Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość cosmo123
sprzedam dziesiątkę ev_elina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostawiam Wam tylko serdeczne życzenia świąteczne... Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki, własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. I oby w nas złośliwe jędze pozamieniały się w owieczki, a w oczach mądre łzy stanęły, jak na choince barwne świeczki. By anioł podarł każdy dramat aż do rozdziału ostatniego, kładąc na serce pogmatwane, jak na osiołka-kompres śniegu… Spokojnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :). kasiek strasznie mi przykro :( ale nie mozesz juz myslec o zlych rzeczach bo kiedy sie ciagle o takich mysli to w koncu sie je wywola. Mam nadzieje , ze u Ciebie bedzie wszystko ok :). Co do mnie to hmmm waga nie pokazuje nic ale ciuchy tak , dziwne , no chyba musze wymienic wszystkie spodnie bo mi leca i chodzic sie nie da :D:D:D . Obecnie popijam herbatke pu-erh (wierze , ze to jej zasluga) i pieke sernik + makowiec hehehehe , ciekawe ile z tego pochlone :D ^^. Pozniej chyba wezme sie za salatke a jutro reszta :P ojojojo niczego niskokalorycznego na moim stole nie bedzie ale :D ja mam plan :D , pojem owszem ale male ilosci + moja cudna herbatka , z 6 szklanek dziennie (juz mam zapas) i troszke sie poruszam i wiem , ze bedzie ok , do tego nie bede jadla na noc oczywiscie :D , bedzie spoko. Tak jak czytalam od picia tej herbaty mozna nawet do 10kg zrzucic w miesiac przy normalnym jedzeniu hmmmmmm :D. A Wam wszystkim moje kochane dziewczeta zycze radosnych świąt pełnych ciepła. By w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i spostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu - proste radości.By usmiech zawsze goscil na Waszych buziach i by nigdy nie zabraklo zdrowia i cieplych przyjaznych serc dookola Was. A teraz zaspiewajmy razem ,,Ciiiiicha noc , cieeemna noc , sialalalala sialalalaa :P hehehhee. Swieta to taki piekny nastrojowy czas :D , ahhhh juz czuje aromat serniczka roznoszacy sie po domu :D:D:D mmmmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te Święta Tak wspaniałe `` . __/\_._ będą całe ``````` _).♥ (_ jakby z bajek `````` ● Niechaj gwiazdka ``,●,●, z nieba leci ``````,●,*,●, niech Mikołaj ````,●,*,*,●, tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●, Biały puch `````,●,*,*,*,*,●, niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●, nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●, spada ````````````█|█````` niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●● ``````__/\_._`` w nocy gada ``````_).♥ (_``.Niech choinka ````````.● `````pachnie pięknie ```````,●,●, ```no i radość ``````,●,*,●,` będzie wszędzie :):) `````,●,*,*,●, ````,●,*,*,*,●, …Niech biały opłatek ```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży ``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna. `,●,*,*,*,*,*,*,●, ```Niech drży ```````█|█````` szczęściem ●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•● wzruszony!! Zdrowych i Wesołych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pszczółki moje mąż wrócił także cała happy jestem jupi!!!! U mnie ok Mało czasu mam ostatnio. Na wigili była teściowa więc trzeba było wszystko przygotować i w Święta też od kiedy mąż jest ciągle gości mamy wiecie wszyscy chcą się spotkać :)))) Mąż mówił że rewelka mój wygląd byłoam w 7 niebie:))) Przez obżarstwo przybył mi kg przez śięta wystarczyło kilka kawałkow sernika i makowca do tego szwedzkie żelki i gotowe Mam nadzieję że mi wybaczycie i nie dostanę na d rózgą hi hi hi :))) Piszcie co u was kochane Ja czukje się dobrze już prawie 3 tyg bez zelki i jest ok Apetyt nie rośnie na szczęście Waże 60 także cel osiągnięty Bez zeli schudłam jeszcze 3 kg tylko że jeden doszedł po świętach