Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku moi kochani... aby spelnil on Wasze marzenia... te duze i te male! 🌻 ❤️ 👄 :) simonka - moj maz to tez zatwardzialy domator! Jako dziecko, nie chcialam wychodzic z domu i babcia mowila mi, ze sie kiedys zakisze jak ogorek ;) Ale ogorka kiszonego, to ona jeszcze nie widziala. :P Musze sie powaznie zastanowic czy nie kupic jakiegos dzwigu, co by wystawial mojego meza od czasu do czasu na zewnatrz. ;):D:D My tez Nowy Rok swietowac bedziemy sami w domu.:) S. jutro idzie do pracy i musi wstac przed piata rano, wiec zjemy cos, wypijemy o polnocy szampana i pojdziemy lulu. :) Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie impreza juz od samego rana. muzyka z pandory,chacka khan radio, tanczymy na rozbudzenie.kawa, soczek z pomaranczy, sniadanko, pogoda super na siedzenie przy kominku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARISSIMI..... F E L I C E A N N O N U O V O !!!!!! B U O N A N N O 2010 szampanskich humorow tej nocy..i nie tylko tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, ja tez nigdzie nie ide na S> :D Powiem tak, jak bylam mloda, mieszkalam z rodzicami, to zawsze chodzilam na imprezy, 2 razy nawet pojechalam do PL, zeby urzadzic impreze w naszym nadal tam istniejacym M2+. Ale zawsze marzylam, zeby miec ukochanego faceta (takiego naprawde ukochanego, nie tylko, ze sie z kims spotykam z braku laku), zeby absolutnie niegdzie nie isc, tylko sobie zwyczajnie byc w domku, gadac, byc razem, jak kazdy inny dzien, bo kazdy dzien jest wyjatkowy, jesli sie jest z odpowiednia osoba :) No i sobie wykrakalam :D Teraz juz od 10 lat mam takie nudne sylwestry :D Tzn. nieraz sie ew. gdzies pojdzie, ale jak sie czlek ciagle przeprowadza, to nawet nie ma takiego imprezowego towarzystwa... Tyle, dobrze to czy zle, nie wiem, ogolnie jest fajnie :) Czego i Wam moi milusinscy zycze na Nowy Roczek: zeby wszystko bylo git, pieniazki umozliwialy spelnienie tych bardziej materialnych marzen, a inne niech sie spelniaja same z siebie, milosci, ZDROWIA!!!!!!!, fajnych znajomych i przyjaznych dusz, dobrego dogadywania sie z drugimi polowkami i szefostwem, pysznego jedzenia, dobrej jakosci garnkow .... (ok. juz sie chyba zapedzilam :D ) Wszystkiego NAJ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - ja jak bylam mala tez nigdzie nie chcialam chodzic tylko siedziec z babcia :D Potem latach studenckich sie troche zaczelam socjalizowac dopiero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo :D Hangover jest nie do zniesienia :D W sensie pozytywnych :D 2 razy go widzialam, pierwszy raz w kinie, to byly dopiero jaja ... bo chyba jednycm z najsmieszniejszych momentow sa te zdjecia na koncu, a w telewizorze byly troche za male :o Szok. Ale ze ktos tyle tego wymyslil :D Z komedii ostatniego roku tez polecam I Love You, Man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi toi to nie sa te
kibelki na parkingach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochani!! Ja juz na Lazurowym. Pogoda gorsza niz w PL, pada caly dzien. Eh.. Ja tez chce Wam zyczyc zeby ten Nowy Rok 2010 byl dobrym rokiem, lepszym, zeby przyniosl wiecej szczescia, milosci, pozytywnych mysli i duuuuuzo zdrowia wszystkim. Slyzalam dzis w tv jakiegos tarociste, ktory mowil, ze dla biznesu i bezpieczenstwa krajow bedzie to dobry rok. No to musimy w to wierzyc a sie spelni :) A co do Sylwestra - my tez spedzamy go sam na sam, pierwszy raz tak totalnie we dwojke i sie ciesze bo to odmiana dla mnie :) Nastroj zrobie swieczkami, mila kolacje zjemy :) i toast wzniesiemy. Moze jakies fajerwerki bedzie od nas widac :) Czyli widze scenariusz jak u wiekszosci z Was :P Jeszcze raz udanego wieczorku!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tak mnie na marudzenie wzielo-przepraszam! kokus-tak mi przykro z powodu zony:(-nie wiedzialam widze,ze nie tylko ja bede w domku wiecie czase sobie mysle,ze to taka kolej rzeczy jak jestes w zwiazku malzenskim +dzieci to trudno gdzies isc na wielki wypad na Sylwestra,bo sa inne zobowiazania!-i ja to rozumie. dzis z rana z telefone i laptopem w rece dzwonie do wszystkich bliski i przyjaciol.....z zyczeniami:) maz wstal w dobrym huorze na dziendobry go wyslala do sklepu monopolowego:)-by tego dobrego humoru nieutracil! potem ide kupic jakies miesko-nie wiem co,bede cos kombinowac-by na stole bylo kolorowo i ciekawie:) nie lubie szmpana no ale w Sylwestra obowiazkowo musi byc:) jestem bardzo optymistycznie nastawiona do nowego roku:)-musi byc dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze nasza krispina pisze z pieknej Itali,a mi wciaz sie tak teskni:( buuuuuu................... FELICIE ANNO NUOVO AMORE:) dzis mam napad na czekolade-tak bardzo mi sie chce cos slodkiego-wrrrrrrrrrr-a tu w domku pustki pogode mamy okropna-ehhh,na szczescie juz nie pada! no nic pora znikac....zajrze tu pozniej ZYCZE WAM UDANEGO WIECZORU!!!!! I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2010!