Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpoaczona2105

Błagam was o pomoc.. błagam

Polecane posty

Gość zrozpaczona2105
ja mam 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona2105 ooo to młodziutka jesteś heh :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
no dwa latka roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz watpie chyba dzis zrobie ten test po 10 dniach chyba by cos pokazal nie??? hmmm no ja mam 20;/ wiec nie chcialabym zostac mama;( bo chcialabym zapewnic dobre zycie mojemu dziecku a nie taki start;((( hmm a jakie objawy miala tamta dziewczyna? chociaz lepiej nie piszcie bo jeszcze gorzej ze mna bedzie;/ boje sie tak strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika rob test, bo podobno wykazuja po 9 dniach, zapytaj w aptece i trzymaj sie kochana,jestesmy w tym samym wieku i fakt, ze byc mama dalybysmy rade, ale lepiej choc troszke pozniej,zeby dzidzia miala lepiej. Trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
dobry wieczor dziewczyny:) jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi ja lece spac zaraz ...to co sie naplakalam dzisiaj to nieporozumienie;(do tego wszystko i wszyscy mnie denerwuja-z kazdym sie kluce i placze;(nawet poklucilam sie z facetem;/ wogole mnie nie rozumie jedyne co gada to jak nakrecony nic nie zrobilem bedzie dobrze musimy czekac-on nawet nie wie jak to jest i jego jakby co nie czeka taka sytulacja;(((nie wiem czy chce z nim jeszcze byc...potrzebowalabym kogos kto by byl bardziej opiekunczy chyba i znal sie na owych sprawach bardziej-a nie ze to nie mozliwe;/ hmm rano zrobie test moze wszystko sie wyjasni i okaze;( miejmy nadzieje ze nic nie bedzie;) albo ze wstane rano i ciocia przyjedzie;))) stesknilam sie za nia;p to 3majcie sie kobietki:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
mika089- ja wrocilam do bylego jednak ale tez denerwuje mnie jego gadanie.. mowi ze przeciez wyszedl przed, ze nic sie nie stalo i ze wie ze nie jestem w ciazy :/ takie cos mnie bardziej dobija.. mam dosyc tego gadania bo on nie wie jak to jest.. mam wrazenie ze on niczym sie nie przejmuje.. a ja eh ten dzien mi sie tak ciagnie tez ide zaraz sie kapac i spac.. mam dosc :( juz bym chciala niedziele zeby wszystko sie wyjasnilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo napewno sie wyjasni:)mowie ci 3maj sie nie ma podstaw zeby bylo zle;) ja nadal nic zaraz test zrobie z rana niby lepiej ale musze sie wszystkich z domku pozbyc bo jak wpadne w panike i lekki szal-wole byc sama;((( faceci sa beznadziejni-zrobic potrafia ale do bledu sie nie przyznadza moj chyba mysli ze dzieci nie da sie zrobic...mam cicha nadzieje ze nic tam od siebie nie zostawil i nie bede miec psikusa za 9miesiecY:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam niby nie jestem...po 11dniach chyba by cos pokazal nie??? jedna wielka czerwona krecha i zadnych mniej widocznych czy innych. kurcze jak do konca tyg nie dostane lece do lekarza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
ale Ci zazdroszcze ja juz mam taki metlik w glowie a rano temp. w pochwie mialam 37 stopni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie nie zazdroszcze bo rozne czynniki moga wplywac na mylny wynik testu...moze za wczesnie??? wiec doolina;(bo okresu nadal nie ma i sluz tez nie jak przed tylko taki dziwny:(zalamana jestem a im wiecej czytam rozne rzeczy tym ze mna gorzej...juz mysle ze moze ten test byl jakis zly bo dziwnie wygladal-mial takie przebarwienia i paseczek w srodku tez dziwny;/a kiedys juz taki robilam i wygladal inaczej;( naszczescie moj chlopaczek kupi mi dzis nowy-musze go jakos za to wykorzystac niech zacznie sie martwic i latac do apteki:p a ty nie wariuj bo juz wt-wiec do niedzieli zleci napewno wczesniej dostaniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
dziewczyny jestesce :( dzis caly dzien chce mi sie plakac poprostu czuje ze jestem w ciazy i nie wiem co o tym myslec :( juz bym tak chciala zrobic test a musze czekac do niedzieli jezu ja juz niewytrzymuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona naprawde nie panikuj;( bedzie ok dostaniesz ten okres wiec test nawet nie bedzie ci potrzebny:))) pozatym tak jak mi jakos nastroju nie poprawil:) masz dostac w nd wiec dostaniesz;) to raczej ja juz nie dostane;( ale u ciebie jest wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez chce sie plakac ;( caly dzien siedze sama i nikomu powiedziec nawet nie moge a kumpela jest...bez komentarza- pewnie mi zle zyczy nawet;/ wiec jej pocieszanie tez nic nie daje;( masakra i po co mi to bylo:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
ja tez tego zaluje eh sama siebie pytam jak moglam byc taka glupia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja juz wtedy prawie sie powstrzymalam-powiedzialam stanowczo nie!:) jak powiedzial ze nie ma zabezp. ale wiesz po imprezie,w lozeczku jak sie tak przytulil yyyyyyy zawsze tak robi :p:( nie nawidze go za to:(a ty wyluzuj bo moze ci sie z nerwow przesunac niepotrzebnie;/ gdybym byla przed@to chyba wcale bym nie panikowala:))) tyle ze zrobilam to tak bo myslalam ze dostane na drugi dzien a tu moj organizm niedobry taki numer mi wywina;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
no ale ja bylam 10 dni przed a teraz ta temp mnie martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jest to spowodowane czym innym nie pekaj gdyby bylo tak na 100 to kazdy by mierzyl i zaraz wiedzial ze jest w ciazy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona2105
eh moze masz racje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
cześć dziewczyny .. :( nadal nie mam okresu , to juz 6 dzien mi sie opóxnia :( , bardzo boje sie zrobić test , masakra , a i od wczoraj mam jeszcze bardziej nabrzmiale i obolałe piersi , jest mi raz zimno a raz gorąco i w dodatku jestem bardzo nerwowa.. myslicier ze to przed okresem?????????????? juz niewiem co myślec i mam taki żółty gęsty nalot na wkładce higienicznej ale okresu ani śladu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
a jak tam u WAS samopoczucie ????????????????????????????, :( ja staram sie niepanikowac , ale nieukrywam faktu ze sie boje ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpoaczona2105
hej kochana u mnie beznadziejnie rano mialam temperature 37 aa taka podobno jest w ciazy:( caly dzien mi sie chce plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
hej zrozpoaczona2105 a mnie sie wydaje ze niekoniecznie 37 stopni swiadczy o ciązy .. to akurat bardzo często bywa omylne , ja bym zrobiła test , ale tak sie stresuje ze chyba nie dam rady :( masakra :( i tez chce mi sie płakać .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpoaczona2105
a ja juz nie moge sie doczekac az bede mogla zrobic test eh talk sie boje jak nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
moja mama mówi ze teraz w tym czasie wielu dziewczynom opóznia sie okres bo jest przesilenie , gwałtowne zmiany klimatu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpoaczona2105
ja dopiero czekam eh oby sie nie spoznil eh wydaje mi sie ze moge byc w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliolada22
zrozpoaczona2105 ale u ciebie partner sie nie spuscił do srodka , tylko był ten płyn , ale przez ten płyn sie nie zachodzi w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×