Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promien slonca___

Wizualizacje,afirmacje,Prawo Przyciagania - Nasze doswiadczenia i sukcesy

Polecane posty

tak sobie własnie pomyślałam, że zacznę sobie poświęcać od pół godziny do godziny dziennie na medytacje. będę przez ten czas skupiać myśli na sobie na tym co czuję i czego pragnę. uważam że to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Czytam troche dziwna ksiazke i wczoraj wpadlam na zdanie ktore na pierwszy rzut nie ma nic wspolnego z PP ale ...jak sie czlek zastanowi.... Mowa o wampirach. W tekscie jest napisane,ze Wampiry chca by ofiara wiedziala,ze zostanie zabita (dlatego nie atakuja strzelajac w plecy) bo chca oprocz krwi poczuc energie danej ofiary.Adrenalina skacze w tedy na maksymalny poziom.Zaraz po tym makabrycznym zdaniu padaja slowa:\"za kazdym razem kiedy myslimy czy czujemy niezaleznie od tego jaki byl punkt wyscia naszych odczuc wysylamy fale wibracji ktore wchodza na dlugosci odpowiedzialnej za to konkretne uczucie.\" Przepraszam za bylejakie tlumaczenie ale jestem pewna,ze zrozumieliscie ;) Czy to nie kropka w kropke co mowi sekret?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwy : zadnego czekania ! Zmieniacze humoru w ruch!!!! I miotelka ! Zrob sobie kuracje muzyczna , same swietne piosenki wesole,lekkie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foley Ewa_Powiedz życiu Tak. Poradnik dobrostanu Empatia. Empatia jest właściwą nam wszystkim zdolnością, która po tybetańsku nazywa się szen-la-la-miso-pa. Termin ten przełożony dosłownie, oznacza „niemożność zniesienia widoku cudzego cierpienia”. Jest to jedna z naszych najważniejszych cech. Dalajlama XIV Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, staja się czynami. Uważaj na swoje czyny, staja się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, on staje się Twoim losem. Życie nie polega na tym, żeby wyrwać się prądowi, ale na tym, jak z nim płynąć. Celem życia jest życie z celem Cele są częścią ludzkiej natury . Nie można bez nich żyć. Istnieją tyl¬ko dwie możliwości: albo sam planujesz swoje życie, albo robią to za Ciebie inni. Każdy organizm ma w życiu jeden i tylko jeden cel: rozwinąć swój potencjał. Rollo May Cele stawiaj sobie, a nie życiu! Dr Bernie Siegel w swoim bestsellerze Miłość, medycyna i cuda opowia¬da o swoim przełomowym odkryciu podczas leczenia chorych na ra¬ka: „Jednym z najpowszechniejszych zwiastunów raka jest (...) uczucie pustki i brak celu w życiu". Zrób listę swoich wyjątkowych talentów Jesteś mieszaniną naturalnych predyspozycji l talentów, z którymi się uro¬dziłeś, wiedzy, którą nabyłeś, l umiejętności, które rozwinąłeś. Masz oso¬bowość, zmieniającą się z upływem lat, i dojrzały intelekt. Jesteś normal¬nym, cudownym członkiem rodziny ludzkiej, jednocześnie różniącym się od innych. Na czym polega twoja wyjątkowość? Co umiesz robić dobrze? Sporządź listę wszystkiego, co bardzo lubisz robić i w czym wyrażają się Twoje niepowtarzalne uzdolnienia. Zacznij je realizować i wyko¬rzystywać w służbie bliźnim. Nagrodą będzie stale wzrastający szacunek dla siebie i wysoka samoocena. To Ty kreujesz swoje życie poprzez Każdy dokonywany wybór Wszystko i wszyscy są obecni w Twoim życiu z Twojego własnego wy¬boru. Zawsze masz wybór, nawet wtedy kiedy wydaje Ci się, ze go nie masz. Nie kontroluj rezultatów, jakie chcesz uzyskać, tylko wybory, ja¬kich dokonujesz po drodze. A