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy szampan otworzony, na pozegnanie starego roku. to byl bardzo dobry rok. jestem podekscytowana nadchodzacym 2010! czuje, ze bedzie fantastyczny! czego wszystkim zycze! HAPPY NEW YEAR!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce juz po polnocy:)-kazdy pewnie uchachany od ucha do ucha:) zyczenia sobie skladaja.... przez kilka godzin rozmawialam z rodzina na skype:) wydzwonilam chyba caly swiat z zyczeniami!!! u mnie jeszcze troche czasu do nowego roku ten stary 2009 zegnam z wielkim zalem to byl swietny rok!!!bardzo dobry-ufam,ze 2010 bedzie jeszcze lepszy tego wam zycze z calego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy z nartek, w domu czekaly na nas golabki, dobre wino, cieply kocyk i kotki. Sylwester w domowych pieleszach, fajnie tak:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym 2010 Roku i zycze, zeby byl lepszy od tego co minal ostatniej nocy.. Duze buziaczki dla wszystkich.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze swiateczno-noworoczna niespodzianke.. http://www.youtube.com/user/kokus63#p/a/u/0/c7GT_PVI8B4 Otoz to cos co jest na filmiku pojawilo sie w doniczce z araukaria gdy szykowalem miejsce na postawienie choinki.. a wiec przed Swietami.. jeszcze nie bardzo wiedzialem co z tego wyrosnie i czy przesuwanie doniczki, zmiana oswietlenia itp ruchy nie zaszkodza wzrostowi.. ale nie zaszkodzily.. :D Film nagralem wczoraj czyli w Sylwestra.. Zapraszam do ogladania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha....kokus, najbardziej mi sie podobal komentarz...chyba twojej zony... no i z jaka wprawa....poslugujesz sie tym metaldetektorem.... ho----ho///ale z ciebie fachowiec..... ciekawe co ja bym znalazla w swoim ogrodzie.... jakbym go przepuscila przez te maszyne.... sasiadka mi zawsze mowila, ze w mojej chalupie w czasie wojny....mieszkali niemcy...mieli tu kuchnie..jak sie wycofywali pod naporem aliantow.... chociaz...ona(chalupa) byla potem 3 razy remontowana, przerabiana,podnoszona,poszerzana.....ale..zawsze....to historyczne miejsce..nie? simonka------qui --in italia--piove tutto il tempo!!! gnu-----fajnie, ze szusujesz..... jo as ka----ciao!!! bagatelko-----zycze ci zebys nadal dzielnie ciagnela topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciagniemy :D I co, fajnie Wam sie zaczal nowy rok? Filmik kokusia bomba :) Golabki po nartach ... Nie wiem dlaczego, ale to mi sie wydaje po prostu idealne! Zmeczeni, acz weseli, narciarze, buzie czerwone z zimna, a tu zapach podsmazonych, albo zapieczonych w piekarniku na rumiano golabkow ... To po prostu dziala na wyobraznie, chociaz sama nie bylam nigdy na nartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie zalezalo mi zeby pokazac wam ten filmik z grzybami.. a tu ciagle wyskakuje jako glowny ten z poszukiwan.. i nie moge znalezc opcji, zeby je zamienic miejscami.. Kryspina - kazde podworko gdzie kwaterowali zolnierze to potencjalne zrodlo skarbow.. ale czy widzialas ten film z kaniami w doniczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - jaka piekna zima za oknem! Mam na mysli film o grzybach ;) I sotryczyki, no i grzyby! Czy kanie maja cos wspolnego z grzybami portabella, ktore byc moze spotkales na kontynencie amerykanskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam u Kokusia w domu;-) grzybki super, ladne okazy hodujesz w domu, zima za oknem tez piekna, jednak najmilej ogladac takie widoki z przytulnego domku;-) w sprawe pracy to poczekam jeszcze chwilke i zobacze czy mi sie oplaca finansowo, jak bedzie nie halo to spadam stamtad, nie podoba mi sie, nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o..... nareszcie zalapalam i zobaczylam grzyby...w doniczce. ale ta zima za oknem..... kurcze.... ile lat ja juz takiej nie mam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej kokus ale u ciebie sniezku duzo!!! fajne te grzybki :) podobaja mi sie tez orchidee na parapecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkkkkka
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aoccrindg to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it dseno't mtaetr in waht oerdr the ltteres in a wrod are, the olny iproamtnt tihng is taht the frsit and lsat ltteer be in the rghit pclae. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe. Olny 55% of plepoe can ried thuys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, Kokus, super te grzyby w doniczce :) a jadalne sa? sam wsadziles grzybnie, czy same z siebie (ziemii do kwiatkow) wyrosly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - gratuluje pieknej kuchni :) Moze i mnie kiedys przyjdzie cos pomalowac, marze o takim wybieraniu kolorow, mozna puscic wodze fantazji... Ale my na razie koczujemy w wynajmowanym mieszkaniu, bardzo fajnym zreszta, lecz nic nie mozna samemu zrobic. Buziaki dla wszystkich, ja ide robic wiadomo co (tzn. zeby gupio nie wyszlo: gotowac ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka2 A gdzie Ty pracujesz?jakie masz obowiazki? pozdrawiam sylwestrowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×