Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promien slonca___

Wizualizacje,afirmacje,Prawo Przyciagania - Nasze doswiadczenia i sukcesy

Polecane posty

Mozecie tez pododawac z jakimis fajnymi obrazkami / zdjeciami zdania jak np moi przyjaciele doceniaja moja madrosc...moj szef ma do mnie zaufanie...itp itd. Ale cisza..zaczeliscie kopac w kopalni szczescia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afirmacje rano,poznym porankiem,wczsenym popoludniem...w srodku nocy tez! Jestem szczesliwy, jestem szczesliwie zakochany z wzajemnoscia, mam swietna prace, uloz sobie wlasna litanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za buziaczki, córcie mam prześliczna i to wielkie szczęście dla mnie. i mam wielką pokorę i wielka wdzięcznośc za to, że wszechświat sie nami opiekuje jak nam trudno. pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona iskierka
witajcie:) czytam ten topik i od razu czuję się lepiej... to coś czego szukałam... mogę się przyłączyć?:) mam dopiero 18 lat, a już od paru lat próbuję zmienić swoje życie:O Jestem typową pesymistką, zawsze myślę na 'nie' i od pewnego czasu zauważyłam, że ściągam na siebie pecha i niepowodzenia... wcześniej jakoś o tym nie myślałam, ale teraz jestem tego pewna. Chcę zmienić swoje życie, dostrzegać jasne strony, jestem zmęczona ciągłym poczuciem przygnębienia i obawami, że coś pójdzie nie tak. Moje negatywne myśli pojawiają się już automatycznie... chyba się do tego przyzwyczaiłam i boję się zawalczyć o szczęście... ale koniec z tym:) Zaczynam mysleć pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PROMINEIA SLONCA
o czym jest ten fil 20 PIERWSZYCH MINUT? nie rozumiem angielskiego !wytlumacz mi plis!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge Ci wytlumaczycz.zacznij pracowac na wlasne szczecie.Jest tez wersja z polskimi podtytulami.Poszukaj jej!!!Pomyszkuj w necie i odszukaj informacji na temat prawa przyciagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona iskierka
Promieniu słoneczka książkę już czytam, a film się ściąga;) to na prawdę dobra baza na rozpoczęcie zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semper f
dzizis to wyglada mi na propagowanie jakiejs sekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam fragmente tego artykulu : JAK UŻYWAĆ PRAWA PRZYCIĄGANIA Prawo przyciągania można opisać w 7 krokach: Decyzja – Zdecyduj konkretnie co chcesz mieć, po co chcesz to mieć, co to Ci da i jak szybko chcesz to mieć (musi to być realne dla Ciebie). Bądź gotowy na danie coś w zamian (duchowo, materialnie, intelektualnie). Zobacz że ja, pisząc ten artykuł daję Ci coś i otrzymam też coś w zamian (np. wizyty na mojej stronie internetowej). Nie ma na świecie czegoś takiego jak „coś za nic” - nie ma życia bez śmierci, nie ma pieniędzy bez pracy ( jakiejkolwiek )- spróbuj wymyślić jakiś logiczny przykład przeczący tej zasadzie a zobaczysz że Ci się nie uda. . Pożądaj – Musisz ogromnie pożądać swój cel – –prawdziwe pożądanie jest tylko wtedy, gdy jesteś w stanie spalić wszystkie mosty za sobą, zaryzykować wszystko żeby zdobyć swój cel i marzenie – nie ma drogi powrotnej i wyjść awaryjnych – psychologicznie zmusza Cię to do zdobycia celu (jest taka historia o królu który wyruszył statkami na wojnę ze swoją armią. Kiedy przybyli do brzegów kraju przeciwnika, wysiedli i król rozkazał spalić swoje statki. Powiedział „Teraz kiedy nie mamy już jak uciekać, wygramy, albo zginiemy wszyscy” - wygrali.) „Proś” Wszechświat - Manifestuj – Tu nie chodzi o to żebyś mówił „Proszę Cię wszechświecie