Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagaa24

moja beza

Polecane posty

Gość aagaa24

tak sie zastanawiam czy teraz na prawde jest moda na takie "proste" suknie?? skromne... czasami wrecz ascetyczne?? zwlaszcza na tym forum... sukienki ktore sie "pokazuja" sa praktycznie "na jedno kopyto"... wiem, wiem zaraz ktos powie, ze bezy sa "na jedno kopyto"... ale chwilami nawet 3-4 dziewczyny wklejaja ten sam link do tej samej sukni... ja od poczatku wiedzialam, ze "prosta" suknia to nie dla mnie... moze dla tego, ze nie mam figury modelki a taka suknia pokazuje wiele niedoskonalosci... zanim kupilam swoja mierzylam wiele...w roznych salonach i miastach... i jak przymierzylam ta wiedzialam, ze to TA :) no coz sa rozne gusta, ale czy na prawde kochane dziewczyny wasza krytyka sukien "bezowych" musi byc tak ostra, wrecz chamska?? a zebyscie mogly sobie jeszcze na mojej "bezowej" pouzywac to prosze ;) http://www.faragebride.com/en/collection/series1/img19.jpg#img19.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie Twoja podoba...lubie takie :) i ich nie krytykuje...tak samo jak nie krytykuje prostych bo kazdy ma inny gust ...dlatego nie rozumiem tego najezdzania na bezy..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła beza
Mi sie zawsze proste podobały, ale okazało sie na przymiarce, że w tych prostych wygladam najgorzej - tak zwyczajnie, przeciętnie i normalnie. Najlepiej mi właśnie w tkaich bezach, które na zdjęciach wygladaja beznadziejnie i w ogóel mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie jest beza
ladna ta sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no ja w sumie od poczatku chcialam beze, ale dla pewnosci zalozylam tez taka prosta... moze bledem bylo to ze nie miala zbyt wielu koronek czy zdobien i bez trenu i moze dlatego poczulam sie jakbym szla do komuni ;) ta przymiarka upewnilam sie ze to nie dla mnie... chwilami te suknie wygladaja jak takie na bankiet czy przyjecie... nie mowie, ze sa brzzydkie, bo niektore sa na prawde przesliczne, ale jak dla mnie troche skromne...no chyba, ze same takie ejstescie i to pasuje do calosci "imprezy"... jednak glownie chodzi mi o podejscie dziewczyn do krytyki bezowych sukien... jestescie w postach bardzo niemile... kazdy ma inny gust... owszem mozna napisac, ze suknie nie w waszym stylu i sie nie podoba, ale po co za raz okreslenia "obrzydliwa jak z bazaru za 10 zl" , "jak stara szmata..." ... dowartosciowujecie sie przez takie komentarze? oczywiscie nie mowie tu o wszystkich !!! zreszta jak widac na zalaczonych wyzej komentarzach bywa tez grzecznie i milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umeczycie sie w tych wielkich
ciezkich kiecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła beza
a jak myślicie, jakim dziewczynom pasują bezy? bo mi się wydawało, że raczej drobnym i filigranowym. A ja jestem dość mocno, ale tez proporcjonalnie zbudowana (170cm, ok 58kg) i panie w salonie twierdzą, że dla mnie tylko bezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, tu kazdy ma inna definicje bezy. Mi tez podobaja sie te bardziej strojne, bogate suknie, prosta rybke to moge sobie kupic na Sylwestra. Sa brzydkie bezy i brzydkie rybki. Zreszta osobiscie wypowiadam sie o sukniach tylko i wylacznie wtedy, gdy ktos wyraznie prosi o opinie, wychodzac z zalozenia ze jak wkleja zdjecie i prosi o zdanie innych to jest przygotowany na krytyke a nie tylko slodkie slowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutas bez s
Jasne! Bezy są bardzo ładne! A ślub kościelny jest raz w życiu, więc w ten 1 najpiękniejszy dzień nie trzeba być skromnym- mozna zaszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła beza
Wczoraj przymierzałam takie wielkie bezy i suknie proste koronkowe. To zdecydowanie wygodniej jest w tych bezach. koronkowe są ciężkie. Nie wiem tylko jak bedzie przy siadaniu, klękaniu, wsiadaniu do samochodu, sikaniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolutnie przeokrutna
Okrutna!!!! Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
HaPo wedlug mnie suknia sliczna... jak dla Kopciuszka :) oczywiscie tego juz na balu ;) a co do tego komu pasuja to chyba indywidualna sprawa... mi sie wlasnie wydaje, ze te proste suknie pasuja do delikatych, filigranowych dziewczyn, takich co maja ladne figury... ja tez nie mam figury modelki ;) i myslalam, ze taka suknie (beza) mnie obciazy, ale wcale tak nie bylo... ta suknia doskonale pokazala to co mam najlepsze, a ukryla niedoskonalosci i wcale nie obciazyla sylwetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła beza: pani ma racje, drobna, filigranowa dziewczyna utonie w wielkiej sukni. Dzis kolezanka z pracy (165, max 45kg na oko) pokazala mi swoje zdjecia w roznych sukniach. Najlepiej