Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość Agnessssska
AnetaG- wynik testu po godzinie jest nieważny. odczytu dokonuje się od ok 40 sek do 5 min, potem wynik może być zafałszowany. Myślę, ze skoro zrobiłaś test w dniu spodziewanej @ i nic nie wyszło, to nie ma się co podniecać, aczkolwiek jak nie dostaniesz okresu warto jeszcze za kilka dni zrobić test. A u mnie- cóż, okresu nie mam już 50ty dc, czuję takie łaskotanie, ciągnięcie w podbrzuszu, a gólnie to nie czuję się najlepiej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
No i do poniedziałku jeszcze 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG
tylko, że ta moja @ też jest okropnie niereguralna...raz jej nie było 3 tyg potem przyszła, w tamtym miesiącu przyszła tydzień później więc w sumie ciężko powiedzieć, kiedy jej się można spodziewać. Poczekam jeszcze z tydzień :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG
tylko, że ta moja @ też jest okropnie niereguralna...raz jej nie było 3 tyg potem przyszła, w tamtym miesiącu przyszła tydzień później więc w sumie ciężko powiedzieć, kiedy jej się można spodziewać. Poczekam jeszcze z tydzień :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
No więc właśnie, nie można konkretnie ocenić, zrób test za kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam kilka testów są coraz wyraxniejsze kreski ale nadal blade.. mam nadzieje, że nie dostanę jutro @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HoldingOn trzymamy kciuki...:):* Agnessssska daj znać po weekendzie, co powie lekarz.... Ja z utęsknieniem czekam kilka dni na dni płodne, chociaż nie przeczę, że już próbujemy:) powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Agnesssska trzymam za ciebie kciuki żeby Ci się udało .. ja dostałam leki aż na 3 miesiące .. i to jest ostatnie leczenie jeśli coś znowu później wyjdzie to nie będę się leczyć .. chyba że to będzie przeszkadzało w staraniu o dzidziusia to tylko wtedy a tak to nic więcej nie będę leczyc bo tak to całe życie będę czekać i się nie doczekam .. daj znać co i jak .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mi wychodziły blade kreski ale nie ciemniały spóznił mi sie okres 10 dni czułam sie jak na ciąże a @ przyszła wczoraj i to strasznie bolesna zawsze mam bolesne ale wczoraj to była katorga:( nie wiem co myśleć i czy iśc jutro do tego gin? z @ to raczej chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
to zależy od lekarza bo mi w szpitalu robili usg i badanie z @ a u swojego lekarza muszę być po @ albo przed ;) a nie masz czasem torbieli bo mi też testy wychodziły pozytywne okres spóźnił się ze 2 tyg i okres dostałam bardzo bolesny i to wszystko przez torbiel ..a czy doszło do zapłodnienia i wczesnego poronienia to chyba nigdy się do końca nie dowiem ( bo robiłam jeszcze bete i też wyszło że tak tylko tydzień ciąży nie zgadzał się z okresem ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam torbieli bo na koniec marca byłam u gin i byłow wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
no to moim zdaniem powinnaś iść sprawdzić co się dzieje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Dziewczyny!!!!! Jestem w 5-6 tygodniu!!!! widziałam bijące serduszko!!!!! OMG nie wierze:)))))) Jutro mam zestaw badań zrobić, nie wiem jak powiem w pracy że mnie nie ma, w końcu w polsce nie można się chwalić do 3 misiąca;) Jezuuuuuuuu, dalej nie wierze... ale dostałam na pamiątkę fotkę... pierwszą fotkę maleństwa z usg:) :**** Kochane dziewczynki, życzę Wam, żebyście też się tak radowały jak ja:) Uda sie na pewno, tak jak mi sie udało! A tak nie wierzyłam w siebie, a tu dzidzia już znalazła sobie gniazdko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessssssssss!!!!! Gratulacje.....:):* troche zazdroszcze, ale tak tyci tyci:):*:*:* trzymam kciuki aby wszytsko było dobrze! serduszko juz bije... wszytskiego dobrego:) Jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Natalka!!! Wiem, ja też troszkę zazdrościłam jak koleżanki zachodziły a ja nie, ale i do mnie się dzidzia uśmiechnęła:) Mam nadzieję że będzie zdrowe!!!! Dziewczynki trzymam za Was kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-6 tydzien