daj mi to i to „ (wiele osób szerzy taką bzdurną wersję tej teorii). Musisz zrozumieć że tutaj najważniejszy jesteś Ty – „proszenie” wszechświata żeby Ci coś dał odbywa się przez Twoją wewnętrzną manifestację, działania mające na celu osiągnięcie tego oraz przez wiarę w to że będziesz to miał – przez Twoje myśli. „Proszenie wszechświata” jest ograniczaniem się – gdy prosisz to możesz coś dostać a możesz nie dostać. Ty nie prosisz wszechświata – Ty po prostu bierzesz. Wierz – Musisz wierzyć w to że to czego pragniesz naprawdę się spełni, że naprawdę będziesz to miał. Wiara jest efektem ciągłego powtarzania „próśb”, manifestacji że to Ci się uda, afirmacji. Wierz w osiągnięcie celu całym sercem, duchem, umysłem, wszystkimi emocjami. Wierz świadomie a uwierzysz podświadomie. Zauważyłeś już że ile razy coś tak naprawdę w życiu chciałeś... ile raz tak naprawdę wierzyłeś że coś się uda.. to dzisiaj już to masz ? Pracuj na efekt – W tym punkcie zawiera się „prośba – manifestacja” i „wiara”. Pracowanie na efekt oznacza wykonywanie czynności które spowodują że „wszechświat” wychwyci Twoje żądania. Oto rzeczy które powinieneś robić jeżeli rzeczywiście chcesz manifestować to czego pragniesz Każdego dnia, kilka minut dziennie wyobrażaj sobie siebie już posiadającego to czego pragniesz. Wyobrażaj sobie wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, angażuj wszystkie uczucia. Zobacz siebie jak bardzo jesteś szczęśliwy, że osiągnąłeś swój cel. Takie działanie powoduje to, że Twoja podświadomość, Twój umysł i Twoje myśli czujecie się tak, JAKBYŚ JUŻ MIAŁ to czego pragniesz... a skoro czujesz się jakbyś to miał a tego nie masz, to Twoja podświadomość zacznie robić wszystko, żeby dać Ci to z czym czujesz się tak świetnie – zacznie manifestować we wszechświecie że masz mieć to o czym myślisz. Zauważ fenomen Twojego umysłu... zamknij oczy i wyobraź sobie siebie w samochodzie który marzysz żeby mieć...poczuj jak się siedzi w tych siedzeniach...poczuj jaki klimat wnętrza tworzy ten Twój ulubiony kolor tapicerki...otwórz szyby (albo spuść dach) i poczuj wiatr który opływa Twoje ciało gdy jedziesz tak szybko jak tylko chcesz... poczuj to wciskanie w fotel gdy dodajesz ostro gazu słuchając głośno muzyki jaką najbardziej lubisz i jaka najbardziej Cie podkręca... jak się czujesz ? Zauważyłeś że potrafisz się poczuć tak jakbyś coś miał, pomimo tego że tego nie masz? Rób takie „manifestacje” CODZIENNIE – budują one wiarę, motywują i manifestują. - wszechświat tylko czeka by podłapać to czego chcesz i żeby Ci to dać. Załóż sobie „zeszyt marzeń”, albo „tablice marzeń” którą sobie powiesisz w pokoju. Wklejaj tam zdjęcia tego czego chcesz i bierz ten zeszyt lub patrz na tą tablicę codziennie, wyobrażając sobie siebie w posiadaniu marzeń które tam umieszczasz. Używaj emocji i uczuć. Ja wieszałem sobie zdjęcia na suficie nad łóżkiem i gdy rano wstawałem to widziałem je od razu. Miałem zdjęcia na lustrze w łazience, więc co rano na nie patrzyłem i wyobrażałem sobie siebie jak je już mam. Kiedy moja rodzina i znajomi widzieli popowieszane zdjęcia samochodów, egzotycznych miejsc nad łóżkiem, na ścianach, na pulpicie komputera to patrzyli się jak na wariata – takim ludziom trzeba wybaczać -nie każdy wie i rozumie to co Ty. Rób tak, aby te obrazy Twoich marzeń wbudowały się na stałe w „Twoją rzeczywistość” - jeżeli je wbudujesz w swoją psychikę a ich jeszcze nie masz, to Twoja podświadomość, cały Ty swoją manifestacją spowodujesz, że wszechświat da Ci to czego chcesz – bo to już jest w Twojej rzeczywistości a Ty