Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Skąd wiesz co pomyśli, na ogół ludzie myślą pesymistycznie :p Zagadanie świadczy o odwadze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale :Oże ja coś powiem , a on nic ,że się nie odezwie :O i co wtedy? albo cisza będzie.. ucieknęznowu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejście to jedyne wyjście i zagadanie. Musisz się na to zdobyć, to w przyszłości będzie łatwiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podpowiedz , jak bys chciał to widzieć , jak bys chcial zeby coie dziewczę zagadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu napisz jak byś chciał być wyrwany:D z ty m ze ja juz z nim pisałam , a uwodzenie kobiecym zachowniem nic nie dało bo on niesmiały bardziej niz ja ..lub taki zuimny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) " po prostu napisz jak byś chciał być wyrwany " Nie spieszy mi się, trochę muszę popracować nad sobą, bo inaczej nie :classic_cool: Tak to będę sam........ Jeśli co to napiszę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ...ale ja to piszę dlatego że chcę przykład zachownia, na jutro:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie zrozumiałem. 🌼 Więc podejdź do tego na luzie, traktuj to jakby się miało nie udać, a jak się uda to będzie radość. Nie zakładaj optymistycznej wersji, bo będzie większy żal. Pamiętaj o tym, że na tym świat się nie kończy i jak się nie uda to będzie kolejny raz. Moja zasad zawsze zakładam najgorsze, a jak się uda to jestem zadowolony, a tak to mam mniejszy żal. Do twojej sytuacji można to sprowadzić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowe rozmowy z nieznajomymi są trudne (bo się boimy - a ludzie wcale nie są tacy wredni), ale musisz przełamać lody, wierzę w ciebie 👄 👄 Porównaj to do pytania kogoś o drogę na ulicy, nie spytasz będziesz błądzić - taka sytuacja jest doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 👄 jeśli chodzi o pytanie się na ulicy to tego się nie boję , na nim teraz po prostu mi,,zależy;):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka " dzięki jeśli chodzi o pytanie się na ulicy to tego się nie boję , na nim teraz po prostu mi,,zależy " Więc nie powinnaś mieć zbyt dużych problemów ;) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×