No w końcu ja i mąż jesteśmy kucharzami :)))) Hi hi hi Najgorsze że 4 wyjeżdza na 12 tyg chyba zwariuję Wytrzymałam 5 ale teraz to nie wiem:((( Ciężko będzie Buziaki kochane Przepraszam że się nie odzywałam Biuralistka40,Kasiek79 ,Kasiek30 ,Agixa, Mimi 04 ,Neya Buziaki wielkie (tęsknię już wami :**) Odezwijcie się Reszta dziewczyn buziaki i pozdrowienia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, ja biore zelixe 15 od 25 listopada, waga spadla o 7,6 kg, w pasie zgubilam 16 cm, w biodrach i biuscie po 5 cm i w udach jedyne 2 cm. Chce spasc w sumie 15 kg z wagi wyjsciowej 82 przy wzroscie 175. Ciaza niestety pozostawila po sobie troche sadla, zawsze wazylm gora 65kg :( do diet jestem za slaba psychicznie, do cwiczen zbyt leniwa. zelixa okazala sie ostatnia deska ratunku, ktora jak na razie dziala i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, ja biore zelixe 15 od 25 listopada, waga spadla o 7,6 kg, w pasie zgubilam 16 cm, w biodrach i biuscie po 5 cm i w udach jedyne 2 cm. Chce spasc w sumie 15 kg z wagi wyjsciowej 82 przy wzroscie 175. Ciaza niestety pozostawila po sobie troche sadla, zawsze wazylm gora 65kg :( do diet jestem za slaba psychicznie, do cwiczen zbyt leniwa. zelixa okazala sie ostatnia deska ratunku, ktora jak na razie dziala i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, ja biore zelixe 15 od 25 listopada, waga spadla o 7,6 kg, w pasie zgubilam 16 cm, w biodrach i biuscie po 5 cm i w udach jedyne 2 cm. Chce spasc w sumie 15 kg z wagi wyjsciowej 82 przy wzroscie 175. Ciaza niestety pozostawila po sobie troche sadla, zawsze wazylm gora 65kg :( do diet jestem za slaba psychicznie, do cwiczen zbyt leniwa. zelixa okazala sie ostatnia deska ratunku, ktora jak na razie dziala i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, ja biore zelixe 15 od 25 listopada, waga spadla o 7,6 kg, w pasie zgubilam 16 cm, w biodrach i biuscie po 5 cm i w udach jedyne 2 cm. Chce spasc w sumie 15 kg z wagi wyjsciowej 82 przy wzroscie 175. Ciaza niestety pozostawila po sobie troche sadla, zawsze wazylm gora 65kg :( do diet jestem za slaba psychicznie, do cwiczen zbyt leniwa. zelixa okazala sie ostatnia deska ratunku, ktora jak na razie dziala i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, ja biore zelixe 15 od 25 listopada, waga spadla o 7,6 kg, w pasie zgubilam 16 cm, w biodrach i biuscie po 5 cm i w udach jedyne 2 cm. Chce spasc w sumie 15 kg z wagi wyjsciowej 82 przy wzroscie 175. Ciaza niestety pozostawila po sobie troche sadla, zawsze wazylm gora 65kg :( do diet jestem za slaba psychicznie, do cwiczen zbyt leniwa. zelixa okazala sie ostatnia deska ratunku, ktora jak na razie dziala i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie serdecznie po swietach i malym obzarstwie?? :> nati1982 ❤️ ciesze sie razem z Toba kochana , pewnie bylas ostro zaganiana ale szczesliwa i z ukochanym przy boku :D to dobrze. Fajne uczucie kiedy zauwazyl Twoje starania co? :D hehe , takie cos motywuje jeszcze bardziej :D. I nie mart sie nie dostaniesz rozgi na ,,D,, booooo ja tez sie obzarlam haha i tez mi kg brzybyl :P ale co tam , juz pije pu-erh i troszke sie poruszalam a 1kg zgubic to nie jest wielka sprawa phhhiiiii :). Ja mam przerwe od Zelki na czas swiat :/ i niestety apetyt powrocil >< a juz myslalam , ze zasuszylam troszke zoladek a tu ... no spodziewalam sie , ze bedzie lepiej. Na dzien dzisiejszy przy 162 cm wzrostu dalej 70 kg :( , i wszystko przez te swieta , no patrzcie no :P:P:P :D No przyznam , ze totalnie opuscilam diete... Ale nic biore sie w ryzy i koniec smucenia!! :D A jak tam reszta naszych Zelixiar ??? Ja rowniez zatesknilam :D ❤️ Biuralistka40,Kasiek79 ,Kasiek30 ,Agixa, kajair , tyra , haniula30 , i cala reszta super lachonow !!!!! Dajcie znac co u Was :D:D:D nika0001 🌼 