jeszcze tego nie masz. Właśnie tak to działa. To jakby sytuacja kiedy chciałbyś otworzyć sezam ze skarbem, ale nie znasz hasła. Możesz się wysilać kopać, krzyczeć, ale póki nie znasz hasła, sezam nie otworzy się. Gdy te obrazy Twoich marzeń staną się częścią Twojej rzeczywistości - to tak jakbyś dostał hasło do sezamu. Oczekuj – Oczekuj efektów z radością, z wiarą i optymizmem. Nie ważne co się dzieje w Twoim życiu - musisz ciągle wierzyć w swoje marzenia – im więcej złych i cięższych rzeczy dzieje się w Twoim życiu, tym bardziej umacnia się Twoja wiara w to, że chcesz osiągnąć swoje pragnienia. Co by się stało gdyby dzisiaj amputowali Ci nogi? Jeżeli załamałbyś się, to popracuj nad sobą. Widziałem ostatnio filmik na YouTube o gościu który jeździ na deskorolce, robi sztuczki (zobacz jakie karkołomne wyczyny oni robią na tym drewienku z kółkami ), jest znany i szanowany na całym świecie... tyle tylko że nie ma nóg. Takich ludzi jest więcej i Ty też musisz tak myśleć i mieć takie nastawienie – nie ważne co mnie spotka – tylko śmierć może przekreślić moje marzenia na tym świecie. Wykorzystuj okazje – Wiele osób stara się ogłupić innych mówiąc że możesz mieć coś za nic – NIE MOŻESZ. Prawo przyciągania nie jest jakąś magią która nagle wyczaruje Ci samochód na podwórku albo spowoduje że wygrasz loterie – Prawo Przyciągania pozwoli Ci przyciągnąć do Ciebie sytuacje, ludzi, wydarzenia które pomogą, albo umożliwią Ci spełnić to co manifestujesz. Prawo przyciągania da Ci okazje, które musisz wykorzystać. Jeżeli np. pragniesz i manifestujesz do wszechświata że chcesz mieć nowy dom, to zaczniesz przyciągać do siebie rzeczy, sytuacje i osoby które pozwolą np. zrobić Ci pieniądze potrzebne na wybudowanie albo kupno tego domu. Prawo przyciągania nie jest żadną magią - zachodzi tutaj czysty związek przyczynowo skutkowy – Prawo Karmy: Manifestacja myślami + Wiara ---> Okazja ---> Wykorzystanie Okazji----> Zdobycie Celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semper f
i komentarz bardzoi sluszny ! Znane od dawna , a rozpowszechnione przez książkę i fulm ' prawo przyciągania" widziane i przeczuwane , i stosowane wedle Twojej metody pewnie coś Ci daje.... ale jak dla mnie używasz kiku niewłaściwych słów. nei zrozum mnie źle - cała idea i jej wykąłdnai jest fantasic, ale nieodpowiednim wydaje mi się pojęcie w tym przypadku - pożądania. Pożądanie wynika raczej chyba ze strachu , a nie z afirmacji swoich marzeń, planów i zamierzeń. Chciałeś przez to powiedzieć, że pożądanie to takie " baaaaaardzo chcenie" takie bardzo, bardzo, bardzo, ze już nie możesz bez tego wytrzymać. jednak ja myśle, ze to nasze chcenie musi być lekkie , nienachalne, ale pewne siebie, uradowane. Poządanie to wysiłek, to próba zrobienia czego na siłę, wtargnięcia w inny dla siebie wymiar w sposób mało subtelny - a przecież mamy do czynienai z energiami subtelnymi i delikatnymi. Żaden ham z buciorami nic na siłę nie zmieni. Pożądanie - to w dalszej kolejności gwałt.... proponuje lekko , w miły sposób, z radością ale i wiara, która nei dopuszcza innego wyjścia- czyli pewnością. trzeba być pewnym całkowicie tego kim chcesz byc , co chcesz osiągnąć i zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jeszcze nie przeczytałam książki, ani nie obejrzałam filmu, brak czasu:O ale w najmniejszej wolnej chwili to zrobię:) Promieniu, tak to e book, mogę Ci przesłac jeśli chcesz. zgadzam się z tym co napisał/a semper f wydaje mi się, że to powinno być bardziej pragnienie niż pożądanie, powinno się pragnąć w \'dobry\' sposób:) ale tak poza tym pomocny artykuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszeliście o drugiej części filmu The Secret pt.The Opus ? Może ktoś ma namiary na niego ?...Wczoraj widziałem film Yes Man ...