Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpoaczona2105

Błagam was o pomoc.. błagam

Polecane posty

Gość zrozpoaczona2105
ale boje sie bo wyciagnal tuz przed wiec troche spermy moglo zostac we mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
cos ty , nie , napewno nie !!!!!! a pozatym wspominałas wczesniej ze mialas taki biały gesty śluz , a ten sluz uniemozliwia zaplodnienie , bo tez było go duzo na szyjce macicy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpoaczona2105
dziękuje.. nawet nie wiesz jak duzo takie slowa dla mnie znacza.., jestescie kochane. i Ty tez sie nie zamartwaj Twoje mama moze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona2105 , ja tez mam mam nadzieje ze moja mama ma racje i oby miala , ale nawet niewiesz jak sie boje , prawie tydzien nie mam okresu , masakra , ty tez sie niemartw , okres dostaniesz i oby na czas .. ja zaraz musze uciekac ide do mojego i potem idziemy na kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpoaczona2105
ok jak bedziesz jeszcze dzisiaj to odezwij sie :) pozdrawiam i nie martw sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
jak cos to moze poznym wieczorem :( pozdrawiam , 3maj sie i tez sie niemartw ale wiem ze tak sie nie da :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziewczyny widze ze u was tez nie ciekawi ja zaczynam myslec ze wtedy mialam plodne -jak to sie poprzestawialo;((( mam cicha nadzieje ze zaden maluda nie zostal u mojego facet i nic nie nabroil;(((i ze ten plyn to serio sciema... ale jak myslicie 2testy by sie mylily???;((( hmm bola mnie jajniki troche ale tez mi niedobrze-juz sie nakrecam chyba...a sluz nadal dziwny nie jak zawsze przed@;(((juz mi nerwy puszczaja;(ciagle rycze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpoaczona2105
mika nie płacz mi tez sie chce ale jakos wytrzymuje eh tez mi sie wydaje ze jednak mialam dni plodne jeju tak sie boje ;(( jak moglam byc taka glupai i nieodpowiedzialna.. gorzej niz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpoaczona2105
dziewczyny troche sie uspokoilam bo ja ta temp. miezylam dzisiaj 0 8 rano a czytalam ze najlepiej miezyc przed godz. 7 bo pozniej temperatura sama wzrasta i wynik nie jest dokladny wiec moze mi tez juz wzrosla.. jutro zmierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi ja juz swiruje znow sie z tym moim poklucilam ciagle gada ze bedzie dobrze jakby mialo byc to juz by bylo:(((jestem zalamana nie chce jeszcze dziecka;(((ponad tydzien juz jest ile moge czekac:(((i te 2testy;(a mi sie nie wydaje ze bedzie ok bo nie jest jak przed@;;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
ja z moim tez ciagle sie kloce bo caly czas mowi zebym cierpliwie czekala i ze bedzie dobrze :/ takie gadanie mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziewczynki, jeden dzien mnie nie bylo i taka rozpacz i panika? O nie moje drogie tak nie mozna, dostaniecie pryszczy na twarzy, wrzodow na zoladku i okres tez dostaniecie. Kochane moje nie wierze zeby test sie 2 razy pomylil, pisalam Wam juz o przesileniu wiosennym, lekach, stresach i innych. Prosze przestac sie nakrecac moje kochane i oderwijcie sie choc na moment od tego, bo to zwariowac mozna. A co do facetow....oni nie zdaja sobie sprawy z calej sytuacji i proponuje ich nastraszyc i zabrac ze soba na wizyte do lekarza :] a niech sobie poczekaja pod drzwiami ze swiadomoscia. Dacie rade dziewczyny jeszcze nie czas na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika idz na hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
meganka26-witaj :) wczoraj temperature w pochwie mialam rowna 37 a dzisiaj 36.9.. w ciązy podobno jest powyzej 37 ale jakos mnie to martwi.. bolą mnie piersi. mam nadzieje ze przed okresem bo przeciez tydzien po stosunku to chyba za wczesnie na jakies objawy?? mika-moze rzeczywiscie idz na to USG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkapilka
sorki ale kiedy sie dowiedzialas ze sie rozstajesz z facetenm ze z nim jeszcze spisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
OD tej pory z nim nie spalam i jestem z nim nadal. Gdy sie kochalismy bylismy razem i jestesmy nadal. A po drugie co Cię to interesuje? to moje prywatne zycie. ale jesli tak Cie to ciekawi czy sypiam z facetami z ktorymi nie jestem to NIE SYPIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkapilka
nie o to mi chodziło. po prostu jak wiedziałam ze chce sie rozstac z facetem to przestawalam z nim sypiac. a ta decyzja nie zostala chyba podjeta na hop siup. chyba wczesniej myslałaś o tym.czy jednak nie?? mówię o sytuacji przed zerwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
