Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

Moj stary nick nie istnieje, wiec musialam stworzyc nowy. Tylko testuje. :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Potwierdzam, ze w Polsce zimno.. a teraz czyli o 20.30 w Tarnobrzegu - 90 km na polnoc od Rzeszowa jest juz minus 10 st. C, w dodatku na tej scianie, ktora nie jest narazona na wschodni, lodowaty wiatr... Piec CO buzuje ile moze, a dodatkowo jeszcze w kominku palimy.. JoAska - no to dobrze, ze w pore sie zorientowalas.. :D Simonka - ja tez czuje to, ze teraz jestes zupelnie inna osoba.. i to zmiana na lepsze, czuje sie, ze jestes silniejsza.. 102 - moj wujek, chirurg, twierdzil, ze wyrostek powinno sie wycinac w wieku dzieciecym, bo do niczego nie jest potrzebny a tylko sprawia klopoty.. Czyli Ty juz nie masz klopotu.... Jay - spokojnego lotu zycze.. Squirley - podobny problem z domem mam moja siostra w NJ. Wybudowali dom na sprzedaz, taki blizniak, ale rok, poltora za pozno.. i nie zdazyli sprzedac.. teraz wynajmuja, zeby splacac kredyt.. Sheusa - po swojej tesciowej wiem, ze pewnych spraw nigdy nie zrozumie ani nie zaakceptuje.. Odkad zostala wdowa jest trudna do zniesienia, ale to pewnie skutek strachu przed samotnoscia - taki charakter, ze i syn i corka od niej uciekaja, nikt nie chce z nia mieszkac.. Jutro mam wolne, bede m.in. u dentystki.. trzymajcie kciuki.. a jesli bede w stanie to wreszcie jakies prezenty kupie, mam nadzieje.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia z Chicago? Bardzo sie ciesze ze wrocilas. :) Simonka - nie moge Cie znalezc na NK.. jest kilkanascie dziewczyn o tym samym imieniu i nazwisku, a zadna nie zadeklarowala ze ma jakis zwiazek z Ostrowcem Sw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fala powrotow widze, ze sie zaczela! :D Ciesze sie, ze topik sie rozkrecil! Duzo nowych wpisow... i starzy bywalcy! Jak za starych dobrych czasow! :D Fajnie by bylo, gdyby naneczka, haneczka, k-11, Czarny Elf, Esja, arnusia, selala i Funkia tutaj zajrzaly! Czy kogos pominelam? :) Wiecie, to jest naprawde niesamowite, ze my tak tutaj gadu-gadu od tylu lat! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wlasnie, tez zaraz poszukam simonki na NK :) kokus - nam tez prezenty kupisz? ;) Ja wszystkich Was czestuje czekoladowymi truflami z ciemnej czekolady, a na przekaske po truskawce, prosze bardzo, jak zbraknie to mam jeszcze duga tace :) Ja u dentysty bylam wczoraj, wlasciwie to bardziej u higienistki na heblowaniu :P Nic sie nie dzieje, ale az mnie strach przechodzi na widok moich nieusunietych, ani nie wrznietych osemek widocznych na przeswietleniu :o Lecz poki co nic mi nie karza robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - masz racje, jak za starych dobrych lat :) I mamy tez nowa kolezanke sheusa, innych pare nowych istot tez, ale jakos z reguly dlugo miejsca nie zagrzewaja... Naneczka jeszcze czasem cos pisnie chyba, arnusia bodaj czasem tez ... A inne osoby moze czasem podczytuja, bo nieraz zdarza sie pomaranczowe wpisy wygladajace jakby byl to ktos orientujacy sie w naszych sprawach, na dobre lub na zle ;) I wlasnie, od tylu lat ... Musimy sobie kiedys urzadzic wieczor wspomnien i powspominac jakies stare topikowe historie, ktore na zawsze zapadly w pamieci itd., albo wazne wydarzenia spotykajace nas w czasei trwania tych ostatnich lat... Np. ja nigdy nie zapomne 2 niesamowitych opowiesci - Squirley o muchach z kominka ora Amber o schodach ... Pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kokus - sliczna fotka! :) :) bagatelka - to dobrze, ze u Ciebie nic sie nie dzieje. Mi niestety kaza usunac osemki... chociaz tez sie nie wrznely i nic sie nie dzieje jak na razie :o W styczniu dowiem sie wiecej... ale juz teraz mi sie to sni. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kokus - sliczna fotka! :) :) bagatelka - to dobrze, ze u Ciebie nic sie nie dzieje. Mi niestety kaza usunac osemki... chociaz tez sie nie wrznely i nic sie nie dzieje jak na razie :o W styczniu dowiem sie wiecej... ale juz teraz mi sie to sni. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - wysledzilam simonke na NK :classic_cool: Na pewno to ta wlasciwa, bo Luizjana ... Bardzo tajemnicza dama w czarnych kapeluszu/berecie :classic_cool: (To wiadomosc poufna, a prawdziwy kryminal to sie dopiero rozgrywa na FB :o ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - wysledzilam simonke na NK :classic_cool: Na pewno to ta wlasciwa, bo Luizjana ... Bardzo tajemnicza dama w czarnych kapeluszu/berecie :classic_cool: (To wiadomosc poufna, a prawdziwy kryminal to sie dopiero rozgrywa na FB :o ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje :) znow wieki minely :) Czy u Was tez tak zimno? Bagatelka, bardzo smaczne te Twoje trufle:) idealnie pasuja do goracej czekolady, ktoora sie wlasnie upajam, coby sie troszke rozgrzac. Ktos reflektuje? :) Co do osemek, mi dentysta polecil wyrwanie (wszystkich, w tym 3 niewyrznietych). W lecie bylam u oral surgeons i wszystko poslzo gladko bez zadnych komplikacji. dzien po 'operacji' biegalam z walkiem po domu i malowalam sufity :) Sciski dla wszytskich! Lece w kuchni troche pobuszowac. P.S. Tak z ciekawosci, odwiedzil Was w tym roku Mikolaj 6 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje :) znow wieki minely :) Czy u Was tez tak zimno? Bagatelka, bardzo smaczne te Twoje trufle:) idealnie pasuja do goracej czekolady, ktoora sie wlasnie upajam, coby sie troszke rozgrzac. Ktos reflektuje? :) Co do osemek, mi dentysta polecil wyrwanie (wszystkich, w tym 3 niewyrznietych). W lecie bylam u oral surgeons i wszystko poslzo gladko bez zadnych komplikacji. dzien po 'operacji' biegalam z walkiem po domu i malowalam sufity :) Sciski dla wszytskich! Lece w kuchni troche pobuszowac. P.S. Tak z ciekawosci, odwiedzil Was w tym roku Mikolaj 6 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - wysledzilam simonke na NK :classic_cool: Na pewno to ta wlasciwa, bo Luizjana ... Bardzo tajemnicza dama w czarnych kapeluszu/berecie :classic_cool: (To wiadomosc poufna, a prawdziwy kryminal to sie dopiero rozgrywa na FB :o ) :D Bardzo osobliwe drzewo, inne fotki tego uzytkownika tez ladne :) Margot - mojemu bratu kazali usunac i co sie biedac wycierpial, po dentyscie pojechalismy do sklepu kupic dla niego picie, ja patrze, a jemu z kacikow ust krew ciekla jak wampirkowi :o To bylo dobrych pare lat temu, teraz by kolega byl na czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bezsens :o Wpisy nie przechodza, potem sie powtarzaja ... GNU - jesli masz caly samowarek tej czekolady i jeszcze troche zostalo, to ja poprosze, moze byc nawet z bita smietana na wierzchu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie 6 grudnia Sw.Mikolaj bynajmniej nie odwiedzil, acz niejako wymusilam prezenty a losie, bo mialam wyjatkowo udany dzien zakupowy polegajacy na wykorzystaniu wielu bardzo inratnych kuponow do moich ulubionych sklepow :classic_cool: A wczoraj to mi sie dopiero trafilo! W TJ-u znalazlam cudowne posciele