Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

Ja mojego Tygrysa ostanio stylizuje w Gapie ;) Ichnie dzinsy i gory wyjatkowo swietnie na niego pasuja ... Lojej, lece do zapiekanki bo juz mocno pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do odsprzedania ta pare z TJX jak ktos zainteresowany, rozmiar 28. Okazuje sie ze w 7'ach jestem rozmiar 26 nie 28. Ubralam je raz i sa o wieeeele za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z was oglada The Bachelor? Oh my gawd!!! Niektore z tych dziewczyn sa kompletnie psycho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - mi sie Twoja fryzura bardzo podoba. :) Uwazam, ze masz bardzo ladne wlosy! Zeby ryzkowac drastyczna zmiane fryzury, to trzeba miec zaufanie do fryziera! Ja do mojego mam... bo prawdziwy z niego cudotworca! :D Jak mnie kiedys odwiedzisz, to Cie do niego zaprowadze! Nie dosyc, ze swietnie scina, to jeszcze jest z niego mega ciacho! 2 w 1! :D Moje wlosy sa cienkie, (struktura wlosa) ale mam ich baaaardzo duzo... dlatego nie kazdy fryzier potrafi je sciac tak zeby same sie ukladaly! :) xoxoxo - fajnie, ze Twoj maz lubi tkie ekserymenty! Moj nigdy nie marudzil! Dopiero teraz zachcialo mu sie, zebym sobie zapuscila! Ach, ci faceci! :D :) squirley - bardzo lubie jeansy! Ostatnio mialam faze i kupilam kilka par... od rurek po dzwony! :D Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - nie wiem, czy 28 by na mnie wlazly :P Ale byc moze tak. Z GAPU nosze 4, z innych 6 ... Jaki maja kolor? Margot - dzieki :) No i tez ze Ci sie tak trafilo z fryzjerem ciachem! Wasi faceci to chociaz cos moja do powiedzenia o tych fryzurach, a moj? Nic! Gada, ze w kazdej fryzurze jaka sobie wymysle bede mu sie podobac :o Ja w to wierze, ale nosz ma chyba jakies preferencje, a on ze nie wie ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie juz upatrzylam fajna fryzure na wiosna/lato. obciecie planuje pod koniec marca. robie nowy ekspertment i wogole nie koloryzuje wlosow, sa calkowicie naturalne, przyznam ze zabralo mi to pare miesiecy zeby przyzwyczaic sie do bycia szatynka,ale dzieki tej zmianie, moge uzywac nowej gamy kolorystycznej w ubraniach i makijazu( jezeli to co robie wogole mozna nazywac makijazem) maskara, kredka, pomadka i blush:) bagatrlka, teraz maja takie aplikacje/programy, ze mozna przypasowac zdjecie swojej twarzy do roznych fryzur. moze warto sprobowac? zanim podejmiesz decyzje o krotkim obcieciu. no i tygrysowi mozesz pokazac (tak zeby nabral apetytu):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywka, dl. bokow i tylu do rzuchwy , cala glowa lekko pocieniowana ( wlosy mam odrastajace z bardzo krotkich, wiec nierownosci zostana naturalnie wykorzystane przy stopniowaniu) kark wyeksponowany. juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale jazda,wczoraj babka przyszla na facial i manicure,zostawila mi 40$ "typa":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo - o fajnie :) A jaki masz rodzaj wlosow? Nie chce byc wscibska, ale zbieram wszelkie informacje na tematy wlosowe, zeby miec duzo "materialow" do wyciaganie trafnych wnioskow o fryzurach... Typu jakiego rodzaju fryzury nadaja sie do jakiego rodzaju wlosow ... i co potem trzeba z tymi fryzurami robic ... no wlasnie, jak sie taka fryzurka uklada, co trzeba z glowa robic? Dziewczyny, mam jeszcze takie pytanie zupelnie teoretyczne, bo mi przyszlo do glowy (w temacie minimalizmu makijazowego). Gdybyscie mialy wybrac tylko 1 element makijazu, bez ktorego wolicie sie nie pokazywac ludziom, to co by to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102, po ciazy to bardzo czeste, ze wlosy zaczynaja wypadac( garsiami). u mnie nie bylo zle, tylko minimalnie wiecej niz zwykle, ale i tak zaraz polecialam sie obstrzyc na krotko, bo to pomaga, odciazajac wlosa, dlugi wlos jest slabszy ze wzgledu na wlasny ciezar. w jakim wieku jest twoja majecja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylaby to - maskara wlosow mam duzo, struktura wlosa= prosty jak drut:), sprezysty, lsniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz taki wlos, ze sam z siebie wyglada dobrze + dobre sciecie = mozna nic z nim nie robic ;) U mnie chyba tym jedynym najwazniejszym makijazem sa brwi, bo mam niemal przezroczyste :P A calkiem niezly komfort mialabym posiadajac tylko kredke, ktora ew. nadaje sie do oczu i brwi, puder i blyszczyk. Na codzien uzywam wiecej troche wiecej, ale w/w jako tako by mi styknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jakiejs jednej ulubionej firmy, bo w kazdej znajda sie i super produkty i calkowite buble. W wyborze kosmetykow kieruje sie naukowo opracowana sciaga beautipedia.com. Rewelacja, szczegolnie jesli chodzi o kosmetyki pielegnacyjne, bo w upiekszajacych jest jednak troche miejsca na subiektywizm ... No i wychodzi na to, ze mam niemal kazdy kosmetyk innej firmy, od bardo tanich, po dosyc drogie. Moze z rodziny Clinique/EL nie mam najwiecej. Ale np. jesli chodzi o maskare, to wyprobowawszy wszystkiego po Diora i Chanel, okazalo sie, ze dla mnie najlepsza jest zwyczajna Cover Girl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja b. lubie clinique. teraz, wlasciwie wszystko co uzywam jest z tej firmy, a jeszcze neutrogena. natomiast, w pomadkach po odkryciu firmy la prairie, trudno jest wrocic to tzw. normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Czytam was dokladnie, chociaz nie mam wiele do powiedzenia w temacie fryzur.. staram sie chodzic do jednej ulubionej fryzjerki, ktora juz na pamiec wie, jak mnie ostrzyc.. Potem az do nastepnej wizyty (5-6 tygodni) nie potrzebuje uzywac grzebienia... :D Mialem przez jakis czas klopot z kompem, na szczescie po instalacji systemu od nowa wszystko wrocilo do normy.. Wyobrazacie sobie jakie mialem klopoty zeby sie gdziekolwiek zalogowac? Mam rozne nicki i rozne hasla i trafic w te wlasciwe dane na jakims forum to niesamowita gimnastyka.. Nawet haslo tutaj wskakiwalo mi wczesniej samo, wiec go nie pamietalem, zeby za pierwszym razem zgadnac.. A jak wy to rozwiazujecie? bo przeciez topik nie jest jedynym miejscem w necie, gdzie mozna was spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylby to... roz, a zaraz potem maskara. :) Jesli chodzi o kosmetyki (kremy, balsamy i podklady), to ja bardzo lubie marki aptekowe (Avène, La Roche Posay, Vichy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ludki Bagatelko - Gdybym mialy wybrac tylko 1 element makijazuto bez watpienia bylby to concealer... bez niego ani rusz. Chyba mam taki typ urody ze niezaleznie od tego czy wyspie sie czy nie to mam cienie :( A kosmetyki rowniez mam rozne. Od Clinique, przez Revlon, Maybeline NY po Olay ... pojawia sie ich tak wiele na rynku ze nie sposob wszytskich wyprobowac :) A swoja droga marzy mi sie taki calkowity makeover ... Ogladalyscie kiedys moze "Style me famous"? Cos wlasnie w tym stylu, gdzie nie tylko doradza ci jak sie ubrac ale i jaka dobrac fryzure czy makijaz a na koniec zrobia sesje zdjeciowa :) I co mi sie podoba w tym programie to to ze zawsze dobiora cos odpowiedniego do twojej sylwetki i nie wiciskaja nic na sile, jedynie co do wzoruja sie na jakiejs celebrity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - na pamietanie hasel niestety nie mam metody ... kiedys wlaczal mi sie automatyczny zatwierdzacz hasel, ktory po zczytaniu lini papilarnych mojego palca wpisywal odpowiednie haslo, ale cos sie zepsulo i za kazdym razem jak zatwierdzalam paluchem haslo ladowala sie automatycznie jakas wypowiedz sprzed stuleci (moze kojarzysz tez czas ;)) ... dlatego najlepsza metoda to pamietac. Tworzyc hasla na skojarzenia i cwiczyc pamiec!