to bylo tak.. niedawno byl taki czas ze miedzy nami bylo beznadziejnie i wlasnie tak na szybko myslalam ze jednak sie rozstaniemy. ale tydzien przed tym stosunkiem wszystko znow bylo cudownie jak dawniej. Zrzygnowalam z tej decyzji. Ale pozniej znow zaczelam podejrzewac go o zdrade.. ale to tylko mylne podejrzenia. Jestem z nim do teraz. i jesli nie o to Ci chodzilo to Cie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkapilka
acha.nie ma za co. rozumiem ,że mogłas to odebrać jako atak. mam nadzieję, że Wam się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
ja tez mam taka nadzieje i oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki juz trace nadzieje i dzis bylam zalamana;/ prawie zerwalabym z moim-kochanym facetem:))) wiec po klotni ,zwolnil sie z pracy,wrocil do domku i postanowil sie douczyc poczytal i uwaga zadzwonil do jakiejs poradni medycznej do ginekologa!!! opowiedzial mu wszystko co i jak ze bylam chora,ze leki bralam no i najwazniejsze ze okresu nie mam od 2tyg.prawie;/ a on mu na to ze powinnismy zrobic test to sie okaze(ale szybki:) a on ze zrobilam2 i ze negatywne to tamten facet-ze napewno by juz cos pokazal bo juz czas... wiec moze byc inna przyczyna i ze ta choroba,leki itd mogly na to wplynac:) i jesli nie jestem(oby:)i to potwierdzi to zapisze mi po wizycie tabl.na wywolanie okresu. jak myslicie ??? chyba 2testy by sie nie mylily co??? zobacze co powi po niedzieli-a moj chlopak jest serio super:)))nie znalam go z tej str(tak bardzo)... nastraszylam go i wzia sie za to:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
Hej kochana to super ze zadzwonil i widze ze juz sie mniej martwisz a moim zdaniem w ciazy nie jestes:) ja dzis rozmawialam z moim i przyzekal mi ze nic we mnie mu sie nie ulalo bo wyszedl jak poczul ze juz niedlugo a nie przy samym wytrysku wiec wierze mu i troche sie uspokoilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
witajcie dziewczyny , ja nadal nie mam okresu , to juz tydzien mi sie spoznia , masakra , ale jak dzisiaj robiłam siku to na papierze toaletowym mialam taki brunatny wyciek z pochwy i było tego troszke i na wkładce tez takie brązowawe cos :( , piersi mnie bola bardziej niz wczoraj i brzuch mnie pobolewa tak w dole juz niewiem co myślec dla poprawy humoru ogladam ten teledysk , http://www.youtube.com/watch?v=D-h_XLLoJHk a wy dziewczyny jakie macie sposoby na poprawe humoru ? przynajmniej taką chwilową poprawe :O ????? :O i jak tam u was samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
dobry wieczór :) ja niestety nie mam zadnych sposob caly czas siedze smutna :( nie wiem czy wierzyc mojemu chlopakowi w to jak przyzekal ze nic mu nie ulecialo bo by przeciez czul..a Ty robilas test?? co do teledysku to rzeczywiscie fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona2105 witaj :) , skoro twój chłopak podczas waszego sexu był trzezwy i świadomy i wie doskonale ze zdążył wyjąć przed wytryskiem i jeszcze na dodatek przyrzekł to SPOKOJNIE !!!!! nie masz sie co bac , uwierz mu , ja myśle ze u ciebie jest wszystko ok ale rozumiem ze sie stresujesz , byłam w takiej samej sytuacji i tez chciałąm sie rozejść z partnerem i mój kiedys na dodatek powiedział mi ze nie jest pewny czy zdążył .... :O ale było ok i u ciebie tez bedzie ok wszystko -zobaczysz !!! a ja sie boje bo nigdy mi sie okres nie spozniał , zawsze mialam regularnie jak w zegarku :O:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
ufam mu wiec wierze i oby tak bylo:) mysle ze u Ciebie to tez nie ciaza wiec sie tak nie martw kochana :* poczekaj spokojnie bo stres tez robi swoje ale wiem jak ciezko jest się nie stresowac:/ jestem z Tobą i oby wszystko kazdej z nas sie wyjasnilo wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona 2105---> nooo dzięki za słowa otuchy :) masakra bo wczesniej sie niemartwiłam az tak , ale z dnia na dzien juz sie zaczełam bać .. :O:O mam nadzieje ze dostane okres o a za ciebie tez trzymam kciuki zeby sie ułozyło dobrze wszystko i zebys tez okres dostała (na czas) i zobaczysz ze dostaniesz okres bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
nie wiem co bym zrobila bez was naprawde jak jestem na tym forum i pisze z ktoras z was jest mi lepiej i bardziej wierze w to, ze ten okres jednak dostane i mam nadzieje ze wy tez i wkoncu odetchniemy z ulga eh tak bym chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×