Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promien slonca___

Wizualizacje,afirmacje,Prawo Przyciagania - Nasze doswiadczenia i sukcesy

Polecane posty

mój problem polega na tym że za bardzo się staram-chce tego ale im bardziej chce tym większe obawy że mieć tego nie mogę...jak odpuścić chyba mam za dużo czasu a za mało zajęć...ale nic mnie nie cieszy nic nie zajmuje mojego umysłu tak jak ta myśl...poradźcie jak odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) przyznam, że mi bardzo cięzko jest skupiać się na dobrych myślach, zapominam o tym:O ale jutro obejrzę wreszcie sekret, bo będzie weekend w końcu będe miec czas:) tak bardzo \'wciąga\' mnie to piszecie, bo nabieram wiary i nadziei na to, że zycie może byc szczęliwe. mam nadzieję, że jak juz poznam sekret do końca będe potrafiła z niego dobrze korzystać:) kropelko ja mam podobnie z jedzeniem... kiedyś miałam zaburzenia odżywiania i dlatego teraz ciężko mi panowac nad jedzeniem...:( też zajadam stres, zmartwienia, nudy... czasem nawet nie wiem kiedy sięgam po coś słodkiego... musze zaangażowac sekret w moje odchudzanie:) cieszę się, że mój link się przydał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad macie
ten film "sekret" i jest moze z napisami po polsku? prosilabym o linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo przyciągania- to prawo natury. Jest równie bezstronne jak prawo grawitacji. Nic nie zaistnieje jako Twoje doświadczenie, dopóki nie przywołasz tego poprzez dominujące myśli. By wiedzieć, co myślisz, zapytaj samego siebie, jak się czujesz. Emocje to cenne narzędzia, które mówią nam bezzwłocznie, co myślimy. To niemożliwe czuć się źle i jednocześnie mieć dobre myśli. Twoje myśli określają Twoją częstotliwość, a Twoje uczucia mówią Ci natychmiast, jaką częstotliwość emitujesz. Kiedy czujesz się źle, emitujesz częstotliwość przyciągania rzeczy złych. Kiedy czujesz się dobrze, przyciągasz do siebie rzeczy dobre. Zmienniki Sekretu, takie jak miłe wspomnienia, przyroda czy Twoja ulubiona muzyka, mogą zmienić Twoje uczucia i częstotliwość w jednej chwili. Uczucie miłości jest najwyższą częstotliwością, jaką emitujesz. Im większa miłość, którą odczuwasz i emitujesz, tym większą moc masz pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
u mnie nie dziala niestetey nie wiem dlaczego zwyczajnie jak mi na czyms zalezy i zaczynam myslec ze to mam to dzieje sie calkiem odwrotnie jeszcze bardziej sie wali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieeee
ja mam tak ze jak mysle ze stanie sie cos zlego to zawsze jest cos dobrego. np ze nie zdam egzaminu - i go zdaje, ze bede zle sie bawic - i bawie sie odbrze. moze tak sie zaprogramowalam?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwy : dwie rzeczy 1) nauczyc sie kontrolowac mysli ( ja np mam miotelke ktora wymiatam sobie z glowy zle mysli jak mnie dopadaja) 2) miec \"zmieniacze humoru\" czyli piosenki,zdjecia cokolwiek co w mig nam zmienia nastroj i stosowac je A KAZDYM RAZEM jak nam cos glupiego po lbie lazy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta miotelka to
specjalnie zakupiona na ten cel ? i to taka zwykla miotelka? moze tez sobie kupie ;) jak przyciagnac milosc? tzn wyobrazac sobie ze mam juz meza (jego twarz tez?), rodzine i tak dalej? bardzo samotna sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampire, z tego co ja wiem technikach programowania, to zawsze się na końcu mówi \"niech to lub cos lepszego stanie sie moim udziałem\", albo jakaś jeszcze formułka była o dobru wszystkich których to dotyczy. moim zdaniem nie da sie programowac przeciw komuś, bo to juz jest manipulacja, i nic dobrego z niej nie będzie. i jeszcze jedno, w programowaniu ważne jest, żeby akceptowac rzeczywistośc, z której się zaczyna. może ten ktoś niech zacznie marzyc o miłości najlepszej dla siebi, jesli to ma byc tamta konkretna osoba to zrozumie swój błąd, a jesli nie, to po prostu przyjdzie ktoś, kto tą miłośc da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy myslicie ze dzieki
pozytywnemu mysleniu mozna np wyleczyc sie z fobii solecznej, niesmialosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wiecie, postanowiłam, że ruszam z tym odchudzaniem, w końcu wiosna, nie? oczywiście do pracy mentalnej dokładam równiez dietkę, ale uważam, że muszę poświęcic sobie troche czasu rłównież tu. zaczynam od wyobrażania sobie siebie chudziutkiej, a także \"programowania\" się na zdrowe jedzenie, a \"odprogramowania się \" na niezdrowe, słodycze itd. zobaczymy. czy ktoś rusza ze mną? będziemy się dzielic sukcesami i chwilami zwątpienia. a może opracujemy jakis system pracy w takich właśnie przypadłościach? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, promyczku! ale, że tak niedyskretnie spytam, masz problemy z nadwagą, cz\\y chodzi ci o zdrowie i wiosenne oczyszczanie organizmu? pisz więc jak sobie radzisz sama ze sobą i ze zgubnymi apetytami, na cukier i czekoladę na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynny
chciałabym zaprogramować się pozytywnie. ogólnie jestem osobą dość nieśmiałą. miewam mało znajomych (przyjaciół zero) tylko z tego względu że poznając kogoś ciągle wydaje mi się, że jestem tak nudna i malą interesującą osobą że dana osobą rozmawia ze mną wyłącznie dlatego, że nie ma z kim :( i wiem, że programuje swoją rzeczywistość tak, że w końcu jestem sama. powiedzice od czego zacząć? czy mam sobie powatrzać jakieś afirmacje? chciałabym być pewniejsza siebie, chciałabym w końcu spotkać kogoś kto mnie pokocha i nie wiem czy wyobrażać sobie siebie szczęsliwą z kimś (ta osoba nie miałaby twarzy) czy z konkretną osobą (z kimś kto mi się podoba). doradźcie jak zacząć. przeczytałam o miotełce w głowie i od dziś będę starała się \"zamiatać\" :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zaczac nad soba pracowac.Afirmacje jak najbardziej,zobacz \"Sekret\" , przeczytaj ksiazke (kilka razy....).Miotelka w ruch! Powtarzaj sobie : wszyscy lubia ze mna rozmawiac...jestem blyskotliwym rozmowca ...itp. Popracuj nad wlasna samoocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! musze przyznać, że mi kompletnie nie idzie pozytywne myślenie, wiedziałam w głębi, że będzie trudno, nie potrafiłam siebie przekonać, że potrafię to czy tamto i teraz mam:O ciągle coś gunię, czegoś szukam, zapominam, nic mi nie wychodzi tak, jak bym chciała, jestem zawieszona i bardzo, bardzo sobą zmęczona:( uratujcie mnie, gdzie mam szukać źródła siły do pracy nad sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×