5-6C TYDZIEN I BICIE SERCA?! DZIWNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Dlaczego jak człowiek jest szczęśliwy to inni od razu sie czegoś doszukują? No widziałam na własne oczy, nikt ci nie każe wierzyć. Powodzonka Dziewczynki:**** 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
od 1 dnia ostatniej miesiączki minęło 7 tyg. A lekarka powiedziała, że zarodek ma koło 5-6 tydz. że na tyle wygląda (czyli ze od zapłodnienia). Przepraszam, może niezbyt jasno piszę, ale jestem taka podekscytowana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w czwartym tygodniu ciąży zaczyna bić serce... nic w tym dziwnego... Jeszcze raz wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
ja również życzę Ci wszystkiego dobrego .. tobie i twojemu maleństwu :) też wierzę że kiedyś ja zobaczę na tym monitorze fasolkę i usłyszę bicie serduszka a nie cały czas coś złego :) a co z twoją torbielą ? sorrki że tak pytam ale chciałabym wiedzieć czy masz ją jeszcze i przy niej ci się udało bo szukam promyczka nadziei dla siebie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessssska a nie mowilam :) Od samego poczatku wiedzialam ze jestes w ciazy :) Gratuluje i ciesze sie razem z Toba !! Ja wlasnie dzis mam 1 trymestr za soba :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Justynka, jak już pisałam wcześniej, 2 tyg temu byłam na usg i zamiast się dowiedzieć czegoś pozytywnego, ginekolog odkrył wielką (ponad 5x4cm) torbiel:( Jak sama powiedziała, jest duża i raczej tu dzidzi nie ma, trzeba leczyć torbiel. Ale że mi te kreski słabe na teście wyszły, to kazała przyjść za 2 tyg. No i od razu zauważyła maleństwo:) Dzwoniłam do przyjaciółki, to mi powiedziała, że jak zaszła w 2 ciążę, to miała torbiel 6cm, także to nie ma chyba reguły... Z resztą czytałam, ze wielu kobietom w trakcie wykrycia ciąży wykrywają też torbiel. A mi na ta torbiel przepisała lekarka luteinę (powiedziała że może się wchłonie) no i nic mam więcej nie robić. Więc Justynka, głowa do góry, na pewno Ci się uda i Tobie Natalka również:******* Mam nadzieję tylko że wszytsko będzie dobrze:) Moooooocna trzymam kciuki za Was:**** 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Zapomniałam dodać że Wam wszystkim oczywiście życzę szybkiej dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Marlenka, niedziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś zrobiłam test ciążowy i druga kreseczka wyszła baaardzo bledziutka, prawie niewidoczna.. Okres mam nieregularnie i nigdy nie wiem kiedy powinien się pojawić. Bardzo chciała bym być znów w ciąży ponieważ mój pierwszy dzidziuś zmarł w 8tc a zabieg miałam w 13tc.. ;-( PYTANIE: Kiedy powinnam powtórzyć test aby krecha była widoczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie kiedy test byl zrobiony ? Mniej wiecej przed okresem czy mniej wiecej po ? Ale jezeli teraz jest slabo widoczna, ale jest to wedlug mnie ciaza. poczekaj pare dni, tydzien i powtorz :) Mi teraz w sumie latwo mowic poczekaj , a sama powtarzalam codziennie :) Zycze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj 48godzin.... wiem, że to wydaje się bardzo długo, ale tak jest na testach napisane... i oczywiście z porannego moczu.... 3 mamy kciuki:) aby kolejnym razem już była wyraźna:) A u mnie to ja już sama nie wiem.... @dostałam 26.04.12. więc powinny zacząć się u mnie dni płodne... nie wiem czy skorzystać z testów owulacyjnych, czy po prosty próbować... co myślicie o testach owulacyjnych? Może któraś właśnie za ich pomocą zdobyła drugą kreskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Hej Dziewczyny, i jak tam Wasze sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×