Witamy :). No niestety po ciazy tak to bywa ale trzeba wiary w swoje mozliwosci i wiary z Zelke i wszystko bedzie ok hehehe. I tak juz ladnie Ci poszlo , gratulacje :D Tak trzymaj a Zelka dziala , ja rowniez stracilam 7 kg w miesiac , no ekhem ekhem jeden juz wrocil :P ^^ ale mam zamiar go wytepic hehehe. Powodzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) witam Was ciepło!!! u mnie tak sobie ale NIE DAM SIĘ ZŁEMU HUMOROWI!!!! święta świeta i po świętach... niby parę deko przed do przodu ale zgubiłam bo było aktywnie-narty narty i narty... Biuralistka---napisz Agixa--zadzwonie pozniej ❤️ reszta dziewczynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moje kochane dziewczynki :) Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Jakoś tak cały czas coś było. Świtę minęły ZA SZYBKO. O dziwo na wadze mi nie podskoczyło, tylko CO??? -1kg :) Jupiiiii. Normalnie jestem z siebie dumna. Na wigilii nawet się ze mnie nie śmiali, jak przyszłam z własnym jedzeniem w małym pudełeczku. A co niech sobie nie myślą :) Ja w dalszym ciągu na proteinowej. Świetna sprawa i polecam ją wszystkim którzy chcą odstawić zelę i nadal gubić kg. Ja już na niej poleciałam 23kg :) Ale wiecie co? Musze się Wam pochwalić. Mam w końcu 7 z przodu :) JUPIIIII Z tego cieszę się chyba najbardziej. Na święta rodzinka, która mnie nie widziała jakiś czas, była zszokowana. Każdy tylko, ale Ty schudłaś. Nie odchudzaj się już, bo będziesz za chuda, itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym Nowym Roku kochane dziewczynki życzę wam tego czego pragniecie, zdrowego gubienia kg (tylko pamiętajcie, nie za wszelką cenę, rozsądnie i z główką). Życzę Wam zdrówka, spełnienia marzeń, wielu sukcesów. Życzę Wam żebyście, nie nie nie, żebyśmy się czuły wyśmienicie we własnych ciałkach i żebyśmy były zawsze z siebie dumne, żebyśmy zawsze i wszędzie znały swoją wartość i chodziły z podniesioną głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tak szybko :) witam nowe forumki :) Tyra 🌼 wierzę, że Ci się uda. Zobacz jakoś dajemy radę, czasami jest lepiej, czasami ciężej, ale nie martw się, czasami tylko zagryź zęby i rób co robiłaś. Z wagą można wygrać, możesz mi wierzyć :) kasiek30 😍😘 mam nadzieję, że główka nie pęka :) Mam jeszcze troszkę serniczka, chcesz? (serniczek dziewczynki dietetyczny i spokojnie można jeść, sama robiłam polecam) kasiek79 😘 nikt o Tobie nie zapomniał, ja po prostu nie byłam tutaj u nas na pogaduchach, dlatego nie pozdrawiałam. Ale już się poprawiam :) Trzymaj się dziewczynko mocno i odgoń doły od siebie. Nawet nie waż mi się w depresję popadać, możesz się tylko ważyć na wadze i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati 😘 widzisz, mówiłam że dasz sobie radę. Zobacz jaka teraz możesz być dumna z siebie. Nie dość, że poradziłaś sobie z dzieciaczkami (mogłaś się sprawdzić), do tego jeszcze będąc sama na polu walki z kg, wygrywasz. A do tego radość i satysfakcja jaką miałaś, jak Twój mężuś na Ciebie patrzył (a już sobie wyobrażam wyraz jego oczu), nic tylko pozazdrościć :) biuralistka 😍 mam nadzieję, że działania idą w dobrym kierunku i radzisz sobie z tym wszystkim wyśmienicie. Zdolna z Ciebie i silna bestia, więc wiem, że wszystko się uda. Zobaczysz jeszcze będziesz szczęśliwa. :) neya, haniula :) 🌼 widzę, że dajecie radę tym swoim kg. Oby tak dalej. Trzymam mocno kciuki :) kajair 😘 oberwiesz za to straszenie, zobaczysz. Szybko wracaj do zdrówka i nie rób więcej takich wybryków. A dziada goń i zdepcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tą czerwona herbatkę, to polecam czerwoną z Bio Activ. Są różne. Ja bardzo lubię tą z brzoskwinią i ananasem, do tego jest jeszcze grapefruitowa, z cytryną i z l-karnityną. I co najważniejsze, nie śmierdzą. A ostatnio jeszcze znalazłam taka fajną z herbapolu spalanie (jest też jej odpowiednik w biedronce - poleceam zwłaszcza dla tych co mają problemy z załatwianiem). wielki 😘 dla tych co pominęłam (przepraszam, ale nie zrobiłam tego specjalnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Agixa jak sie rozpisalas hehe ^^ , wszystkie zaleglosci nadrobione :P. Milo Cie znowu tu widziec :D. Mowisz , ze proteinowka taka dobra? Hmmm no w sumie tez slyszalam. Masz moze jakiegos specjalnego linka do jakiejs fajnej stronki , ktora ta diete najlepiej opisuje??? Co do mnie to dzisiaj stanelam na wage i co? I dwa kg. znowu mi przybylo , ja nie wiem , niby az tak strasznie sie nie obzeralam na swieta a jednak... ehhhh , no to od nowa trzeba sie wziasc , od poniedzialku moze ta proteinowka... hmmm. No nic pozdrawiam reszte dziewuszek i zycze wszystkiego NAJ NAJ NAJ w nowym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya - linki znajdziesz tego pełno. Ja osobiście poleciłabym przeczytanie książki http://www.kdc.pl/Nie-potrafie-schudnac_p196757000.html?p_action=3202020001&gclid=CJSBpdnWg58CFYOOzAodZmexMw zanim zaczniesz ją stosować. Dieta jest świetna. Ja sobie na niej spokojnie radzę. Tyle, że albo proteinowa, albo zela. Nie razem. Bo na proteinowaej musisz jeść (taki jej urok), a zela hamuje apetyt. Ja jednak ją polecam. Nie polecam jej tylko tym, co nie potrafią wypić 1,5l wody dziennie. Musisz na niej pić, dlatego że jest ona bogata w białka, przy których trawieniu wytwarzają się związki toksyczne. Jeżeli nie będą one wypłukane z organizmu, to może dojść do zatrucia. Więc jak sama widzisz, dieta dla odpowiedzialnych :) No ale my tutaj jesteśmy mądre dziewczynki i pijemy te min. 1,5l wody (mogą być to nawet herbaty) dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Życzę Wam w Nowym Roku żebyście z górki kochane miały :) no i zdrówka przede wszystkim bo ono bezcenne Agixa gra! tu! lu! ję !!!! Ty to dzielna jesteś....Ja niestety odpuściłam sobie i efekt taki że po świętach +0,6kg a teraz po sylwku to... ekhm... boję się na wagę wejść... ale zamelduję się po niedzieli na pewno z obecną wagą.ojjj dolina będzie ojjjj ... bedzie... Agixa nooo... opowiedz mi swoją historie odchudzania proszę!!! Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
»♥»♪«♥«•»♥»♪«♥«•»♥»♪«♥«•»♥»♥» ________WITAM ______SERDECZNIE ____W PIERWSZY DZIEŃ _______NOWEGO ROKU $$$$$____ $$$____.$$$____$$$ $$__$$__$$$_$$___$$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$__$$$__$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$__$$$__$$$_$$$ __$$_$$_$$$_$$$__$$$__$$$_$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$____$$$ »♥»♪«♥«•»♥»♪«♥«•»♥»♪«♥«•»♥»♥» Bardzo szybko mija czas, I umyka rok za rokiem. Póki miłość żyje w nas, My idziemy wolnym krokiem. Tak więc cieszmy się na codzień, Zdrowiem, szczęściem marzeniami. Oby lepsze przyszły czasy, Bo kolejny rok za nami. Szczęśliwego nowego roku Samych cudownych dni Tylko szczęśliwych miłości Niezapomnianych chwil Niech ten rok będzie lepszy Od wszystkich poprzednich lat Niech wam każdego dnia Coraz bardziej pięknieje świat Niech nadejdzie waszych samotności kres Otrzyjcie policzki mokre od łez Spójrzcie w niebo i pomyślcie życzenia Życzę wam ich wszystkich spełnienia »♥»♪«♥«•»♥»♪«♥«•»♥»♪«♥«•»♥»♥» W Nowym Roku ślę ciepłe i serdeczne życzenia I ABY KILOGRAMY UBYWAŁY A WSZYSTKIE ŻELIKSIARKI WYPIĘKNIAŁY przepraszam za swą nieobecność ale myślami i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agixa , napewno przeczytam 🌼 i zastosuje. Ze mna to naprawde ciezko , cala miesieczna praca poszla precz :/ :(. No moze nie cala ale jednak 2kg wrocilo. Ehhhhh , ja durnowata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzieczynki :) kasiek30😘😍 DUUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻZO zdrówka :) kajair 😘 mam nadzieję, że już lepiej :) neya 