świetna komedia i nie tylko komedia ci którzy wiedzą o PM wychwycą z niego coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,ze oprocz glownycg zasad na kazdego z nas dziala cos innego.Dlatego warto czytac ...czasem z calej ksiazki trafia do nas jedno zdanie i to zdanie wlasnie staje sie kluczem do ....sukcesow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wangrafka
Jak pomóc osobie kochanej bardzo chorej. Ma nowotwór i obecnie bierze chemię. Myslę cały czas pozytywnie, widzę go zdrowego, spaceruję z nim, rozmawiam i zawsze taki mi się śni i jeszcze mam jego zdjęcie, a pod zdjęciem modlitwa za zdrowie z ksiązki "Potęga podświadomości". Czy to pomoże? Co mogę jeszcze zrobić? Czy moje sny, że jest zdrowy, mogą przepowiadać przyszłość, ze tak będzie. Kiedyś słyszałam, że sny są odwrotnością naszego życia. Tak bardzzooo chcę, żeby był zdrowy!! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wangrafka
Jest to osoba bardzo pogodna i zawsze pozytywnie myśląca. Z moich rozmów z nim widzę, że on też myśli pozytywnie i wirzy, że będzie dobrze. Czy modlitwa do aniołów i prośby, aby jego odwiedziały pomogą coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic co pogodne i dobre zaszkodzic nie moze :) Pokaz mu film "Sekret" i sprezentuj ksiazke.Tam jest bardzo jasno i ladnie pokazane JAK robic i JAK to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D witam wszystkich! czy nikt tu za mną nie tęsknił ;) w taki piękny słoneczny dzień? wangrafka, jasne że modlitwy do aniołów skutkują. może zaproponuj bliskiej osobie wybaczanie, słyszałam że jest dużo relacji, że wybaczanie gruntowne wszystkim i samemu sobie potrafi odwrócic chorobę, nawet ciężką i śmiertelną. zawsze warto spróbowac, prawda? zielona iskierko, czy mnie równiez mogłabyś przesłac e-booka \"secret\"? dużo słyszałam o ksiązce i filmie, ciekawa jestem. a z fajnych rzeczy, które udało mi sie \"zmaterializowac\" mam dla was dzis jeszcze dwie opowiadania. oba dotycza rzeczy dośc drogich, więc nie ma to znaczenia, kochani, że jak cos jest drogie to nie możemy tego pragnąc, pragnijmy! i pozwólmy, niech sie spełnia! pierwsze opowiadanie dotyczy fotela masującego, baaaardzo jak moje możliwości drogiego, (25 tys) i realnie rzezcz biorąc naprawde nawet raty jakiekolwiek nie wchodza tu w grę. i co sie stało?moja szwagierka wzięła dotacje z uni i zaczęła handlowac takimi fotelami, różnymi różnistymi. częśc dostała za grosze jako wystawkę i do prezentacji. i na jeden fotel klientka kawe wylała. fotel dostałam ja. ma plamkę, owsz\\em, ale jak położę koc to jej nie widac, a masuje naprawde boooosko! pierwszy raz taki fotel widziałam u koleżanki, posadziła mnie na niegi i ja tak bardzo, bardzo zachciałam go miec, mimo że rozum mi podpowiadał, że niestety za drogo. i wiecie co? od tego czasu, tego mojego pierwszego masażu nawet pół roku nie minęło! jestem naprawdę szczęśliwa! ale są też rzeczy, których niestety do tej pory osiągnąc nie mogę..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona iskeirka
kropelko oczywiście że wyślę:) jeśli ktoś chce, to proszę, podajcie maile:) naprawdę świetny przykład:) ja dopiero zaczynam poznawać sekret, a już kiełkuję we mnie obawy, że nie uda mi się odpowiednio postępować... cała rzecz polega na tym, że tych obaw, lęków też muszę się pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×