wygladala w dlugiej, waskiej, prostej z trenem i parometrowym welonem i taka tez kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka miała suknię wąską z krótkim trenem, całą pokrytą koronką i z pięknymi szerokimi ramiączkami, co dla mnie jest bardzo ważne. Nie znalazłam takiej na necie, a jak ja zobaczyła, to wierzcie mi, to była MOJA suknia:-)Śliczna, nic typowego z literek A, marszczeń materiału czy coś w tym stylu. Ale cóż, moja kuzynka ma i cycka i tyłeczek, i potężnego pana młodego, wysoki i taki trochę misiu. A ja sierota chudzina, co sobie muszę wypchać cycki,żeby było je widać, przy moim wysokim Marku, to bym w takiej sukni zniknęła. I zakochałam się jeszcze na etapie oglądania w kilku bezach, choć się zarzekałam, że w takiej nie pójdę. No i przymiarką pokazała swoje:-) Jednak nie ma jak przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici miau miau miau
Mi się wydaje że jak ktoś krytykuje bezy to nie chodzi o ich "kształt", tylko o to że bardzo często sukienki tego typu są przeładowane haftami, brokatem, falbankami, kwiatami, jednym słowem za dużo pierdółek na sobie mają ;) co niestety sprawia że często wyglądają dośc tandetnie Ale beza bezie nierówna ;) Np. suknia autorki jest dla mnie właśnie zbyt przeładowana ozdobami. A beza HaPo jest taka z umiarem i klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
mi narzeczony wprost powiedział że on by wolał własnie taka księżniczkową suknię na mnie, bo takie proste to na Sylwestra noszę więc oc za różnica. zresztą juz kilka typów mierzyłam i o dziwo tez mi się wydaje ze w takich wyglądam najlepiej... :) a skąd ta moda na takie strasznie proste suknie to nie wiem. "beza" tez może byc gustowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajka widzisz, ja mam 165 i ważę 51 i nie pasuje mi wąska suknia... A moja wysoka i trochę lepiej zbudowana koleżanka w bezie, choć się jej podobają, wyglądała, jak babsko takie wielkie... To chyba kwestia indywidualna... Wrzuciłabym swoje zdjęcie, ale nie będę przed ślubem zapeszać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
ale okropna ta suknia, jak na bal przebierańców, zero klasy i elegancji będziesz odpustową ksieżniczką przepraszam, że pisze tak nieprzyjemnie, ale sama sie o to prosiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, dla mnie beza to trzy koła w halce:-) Ty miałaś bardziej literkę A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
aagaa 24 twoja suknia jest przepiekna, naprawde cudo:) osobicie nie lubie skromnych sukienek slubnych bo wygladaj jak uszyte z przescierdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no coz wiec bede "odpustową ksieżniczką na bal przebierańców, ktora ma zero klasy i elegancji"... jak dla mnie ta suknia jest z klasa... w dodatku zdobyla tytul sukni roku i od 4 lat (z przerobkami-delikatnymi zmianami stylistycznymi) ten model dostaje sie do finalow pokazow sukni slubnych... poza tym nie chcialabym miec sukienku, ktora fasonem przypominalaby suknie mojej swiadkowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można wiedzieć ile kasy dałaś za nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
suknie kupilam w salonie w poznaniu... szczerze to cena przerosla moje oczekiwania... ale w druga strone ;) bylam pewna, ze moge o niej zapomniec, ale suknia kosztowala niecale 3000 zl :) jest na prawde slicznie wykonana i z ladnych materialow...i wedlug mnie niczym nie przypomina sukni na bal przebierancow... jest to francuska koronka i krysztalki svarovskiego... moze i faktycznie zbyt "przelaowana", ale dokladnie taka miala byc ;) dodatkowo suknia w orginale ma przezroczysty tyl gorsetu, moja bedzie "zabudowa"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Moja była jakieś 5 razy tańsza, tak więc nie mam porównania, ale rzeczywiście myślałam, że cenę większą powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
suknia elegancka to wcale nie musi być suknia podobna do kreacji gosci, czy świadkowej ale trzeba miec gust i klasę zeby sobie taka wszukac i w taka sie ubrać Dla mnie dziewczyny ktore ubieraja takie koszmarki (typu zaprezentowana wczesniej koszmarko-kiecka)same sie osmieszają. Wy naprawdę nie widzicie jakie te suknie są tandetne? Jak taka super ta suknia (ze na nagradzana, hahahahahaha) to ciekawe dlaczego na hiszpanskich i wloskich wybiegach jakoś nie ma takich sukni. Mozesz podać choc jednego kreatora mody ktory stworzyl takie "cos". Kupujecie sobie te wielkie bezy bo chcecie zrobic na gosciach wrazenie, blyszczec i wygldac jak "ksiezniczki" a w efekcie wyglądacie komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile osób na żywo widziałaś w takich sukniach? Tylko szczerze... A sama jaką miałaś suknię? Tak z ciekawości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×