kiedy nie wiesz, co wybrać — wybierz po¬czucie humoru! Odzywaj się serdecznie Wzajemny szacunek... Szanuj i pielęgnuj przyjaźnie oraz dobre kontakty Miej odwagę przyjąć pozytywne nastawienie do życia Przez jeden dzień. mów tylko prawdę Jeżeli myślisz, ze powiedzenie prawdy mogłoby sprawić zbyt wielki ból - powstrzymaj się i nie mów nic. Ale nie kłam. Miej czas Śmiej się z siebie Zrezygnuj z racji Dobra dieta Nad każdym spożywanym posiłkiem odmawiaj swoją własną modlitwę dziękczynną. Nie przejadaj się módl się do Anioła Stróża Modlitwa Módl się często, żarliwie i z pokorą. Modlitwa, szczególnie dziękczyn¬na, ma niewyobrażalną moc... Dziękuje Ci, Boże Za zdrowie i pokarm Za miłość i przyjaciół Za wszystko, co zsyłasz mi w swojej dobroci. Dziękuje Ci, Ojcze Niebieski. Przestań odgrywać nieszczęśliwego Następnym razem gdy tylko przyłapiesz się na tym, ze się martwisz i rozgrywasz w myślach jakiś nieszczęśliwy scenariusz — odrzuć tę bezsensowna grę. Po prostu zrezygnuj z niej. Naucz się śmiać z samego siebie i swojego przywiązania do nieszczęścia. Pamiętaj, ze szczęśliwy człowiek to szczęśliwy partner, szczęśliwy ro¬dzic, szczęśliwy szef, szczęśliwy pracownik... Dostrzegaj szanse, a nie przeszkody Przyczyń się do czyjegoś zdumienia i szczęścia. Dawaj ludziom więcej, niż mogliby się spodziewać, i rób to z przyjemnością. Decyzje Ody dopadnie Cię depresja Pamiętaj, że pokarmem depresji jest negatywna ocena siebie i swojego postępowania — odwróć zatem uwagę od siebie i skieruj ją na innych. Po prostu świadomie zrezygnuj z ponurych myśli i podłego nastroju, a zaj¬mij się kimś, kto potrzebuje Twojej pomocy i obecności. Wybacz sobie i wybacz innym Sekrety sukcesu * To, w jaki sposób myślisz, decyduje o wszystkim. Miej pozytywne nastawie¬nie. Mysi o sukcesie, a nie o porażce. Bądź świadom negatywnego otoczenia. * Określ swoje prawdziwe marzenia i cele. Zapisz szczegółowe cele i opracuj plan ich realizacji. * Działaj. Cele są niczym bez działania. Nie bój się zacząć od razu. Po pro¬stu zrób to. Just do it. * Nigdy nie przestawaj uczyć się. Wróć do szkoły lub czytaj książki. Bierz udział w szkoleniach, które dadzą Ci konkretne umiejętności. * Bądź konsekwentny i ciężko pracuj. Sukces jest maratonem, a nie sprintem. Nigdy się nie poddawaj. * Naucz się analizować szczegóły. Zbierz wszystkie/akty, wszystkie możliwe dane. Ucz się na swoich biedach. * Bądź skoncentrowany, jeżeli chodzi o wykorzystanie Twojego czasu i pienię¬dzy. Nie pozwól, aby inni ludzie lub rzeczy Cię rozkojarzały. * Nie bój się innowacji. Bądź inny. Podążanie za stadem jest niezawodną re¬ceptą na przeciętność. * Skutecznie współpracuj i efektywnie komunikuj się z ludźmi. Nikt nie jest samotną wyspą. Naucz się rozumieć i motywować innych ludzi. * Bądź uczciwy. Bądź osobą, na której można polegać. Bądź odpowiedzialny. W przeciwnym razie powyższe punkty nie mają znaczenia. Oto zalecenia do mentalnego programowania się, które poprawi pracę serca i mózgu: * Bierz odpowiedzialność za wszystkie sytuacje życiowe. * Kontroluj swoje źle i negatywne myśli. * Bądź świadom wpływu tych myśli na Ciebie. * Odrzuć wszystkie negatywne myśli. * Stawiaj się w sytuacji innych osób. * Naucz się śmiać z siebie. * Naucz się całkowicie odprężać i relaksować. * Naucz się darzyć ludzi zaufaniem. * Naucz się słuchać innych. * Praktykuj świadome zachowania. * Żyj tak, jakby każdy dzień był jedynym dniem Twego życia. * Ucz się wciąż na nowo wybaczać Jak w zasadniczy sposób zmienić jakość swojego życia? 