Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki lubucie

Jaki ketchup najlepszy ???

Polecane posty

Gość gość
Dobry produkt to taki,ktorego pierwszym skladnikiem NIE JEST woda a w przypadku ketchupu trzeba zwrocic uwage ile pomidorow zuzyto na wyprodukowanie 100 gram produktu dlatego wybieram zawsze Roleski ,np. Ketchup Markowy Lagodny (205gramow pomidorow na 100 gram ketchupu)i jest bez konserwantow,zagestnikow i zadnych "E" tylko cukier,sol,ocet i przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam smietankie z wlasnego udoju najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roleski jest fatalny, niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nr jeden jest z ogródka dziadunia, mocno pomidorowy i bez konserwantów, idealny do grilka, zamówiłam jeszcze musztardę ale jeszcze nie doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam te smakołyki z ogródka, musztarda też fajna i naturalna, wszytko wyważone a cena przystępna. Zawsze zamawiam więcej rzeczy by przyszło jedną przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modgud
kotlin 60% kalorii najlepszy <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mam być szczera to wybieram ketchup Włocławka. Uwazam ze jeśli chodzi o ketchup to moim zdaniem jest najlepszy. No i ten słoiczek dla mnie mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Kotlin pikantny, a tortex do pomidorowej (ale nie koniecznie) i zupy z czerwonej soczewicy (tu obowiazkowo) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbmy wielkie mistrzostwa keczupów, niczym na wykopie hehehe xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest u was krzepki radek czy zniknal tak jak u mnie w polsce? firma upadla?? to byl najlepszy ketchup?:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala 2018.07.15 Kotlin pikantny, a tortex do pomidorowej (ale nie koniecznie) i zupy z czerwonej soczewicy (tu obowiazkowo) : ) Z Z Z Tortex był dobry w latach 99/00, każdą zapiekankę nim polewali. :P Gdy ostatnio spróbowałem, to mało brakowało, a poszedłby bełt, żur tzw. :D Diano, robisz pomidorówkę na keczupie? I to takim, gdzie ocet gra główną nutę?;-) Ręce mnie opadły. Próbowałaś kiedyś ugotować pomidorówkę z pomidorów, no zimą to nawet z przecieru? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jest u was krzepki radek czy zniknal tak jak u mnie w polsce? firma upadla?? to byl najlepszy ketchup?smutas.gif ) Z Z Nie ma ani Krzepkiego Radka, ani słodkiej Ani też. Chyba padli, a szkoda, bo również lubiłem te ketchupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włocławek,jak z tamtych lat,w słoiczku i smak jak dla mnie pimidorowy,lecz cena.....no cóż,nie pozwala na zakup a używamy często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do słoiczka to mnie na mysl przychodzi tylko jeden- Włocławek. I uwazam własnei ze nie ma lepszego ketchupu. Od dzieciństwa ten smak chodzi za mną i tak juz na długo pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 711
nooo włocławek najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Ja się właśnie zastanawiam ja to się dzieje, że ten w słoiczku jakby smakuje troszkę lepiej, ale to pewnie kwestia tego, że słoiczek lepiej smak zachowuje, ale tak czy siak Włocławek najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołwelka
jak dla mnie najlepszy ketchup to Włocławek u Nas na stole ten ketchup króluje, jest najsmaczniejszy żaden inny Nam nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAriellka
U nas bardzo podobnie, włocławek w słoiczku najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten goównawek przestał się sprzedawać, prawda? Dlatego tak tym szajsem spamujecie na forach... Ja się nie dziwię, że nikt tego nie kupuje, bo to woda o smaku pomidorów zagęszczona mąką ziemniaczaną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeruta
ja kupuję tylko ketchup w słoiczku, jest lepszy niż te z plastikowej tubki, kupuję włocławek bo najbardziej mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

najlepiej jest używać keczup pomidorowy kotnil. Ma bardzo dużą zawartość likopenu, który jest niezastąpiony w walce z kom. rakowymi. Najlepiej jeść keczupy  bez konserwantów i z najlepszej jakości pomidorów.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiro

Ketchup w słoiczku Włocławek według mnie jest bardzo smaczny. Kupujemy pikantny, a dla dzieci łagodny.   Próbowałam inne ale ten najlepiej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiu

różnie używam ale najczęściej do lodówki trafia mi włocławek :D całkiem ok w smaku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InTheSky

Z Kotlina mi najbardziej smakuje ketchup. 😉 Ale to zalezy jakie kto ma podnibienie, kubki smakowe etc 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka

Włocławek od lat, pamiętam jak jeszcze kilka lat temu mama zawsze kupowała w słoiczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×