Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość Claud
Hej. Wczoraj wieczorem robiłam rest. Kreska kontrolną meeeeeega wyraźna druga ledwo widoczna gołym okiem. Mam 24 dzien cyklu. I lekko pobolewa mniepodbrzusze. Jak to przed okresem. Dodam ze okres mam mega niregularny:( własnie zmierzylam temp i wyszło 37 czy są szanse na ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claud
Dodam ze lekko bolą mnie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1589
CLAUD jesli bola Cie piersi to moze byc jedna z oznak ciazy, proponuje pojsc do gin tutaj mozesz tylko dostac pewne porady, mnie bolały piersi mialam dwie kreseczki z ktorych jedna slabo widoczna a teraz jestem w 11 tygodniu ciazy :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIA 1981
Hey dziewczyny, Ja robiłam test 7 dni przed @ i najpierw wyszła jedna kreska, schowałam test do torebki (bo wtedy go robiłam popołudniu jak byłam u rodziców) po 2 godz wyjełam z torebki w celu wyrzucenia go no i patrze jest i druga kreska- ale tak słabo widoczna że musiałam sie dosc porządnie przypatrzeć, na drugi dzień zrobiłam drugi test i tak samo wyszła mi najpierw jedna a po ok 5min wyszła druga lekko widoczna, odczekałam 3 dni i zrobiłam 3 test i wyszła druga kreska odrazu ale też jaśniutka, zawołałam męża żeby zobaczył, ale on stwierdził że nic ie widzi, ale Ja widziałam i udało się jestem w 18 tygodniu ciąży- jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. A więc wszystkie testy były robione przed @. Ale TO się czuje ( tak było przynajmniej w moim przypadku). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tora1111
Hej dziewczyny!:) Mam pytanie. Okres powinnam dostac 28 października. Z moim chlopakiem sie nie zabezpieczamy bo twierdzimy ,ze co ma byc to bedzie. Mam nieregularny okres ale wiele objawów ktore moga wskazywać na ciaże np. zgaga ,sennośc ,zmęczenie. Do tego zrobilam test i 2 kreska jest ale bardzo slaba na pierwszy rzut oka jej nie widac trzeba sie dobrze przyjżeć. napiszcie co o tym myslicie bardzo bym chciała dzidziusia jestem ciekawa czy któras z was tak miała. Pozdawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja;)
Napisze krótko i na temat, na testach wyraźnie jest napisane nie odczytywac wyniku po 5,10 min. Odrazu wyrzucic test itd. dziewczycny trzymam kciuki za te,które maja nadzieje -ja wrecz odwrotnie, jednego Szkraba juz mam i dziekuję,dziś zrobiłam drugi raz test po 5 min odczyt jedna kreska:) to bylo ok 8 rano a spojrzałam na niego ok 15 i wydawalo mi sie,ze jest prawie niewidoczna kreska. I stwierdzam,ze otoczenie ma wpływ na testy co zreszta pisze na ulotkach wiec lepiej zrobcie kolejne i nie ogladajcie sie na te z dnia poprzedniego! Wierze, w wyniki bo wczesniej mi sie sprawdzały a tym co miaył jasne kreski i sa w ciazy gratuluje:) a ja sie ciesze z negatywu! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justlik
Czyli w tą bladą kreskę należy wierzyć u mnie wyszła przy pierwszym teście blada przy drugim jeszcze bledsza.Po paru godz. ta kreska z pierwszego testu zrobiła się bordowa. Mam nadzieję że w moim przypadku okaże się że testy mylą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowka;)
hejka mam 24 lata i nie dawno zrobilam test test wyszedl mi jeden negatywny poczym powturzylam test i wyszedl tez negatyw ale ta druga kreska byla biala dosłownie...;) i jestem teraz w 3 miesiacu ciazy;) takze drugia biala lub jasna kreska oznacza ciaze;) tylko masz malo barwnika w moczu pozdarawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaa_1989
Cześc dziewczyny jestem tu piewszy raz;) A więc tak od ponad roku staramy się z mężem o dzidziusia i ciąle nic;( juz dostaje szału. W ostatnich dniach zaczełam się dziwnie czuc, tzn mam czeste mdłości i obrzydzenie do niektorych pokarmów. Do tego od paru dni utrzymuje mi się temperatura 37, 3 dni temu zrobiłam tescik i wyszła ledwo widoczna kreseczka juz miałam ciche nadzieje, ale dzis kupiłam 2 inne testy i wyszły negatywnie;( jak myslicie jest jeszcze jakas szansa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 28
Cześć. Ja myślę że jest duża szansa. też tak miałam. Pamiętam tą rozpacz jak zobaczyłam na drugim teście 1 kreskę. najlepiej zrobić test z krwi. u mnie wyszedł pozytywnie. Teraz jestem w 7 tygodniu. Daj znać jak poszło.Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaa_89