1. Poznaj prawa rządzące umysłem. 2. Zajmuj pozytywną postawę wobec życia. 3. Zostań „architektem" własnej przyszłości. 4. Zaplanuj swoje życie. 5. Uwierz, ze możesz osiągnąć sukces życiowy. 6. Zmień swoje samoograniczające przekonania. 7. Naucz się oczekiwać tego, czego chcesz, a nie czego nie chcesz. 8. Naucz się w każdej sytuacji widzieć tylko aspekty pozytywne Słuchaj z empatią Wsłuch*j się w uczucia ukryte pod słowami. Słuchaj oczami, brzu¬chem i innymi częściami ciała tak samo jak uszami... Zakochaj się w życiu Wyobraźnia — sam tworzysz swój świat Twój świat najpierw powstaje w Twoim umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak śmiech http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=U pgOzJqTLqI a tu znajdziesz film Secret http://www.czasotworzycoczy.site40.net/stara .htm polecam też Cud Terapii Gersona - Lek na raka Esoteric Agenda - Ezoteryczne Plany też jest o pm ale na samym końcu Masaru Emoto - Wieści z Wody (Polskie Napisy) Film dokumentalny, o niesamowitym odkryciu, którego dokonał japoński naukowiec Masaru Emoto. Udowodnił bowiem naukowo, iż woda może magazynować nie tylko informacje, ale również uczucia i stany świadomości. Jej struktura krystaliczna zmienia się pod wpływem otoczenia, wypowiadanych słów, a nawet myśli! Negatywne myśli dają brzydki kryształ (lub wcale), pozytywne myśli - piękny kryształ. Warto zobaczyć! http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=5973768289576180843&hl=pl&fs=true umysł ponad materia http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=JbrnPbenXlY kod Mojżesza to 2 czes the Secret mam na swoim chomiku mój chomik http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=antubis12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkakow
Ja już od ponad 2 lat zajmuję sie pozytywnym myśleniem. Miałam kilka dużych i małychsukcesów ale trochę brakuje mi motywacji i systematyczności więc mam pomysł. Właśnie rozpoczynam 30 dniowe wyzwanie aby czały czas myśleć w pełni pozytywnie, na samym początku czylki dziś dobrze określić swoje cele z wszystkimi detalami. A potem przez 30 dni wizualizować, myśleć pozytywnie, przeganiać pesymistycznemyśli które same się pojawiają i codziennie w zeszycie pisać jakie efekty uzyskałam, czy wizualizowałam i ile. Przyłącza się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkakow
to fajnie ze znalazłam chociaż jedną zwolenniczke. Ja w point zrobiłam prezentację, chcę przyciągnąć pieniądze więc wkleiłam zdjęcie z odpowiednim aforyzmem, chcę poprawić relacje z kimś bliskim wiec wkleiłam nasze zdjęcie gdy byliśmy w dobrych kontaktach, chcę wyjechać na wakacje wiec wklejam zdjęcie z miejscem gdzie chcę pojechać... itd mam nadzieję ze przybliżyłam wam to wszystko chociaz troszeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promien Slonaczka
Na pewno tak ;) najtrudniej jest nasze obawy wykorzenic i zrozumiec co nas blokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko jesteś po
