nie mogę dalej rozpamiętywać tego co się stało.trzeba zapomnieć a może jeszcze w moim życiu pojawi sie kolejny maluszek :-) jak narazie biorę się ostro za siebie--waga na dzień dzisiejszy to 59,2kg.jestem zadowolona. może przykładem Agixy ❤️ zacznę znowu basen i poranne biegi bo ostatnio leń mnie straszny dopadł. Biuralistka❤️ to kiedy wstajemy rano i biegamy z naszymi goldenami???? tak na marginesie jak u Was??? zaraz coś skrobnę do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie wszystkie dietujące się dziewczyny:) :) :) Przez 3 miesiące diety i półtora mc brania zeli waże mniej 6 kilo no prawie 7 (6.8 kg) Mam jeszcze 5 tabl biorę je do końca i wystarczy:) Od nowego roku zaczynam dietkę proteinową Droga Biuralistko40 chciałam prosić Ciebie o przepisy Pozdrawiam wszystkie zelixiary i dietujące się dziewczymy a szczególnie Biuralistkę40 Kajair Kasiek30 i Kasiek79 agixę i Neyę :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40🌼 dziekuje za odpowiedz , troszke sie wstydzilam z tym pytankiem ale wiem , ze Wy fajne dziewuszki jestescie i nie bedziecie myslaly o mnie zle , ze zadaje takie pytania :). Jesli chodzi o te krwawienia to nie sa uciazliwe tak tylko od czasu do czasu niezbyt obfite wiec smialo moge sie dalej zelixowac :). kasiek30 🌼 cieszymy sie , ze wrocilas!!!!! Glowka do gory i u ciebie jeszcze slonko mocno zaswieci zobaczysz :) nati1982 🌼 buziaki buziaki 👄 ❤️ slyszalam , ze proteinowka dziala cuda :D a wlasciwie widzialam na wlasne oczy :D , moze i ja sie przylacze do ciebie od nowego roku :D haniula30 🌼 bede trzymac mocno ale pamietaj nie na marne ;) takze postaraj sie i raporcik nam tutaj zdawaj na biezaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya--dzięki za słowa otuchy :-) nie będzie tak fajnie jak piszesz ale ważne że mam już jedno 6letnie szczęście.to cud że jest bo choroba z jaką wcześniej się zmagałam mocno przekreśla szanse na kolejnego malucha... ale nie będę tu zanudzać problemami. cieszę się że nasze grono powiększa się i że jest Wam z nami dobrze :-) Biuralistka--coś napisałam do Ciebie :-) Agixa--łopatkę wygrzej!!!! i to już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 🌼 kochana nikogo nie zanudzasz a nas masz rowniez po to , zeby sie wygadac/wypisac... Jesli masz tylko ochote to pisz smialo wszystko co Cie boli a my napewno znajdziemy jakies cieple slowo :D. I nie przekreslaj nic z gory bo w zyciu czasem zdaza sie cos takiego jak ,,cud,, , naprawde :)))))))))))... Pozdrowionka dla reszty kochanych kobitek 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 przykro mi bardzo:((( Wiesz ja miałam problem z zajściem w ciąże i czekałam( 4 lata starań) Żaden lekarz nie dawał mi szansy na dziecko a jednak mam dójkę chłopaszków 2 i pół roku różnicy Mówili mi że ewentualmie mogę spróbować in vitro tylko że nie każdego stać na taki zabieg:( Ale udało się bez niczego dzięki młodemu lekerzowi To on wpajał mi że będzie ok że się uda:) Woerzę że i Tobie los sprawi jeszcze radość i będziesz miała jeszcze jednego aniołka:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na topiku:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya!!! ależ moc mają twoje kciuki!!:) Melduje z radością, że spadło kilka gramów całe 1700:):) pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati--- to wszystko nie jest takie proste.walka z ciężką chorobą lata temu bardzo wiele zniszczyła w moim organiźmie i moje dziecko to wielki CUD. a cuda 2*sie nie dzieją...niestety ale co tam mój problem i muszę sobie z tym poradzić a nie zanudzać innych dziś rano moja waga wskazała całe 60kg!!!!! koszmar ale co się dziwić!! wczoraj winko(stresy-Agixa wiesz jak jest :-) ) i kawał ciasta i efekty są. u nas maleńki śnieżek pruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniula30🌼 tak trzymaj dziewuszko!!! Ciocia Neya jest bardzo dumna :P:P:P a kciuki trzymam