Poczekam jeszcze troche jak @ nie przyjdzie to pojde na badanie z krwi i zobaczymy. Mam nadzieje, że wkoncu sie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Dziewczyny wszystko też zależy ile dni minęło od spodziewanej miesiączki. Jeśli niewiele to stężenie hcg jest niewielkie i wtedy albo nic test nie wskaże albo pokaże słabo widoczną kreskę. Ja pierwszy test robiłam 10 dni po spodziewanej @, a drugi jak dobrze pamiętam 5 dni później. Za każdym razem w przeciągu 5 min pokazała się słabo widoczna druga kreska. Teraz jestem w 24 t.c. :) Pozdrawiam i życzę powodzenia dla tych, które się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sytuacja byla identyczna :) pierwsza kreska bardzo wyrazna ,druga ledwo widoczna ale byla ;) wynik pozytywny i 17 tc ;) ...takze zostaje mi POGRATULOWAC CI dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa_89
Dzięki, chociaz wole sie nie cieszyc na zapas zeby sie nie rozczarowac bo to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Jeśli druga kreska się pojawiła, nawet bardzo słaba, ledwo widoczna (i często nam się wydaje, żę sobie wmawiamy, że coś tam widzimy ;)), to nie ma cudów i test musi być pozytywny, bo druga kreska reaguje na hormon, który pojawia się tylko w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaa_89
No niby tak i dlatego mnie to strzsznie ucieszyło, ale dwa kolejne testy wyszły negatywne i wtedy juz humor sie popsuł;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienqa22
zrobilam test ciazowy i ta druga kreseczka jest bardzo slabo widoczna co to oznacza a @ spoznia mi sie 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka664
Hej dziewczyny mam pytanko okres miałam 9 stycznia, test robiłam w poniedziałek i dziś też i cały czas pokazuje mi sie druga bladziutka kreska (robię testy paskowe) strumieniowy nic nie wykazał a paskowych zrobiłam już 10 i ciągle widzę druga bladą kreskie nie wiem co o tym myśleć staramy sie z mężem juz 1,5 roku , czy test może się mylić?? bo zrobiłam już wiele testów ale nigdy tak nie miałam.Proszę poradźcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam taką bladziutką ,ledwo po dświatłem ją było widać. Ale jednak była :) Pojechałam to sprawdzić do gin. i okazało się że to ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xEvelinax
mnie się wydaje , że to od zaleznosi stezenia hormonu Hcg . Ja tez 2 kreseczki jedna slabsza od drugiej jednak obydwie sa. O czyms to swiadczy :D jak dla mnie to ja moge CI z calego sreca pogratulowac bo bedziesz mamusia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka664
Wolę narazie się nie cieszyć..... Ale nie mogę wytrzymać już z niepewności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Malinka najlepsze wyjscie to potwierdzic to u gina. A jesli pojawila sie druga kreska niewazne jak slaba to oznacza, ze test wyszedl pozytywny. Pocztaj wczeniejsze posty. Wszystko jest wyjasnione. Pozdrawiam i gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, testy zrobiłam dwa, pierwszy tydzień po spodziewanej @, drugi 5 dni poźniej, ostatnia @ 31 stycznia. Czy kreseczka może być bardzo słaba nawet w 6, 7 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
może czas juz na wizyte u gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Ja zrobiłam 3 testy, pierwszy chyba tydzień po spodziewanej @, na wszystkich testach druga kreska była bardzo słaba, teraz jestem w 30 tc. :) tak jak nie raz pisane było na tym forum nawet jeśli pojawi sie bardzo słaba kreska tak,że zastanawiasz się czy przypadkiem sama sobie jej nie wmawiasz, że tam jest to istnieje 99% pewności, że test jest pozytywny, bo testy reagują na najmniejsze stężenie hormonu, który występuje tylko w ciąży. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Podniosłaś mnie na duchu. Ja nie watpię, czy jestem, czy nie jestem w ciąży. Boję się tylko czy z fasolką wszystko gra, jak w 7tc jest słaba ta kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kakaka123
A mi test wyszedł niby negatywny. Jednak zamiast kreski równoległej pojawiła się prostopadła do kontrolnej. Poczekam jeszcze kilka dni jak nie bedzie nadal @ to zrobie jeszcze jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Malinka poziom hormonu może być jeszcze niski dlatego test reaguje w ten sposób, że jest słaba kreska ;) nie zamartwiaj sie bo to nic nie da, poczekaj na usg. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×