Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpoaczona2105

Błagam was o pomoc.. błagam

Polecane posty

Gość zrozpoaczona2105
dziewczynki ja tylko na chwile bo musze sie pouczyc:( jutro bede tak wieczorkiem to sie odezwe:* milej nocy:) pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meganka dzieki;) hmm mam skryta nadzieje ze jeszcze bedzie ok ale poprostu mam takie mysli bo zawsze mam pecha;((( i dlatego nie potrafie byc optymistka...mam 2test zobaczymy co powie zrobie go jutro albo w polowie tyg-bedzie juz14dni;/ obyscie mialy racje i oby nam sie udalo...ten ostatni raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i pojde do lekarza mialam isc w zeszlym tyg po tabletki ale cos mi wypadlo;( dobrej nocki wam zycze i oby rano juz bylo oki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...u mnie nadal nic juz sie zalamuje powoli 10dni nic;(((i objawy tez nikle;((( mam nadzieje ze u was ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
cześć dziewczyny :) ja nadal nie mam okresu , spoznia mi sie 5 dni , masakra , ale staram sie niepanikowac , partner był zabezpieczony ale mam ból piersi .. masakra :(:( zawsze miałam regularny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
Hej u mnie ok ale musze jeszcze do niedzieli an okres czekac :( w niedziele rano jak jeszcze nie bede miec to zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
maliolada22 a moze zrob test? tak dla pewnosci i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona2105 witaj :) , zaczynam sie martwić , ale moja mama mówi ze to moze przez stresy bo mialam ich dużo .. chyba jutro zrobie test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
mozliwe bo przeciez stres jest wlasnie jednym z czynnikow opozniajachych okres wiec mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona2105 najgorsze jest to czekanie na okres :classic_cool: ;) heh :( , ale mam taki żóltawy śluz na wkładce , załozyłam sobie wkłądke higieniczną wrazie jakbym dostała okres i pojawia mi sie taki żółty gesty nalot .. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi w sumie ja tez mam mase nerwow ostatnio...jeszcze to...oby to byl powod...hmm jutro tez robie 2test zobaczymy-co ma byc to bedzie;( chociaz brzuch itd mnie boli od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
a ja znow tak panikuje ze czasem chce mi sie plakac :( juz bym tak chciala zrobic test zeby wiedziec ale jeszcze nie wyjdzie i musze czekac do niedzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
a ja sluz mam raczej taki normany nieplodny.. bialy i nieciagnacy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo u mnie tez nieplodny ale taki inny niz zwykle;( hmm to ile juz ci sie spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeryczalam caly weekwnd a mojego faceta jak skrzyczalam prawie sam sie poryczal;/najgorsze jest to ze chcialam go zostawic niedawno i nie chce zeby cos takiego nas polaczylo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
mi sie nie spoznia bo termin spodziewanej miesiaczkki mam dopiero w niedziele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to luzik-wszystko wskazuje na to ze dostaniesz wiec skad te nerwy kochana bedzie napewno ok:))) juz myslalam ze ktos tez jest w tak marnym polozeniu jak ja;((9ale nikomu go nie zycze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
ale boje sie ze jednak nie dostane a te 6 dni ktore pozostalo to jzu wiem jak sie bedzie ciaglo.. jeju chcialabym w niedziele sie obudzic juz z miesiaczka.. heh chyba bym byla najszczesliwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
ja sie troche boje zrobic test ... , wczoraj byłam u mojej kuzynki która jest w 8 m-cy ciąży i mówiła ze miała objawy ciazpwe takie same jak na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
jeju nawet mnie nie strasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona2105 sama sie wczoraj wystraszyłam jak ona mi to powiedziała , masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kolezanki, zobaczycie,ze wszystko bedzie OK, stres, przesilenie wiosenne i inne czynniki wplywaja na opznienie mieiaczki, zreszta zawsze jest im bardziej chcesz dostac tym dluzej go nie ma, a te w ciaze bardzo chca zajsc to tez nie moga, takze dziewczyny glowa do gory...a co do rozstan to nie jestescie same....ja tez planuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
jutro rano sobie zmierze temp.. bo podobno w ciazy jest powyzej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam objawy ciażowe,a dostalam okres to dziala w dwie strony, nie nakrecajcie sie dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
meganka26 witaj .. ! ja z poprzednim chłopakiem sie rozstałam i tez sie bałąm ze z nim zaszłam .. a teraz jestem z innym i znowu sie boje .. ale skoro gumka nie pękła ani nic ... to moze faktycznie od stresu nie mam tej miesiaczki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
kurcze ja sie tak boje jak nigdy :( dziewczynki a ile macie lat:)? jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
ja mam 22 lata , a wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×