CK za znikome ceny, kolory moich marzen, takie siwo-stalowo-wodniste, ach, jestem fanatycznka poscieli CK od ponad 10 lat, ale dopiero niedawno zaczelam kupowac, bo wiem, jak polowac na przecenione (i to bardzo), gdyz normalnie to caly komplet kosztowalby chyba z 500 dolcow 😭 Takze z rguly udaje mi sie te posciele jego i naczynia kupowac z 80-90% obnizka. Jest to jednak nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kokus - sliczna fotka! :) :) bagatelka - to dobrze, ze u Ciebie nic sie nie dzieje. Mi niestety kaza usunac osemki... chociaz tez sie nie wrznely i nic sie nie dzieje jak na razie :o W styczniu dowiem sie wiecej... ale juz teraz mi sie to sni. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowala ta kafeteria jak Boga kocham :D I GNU sie pojawila :D Super :D :) GNU - pocieszylas mnie z tymi osemkami! Dzieki 🌻 :) bagtlka - juz lece na FB :D ciekawosc mnie zrzera :P A historie to pamietam, a jakze! Bylo tego... oj bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no przeciez powiedziala jak sie nazywa :) i ja ja dodalam na nasza grupe na FB wiec falto bedzie znalezc :) A te muchy w kominku to do tej pory mnie przyprawiaja o dreszcze... szok... chya w zyciu nie czulam takiego obrzudzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - :D niestety nic sie na FB nie rozwiazalo :D Reklamujac ten kryminal tutaj mialam nadzieje zwabic ew. osoby, ktore moglyby rzucic jakies swiatlo na nasza niezamowita ZAGADKE :D Mam teraz ogromnie wazne pytanie do uzytkownikow FB w ogole i to jest z innej beczki. Czy wiecie, ze mozna komus wejsc na konto przez sciane, nawet gdy nie jestes u niego w znajomych i normalnie ta osoba nie ma otwartego konta dla wszystkich? Cos takiego wlasnie przed chwila mi sie przydarzylo. Prowadzilam dzialalnosc sledcza w zupelnie innej (tym razem) sprawie, i sobie poogladalam zdjecia jednej osoby. Weszlam na jej konto przez sciane, na ktorej napisala post jedna osoba, ktora jest w moich znajomych. Ktos mi to moze wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) GNU - do mnie Mikolaj niz przyszedl , bo nie wyczyscilam butow. ;) :) bgatelka - a wieczor wspominek, to koniecznie musimy sobie urzadzic! Bedzie co wspominac, oj bedzie :D A ta historia z wampirkiem, to mnie rozbawila (Twilight time ; ))... chociaz jakbym to zobaczyla, to zaliczylabym omdlenie prawie natychmiastowe. ;) Kupowanie na przecenach to sztuka wielka! Ja tez sie cwana sie zrobilam... bo naprawde warto! Mozna perelki znalezc... ale trzeba wiedziec, gdzie i kiedy! :D W kazdym badz razie gratuluje zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - no wlasnie! To jest wlasnie to, o czym wczoraj pisalam! Dlatego nie mam zaufania do FB... uwazam, ze nasze dane nie sa wlasciwie chronione, bo poprzez taggowanie mozna tez ogladac zdjecia znajomych naszych znajomych. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) A moj bratek to taki kofany czlowieczek, tak mi go wtedy szkoda bylo w tym bolu :( Ale poradzil sobie niezle, po wszystkim nawet pojechalismy do restauracji z moim podowczas swiezo nabytym Tygrysem i bylo wesolo, ze nie wiem. Ale jak on jadl? W kazdym razie w kazdym razie wysypaly mu sie na podloge wszystkie tabletki przeciwbulowe z fiolki, lecz je pozbieral i potem jadl takie podlogowe :D I zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz koniecznie musze te osemki usunac! Lo matko! Biedny ten Twoj brat-wampierek. Czy nie ma czasem na imie Edward??