Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

biuralistko40 kochana 🌼 nie nudzi Ci się dzis od rana,zapracowana że hej,zapomniałam o mailu-dziś załapalam że czegos nie sprawdzam;-)nadrobiłam zaległości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudo...............Start (data).........wzrost........waga startowa........ile tab, waga Agixa Ada3115 Agalipa Amanda_mn Anjaaaaaaa Ata26 biedroneczka202 blanka_27 Blanks Caterpillar emipog83 Facet 35 lat Fiorella_27 Gosik39 Hera1 start 28.02.09 .....160......86,7..... 25 tab.....82 Ikrolik Iwcia73 Iwona111-\\ ....24.03.2009........168.......70kg juz bez tabletek Iza26 Joasia2106......14.03.2009..........156 ..........76kg Joasia27 Julia Agnieszka Kajar Kasiek30 Kkaarroollaa krycha 12 Lenka203 Livi1982 Lola-dz Lucia12 Madziunia88 Mama1971 Mania13 Men 21 Monikap667 MONIUSIA35 na_talia -siedemnastolatka Nadiia naturalna27 Niecha Nikita30 Nowa ala nutella prosto ze słoiczka Paczulek Renatka3355 słuchajcie sylwia1203 Zielonooka27 ŻONKA1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta mi się zawiesiła!!!!!!!! będę wredna!!!!! jak mi któras jeszcze raz przyśle na maila błagania o zelixę lub recepty na nią i to w ilościach najlepiej hurtowych to.....nie ręczę za siebie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudo...............Start (data).........wzrost........waga startowa........ile tab, waga Agixa Ada3115 Agalipa Amanda_mn Anjaaaaaaa Ata26 biedroneczka202 blanka_27 Blanks Caterpillar emipog83 Facet 35 lat Fiorella_27 Gosik39 Hera1 start 28.02.09 .....160......86,7..... 25 tab.....82 Ikrolik Iwcia73 Iwona111-\ ....24.03.2009........168.......70kg juz bez tabletek Iza26 Joasia2106......14.03.2009..........156 ..........76kg Joasia27 Julia Agnieszka Kajar Kasiek30 Kkaarroollaa krycha 12 Lenka203 Livi1982 Lola-dz Lucia12 Madziunia88 Mama1971 Mania13 Men 21 Monikap667 MONIUSIA35 na_talia -siedemnastolatka Nadiia naturalna27 Niecha Nikita30 Nowa ala nutella prosto ze słoiczka Paczulek Renatka3355 16.02.2009.....165cm....76kg......29tab.....74kg....dalej bez zeli🌼 słuchajcie sylwia1203 Zielonooka27 ŻONKA1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> aaasssiiiaaa- to nie ignorancja, to brak wiedzy na Twoje pytanie. Zadzwoń do apteki, może będą wiedziały Panie farmaceutki. A najlepiej lekarza, który przepisał zelixę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35❤️ dziękuję,narazie wszystko jest na najlepszej drodze ku temu by było jeszcze lepiej z tatą🌼 no to pech....ta płeć dentystki.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> hera1🌼- noooo- pięknie, pięknie :-) chyba Wam zabronie pisać ile kto co stracił- ehhh, bo później narzekacie, że jeden to tyle a drugi to więcej a ten trzeci to jeszcze inaczej- a o sobie, że niewele, że załamka i deprecha i...psuchotropy i...kurde- jeszcze któraś mnie pozwie do sądu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu gwarno! Nie mogę się przez Was uczyć cały czas zastanawiam się tylko czy ktoś coś napisał, że będę miała tyły w czytaniu i zadam pytanie które już był :-) no i oczywiście dostanę opiernicz :-) :-) biuralistko dzięki za linki, będę ćwiczyć ostro fiorella_27 nie rozumiem dlaczego ojciec miga się od płacenia alimentów. Nie masz jeszcze ich zasądzonych? Czy masz a nie płaci bo egzekucja jest bezskuteczna? Coś zaraz zaradzimy, tylko pewnie zmienimy forum, albo meilikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambooshek
Pseudo...............Start (data).........wzrost........waga startowa........ile tab, waga Bambooshek...Start - 24.03.2009...wzrost - 160cm.. Waga startowa 67,2, tabl. 2, waga 67,9 (wiem, ze to głupie, ale tak się podekscytowałam, że musiałam sie dziś rano zważyć ;p) Biuralistko, przepraszam, już będę grzeczna... Chyba oślepłam wczoraj, bo nie zauważyłam tych linków. Chetnie bym spróbowala z tymi koktajlami, boje się jednak nieoczekiwanych efektów :/ Jeśli chodzi o Zelę bez recepty... Moim zdaniem to głupota. Podobnie, jak to, że na ten lek napalają się dziewczyny, które nie mają nawet pół kilo nadwagi. Przecież to nie jest zabawa. Ja według BMI mam niby tylko 3 kg. nadwagi, ale to kilogramy, których w żaden sposób nie moge zrzucić. A do tego przy moim schorzeniu hormonalnym powstaje błędne koło - hormony powoduja tycie, a tycie nasila objawy choroby. Więc, chcę, czy nie chcę schudnąć muszę. Ale dziewczyny, które są całkowicie zdrowe i mają prawidłową wagę, albo minimalną nadwagę, powinny zwyczajnie wziąć się do roboty, poruszać się i ćwiczyć silną wolę. Wiem, że z tym ostatnim jest trudno. Ja mam w domu doskonały trening, bo mój narzeczony ma odwrotny problem - ominie posiłek i chudnie 2 kg (ale ja mu zazdroszczę), więc je wszystko i o każdej porze. Do tego wciąż mnie częstuje. Ale nauczyłam się odmawiać. Mam swoje 5 posiłków i rzadko kiedy skusi mnie coś extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> renatka3355- najlepiej waż się raniuśko bez ubranka-hihi. Zawsze to pare deko mniej ;-) Różnice mogą wynikać z ilości wody w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambooshek
Renatka, najlepiej ważyć się nago (jeśli tylko masz wagę w domu, bo w markecie nie proponuję ;p), bo kazdego dnia masz przecież inne ubrania, które też różnie ważą. Co do różnic w wadze, to są one tak minimalne, że mogą wynikać z tego, że ciut więcej zjadłaś, ważyłaś się przed lub po skorzystaniu z toalety itp. Możesz mieć też coś z wagą, np. baterie na wyczerpaniu. U mojej mamy przy każdym ważeniu (następujących od razu po sobie), wychodzą różne wyniki. A czasami mi (i tylko mi) waga robi psikusa i pokazuje, że ważę 22,1kg. I tu już jest konsekwentna ;p W kazdym razie w instrukcji do mojej wagi napisali, że jeśli pokazują się 2 różne wyniki, trzeba wyciągnąć średnią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecha🌼 nie obrażaj się,wsparcia udzielamy wszystkim a że przy okazji dobrze się przy tym bawimy to się poprostu przyłącz❤️ jeśli aż tak uraziłam to przepraszam i biję się w piersi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambooshek kochana jesteś❤️ i dziękuję za odpowiedź. ale to był żart;-) ważę się co 2-3 tygodnie żeby się nie załamywać;-) i widzisz z tego takie głupawki mi wychodzą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambooshek
Biuralistka, ja już testowałam przetestowane i po 2 tyg. na warzywach i owocach przytyłam 2kg. Jestem dziwolągiem :) Renatka, widzisz jaki ze mnie głupol? Może dlatego, że łepek mi pęka. Nie wiem, czy to od Zeli, czy ciśnienia (czy 760hPa, to jeszcze ciśnienie?), czy może od przeziębienia... W kazdym razie zamiast pracować (a mam co robić) siedzę tutaj i czytam z niezrozumieniem :) Ps. Ja czasami miewam takie dziwne jazdy, ze ważę się 15 razy dziennie - przed siku, po siku, przed śniadaniem, po sniadaniu, nago, w ubraniu i na koniec jeszcze przed kapiela i po kąpieli. Na szczęście mam jeszcze tyle rozumu, zeby nie zastanawiać się nad wynikami i nie wpadać w rozpacz wieczorem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> Do niecha;-) Apropos alimentów to w moim przypadku sprawa nie jest prosta. Mam je oczywiście zasądzone, sprawa jest od dawna u komornika. Mój ex często zmienia miejsce zamieszkania i najczęściej pracuje \"na czarno\" więc komornik nic z niego nie ściągnie... Co trzy miesiące umarza postępowanie a po miesiącu znowu składam wniosek... Z kolei fundusz alimentacyjny mnie nie dotyczy bo mam większe dochodny niż 725 zł netto/osobę... i tu zamyka sie błędne kółko. W rezultacie nic nie mogę zrobić... no chyba że ktoś potrafi mi pomóc... Byłabym bardzo wdzięczna;) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambooshek w grudniu robiłam wszystkie badania ogólne, usg wątroby i gastroskopie, wszystko wyszło idealnie nie jestem pewna czy jeśli coś z hormonami się powaliło to by mi wyszło na ogólnych badaniach krwi możesz mieć rację bo piersi mi się powiększyły, ale myślałam że to dlatego iż przybrałam na wadze - w tym okresie pojawiły się większe bimbałki tak czy owak wczoraj zapisałam się do lekarza i wizytę mam zaplanowaną na piątek jednak ogólnie czuję się ok dlatego nie wiem czy może być medyczne uzasadnienie tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam stąd do wieczora bo moje poczucie humoru nie zawsze jest rozumiane:-( kurcze dziewczyny ja mam do zrzucenia jakieś 15 kg,efekty po zeli mierne,skutkami niespełna miesiecznej walki przy pomocy zeli najmocniejsza mogłaby się załamać (tylko minus 2 kg-czyli nic)ale nie będę się załamywać! To że jestem szczupła inaczej nie spowoduje u mnie chyba depresji.Wczoraj miałam totalną załamkę a weszłam na topik i wraz z dziewczynami zasypałyśmy go dowcipami,i lżej mi się spało bo choc na chwilę udało mi się zapomnieć o problemach. Więcej humoru-na tym też polega wsparcie-nie tylko na dawaniu rad-choć to także niezmiernie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyeeee- miałam już napisane- ale to chromolę, jak mi tu się nie przestaniecie dąsać, to po ...( kudrde, bić nie wolno- bo to karalne) same se wymyślcie karę... Same byście się śmiały jakby taki "kwiatek" komuś innemu by się przytrafił. Odrobina humoru wobec siebie samego to by się Wam przydała. Samokrytyki również. Co do empatii- no już bez przesady...tu jej nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Bambooshek- a widzisz- niemożliwe staje się możliwe. Bo dieta warzywna nie jest tylko po to aby odchudzić ale przede wszystkim oczyścić organizm. Ja myślę, że u Ciebie to te hormony mają taki wpływ. Ale jak jesteś pod kontrolą lekarza, to lepiej z nim to skonsultować. Bo nie chciałabym Ci niedźwiedzią przysługę zafundować-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambooshek
Effie, problemy z hormonami nie wychodzą w badaniach podstawowych. W zalezności od dziwnych objawów, lekarz może zlecić Ci badania tarczycy, albo jeszcze innych hormonów. Ja miałam robione chyba wszystkie mozliwe :) Biuralistko, z tym poczuciem humoru to chyba nie jest tak źle? Wczoraj uśmiałam się z Waszych kawałów :D Ja tez myślę, że nie należy wszystkiego brać totalnie na poważnie, bo inaczej idzie się załamać... Wydaje mi się tylko, że osoby nowe na forum mogą się czuć lekko wyalienowane, bo wśród Was panuje spora zażyłość (i bardzo dobrze :) ) i dlatego denerwują się kiedy nie dostaja odpowiedzi :) Ja czasem też czekałam, a na starej wersji forum i tak się nie doczekałam... Więc jak dla mnie tu jest fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emipog83
Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mezowi, że wrócę o północy. "Obiecuję Ci Kochanie, nie wrócę ani minuty później" - powiedziałam i wybyłam Ale impreza była cudowna! drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze wiecej drinków, było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie... kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem... wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułke w zegarze jak zakukała trzy razy... kiedy sie zorientowałam, że mój maż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukając jeszcze 9 razy.. byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy.. po prostu uniknęłam awantury z mężem...! Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligentna! Ha On, po powrocie z pracy, podczas kolacji, zapytał: "- o której wróciłaś z imprezy?" "- o samiutkiej północy, tak jak Ci obiecałam." On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. - " oh jak dobrze, jestem uratowana..." - pomyślała i prawie otarła pot z czoła. On po chwili spojrzał na nią serio, mówiąc: " - wiesz, musimy zmienic ten nasz zegar z kukułką." Zbladła ze strachu, ale pyta pokornym głosem: " - taaaak? a dlaczego, Kochanie?" A On na to: " - widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła " o k....wa!" znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęla na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie, zakukała ostatni raz, puściła głośnego bąka i zaczęła chrapac....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emipog83
Stoi murzyn pod drzewem i wymiotuje. Podchodzi białas. - Napiłeś się, co? - Yeeees... - Żołądeczek napierdziela? - Yeeeees... - Do domu byś chciał? - Yeeeesss... - To chodź, podsadzę cię. Nie boi się tak pani sama chodzić po lesie? - Pyta gajowy napotkaną dziewczynę. Po czym ostrzega: - Jeszcze panią ktoś zgwałci! Na to dziewczę uśmiecha się figlarnie i odpowiada: - Jeśli byłby pan taki miły to ja bym już dalej nie szła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie: byłka z pasta jajeczną z masłem drugie sniadanie jogurt mały, odtłuszczony, banan 3 sniadnie/czy lunch pomarańcza obiad: piers z kurczaka z warzywkami z patelni kolacji raczej brak jako takiej, ewentualnie bedzie to grejpfrut w pracy dotej pory: 4 szklanki wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> ashtraygirl- a chcesz zmienić nawyki żywieniowe? To udaj się na dietaMM- dziewczyny pomogą Ci w Twoim menu. Tylko poczytaj troszkę na ten temat. Naprawdę polecam i nie jest to takie straszne jak wygląda nie pierwszy rzut oka ;-) Nie chce robić tutaj misz-maszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus23
Ja też biorę Zelixę i jak na razie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus23
mam 160 cm. i waga 69 więc trzeba trochę zrzucić.Na rowerku ćwiczę już od 2 tyg. po 30 min. i robię 50 brzuszków i już schudłam 2 kg. a mam nadzieję ,że z tabletkami będzie łatwiej i szybciej!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> olus23🌼- takie masz fajne efekty i co najważniejsze bez tabletek zadziałało. No cóż- tak mamy- chcemy szybko i już i natychmiast-hehehe Witaj w gronie, uprzedzam- czasami się doczepiam-jak mam o co oczywiście. ;-) Ale tu nie jest żaden klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 35 lat
można mnie dopisać :) start: 25 luty wzrost 170 cm waga startowa 88kg w porywach do 90 kg po weekendzie po 29 tabletkach waga 82 kg + siłownia + mniej żreć + mniej piwska i zero słodyczy waga docelowa : 75 kg + kaloryfer zamiast piwnego brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×