caly czas bardzo mocno takze bez zadnych numerow mi prosze :D:D:D Raport zatwierdzony :d. kasiek30🌼 toc przeciez napisalam slonce , ze nie zanudzasz :) pisz ile chcesz. A cuda 2 tez sie zdazaja , trzeba tylko bardzo chciec i wierzyc , jednak jesli mialo by to zagrazac Twojemu zdrowiu i zdrowiu dziecka to chyba jednak trzeba przemyslec... Wazne , ze masz chociaz jednego skarbka , niektore kobiety nie moga miec nawet tego jednego jedynego :(. A ja tez nagrzeszylam wczoraj ehhh jak co weekend , ale zaraz ide spalic troche kalorii cwiczac ;) Milej soboty dla wszystkich lachonow zycze , pilnujcie kalorie!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewoje :) U mnie jak narazie ok, zaczęłam warzywka (proteiniary wiedzą o co kaman :) ). Jeśli ktoś ma zamiar robić tą dietę, to szczerze polecam. Ja ją stosuję już od prawie 4 miesięcy i udało mi się wciągnąć w nią naszą biuralistkę, tak więc jak jest jeszcze ktoś chętny, to polecam :) kasiek30😍😘 Ty paskudo, tak grzeszyć :P kasiek79 😘 zadzwonią, zobaczysz. A to prawo jazdy, to się nie dziw, a jak trzeba będzie jechać do US? Z resztą, może chcą Ci dać służbowe auto w ramach obejmowanego stanowiska :) haniula{kiss] zobaczysz uda Ci się, mi się udało zlecieć z ogromnej wagi, więc i tobie się uda. Trzeba tylko chcieć i uwierzyć, że może się udać :) neya 🌼 widzę, że Ciebie cały czas rozpiera energia :) Ale to fajnie, bynajmniej mamy tutaj takiego małego oszołoma. I pamiętaj jedno, nie ma tutaj kłopotliwych i wstydliwych pytań, tak więc czy to mowa o miesiączce, biegunce, czy rozstępach, itp, itd, wal jak w dym. Z resztą dotyczy to wszystkich dziewczynek :) biuralistka, dobrze że się w końcu odezwałaś. A jak tam mają się sprawy? 😘 kajair😘 jak tam boli tyłek po badaniach? Mam nadzieję, że podróż minęła dobrze :) Do usłyszenia w styczniu :) dobra uciekam, bo muszę odstąpić komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa--- rozgrzeszyłam się sama :-p❤️ ❤️ ❤️ miałam dzwonić!!!! ja paskuda zapomniałam na śmierć!!! pół dnia spędziłam w firmie, może w końcu przyjedziesz i pomożesz bo moja księgowa ostatnio popełniła błąd który nas trochę będzie kosztował!!!!! i tak z panią się rozstaję a Ty szukałaś nowego wyzwania, prawda??? Neya oj to wszystko nie jest takie proste :-( zmykam na babskie spotkanie.już mam dość komputera. dziś tatuś spelnia się jako niania.da radę :-) spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa proszę.... nie pozwól mi umrzeć z ciekawości co to za ogrooomna waga była!!?? i ile ważysz powiedz i ile Ci to zajęło czasu. zmotywujesz mnie jeszcze bardziej:) ojjjj... tak tak.. wiary to ja mam że ho ho ho... więc na pewno mi się uda - no jak nie jak tak!!! :) zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewuszki jak tam minol weekend :D Ja dzis kupilam sobie herbatke pu-erh i wyczytalam o niej same superowe rzeczy :D , podziele sie z Wami , na wypadek jakby ktos nie wiedzial dokladnie ;):) Amerykanie nazywają Pu-Erh "słynnym mordercą tłuszczu". Ta drastyczna nazwa dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Zaciekawić może fakt, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejsze jest to, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania. Chińczycy piją tę herbatę bez żadnych dodatków. Jeżeli będziemy chcieli ją osłodzić, pamiętajmy, że w białym cukrze niektóre uzdrawiające właściwości tej herbaty po prostu giną. Specjaliści zalecają pić 3-5 filiżanek dziennie czerwonej herbaty. Ogrzeje nasze ciało, przepędzi zły humor. Pomoże zarówno przy kłopotach z trawieniem, jak i przy depresji". Takze jest dobra nie tylko przy odchudzaniu ale rowniez dla zdrowia naszego organizmu i lepszego samopoczucia :D:D:D Ja od dzisiaj pije po 3-4 razy dziennie BEZ CUKRU , zobaczymy rezultaty sialalalalala :D Pozdrowionka dla wszystkich 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya--- ja czerwoną herbatkę piję od dawna mimo że pachnie jak zapocone męskie skarpety :-p i działa:-) najlepiej toleruję taką z grejfrutkiem :-) Kupiłam dziś mojej Zuzce "Zuzię" misia z akcji TVN.słodka jest :-) a ja wiem że te 50zł na dobry cel oddane. "rak" już na zawsze będzie tak na mnie działał-za dobrze wiem o co chodzi... a teraz dwie moje dobre znajome walczą z tym gównem.trzymam za nie kciuki... Agixa---dzwonię i dzwonię...