😘 no widzisz, jak to powiedziałaś, JA KUDŁATY DURNOWATY (nie wiem czy pamiętasz jeszcze ten stary polski film dla dzieci :P ) Czasami i tak bywa, wróć teraz szybko do tych dobrych nawyków i trzymaj się ich jak należy.Tylko się teraz nie poddawaj. Stało się i nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że sumienie porządnie Ciebie pogryzło za te wybryki i będzie to dla Ciebie nauczka, żeby nie szaleć zbytnio ze smakołykami :) Nie musisz się jednak strasznie martwić, bo te 2 kg, to jeszcze nie jest taka tragedia i dasz sobie z nimi radę. :) Głowa do góry i powodzenia w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek79 😘 pozdrawiam, nie żebym zapomniała o Tobie :) Jak tam walka? Jak z pracą? biuralistka😍 żyjesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa--- dziekuję za wszystko!!!! ❤️ ❤️ wiesz że pogadam pogadam i stoczę walkę z przeciwnościami losu a jak już chodzi o dziecko to walczę z całych sił. dziewczynki aby nie było za dobrze to moja córeczka nie czuje się za dobrze i lekarz na chwile obecną nie potrafił mi powiedzieć co jej jest. od poniedziałku zaczynamy badania.mam nadzieje że szpital nie będzie konieczny... Biuralistka---napisz!!! Kajair--- dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżo zdrowia!!!! nie wygłupiaj sie!!!! wracaj szybko do formy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lachony, a wy co? Zemdlałyście? Gdzie się podziewacie? Ja wiem, że Karnawał i takie tam, ale żeby nie wpaść nawet na kawkę? Oj nie ładnie, nie ładnie :) Mam nadzieję, że trzymacie się dobrze i walczycie dzielnie :) kasiek30😘😍 jak niunia? kasiek79😘 pozdrawiam :) biuralistka😘 żyjesz? kajair😘 jak zdrówko słońce ? marikas 🌼 neya 🌼 mam nadzieję, że dzielnie opierasz się pokusom :) nati🌼 tylko uważaj, żeby teraz mężuś Ciebie nie rozpuścił :) Trzymaj tak dalej :) nika0001 🌼 chyba się nie poddałaś, a silna wola i chęć do walki wzrosła i dzielnie sobie radzisz ze zbędnymi kg :) Trzymam kciuki haniula30🌼 a Ty jak tam? Też się nic nie odzywasz, a bardzo ciekawa jestem jak tam idzie Ci walka :) Pisałam na maila :) gosik39🌼 nie leń się tylko częściej tutaj zaglądaj :) i nie podjadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lachony, a wy co? Zemdlałyście? Gdzie się podziewacie? Ja wiem, że Karnawał i takie tam, ale żeby nie wpaść nawet na kawkę? Oj nie ładnie, nie ładnie :) Mam nadzieję, że trzymacie się dobrze i walczycie dzielnie :) kasiek30😘😍 jak niunia? kasiek79😘 pozdrawiam :) biuralistka😘 żyjesz? kajair😘 jak zdrówko słońce ? marikas 🌼 neya 🌼 mam nadzieję, że dzielnie opierasz się pokusom :) nati🌼 tylko uważaj, żeby teraz mężuś Ciebie nie rozpuścił :) Trzymaj tak dalej :) nika0001 🌼 chyba się nie poddałaś, a silna wola i chęć do walki wzrosła i dzielnie sobie radzisz ze zbędnymi kg :) Trzymam kciuki haniula30🌼 a Ty jak tam? Też się nic nie odzywasz, a bardzo ciekawa jestem jak tam idzie Ci walka :) Pisałam na maila :) gosik39🌼 nie leń się tylko częściej tutaj zaglądaj :) i nie podjadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lachony :) Jeszcze raz ja. Tyle się napisałam i co, poszło w las. Zawsze sobie kopiuję, ale nie tym razem. grrrrrrrrrrrrrr kasiek😘😍 jak niunia? kasiek79😘 pozdrawiam :P biuralistka 😘 żyjesz? kajair😘 jak zdrówko? neya 🌼 mam nadzieję, że dalej się trzymasz nasz oszołomie :) i energii masz nadal tyle, że mogłabyś miasteczko oświetlić :) nati 🌼 mam nadzieję, że nie dajesz się zbytnio mężusiowi rozpieścić :) marikas 🌼 nika 🌼 no myślę, że się nie poddałaś. Napisz jak tam Tobie idzie? Mam nadzieję, że silna wola i zapał jeszcze bardziej wzrósł :) gosik🌼 a Ty co się lenisz? Gdzie się podziewasz,że tak rzadko do nas zaglądasz? haniula 🌼 jak tam Twoja walka? Mam nadzieję, że dzielnie sobie dajesz radę :) Pisałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×