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, mialo byc, ze z Clinique MAM najwiecej :P Jak rowniez EL. Z tymi kosmetykami to jest jeden wielki cyrk. W sumie wiekszosc ogolnie znanych marek jest pod egida 3 koncernow - Estee Lauder (EL, Clinique, Origins, Prescriptives, Bobbi Brown, Mac, Aveda itd.), L'Oreal (Maybeline, Lancome, Vichy, LaROche, Biotherm) i Procter&Gamble (Olay, Neutrogena ... ) Poza tym, nieraz wychodzi na to, ze im drozsze kosmetyki, tym pod wzgl. skladu i skutecznosci gorsze. No i kazdy krem w opakowaniu sloiczkowym jest niewiele wart, bo te drogie skladniki, typu antyutleniacze, wietrzeja po kilku uzyciach. Najdrozszy chyba krem, jaki widzialam, kosztuje ok. 500$ :o i jest w sloiczku :o Cyli pozostaje dobry nawilzacz i nic poza tym... Toniki to ten wielka farsa, przewaznie daja skorze tyle co woda, a niezadko podrazniaja ze wzgl. na alkohol i inne lawendy oraz cytrusy. xoxoxo - naprawde pomadki laprairie sa takie git? Tzn. co maja, czego inne nie maja, bo mnie sprawa zaintrygowala ;) Ja z kosmetykow pielegnacyjnych uzywam tylko serum (mam ich kilka) i krem pod oczy. Mam tlusta cere, wiec lekkie serum wystaczy w sensie nawilzenia, a jednoczesnie odzywi skore bardzo skoncentrowana dawka 'pozywienia' ;) Moje ulubione to Olay Regenerist, EL Nutritionist, Clinique Rapairwear, a na gorace i wilgotne lato Neutrogena 'mlodziezowa' 3in1 ;). Jest tez taki preparat z BareWitamins, ktory b. dobrze mi sluzy. I zele do mycia Dove i Olay ;) Wg. ekpertow lepiej sluza cerze niz wiele innych drogich firm. Alem sie rozpisala, ale tematy kosmetyczne to moja wielka slabosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wygladacie, lub chcialybyscie wygladac, jak jakas 'celebrity'?? Bo ja sie wlasnie zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wygladu to nie sadze bym do kogos byla podobna... chociaz moj tesc twierdzi ze przypominam mu Kasie Cichopek ( dla niewtajemniczonych ... to taka polska celebrity :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Rich conditioning ingredients, including caviar extracts hydrate and nourish, while high quality pigments colour and shine the lips. Cellular Lip Colour Effects plump and shine, giving a glossy hint of colour. Automatic lip liners define and shape the lip line to perfection.'' po wiecej odsylam cie na offi. str. la prairie, a jesli chodzi o moje osobiste doswiadczenie ,roznica jest ogromna w samym odczuwaniu produktu na ustach, konsystencja ( ciezkosc) doskonala,rozsmarowywanie na powierzchi ust i ilosc pozosajacego produktu- dokladnie taka jak powinna byc, po prostu rewelacja,! oczywiscie spelnia rowniez wszystkie podstawowe oczekiwania utrzymuje sie dlugo itd...... ysl, chanel,lorac, nars i inne, sa dobre, ale nie daja TEGO doswiadczenia co la prairie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margpt
Jesli chodzi o kosmetyki, to ja bardzo lubie jeszcze polskie marki. Ziaja jest swietna. Poza tym Eris, Flos-lek... Zawsze w czasie pobytu w kraju sie obkupuje! :) Hmmm... nie mam pojecia czy przypominam jakas slawe czy nie. Nie wydaje mi sie. Moze sie myle? ;) :) kokus - z haslami to nie ma reguly. Mam w komputerze wylaczona opcje zapamietywania hasel. To mnie zmusza do pamietania. Poza tym staram sie ograniczac ich liczbe, tj powtarzac te same hasla (np. w przypadku maili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez staram sie powtarzac te same hasla, albo mam jakies tam kilka zestawow, ktore uzywam na przemian. Nie spamieta sie tego! xoxoxo - wow, to wyglada, ze trafilas na szminke cud! Z tego co opisujesz, az sama mam ochote ;) ... Jesli chodzi o informacje reklamowe na produktach i ich stronach, to sa to tylko reklamy i ew. wyniki przez nich samych oplacanych badan, wiec zawsze lubie miec info od faktycznego uzytkownika (jesli chodzi o makijaz) lub z niezaleznego laboratorium (jesli chodzi o pielegnacje) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulena, to zglos sie do takiego pragramu i juz! bedzie fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka, naprawde polecam! nawet teraz nalozylam, bo chcialam podarowac sobie chwileczke luksusu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×