Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

A propos kawałów. Rozmawiają dwie koleżanki: "mój stary znowu siedział cały dzień na naszej klasie", na to koleżanka: "To masz szczęście, jak wczoraj wróciłam z pracy to zobaczyłam, ze jakaś baba z naszej klasy siedziała na moim starym" :) Cholera miałam się uczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
## majko77## będzie z Ciebie boska laseczka ja jestem w podobnym wieku i zaczynałam od wagi 90kg schudłam 27kg tylko przez miesiąc biorąc zeliksę i jej zawdzięczam jakieś 3-4kg, ale z tego co wiem w większości kobitki więcej po niej tracą jednak o nową wagę trzeba bardzo dbać, ja w międzyczasie zrobiłam coś źle i po 2 latach wróciło mi 10kg teraz mam do zrzucenia 6kg myślę że zeliksa mi tym razem nie pomoże, ale silna wola jest ważniejsza i znajdę sposób by wrócić do 63kg a może nawet do 60kg. Czas jaki sobie na to daje to do 1 Maja bo wtedy mam nadzieję wsadzić na pupsa obcisłe dziny i jechać na koncert :) Najważniejsze jest to: Skora ja mogłam TO TY ZROBISZ TO NA 100% Powodzenia ## do "uprzejmych"## Jak czyta się to forum to się robi przyjemnie i błogo i ma się wrażenie że nie jest się samemu szkoda tylko że to nie do końca prawda skąd taki wniosek? bo skasowano czy jak pisze biuralistka "posprzątano" moje posty.. mam nadzieję że osoby które usunęły moje posty cechują się mniejszą hipokryzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambra1986
Cześć wszystkim:) Czytam was dokładnie od kilku dni i postanowiłam dziś napisać. Mam 23 lata 165cm wzrostu waga początkowa 85kg :((( Końcowa planowana to jakieś 65kg. Na Zelixie jestem 13 dzień. Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek pierwszego dnia czułam się bardzo źle ale teraz jest ok Objawy takie jak u wszystkich. Tabletki przepisał mi dietetyk mam też \\\"specjalna dietę\\\". Widzę że już jest mnie trochę mniej ale niestety nie mam wagi w domu i nie wiem ile zrzuciłam:(( To chyba tyle na początek o mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipokryta (od gr. hypokrites, ten, kto coś udaje, aktor, hipokryta) - osoba, która ma zwyczaj nie ujawniać swojego prawdziwego zdania o tym czy owym, wypowiadając raczej zawsze taką opinię, o której wie bądź przypuszcza, że zyska nią przychylność rozmówcy bądź słuchacza. Przeciwieństwem hipokryty jest weredyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko owszem czyta się źle ale wszystkie dziewczyny mają prawo wiedzieć że potrafisz być bardzo różna i niekoniecznie dajesz wsparcie a demotywujesz ludzi bo być może masz większy dystans do samej siebie czy swojej wagi kobitki mają prawo wiedzieć że po zeliksie można przytyć maja prawo by przeczytać że ktoś ma doła nie mając wcześniej takiej reakcji na lek nie jesteś tutaj po to by decydować za innych co mają prawo czytać i kasować coś co nie jest dla Ciebie wygodne 27kg schudłam bez twojej pomocy to i 6-9 dam sobie radę ciekawa jestem tylko ile osób wcześniej tutaj zdołowałaś i poprosiłaś o usunięcie postów i ile razy jeszcze tak zrobisz z punktu widzenia prawa konstytucyjnego do wolności wypowiedzi masz prawo pisać co chcesz, ja też nie masz jednak prawa decydować o tym co mogą czytać inni użytkownicy tego forum to się nazywa manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Ambra1986🌼- witam serdecznie, jak widzisz staramy się wspierać. Czasami nie wychodzi-hehe. Ale myślę, że dostaniesz na tyle wsparcia, że łatwiej będzie Ci zmagać się ze zbędnym balastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka Ty potrafisz zaskoczyc ale tak trzymac. poprawilas mi troszke humor...przynajmniej na chwile ale i tak wielkie dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> effie11- tu nie chodzi o Twoje dodatkowe kilogramy. Idź zrób badania. Chodzi mi o Twoją konfliktową postawę i uwierz mi- MAM PRAWO ! Tu nie jest ring!!! Teraz też szukasz konfliktu. To nie moja wina, że Ty przytyłaś i nie wiem czy po zelixie czy po czymś innym. Obraziłaś mnie już dzisiaj po raz trzeci. A skoro masz o mnie takie zdanie- to p co tu wchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambra1986
------> biuralistka40 - Czytając was wiem że nie jestem sama:) Zawsze pomożecie dobrą radą lub fajnym żartem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 Blagam IGNOROWAĆ bo po co sie denerwowac. zlosc pieknosci szkodzi :-) wystarczy ze to ja mam kiepski humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> effie11- dotrwałyśmy bez Ciebie do 30 stronki i na siłę nie będziemy Cię ciągnąć przez następne. Podaj mnie do sądu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny i chlopaki caly dzien chcialam tu zagladnac ale nie miałam jak :( nie przeczytałam jescze nic ale jak wroce ze spacerku to poczytam , napisaliscie tyle ze masakra POZDRAWIAM wszystkich szczegolnie nasza biuralistke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40🌼 wiosenne porządeczki jak widzę się udały;-) ruda102🌼 