❤️ ❤️ Biuralistka--czekam na list ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe kasiek30🌼 faktycznie smierdzi jak nie wiem co ^^ ale smakuje ok , zaraz pije druga :P. Kasiek jaka Ty dobra kobitka jestes :) ja tez zawsze kupuje takie rzeczy , misie z Avonu w walce z rakiem piersi itp. ,moja mama byla chora ale na szczescie juz jest dobrze :D. Rowniez trzymam kciuki za Twoje kolezani , ehhh , oby sie wszystko poukladalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ hejka dziewczyny :)ja jak zwykle o poznej porze,no ale innaczej nie daje rady Dzis mialam bardzo leniwą niedzielke,przysypailam caly czas gdzie tylko nie usiadlam:)mąż smial sie ze mnie:)ze nie ma zadnego pożytku:) agixa❤️tyłeczek mnie nie boli tylko porobiły mi sie zrosty na zyle:)masuję ją:)bo to jedyna moja widoczna zyłka:)i tak sobie życie płynie...Kasiek30❤️przytuliłabym Cie jakbym miała taka możliwość,ale wiesz cuda się zdarzają wiec wnie wierz !!!ale pamietaj zdrówko najwazniejsze biuralistka🌻neya🌻haniula30🌻nati1982🌻renatka3355🌻gosik39🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja tak rekreacyjnie wpadłam z ranka poniedziałku miłego wam pożyczyć (byle do 15 hi hi...) całuski Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya--- oj takie akcje zawsze działają na moje serce :-)a z rakiem niestety miałam do czynienia-przeszłam to :-( Zuzia była dziś z Zuzią w przedszkolu :-) wszyscy ja chcieli podobno tulić :-) zabieram się zaraz do pieczenia chlebka :-) Agixa❤️ zadzwonię później Biuralistka❤️ co z Tobą???? Kajair ❤️ z powodu choroby ciąża u mnie to był cud.teraz się nie udało i już nie będę liczyć na więcej--myślę o innym rozwiązaniu....a wiek też mam już swój :-p haniula--pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. No Moje Drogie... Widze, że parę dni mnie nie było i juz mnie nikt nie pozdrawia, nie pamięta............ :( - a ja tu biedna chora... Przeziebiona... W depresji........ :) Haniula30 - czytam tak i nie mogę się nadziwc, ze przez pewien okres jadłas tylko 200 gr chleba razowego i mleko... na szczęście widze, że dietę zmieniłaś - tak trzymaj!! :) Ja zaczynałam od 110,6kg. Ostatni raz ważyłam się 3 tyg. temu i ważyłam 97,8 kg. Troche szybko się to wszystko dzieje, bo tylko 2 miesiące.. Ale cóż.. Trzymam za Ciebie kciuki, zobaczysz, dasz radę, oprócz dietki zacznij ćwiczyć - na prawdę pomaga i warto :) Kasiek30 - mi tez jest bardzo przykro, że coś takiego Cię spotkało... Wspaniale jednak, że możesz cieszyć się tym swoim 6-letnim szczęściem :) . Dziękuję Ci też Kochana za trzymanie kciuków za styczeń :) Agixa - masz w sobie tyle enrgi pozytywnej - tak miło widzeć i czuć tą aure od Ciebie :) Neya - ja tez pijam pu-erh, najlepiej lubie taką z płatkami kwiatków - wtedy nie śmierdzi :), a ostatnio kupiłam sobie earl gray - tez dobra :). Ale ta herbatka zawiera kofeinę, a kofeina podnosi cisnienie,a nie wiem jak współgra z zelixą.. - która równiez powoduje jego wzrost. A na depresję doby dziurawiec ;). Kajair, biuralistka40 i reszta dziewczyn - miłego wieczoru i zdrówka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek79--- ja Ciebie mocno pozdrawiam!!!! Zima idzie dziewczynki!!!! na narty czas!!!!! HURA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek79 ... no fakt straszne to było chleb i mleko no i zelka do tego bo inaczej mdlałabym z głodu. Ćwiczyć mi się nie chce za bardzo ale i na to przyjdzie pora i to chyba wcześniej niż myślę bo wszystko ładnie