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje :) znow wieki minely :) Czy u Was tez tak zimno? Bagatelka, bardzo smaczne te Twoje trufle:) idealnie pasuja do goracej czekolady, ktoora sie wlasnie upajam, coby sie troszke rozgrzac. Ktos reflektuje? :) Co do osemek, mi dentysta polecil wyrwanie (wszystkich, w tym 3 niewyrznietych). W lecie bylam u oral surgeons i wszystko poslzo gladko bez zadnych komplikacji. dzien po 'operacji' biegalam z walkiem po domu i malowalam sufity :) Sciski dla wszytskich! Lece w kuchni troche pobuszowac. P.S. Tak z ciekawosci, odwiedzil Was w tym roku Mikolaj 6 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, tak, to ja, z Chicago. :) Nie bylo mnie tu wieki! Oj wiele sie zmienilo. Jak tu zaczynalam pisywac kilka lat temu, to jeszcze byly poczatki mojego pobytu w US, bez angielskiego, bez znajomych, itd. Teraz juz leci 7 rok (dokladnie w maju bedzie 7). Az mi sie wierzyc nie chce! :) Swietne zdjecie Kokus! Ja wlasnie niedawno sie wybralam do Grand Canyon ze znajomymi. Zrobilam sporo fajnych fotek. Pewnie widziales na naszej klasie. http://i49.tinypic.com/k50w2w.jpg http://i45.tinypic.com/2igjhj4.jpg Chyba zejdzie mi troche czasu, zeby wszystkicha was rozpoznac. :) Funkie widzialam w lipcu ostatnio. :) Z Piwonia sie widuje w miare czesto. Jestem w szkole, wiec tego czasu mam nie za duzo niestety. :) Ale dzisiaj ostatni dzien i przerwa na miesiac! Strasznie wyczerpujacy byl ten semestr! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje :) znow wieki minely :) Czy u Was tez tak zimno? Bagatelka, bardzo smaczne te Twoje trufle:) idealnie pasuja do goracej czekolady, ktoora sie wlasnie upajam, coby sie troszke rozgrzac. Ktos reflektuje? :) Co do osemek, mi dentysta polecil wyrwanie (wszystkich, w tym 3 niewyrznietych). W lecie bylam u oral surgeons i wszystko poslzo gladko bez zadnych komplikacji. dzien po 'operacji' biegalam z walkiem po domu i malowalam sufity :) Sciski dla wszytskich! Lece w kuchni troche pobuszowac. P.S. Tak z ciekawosci, odwiedzil Was w tym roku Mikolaj 6 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wrocilam z pracy.....moj maz juz na dzien dobry popsul mi humor.......................... ehhhh................... na poprawienie humoru nic nie mam....na slodycze ochota mnie nie bierze:( nawet obiadu nie bede gotowac strajkuje:( zrobila sobie ala kanapke i zaparzylam cytrynowa herbatke-moze poczuje sie lepiej...... wiecie mam tu duzo nowych znajomych...czasem to tak sobie fantazjuje co by bylo gdyby.....gdybym np:byla z innym facetem,czy ten ladny chlopak okazal by sie lojalnym partnerem???? czy ktos ,kto jest wspanialym przyjacielem,moglby byc rowniez towarzyszem zycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka2 moja mama mowila"z ladnej miski sie nie najesz"...cos w tym musi byc. Ja Ciebie moja droga pociesze,sama nie czuje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wkurzonaaaa uuuuuu!Dzisiaj jak szefowa mnie zdenerwowoala,to az cala sie trzeslam w srodku,malpa kazala mi wypic karte i isc sie przejsc i wrocic!Kiedy wrocilam dziewczyny pytaly sie mnie dlaczego wyszlam,ja nie chcialam odpowiedziec bo nie bylam w humorze,wiec kiedy wrocilam do domu postanowilam zadzwonic do kolezanki z pracy i pogadac,okazalo sie ze szefowa oklamala je mowiac ze sie zdenerwowalam ze ona mnie przezwaja i ta w trosce o mnie pozwolila mi"ochlonac"taka podla klamczucha,to ona mnie zwyzywala a teraz perfidnie zwala wine na innych...zastanaiam sie czy to od harasment nie podpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×