świetny pomysł na faceta-muszę spróbować;-) kasiek30🌼 minie,minie napewno❤️ Winiolka🌼 fluidy dotarły na topik❤️ ikrólik🌼 dobra energia także dotarła❤️ Witam nowe osóbki🌼 Nagrzeszyłam dziś że hej........niestety nie minus 500 a plus jakieś 700 ponad moje 1200,których miałam się trzymać:-( Ale poznałam nową sąsiadkę,zgadałyśmy się bo mamy dzieci w podobnym wieku i podobne problemy wagowe,ona zelę zna od dawna,niestety jej nie pomogła,jest pod opieką dietetyczki i na piątek umówiłyśmy się na wymianę doświadczeń;-) Ktoś pytał wcześniej co lepsze-rowerek i bieżnia-powtórzę za moją sąsiadką ponieważ posiada jedno i drugie,jej lekarka zaleciła na początek wyłącznie rowerek bo ponoć bieganie bardziej obciąża stawy a ona (155cm/ok.93kg)na bieżni wytrzymywała jakieś 3 minuty(najpierw sama próbowała diet i ćwiczeń),więc ma zalecony rowerek-minimum pół godzinki dziennie-ideałem byłaby godzinka.Z kolei na bieżni spala się więcej kalorii,przy równomiernym wysiłku na obydwu urządzeniach. Powtarzam jedynie słowa osoby która próbowała obydwu urządzeń,ja sama korzystam od czasu do czasu z rowerka więc osobiście na temat bieżni nie mogę się wypowiadać. A że w grupie raźniej to się dziś dowiedziałam że mamy sekcję siatkówki w szkole moich córek dla takich kobietek jak ja,same się skrzyknęły parę tygodni temu ,wynajmują szkolną salę gimnastyczną i dwa razy w tygodniu po godzince grają sobie amatorsko i palą kalorie,sposób może amatorski,niestety w takim wygwizdowie jak mieszkam,(może nie tyle że całe miasto to wygwizdów ale ja mieszkam na obrzeżach z dala od centrum) nie ma fitness klubów a każdy sposób ruchu jest chyba dobry;-)więc się zapisuję od poniedziałku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> ❤️ renatka3355- to jest tak, rano sprzątasz a wieczorem znowu brudno, hihihi Ale tyle tu bab, że damy radę.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 Dziekuje kochana.tak to juz jest jak ma sie faceta w domu do tego upartego osla i choleryka.ja tez nie jestem bez winy.do tego jutro ta moja cholerna rocznica i wszystkie wspomnienia wracaja.10lat temu dopadlo mnie raczysko potem dlugie leczenie brak wlosow sil i checi do zycia.potem mialo byc juz tylko dobrze ale nie!!!! po pieciu latach na moja rodzine dopadlo nastepne nieszczescie zmarl moj brat.teraz znowu te5lat i co bedzie??? przepraszam ale musialam to "glosno" napisac.moze pomoze a Przemek?juz nie mam sily do tego osla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Kasiek❤️ podobno czas leczy rany, co do faceta, to hmmm... nie wiem jaka jest Twoja sytuacja. Teraz są modne poradnie rodzinne, może warto? Nie mogę Ci nic poradzić, bo ja też mam wzloty i upadki. Też czasami nie wiem co dalej i jak? Pewnie większość babeczek tutaj ma różniaste problemy- ehhh Takie to życie pokręcone. Co do Twojej choroby- dobrze, że z tego wyszłaś. Myśmy też stracili ostatnio kogoś bliskiego- zatem rozumiem Twój smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam żeby powiedzieć Wam dobranoc :) ----->do kasiek30 są takie cholerne dni,ale po burzy wyjrzy słońce🌼 ja też jak dopadnie nas kłótnia to czasami trzyma tydzień, a potem na jakiś czas rozejm.jesteśmy po ślubie 15 lat i wojny były,są i na pewno będą ;ale teraz doszłam do wniosku że on sam musi zrozumieć że nie zawsze ja będę wyciągać pierwsza rękę! dziewczyny naprawdę jesteście SUPER❤️ do jutra pa!!! :):):):):):):):):):):):):) P.S. biuralistko40 trzymam kciuki jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambra1986
Dobranoc kobitki:) ---------> kasiek30 życzę Ci by jutro wyszło dla Ciebie słoneczko, żebyś się tak nie smuciła. Kolorowych snów :))))))))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarłam do końca no wiec tak Thalia28- widze masz problem eh bywa zostawie to prawie bez komentarza , nie wszystkie rozumy a tylko to czego ucza na farmacji :) aaaasssiiia- odpowiedziała bym Ci ale później ktos niezadowolony powie ze zjadłam wszystkie rozumy, a poprostu wiem cos wiecej i komus nie pasuje effie11-hmm masz problem lekarz powinien Cie uprzedzic ze jesli zaopserwujesz ze waga rośnie to jak najszybciej tzreba przerwac kuracje , poniewaz i tak sie zdarza Pozdrawiam zycze miłego dnia-wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, że to tak zabolało. Dobrej, i spokojniej nocy życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko przepraszam sama się zastanawiam czemu ja taka drażliwa jestem ogólnie głowa mnie boli, chce mi się spać i na wszystkich warczę jeszcze raz PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle wszystkie kobietki przepraszam do wizyty lekarza jeszcze dwa dni a ja czuję się bezsilna nie chciałam nikogo urazić ani popsuć nikomu humoru biuralisto - szczere życzenia powodzenia na ekonometrii na prawdę szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu. Naskrobałyście jak diabli, już myślałam, że nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×