i pięknie tylko ten mój brzuch po ciąży a raczej ta paskudna fałdka delikatnie mówiąc brrr... Gratuluję Ci bardzo i dziękuję za piąsteczki:) Kasiek 30... czy masz na myśli to że "jedne dzieci rodzi się brzuszkiem a drugie serduszkiem":):):) hę???? a no .... i kupiłam sobie pu- erh i smakuje mi bardzo polecam :) pozdrawiam Was WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniula--cos w tym jest... czasem serce podpowie że to właśie odpowiedni moment i ... byłam dziś na spotkaniu z dyrektorką placówki... basen zaliczony!!! Agixa---oj szefowie to kawał... herbatkę owocową wypij Biuralistka----super że się udało i było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wam zelixiary i proteinki. U mnie dieta trochę pod zdechłym psem ostatnio. Ciągle coś niedozwolonego wszamam i tak leci dzień za dzionkiem. Póki co to zawirowania u mnie nadal trwają ale to wszystko co niemiłe kiedyś minie, przecież. Ja jestem niepoprawną optymistką i tak mam zamiar trzymać. Nie wesprę Was dobrym słówkiem.Ale trzymam za Was kciuki aby te kilogramy spadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_2009
hej, czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jak wyglądają wasze tabletki Zelixy 10mg. Własnie kupilam kolejne opakowanie i są troszkę mniejsze niż poprzednie, podobno to z powodu nowej serii ale trochę mnie to niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka_2009 🌼 Hejka , a gdzie kupowalas te tabletki , bo jesli w aptece to na pewno jest ok a jesli wszedzie indziej to boj sie boga!! :D Ja biore Zelke 15 i tabletki sa malutkie , okragle jak moja buzia :P i pudelko jest fioletowo biale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam Kochane kobietki🌻 ja wpadlam w wir ćwiczen:)wczoraj basen,dzis basen i fitnes:)a co:)Troszke mi sie przytyło:( opowiem Wam coś... wiecie jakis czas temu,przed jackuzi staneła naprawde wielka kobietka:)siedzieli tam 2 chlopacy też,powiedzieli cicho łudząć sie ze Ona nie słyszy cyt. -ta jak wejdzie to cała woda wypłynie{swoja droga Hamy} Ona udajac że nie słyszy pozwoli weszła,usiadła i odezwała sie:) wprost kierując wzrok na nich -i co?wypłyneła!!!i zaczeła sie smiać:):):)bardzo mi sie to podobało,,zuch,,dziewczyna:)oni posiedzieli moze minute i sie zwinęli. taaa podziwiem tą dziewczyne:)teraz widze jak Ona sie stara schudnąć,oczywiscie widać efekty ubywa Jej coraz wiećej,potrafi zrobic tyle długości,ja po 3 wysiadam a Ona potrafi poł godziny bez przerwy... Gosik39🌻pozdrowka śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:):):) czytam wasz topik od poczatku, jestem dopiero na 11stej stronie wiec mam jeszcze sporo do nadrobienia, wczesniej czytalam stary topik i zrobilam nawet wpis w czasie kiedy czekalam na zelixe ale zanim sie pojawil wpis to trwalo wieki a na dodatek pojawial sie od razu pare razy, ciesze sie ze do was trafilam i mam nadzieje, ze mnie tu przyjmiecie do swego grona:) moze troszke cos o mnie, zele 15 biore od wtorku, tzn pierwsze dwa dni bralam po polowce a dzis cala, po sniadaniu o 9wiatej, takiego powera dostalam, ze wlasnie pokrecilam sobie hula hop (mam takie z wypustkami 1,7kg ciezkie) zazwyczaj krecilam tak 15 min a dzis 40min!!! i skonczyc niemoglam haha, ze skutkow ubocznych to mam podobnie jak wy, wzmozone pragnienie i jak narazie nic pozatym, waga startowa 77,4kg, wage narazie schowalam i chce sie zwazyc po 10tej tabletce, a co do apetytu to w sumie jak bylam na polowce to byl ale taki mniejszy jakby, a wieczorem jak kladlam sie spac mialam dziwne uczucie w brzuchu, ze jakbym glodna byla ale w glowie niechcialo mi sie jesc:) zaraz zabieram sie za pieczenie ciasteczek, tu u nas taki zwyczaj, w pudelkach mam juz trzy rodzaje ale wcale mnie do nich nie ciagnie! w wolnym czasie bede dalej czytac topik bo fajny jest:) milego dnia wam zycze zeliksiary:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×