kursie Silvy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o używkach chyba szkodzą w pozytywnym myśleniu...mnie fajki dołują,nigdy nie paliłem byłem zagożałym przeciwnikiem palenia ale gdy jest mi źle to pale jak lokomotywa,nawet mi nie smakują ale pale wiele razy próbowałem rzucić ,może jak pozbędę sie nałogu to wszystko się zacznie układać? Jak myślicie po co ludzie palą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na teorii PM i nie czytałam \"Sekretu\" (mam zamiar!), ale mogę opisać, jakie rzeczy mi się zdarzają: 1. z ciuchami, które sobie wymarzę dla córki czy dla siebie - wpadają mi po prostu w ręce, czasem za grosze, albo w jakiś inny cudowny sposób 2. wyobraziłam sobie i wypowiedziałam na głos, że chcę pokazać córce góry. Finanse są tu dużą przeszkodą, więc nawet nie zaczęłam szukać dróg realizacji tego życzenia. Po jakimś czasie przyszła sąsiadka z opowieścią o jakimś cudownym niedrogim miejscu w górach. Zarezerwowałam pokój, bo okazało się, że właśnie nieługo otworzy się \"furtka\" i być może będzie okazja zarobić na nolceg w górach. 3. Byłam niedawno na rozmowie w sprawie pracy. Po wyjściu z tamtej małej firmy wyraźnie pomyślałam: \"Ja nie chcę tam pracować. Ja chcę stworzyć taką firmę, wykreować\". - na razie się to nie zdarzyło jeszcze, ale mam przed oczami dokładnie to, czego chcę, zobaczyłam to i po prostu WIEM, że tak będzie - BĘDĘ MIAŁA TAKĄ FIRMĘ. Czy się uda, nie wiem. Cały czas żyję myślą,że jest to kwestia czasu 4. Co do ukochanego faceta - to również wciąż próbuję myśleć i mówić na głos że to kwestia czasu. Jednak sądzę, że w tym wypadku kwestia jest trudna, chyba najtrudniejsza i najdelikatniejsza ze wszystkich. I co wy na moje przygody? Ja staram się myśleć przyszłościowo - zadaniowo i bardzo prosto, jasno: \"CHCĘ TEGO, POTRZEBUJĘ TEGO = BĘDĘ TO MIAŁA\" Staram się myśleć realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, milionerze szczęśliwy a co to jest wg ciebie \"coś wielkiego\"? nie bardzo wiem o co tobie chodzi, podaj jakiś przykład tego czegoś wielkiego. ja uważam, że jeśli kiedyś miałam bardzo negatywne podejście do mężczyzn i wiązałam sie z samymi palantami a teraz całkowicie zmieniłam \"biegun\" co było osiągniete moją ciężką pracą nieomal dwuletnią, to dla mnie jest to coś wielkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót
Kiedyś z powodu obaw często wpadałem na policję - gdy zmieniłem podejście i zacząłem się cieszyć z każdego przypadku - gdy przejechałem spokojnie obok patrolu, lub nawet po spokojnym przejechaniu miejscowości - takie spotkania przestały mieć miejsce. Nie jest to może wielkie , ale z pewnością pozytywne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót
Promień Słoneczka zdaniu padaja slowa:"za kazdym razem kiedy myslimy czy czujemy niezaleznie od tego jaki byl punkt wyscia naszych odczuc wysylamy fale wibracji ktore wchodza na dlugosci odpowiedzialnej za to konkretne uczucie." np. właściciel obawiający się o swój majątek wysyła fale wibracji, które perfekcyjnie odbiera złodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak afirmowac
zeby pozbyc sie fobi spolecznej? chodzi mi glownie o drzenie rak w sytuacjach spolecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtorze zapytanie
jak afirmowac aby pozbyc sie fobii spolecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak wlasniee
idac ulica mowisz: nie ma fobi spolecznej, nie mam fobii spolecznej, niczego sie nie boje, ludzie darzom mnie szacunkiem i miloscia. Pozdrawiam Lusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja slyszalam ze w afirmacjac
nie moze byc uzyte slowo "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje od dawna przyciągnąć szóstkę w totku ale mi nie wychodzi. Ta cała afirmacja i pozytywne myślenie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×